Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

o_linka---->> nie dosc ,że fajne to jeszcze piękne i mądre:-D Zgrasz się z nami;) w koncu kto z kim przystaje takim sie staje:-D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Was dziewuchy wszystkie wywiało??:-P Pewnie z Menami na spacerkach:-D No nic trudno:( Spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Czytam i dochodzę do wniosku zę najlepszy przyklad \"zołzy\" mam u siebie w domu. Moja własna rodzicielka nie wiedząc ze to sie tak nazywa, poderwała największe ciacho w hucie Bankowa (mój ojciec) ,. Pzrez to ze miała pazurek, zresztą ma do dziś jest pzrekorna i anwet mimo że sie mój tato podobał robiła po swojemu. wprawdzie musiała na niego czekać 10 lat ale sie udało i ja jestem. Tylko zcemu do tej pory nie brałam z niej przykładu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Serducha. Mam nadzieje że zrozumiem facetów. Na razie zrozumiałam że nie wolnos ei w Facecie zakochać...tyko tzreźwo ptarzeć na związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lady ...mam nadzieję, a póki co pochłaniam książkę od irrenki, aby poznać tajniki postępowania z bałwanem:) dziewczyny, powiedzcie serio, czy po przeczytaniu Zołzy i wcieleniu metod postępowania z nimi były widoczne efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby zołza
Potrzebuje porady od zołz!!! Mój facet,ostatnio zrobił sie strasznie leniwy (jesteśmy 2lata). Nawet bezczelnie pyta sie czy "mozemy sie dzis nie widziec?.,bo mam dzis starsznego lenia i mialem zly dzien" ehh.......ostatnio dowiedzialam sie nie od niego ze byl z kupmlem w klubie (nasza zada brzmi: nie wychodzimy do klubów sami, chyba ze sie na wzajem uprzedzimy). Zoły ,co ja mam zrobic w takiej sytuacji i czy tekst który zamirzam mu powiedziec jest odpowiedni?: " X ,sądzę ze nie nie jestes ze mną uczciwy,dowiedzialam sie ze bawisz sie beze mnie nawet mi o tym nie mówiąc, przeanalizowałam całą tą sytuację i uważam,ze jesliwolisz spedzaćczas z gdzie indziej i z kim innym to ja to zrozumiem bo masz prawo być szczęśliwy, wkoncu każde z nas moze sobie kogoś znaleźć i byc szczęsliwym. Dobrze sie ze sobą bawiliśmy i ja nieżałuję czasu kótry ze sobą spedzamy.Kocham Cie i chce abyś był szczęsłiwy,chcerównież abys znalałz to czego szukasz. Sądzę ze powinienies na spokojnie przemyslec to co Ci powiedziałam i podjąć słuszną decyzje. " Zołzy pytamwas czy ten tekst nie jest za ostry?? prosze o radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impressive20
niby zołza, ja mysle ze ten twoj facet to podobny do mojego byłego on tez bezemnie na imprezy wychodzil i bezgadania a pozniej moi znajomi ze w klubach bywa a z nim mnie nie ma ,on mi nie mowil ze gdzies wychodzi..duperele!To bałwan, bo przekonalam sie na wlasne oczy jak spotkalam go z inna w miescie nie uwierzycie laski jak sie wystraszyyl mnie ,ja ucieklam jak go zobaczylam z daleka ale wscieklam sie jak cholera!Co za dzieciak,dureń!Przeciez go kiedys zabije ,stał sie moim wrogiem, teraz to mu tak dokopie ze sie nie pozbiera ,ale mi co tam wisi!Stane sie superbabka i postaram sie znalezc faceta i udowodnic ze tez mam pazurki:) irrenka masz racje jakbys zobaczyla co za ch*j to bys nie umiala powiedziec ze to facet, mam nadzieje ze wrogosc do niego dobrze mi wplynie na ta sytuacje.Dziewczyny ! facetów na sznur i niech zdychaja bydlaki:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive20 --->>zaczernij się:-D niby zołza--->>Broń Boże mu czegos takiego nie mów,ani nie pisz:-P Zawsze Obca ma racje----zbierz kumpele i idz na impreze:-D