Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość sorry sexy lady
nie powinnam nic pisac po szalonej nocy ,bo niedowidze :P gdzies to ... nie - omknelo mojej uwadze. Przepraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo proszę ...
Może któraś z Was mogłaby przesłać na maila tę książeczkę? Byłabym bardzo wdzięczna.. Z góry bardzo dziękuję :) niewidzialna1984@o2.pl Mam wrażenie, że porady zawarte w książce by mi się przydały... :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewik to czemu do nas nie dołączysz?? :) Kwiat to jestes jedynak?? Bardzo proszę... zaraz Ci wyslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie dziewczyny!!!! Bardzo proszę o przesłanie mi e-booka o zołzach na adres nefetete311@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo proszę ...
Irrenko, dziękuję bardzo bardzo :) I to za tyle pozycji :) Jak się zapoznam z ksiażkami, to na pewno tu zawitam. :) Na razie jestem z tych kobiet, co to właśnie kochają za bardzo, angażują się i starają za dwoje..nadskakują facetowi i są na każde zawołanie. Chciałabym to choć trochę zmienić, bo tak się nie da żyć. Uzależnianie swojego życia i szczęścia tylko od mężczyzn do niczego nie prowadzi..Chyba tylko do frustracji i dołów. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze :) zapraszamy ;) widze, ze juz przed przeczytaniem książek wiesz na czym błąd polega :D powodzenia i zajrzyj do nas jeszcze Egipcjanka zaraz Ci wysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.a.t.i.
witam. :) czy któraś z Was mogłaby przesłać mi tą książkę na e-maila.? p.a.t.i@onet.eu bardzo proszę. i z góry dziękuję. ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coś blizej? co ma badac bo nie wiem czy bedzie mi sie chcialo w ogole to otwierac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna 30 też tak myśle :D Sexy lady dostałam kiedys tą modlitwę w ramach życzeń :P hihi :D tak tak dziewczyny dołaczajcie do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat, to ja Ci nie wysle. Bo jak masz mi to od niechcenia wypełnić, to lepeiej nie rób tego wcale. zależy mi na jaknajbardziej wiarygodnych wynikach, bo to materiał do mojej pracy dyplomowej, więc.... Miałam nadzieje,ze powaznie podejdziesz do tematu. A mówiąc, ze ankieta dot. jedynaków, to jak myślisz jaki temat porusza? Jedynaka, jego wychowania sie bez rodzeństwa i relacji z rodzicami. p.a.t.i. ksiązki zaraz polecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.a.t.i.
irrenka - dziękuję. ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenko ,nie dostałam tego e-booka.Czy możesz mi go wysłać/ Jestem jedynaczką,jeżeli chcesz to chętnie w ankiecie pomogę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wysle Ci ponownie, jesli go nie dostaniesz to sprawdź czy mail którego podałas jest dobry ;) dzieki za pomoc :) bo bardzo mi jest potrzebna i na pewno skorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egipcjanka wyskoczył mi komunikat, ze taki e-mail nie istnieje więc podaj poprawny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm....to dziwne,ze tak Ci wyszło. Irrenko nie wiem czemu na tamten nie możesz wysłać,ale trudno to wyślij mi na ten......aha.wil@interia.pl CZekam z niecierpliwością:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenka - no wyslij, wyslij. w weekend na spokojnie zrobie ci ta ankiete. PS co to za studia te twoje? socjologiczne jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenko....dziękuję Ci za przesłanie e-bookow ( niestety nie mogę ich jednak otworzyć) Wiecie moze jaki program trzeba mieć do otwierania tych e -bookow. Irrenko przeslij mi ta ankiete to Ci ją wypełnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podpowiedz,ściągnęłam ten program adobe reader ,czy ja muszę go jakos specjalnie uruchamiać? Sorki,za takie denne pytania,ale ja jestem z tych antykomputerowych:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egipcjanka nie wiem...bo dawno tego nie instalowałam, ale spróbuj otworzyć plik z książką to wtedy będziesz wiedziała czy to już działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope Kwiat do was jako do osób które mogą mi pomóc poleciała przed chwilą ankieta prosze was o rzetelne informacje :) egipcjanka Tobie też wysłałam ankiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ja nie jestem jedynaczką:-P ale jak by co to mozesz na mnie liczyc:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy a nie masz jakiejś bliskiej kumpeli jedynaczki?? albo kumpla?? albo wśród kuzynostwa?? :) wtedy ja bym Tobie wysłała, a Ty tej osobie z prośba o odesłanie na mojego maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hel-cia
Irrenka mnie też możesz wysłać ankiete znam osoby które są jedynakami moga mi je wypełnić jeśli tylko chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×