Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

w ogóle forum nasze ma chyba jesienną depreche, bo sie zrobiło cicho i pusto... buuuuuuuuu u mnie jest dzis bardzo zimno na dworze!!!!!!!!!! w dodatku chyba sie nie wyspałam :( a gdzie laseczki?? gdzie Metis, Impri, miła, samotna, czwórka, Mad? ...bo reszta to jeszcze jakos sie odzywa troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewydarzona2222
hej dziewczyny potrzebuje pomocy w zrozumieniu samca Poznalam go nie tak dawno, w pracy. Fajny facet, buzia mi sie smiala na sam jego widok jemu tez, zartowalismy sobie, on mnie troche zaczepial, kiedy rozmawialsm lub poswiecalam czas innym facetom on albo sie wycofywal albo byl wkurzony na caly swiat. Zazdrosny, jak to powiedziala jego szwagierka. Przytulal, ogrzewal sie na mnie kiedy bylo mu chlodno Teraz mamy kontakt przez gg. Niedawno zaproponowalam spotkanie, ale on mowi e jak skonczy remont w domu. Ok, piszemy sobie, w sobote pisze ze jestem w jego typie, ze mu sie podobam, ze podobnie myslimy....ze nawet chcialby sie ze mna kochac( wiem, moze to za wczesnie) i tak sobie rozmawialismy chwile w niedziele, i kiedy odeszlam od komputera na godzine, on zniknal. Wczoraj odezwal sie i powiedzial ze pojechal sie pobawic, ze byly kobiety itd. a ja mu na to , ze w takim razie nie jestem juz mu potrzebna. A on ze przesadzam czy wymyslam, jakos tak to nazwal bedzie co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewydarzona2222 czy pojechał tego nie wiesz..mógł tak napisać, zebyś to Ty teraz była zazdrosna !!! zrobić tez mógł to po to własnie! dokładnie tak jak on pisze -nie przesadzaj! powinnas to olac - pokazać, ze znasz swoją wartośc i sie nie przejąć...albo napisac, ze Ty tez poszłaś na impreze jakąś :D nie zachowuj sie jakbyś była o cokolwiek zazdrosna - przeciez on mógł tam iść wypić piwo i wrócić do domu...popatrzał na inne ale nic poza tym :) wielkie mi halo ;) nie łam przez takie pierdoły...! ja mam ęża i on tez na inne lubi czasem popatrzeć...normalne -to tylko chłop ;) he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i nie idź z nim szybko do łóżka :P przetrzymaj go troche - im dłuże przetrzymasz tym bardziej bedzie Cie szanował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) juz sie wykurowałam w miarę, bo kaszel mi został ale nie jest tak źle, teraz wrociłam z lekarza i wszytsko gra... iri podziel sie herbatka malinowa :P musze se poleciec po lipton truskawkową to moja ulubiona:D sexy dobrze ze do chodzisz do siebie;) klmx wyrzuc najlepiej faceta z mózgu prosze cie! nie buduj na nim calego swiata, sa naprawde lepsze rzeczy od niego,zajmij sie soba,stworz jakas pasje, wychodz gdzies z znajomymi , z rodzina..byleby nie twoj facet na głowie...bo to robi sie glupie i nudne...ja rozumiem ze to ciezkie ,ale od tego zalezy twoja sila i wiara...badz twarda a nie uległa, nie rob z siebie służacej, nie badz na kazde zawołanie, on ma zupełnie inne myslenie....takie non stop dzwonienie i zawracanie tyłka ukochanej osobie to mi sie kojarzy z przesada i totalnym brakiem szacunku... z reszta mialam takiego poprzedniego innego byłego ktory tak robił , rzuciłam go ,zreszta zrobił sie nudny i był juz nie w moim typie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewydarzona2222
No ale wiesz, on mi sie podoba, fajnie sie dogadujemy, tak jak mowie, banan na twarzy :D I jeszcze druga sprawa ze jego kolega tez "cos" do mnie, kiedys odwiozl mnie do domu, teraz na n-kl.pisze... no ale wole temtego, a on taki babiarz :( i nie wiem czy jest sens Jego szwageirka mowila, ze ona wie ze on mial kobiety...takie na raz, a jak jego ostatnia go zostawila to strasznie cierpial, wiec nie jest tak do konca pozbawiony uczuc. Nie wiem czy moje olewanie odniesie skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewydarzona2222