Jesli On ktoregos dnia zadzwoni i powie,ze chce sie spotkac....to powiedz ,ze dzis nie mzoesz,bo idziesz z dziewczynami do pubu:) Na bank sie zdziwi...ale skoro on moze to dlaczego Ty nie? Myslisz,ze on sie nie bedzie zastanawial,co Ty tam wyprawiasz?;) Jeszcze moze byc tak,ze przyjdzie z kumpalmi do tego pubu hahah...za nic w świecie nie pokazuj,ze masz jakies pretensje czy cos...pokaż,ze Ty tez masz swoje zycie,swoje zainteresowania,znajomych.......ON ma byc Twoim dodatkiem do życiA,a nie cały życiem:-D Nie dopytuj go o nic,nie rób pretensji,nie dzwon,nie pisz....niech zatęskni...pokaz mu ze jestes mila,ale troszke na dystnas....niezalezna!!!:) Zobaczysz jak sie zmieni....ale najlepiej poczytak ksiazke:) podaj maila to Ci wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby zołza
Zaraz zaraz.......czytałam "dlaczego mężczyźni kochajązołzy" ................ale przeczytałam ostatnio Dlaczego mężczyźni żeniąsię z zołzami !!! ten tekst który zamierzam mu powiedziec jest wlasnie z tej książki,poradnikdlaczegomezczyznikochaja zolzy jest dobry dla poczatkujacych znajomosci zas drugi dla zwiazkow ze stażem,facet sie za mna moze i bedzie uganial przez cale zycie. Ale ten tekst ma na celu sprawic ze zacznie mnie szanowac. Niby z was takie zolzy i trzymacie sie zasad z ksiazki a nagle ta jest nieodpowiednia.Poczytajcie druga czesc zołz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czytalam jeszcze II części:) skoro nie chcesz naszych rad,to czytaj książke i rób jak tam Ci \"każą\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze Obca no własnie Ty to powinnas mieć we krwi :D biezr przykład z mamy - to niewątpliwie dobry wzór :D o-linka u mnie były, a co z tego wyszło? Otóż ten an którym przecwiczyłam metodę jest teraz moim mężem ;) w zeszłym roku popełniłam małżeństwo z tym gadem :D ale nadal nad nim pracuje, bo jak sie przestanie to może sie rozbestwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impressive20
sexy lady jak mam się zaczernić:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby zołza ...dlatego ja np nie mam nic przeciewko temu, zebys mu tak powiedziała, ale dopiero zrób to po tym jak pójdziesz zkumpelami na impreze!!!!! i baw sie tak mocno, zeby do niego totarło, ze szalona jesteś :D a wtedy mu towszystko powiedz. najlepeiej by było jakby on do ciebie wystartował z jakimś tekstem typu "a Ty co beze mnie sie bawisz!!!???" wtedy możesz mu wszystko wywalić, a jego zatka! Jak czytałas książke to wiesz, że na facetów najbardziej działają czyny a nie słowa więc wniosek jest prosty :) a tak na marginesie mam wrażenie, ze jak Ci pisze że nie chce sie spotkac bo ma zły dzien, to Cię kłamie i robi tak własnie dlatego, zeby spędzić ten czas np z kolegami na piwie, a mam nadfzieje,z ę nie dlatego, zeby sie z inną spotkać... bądź czujna i działaj rozumnie :D trzymam kciuki! jezlei okaże się mędą, która po przyłapaniu nie będzie okazywała skruchy to go kopnij w zad, bo szkoda twojego czasu!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive to chyba dobrze że sie uwolniłaś od tego chama odzyjesz teraz kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impressive20
