Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Właśnie Kaha opowiadaj co i jak :P hehe Wszystkiego najlepszego Kliverku 😘 Byłam w poniedziałek na badaniu krwi i szmata mi tak to spiepszyła że masakra najpierw ręka mnie bolała do środy dzisiaj byłam na konkursie i były konkurencje i z wiedzy ale i sprawnościowe i teraz mam taka tą ręke napuchnięta ,że nie wiem i w ogóle nic nie mogę nią zrobić 😡 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia przede wszystkim pamietaj, ze po pobraniu krwi zawsze przytrzymuj mocno wacikiem i jak najdłużej, tzn około 15 min wystarczy, ale przy dosyć mocnym ucisku póxniej nie ma sladu. Mozliwe, ze w ogóle Ci tam coś pokitrała, ale nie wim... U mnie nigdy zyły znaleźć nie mogą i mi jedna kiedyś jak już sie wbiła, to jej za moment przestała krew lecieć, więc wbiła igłe jeszcze wyżej, żyłe mi pocieła jak sito :D ale jak sobie mocno pouciskałam, to póxniej było ok. a jak masz tak spuchnietą łapkę, to leć do lekarza, albo lodem sobie poprzykładaj... nie wiem no, ale tak nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziękuje za gratulacje. Jestem w piątym tygodniu ,mąż cieszy sie niesamowicie,chodzi dumny jak paw i wszystkim dookoła sie chwali ,ha ha. Syn też się cieszy ale mniej ,no i na pewno chce braciszka o siostrze nie ma mowy.A ja powiedziałam że jak kolejny raz wyjdą jajka to na porodówce wykastruje albo oddam w dobre ręce.;-P JA CHCĘ DZIEWCZYNKĘEEEEEE i koniec.Staraliśmy sie już od kupę czasu ,i powiedziałam mężowi że jak nie zajde do 31 maja to ide po tabletki i potem zaczniemy sie starać po komuni syna czyli gdzieś w czerwcu 2010r.hi hi.A tu niespodzianka,czekałam 8 dni na miesiączkę ,piersi bolały mnie okropnie twarde jak skała,brzuch bolał jak do miesiączki no i te humory okropność ,,,zaczełam coś podejrzewać.Kupiłam test ,babka w aptece już sie śmiała mówi\"Ojjjj pani to chyba kolekcjonuje te testy\".Przyszłam do domu i go zrobiłam ,patrze a tu dwie ogromne czerwone krechy.Uśmiech na twarzy ,lęk w oczach,dzwonie do męża.Mąż za granicą na delegacji ,akurat jechał ciężarówką ha ha,mówie mu a on szok ,i mi nie dowierza,dopiero jak moja przyjaciółka wysyła mu gratulacje to zdaje sobie sprawe z tego że zostanie ojcem ha ha.Ubaw po pachy.Niestety musiałam iśc w sobote na badania do szpitala bo bolał mnie brzuch i troche sie bałam bo raz poroniłam a drugim razem z synem leżałam ciągle w szpitalu na podtrzymaniu.Ale powiedziała że jest ok i że macica mi uciska pęcherz i kręgi lędzwiowe chyba ,bo już zapomniałam.W poniedziałek poszłam do swojego lekarza powiedziała dużo leżeć odpoczywać i brać kwas foliowy i tabletki na podtrzymanie .A ja bym mogła ciągle spać i jeść tragedia.A brzuch mam jak balon.22 czerwca ide na USG to może już bedzie widać robaczka to wam pokaże .Znacie jakąś dobrą sprawdzoną diete dla cięzarnych ????????? ,w pierwszej przytyłam 25 kilo ale byłam o wiele szczuplejsza niż teraz,a teraz mam tragedie i jak zajde tyle samo to bede musiała taczkę wypożyczać na spacery hi hi.Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha ale cudownie :) cieszę się Twoim szczęściem!!! Tylko dbaj o siebie, zeby wszystko dobrze było a dzieciątko sie prawidłowo rozwijało :) diety dla cienżarnych nie znam, ale może Ci w tej kwestii Kliver pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L4
hej Pozdrawiam Wszystkich!Przeczytałam forum ciekawe tematy Mam pytanie Czy moglabym poprosić na maila te książkę Dlaczego mężczyźni kochają zołzy? Dziekuje i pozdrawiam. Mam podobny problem. Facet z którym jestem nie wie czy mnie kocha Nie chce mu sie dzwonic a na początku naszej znajomości byłam monitorowana 15 razy dziennie telefonami. Usłyszałam że on chce ustabilizować życie i mnóstwo fantastycznych rzeczy na swój temat. A teraz? Robię obiadki drapie po plecach i inne rzeczy A jemu sie nie chce ze mną gadać, a nawet trudność sprawia mu wysłanie sms'a...mam wrażenie że w ogole kontaktuje się ze mną z łaski. Jest to dla mnie tragedią bo zadzra się to drugi raz w moim życiu Poprzedni zostawił mnie dla starszej brzydkiej meżatki z dwójką dzieci....Mam myśli samobójcze....Zdecydowanie nie jestem zołzą....Nie mialam rodziców i dlatego tak sie bardzo staram i co? i chu......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... i czas na mnie, chce sie zmienic. Ja to jestem dobra i kochana - facet zawsze ZA PÓŹNO to docenia. Na poczatku zawsze to ja dostaje po tylku, za bardzo sie angazuje. ciekawe czy mozna sie zmienic, hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca--