Jakk rozmawialam z innymi, poswiecalam im swoj czas to on byl jak chmura gradowa, otem jak szlam do niego, to juz od razu robil sie inny. NAwet chyba probowal wzbudzic moja zazdrosc przez nasza kolezanke, z ktora tak jakos sporo rozmawial.... nie wiem kurde. Gryzie mnie to bo nie chce pakowac sie w cos z kims kto mnie skrzywdzi :( CHoc nie, nie jestem zakochana...ale on jest fajny, popisywal sie przede mną strasznie, jak dzieciak hehe I zawsze mowi ze ciezko go rozgryzc, dopiero jak sie go lepiej pozna. I teraz nie wiem, naiwnie nlicze na to ze powiecie mi : olej go albo poczekaj a zmięknie i nie bedzie robil z siebie lowelasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro sam jest zazdrosnik, to bardzo prawdopodobne, ze robi niektóre rzeczy specjalnie, by w Tobie wzbudzić zazdrość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewydarzona ale badz ostrozna ,nie rzucaj go,ale poswiec duzo czasu ,byscie sie lepiej poznali..i dalej zobaczysz:) dzieki iri:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewydarzona2222
Dzieki dziewczyny :) Tzn.wiecie, nie jestesmy razem tylko wydawalo mi sie ze mamy sie ku sobie, i to jego zachowanie... no, w kazdym razie inni tez to zauwazyli, ze chce zaimponowac, popisac sie itd. Jeszcze jakos to rozegram, i chyba bede musiala zdmuchnąć ten kurz z ksiązki o zołzach którą gdzieś tam mam. Ale z niego jest strasznie skomplikowany facet! i niby kobiety są jakieś nieprzewidywalne i chwiejne :o a ten to pokazuje hustawki nastrojow ze ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewydarzona2222
Co do poświęcania czasu na poznanie, to mimo ze mieszkamy niedaleko siebie to on ma remont w domu i cos tam robi wiec na razie chyba nie znajdzie dla mnie czasu. Juz mi sie to nie podoba :nie ma czasu dla mnie. eee..matoł! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewydarzona2222
Aaa no w kazdym razie zakumplowalam sie z jego szwagierka i mam zamiar ją kiedys odwiedziec, a mieszkają razem to zobacze reakcje, w najgorszym wypadku dam mu pstryczka umawiając się z jego kumplem :classic_cool: tylko wtedy to on juz mnie na pewno wyklnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewydarzona odwiedzenie jego szwagierki to dobry pomysł w sumie...ale tak bez skapy czyli nie za szybko ;) dziewczyny no jak ma remont to normalne, ze chce go jak najszybciej skończyć, ale w sumie powienien znaleźć czas na to i na inne rzeczy jesli mu na tym zalezy...to fakt pozyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewydarzona2222
Irenka, on taaaak baardzo chcial sie spotkac ze mna w sobotę bo taaakąąąą chcice miał :classic_cool: ale i tak powiedzial ze mnie jeszcze dorwie, cokolwiek to znaczy. Tylko mnie najbardziej zastanawia to jego zachowanie, tak cwaniakuje, te baby dookoła a patrzy jaka będzie moja reakcja. A ja często po prostu zamiast cos powiedziec to usmiechalam sie i przemilczalam temat, co najwazniejsze dla mnie samej moja reakcja byla zastanawiająca heheheh Musze sie na jakąś realną lub mniej rzeczywistą impreze wybrać :P i niech on sie o tym dowie skoro juz tak wszystko wie o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