Irrenka , stałam sie silniejsza, niestety za dobra dla niego byłam, myslalam ze jest inny jak po moich myslach a tu zonk! To dzieciak a nie facet manipulował mna myslal ze jestem naiwna ale ja tez w nie porzadku byłam bo tez specjalnie wywoływałam wycbuchy zazdrosci no ale po czasie zarty sie skonczyły, chce dokopac za kłamstwa i słodkie oszustwa ,teraz stane sie niezalezna i ostrozna ..nie dam sie okazywac innym faceton mienem ,,miłej dziewczynki''bede zołza wysokiej jakosci:D hehe, faktycznie nie warto udawac skromnej i grzecznej tylko po to by wywolać w facecie miano łatwej a pozniej nasz rozum od mezczyzny tak różni ze mimo tego ze ejstem w trakcie czytania tej ksiazki to mniej wiecej orientuje sie ze pustego faceta trzeba kopac caly czas dopoki nie polegnie:p heh ciesze sie jestem z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive :D dobrze... tylko z tą zołzowatością nie przesadź, bo to tez nie dobrze ;) my też się cieszymy, ze jestes tu z nami... tylko spróbuj sie zaczernić, tam na głównej - do góry jest internautko - zarezerwuj swój nick, czy coś takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka aporpos tych dyżurów lekarskich, to własnie często na takich dyżurach lekarze romansują sobie z pielęgniarkami czy innymi lekarkami. Sa dyżury że nie mają nawet kiedy iśc do WC, a sa takie, że moga spać lub inne rzeczy robić. Zależy od specyfiki. Apropos etyki lekarskiej, że zabronione sa bliższe relacje, to samo jest z innymi zawodami: psychologami, pracownikami socjalnymi, nauczycielami, prawnikami. Źle jest to widziane w danym środowisku, chociaż w dzisiejszych czasach już chyba nic nie jest źle widziane. W każdym bądź razie jeśli dochodzi do sytuacji gdy relacja lekarz-pacjent robi sie bardziej osobista, lekarz nie powinen dalej leczyc danego pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasencje doradzcie mi cos;) umówiec sie na ta kawe z tym lalusiem czy nie?:-P Koleżenska kawa tylko nic wiecej bo nawet gdyby on teraz cos chcial ze mna teges:-P to ja nie chce i tak,bo za duzo razy sie na nim zawiodłam i moi rodzice tez wiec odpada....ale kawa?Tylko kawa:-p a jestem ciekawa jak by byl?hmm.....no i ten gorący wrzątek mu chce wylac:-D hahaha żartuje:-P taką wredną zołzą nie jestem.......bco myslicie>doradzice mi cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie tym razem spotkanie na moich warunkach...gdzie kiedy i o ktorej...jak nie bedzie mu pasic to rezygnuje z kawy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej wylac na niego kawę wrzatkiem...nie no żart! Raczej bym sie wogule nie umawiała to naciaganie po to bys sie skusiła bo i tak faect wie ze sie zgodzisz, bo mysla ze jest nam ich żal, także niewiem zołzo, chyba ze rozum podpowiada ze musze i już ,ale bądz ostrozna:)a jaki powód by sie spotkac jesli moge wiedziec:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on wlasnie zaprosil na kawe piszac wczesniej ze pora sie sie lepiej poznac hehe kuźwa mial na to czas pare lat.... smieszny powód;] ogólnie to jakso nie zalezy na maxa jak by byla to oki a jak nie to plakac nie bede...ale ciekawi mnie jaki teraz po 9 miesiacach nie widzenia by byl.......hehe czysta ciekawosc i moze chec pokazania mu siebie tzn.ile stracil?:-D Ogolnie to ja juz mu odmowilam tej kawy,ale tak sie kuzwa zastanawiam czy jednak nie przyjac tego zaproszenia..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge ulec...co Ty:-P Ogólnie czuje,ze mi "minąl"ale tez sie boje co bedzie,bo on potrafi byc taki czarujacy,ze ani sie nie obejrze,a sie z nim pocaluje:-D nie no nie moge:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ja na twoim miejscu bym sie nie umówiła... serio! wiem,z ę Cię korci, ale dopiero co mu pisałaś,z e masz kogoś. Nam pisałaś, ze on Cie już nie obchodzi. I co?? kłamałaś? bo teraz to już sama nie wiem... jak sie z nim umówisz to mu dasz do zrozumienia, ze coś cie jeszcze do niego ciągnie... takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×