Bo spotykacie sie z chujami dlatego uwazacie ze mezczyzni kochaja zolzy. tacy mezczyzni ktorzy was nie doceniaja kochaja tylko samych siebie :D No ale dalej brnijcie w iluzji. Powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ja zagłosowałam ;P Kaha to super he he bardzo bardzo się ciesze :D :D Dbaj moceńko o siebie i dzidziusia :) a co do diety to najlepiej zapytaj lekarza , sama lepiej niczego nie próbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie dzieki za głosa!!!!! jutro tez mozesz oddac ;) bo to jednego dziennie mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
No jasne tylko totalnie was olewaja hehehe Zdradze wam tajemnice. Kazdy zwiazek w koncu spowszednieje i zadne gierki tutaj nie pomoga. Na poczatku kazdy sie stara, a pozniej przychodzi rutyna i zycie codzienne. Uwidoczniaja sie wady, ujawnia sie prawdziwe "ja" i zadna smieszna ksiazka tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ja nie dostalam żadnego linka ojj Ty małpo:-P I dawaj fotę z nową fryzurką,ale już!!!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy spokojnie!! to dlatego, ze ja w domowym gg mam Ciebie 2 razy na gadulcu i nie wiem który nr jest dobry ;) fotke zaraz wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magja1980
ja też poproszę o emaila z tekstem książki bo mąż uważa, że mnie nie kocha i chce mu pokazac jaka naprawde jestem może ta książka mi pomoże z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra dziewczynka
Wracam do tematu topiku. Mężczyźni kochają zołzy, bo cały czas MUSZĄ SIĘ O NIE STARĆ I JE ZDOBYWAĆ. Kobiety muszą pamiętać, że króliczka należy gonić! Mężczyzna który osiągnie cel, zaczyna się nudzić. a jak się nudzi, to przychodzi mu ochota na nowe wyzwanie i nową zdobycz. a jeśli cały czas musi zdobywac swoją kobietę zołzę, nudzić się nie ma szans, a nawet gorzej. Zakochuje się coraz bardziej, bo widzi że ta kobieta to sztana i anioł w jednym. Życie bez soli staje się mdłe, dlatego zołza i w łóżku i na fotelu jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaak Z książki...... \"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to poradnik dla kobiet, które są \"zbyt miłe\". Słowa \"zołza\" nie należy traktować całkiem serio- używam go w sposób żartobliwy, współbrzmiący z humorystycznym tonem tej książki. Tytuł i treść odnoszą się do tego, o czym wiele kobiet mysli, ale nie mówi. Każdej kobiecie zdarzyło się czuć zażenowanie, gdy zbyt otwarcie okazywała, że zależy jej na jakimś mężczyźnie. Każdej kobiecie zdarzyło się oczarować mężczyznę, który stracił zapał, gdy mu tylko uległa. Każda kobieta wie, jakie to uczucie, gdy mężczyzna przestaje zabiegać. Te problemy są wspólne większości kobiet, zarówno mężatek, jak i tych niezamężnych. ... Zołza ma życzliwe usposobienie, a jednocześnie jest silna. Ma siłę, która przejawia się bardzo subtelnie. Taka kobieta nie rezygnuje z własnego życia i nei ugania się za mężczyznami. Nie pozwala,żeby mężczyzna myślał, że ma ją w garści. I umie postawić na swoim, gdy on się zagalopuje.\" aby odswiżyć rozwazania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w ogóle wkurzaja dziewczyny, że jak już mają chłopakó to nawet z rodzina nigdzie bez niego nie pojadą mimo, że małżeństwem nie są 😠 cos takiego mnie rozbraja. Albo chcą mieć niby przyjaciółki, ale we dwie nigdy się nie spotakają bo musza mieć faceta obok i kurna go za pindla \"trzymać\" Normalnie wtedy czegoś dostaje, ZERO własnego zycia i potem się dziwią, że ta jej przyjaciółka znalazła sobie nową, a co ma czekac i patrzeć, że raz na rok znajdzie dla niej czas... a potem się wieszaja nastolatki 😠 jak nie maja sie komu wygadać bo oczywiście dziewczyny w tymże wieku maja chłopaków i totalna zlewke na zabawy i rozrywkę i pomoc innym chociaz byle wysłuchac i wesprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :P :D No ale niektórzy czasami się tak bezczelnie zachowuja nwet przy stole muszą się cmokoć, calować i w ogóle... i wszędzie RAZEM a po tem po kilku latach ROZWÓD (o ile do ślubu dojdzie:P) , albo szukanie nowych przygód co i tak do rozowdu prowadzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytalem to
Nie uganai sie za mezczyznami, a pozniej uzala sie ze nikogo nie ma hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena23
Ja bym bardzo prosila o ksiazeczki : O Zołzach i może coś jeszcze.Po 5 latach dla męża jestem niewidzialna , no chyba,że chce jeść... :-) Teraz sie odchudzam i takie tam, ale nie specjalnie widze efekt, może książka coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytalem to
A moze wy nudne jestescie dlatego przestaja sie wami ineteresowac ? Ciekawa kobieta nigdy sie nie znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytalem to
Nudziarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×