hej dziewczynki:)..u mnie ok, - weekend super udany. ....wiecie co, ten moj byly amant unika mnie jak tylko może- czego nie rozumiem?! przeciz ani sie do niego nie odzywam, ani nie pisze, - chciałabym tylko by stosunki były kolezenskie a ten sie boi? czego faceci tak robią? nie potrafią nabrać dystansu i normlanie funkcjonowac?ostatnio na imrezie ani raz sie na mnie nie popatrzył, juz nie wspomnę o rozmowie!!! Boze, co za gosc? przecież nie mam zamiaru nawet pytać go dlaczego urwał kontakt wymowną ciszą!!! no szok...dlaczego faceci tak robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Zimnoooooooo zimnooooooo :( już się nie moge doczekać wiosny.. :P Tu na forum też jakoś tak jesiennie, mało stron do czytania , a wcześniej wyrobić się nie mogłam czasem :P lalala a ten koleś to jakiś dziwny.. może tak Cię unikał bo chciał uniknąć rozmowy z Tobą i tego że będzie musiał się wytlumaczyć czemu zerwał kontakt a pewnie nie bardzo wie co ma Ci powiedziec.. nie wiem zresztą ale nie masz się co przejmować po jego zachowaniu widać ze nic wiele nie straciłaś ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalala mysle, ze Metis ma racje... no cóz tacy są :o mój były narzeczony majacy zone i dwóch synów też nie utrzymuje ze mną żadnych kontaktów od zerwania...przez pierwsze 2 lata po rozstaniu nawet mi czesc nie mówił... burek :D Metis no zimno...nic sie nie poradzi - trzeba jakoś przetrwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
wiem, ze niewiele straciłam- teraz pozostał tylko niesmak do siebie, ze w ogole to zaczełam.... no ale przeciez czego sie boi? przeciez skoro siedzimy wszyscy przy stole, to ja nie zaczne go wypytywac dlaczego urwał kointakt ciszą? tym bardziej, ze nikt z naszych znajomych nie wie,ze coś kręciliśmy...i tym bardziej, ze w ogole nie pisze do niego- a przeciez mogłabym mu napisac smsa, dlaczego się nie odzywa, a przecież nigdy tego nie zrobiłam-z wasza pomocą zreszta...wiec skoro nigdy go nie zaczepiłam w tej sprawie, to o co mu chodzi?nagle mnie nie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalala ale ten nie smak jest kompletnie nieuzasadniony.. przecież na początku jak coś zaczęłaś z nim kręcić nie wiedziałaś jak to się skończy i jaki on naprawdę jest. Tak to czasem jest żeby traić na tego jedynego właściwego trzeba się pospotykać z innymi i raz wychodzi raz nie ;) "trzeba obcałować wiele żab żeby aż się trafi na księcia" hehe :P A nie odzywa się i zachowuje obojętnie bo pewnie mu głupio. Nie wie co powiedzieć bo jednak między wami coś tam było i nie wie jak ma się teraz zachować po jego zachowaniu a jak sobie jeszcze zdaje sprawę że się zachował w stosunku do Ciebie nie za dobrze to tymbardziej jest mu głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
hihi- nie , nie namieszałas- rozumiem i tez tak myśle. Ale i tak nie kapuje jego zachowania, przeciez jestesmy dorosli, nie ma na mnie ochoty, to ok., wcale mi nie zależy, i chyba sie o tym przekonał- bo to ja potrafie odciąc sie o tej sytuacji a nie on ...dziwne, szkoda ze faceci tak komplikują sobie i innym zycie. A moze jeszcze się przyzwyczai do tej nowej sytuacji.Ja udaję że nic nie było i wszystko jest cacy. buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuuubrzuszek mnie boli...tzn coś mi tak jeździ po brzuchu :o mam nadzieje, ze to nie jelitówka 😭 ratunkuuuuuuuuuu ja już nie chce być chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri uu wez sobie stoperan ,jesli to jelita i oczywiście biegunka,to pomoże..a tak trzymaj się z zdrowiem:) lalalala o to faceci,sa POSRANI...moj były chyba mnie wykonczy, on sie nie poddaje:O chyba sie spotkam z nim i zapytac o co mu chodzi,kiedy da mi spokój ...bo na te pytania smsem odpowiedział mi ze ,,nie chce mnie stracić ,bo jestem fajna dziewczyna i ze chce ze mna o tym poromawiac'':O JEEZUU....grrr pogryze wszytko.... metis👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×