Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Witam sexi lady przeczytałam Twą historię... przerobiłam cos podobnego na własnej skórze brrrr ja mam 30 parę, a on kilka lat starszy(nie kilkanaście) a jeśli kogoś ma to nie wiem kiedy się nia zajmuje??? od początku naszej znajomości utrzymywał że jest sam i duzo opowiadał o sobie, jeszcze w relacjach lekarz-pacjent. nie wiem czy zapraszałby mnie do siebie w takiej sytuacji,trochę mi to nie pasuje,ale.... głowy nie dam, poza tym nigdy nie ukrywał naszych relacji nawet w miejscu pracy no i nie wiem jak to ugryźć:/ trochę mi szkoda zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka zaraz Ci wysle maila z książkami, ale wiesz co z tym małpowaniem to nie przesadzaj, bo chłopak stwierdzi,z ę szkoda wysiłku, gdy go tak mocno olejesz :) zgadzam sie,z ę brak odpowiedzi to niegrrzeczne z jego strony, ale nie bądź znowu zbyt surowa... mozliwe, ze był po jakimś nocnym dyżurze (nie wiem co to za lekarz) i mu sie przysniło,z e Ci odpisał mimo, ze tego nie zrobił he he he ;) róznie być mogło... sexy joł joł :D jak tam w szkółce już wszystkie egzaminy za tobą?? ja już tylko dwa wpisy mam do załatwienia i czekam na obrone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o_linka no to nie jestescie juz smarkaczami..:-P Może on sie boji troche angazowac w jakis zwiazek?Moze go jakas dziewczyna zranila?Moze chce byc ostrozna...kontynuuj tą znajomosc....bo niby dlaczego nie,ale uwazaj;) życze powodzenia:) a moja historia to juz jest stara jak swiat:-P Bylo,mineło...wyleczylam sie z tego gościa.....teraz to on czasem do mnie pisze np.w piatek mi pisal ze zaprasza mnie na kawke:D Porażka ten facet;)) Irrenka no mi zostaly jeszcze na ten weekend 2 egzaminy...ale czekam na wyniki jeszcze z cwiczen,bo jesli koło,ktore mialam wczoraj napisalam na 4,5 to bede zwolniona;)oby..... ale jestem szczesliwa na maxa,bo zdalam egzamin z tego przemdiotu co jest najgorszy na calej mgr;) co roku gosciu pelno warunkow robi...co prawda na poprawce zdalam...ale zdalam...gdzie moze na 20 osob zdalo z 6.reszta ma warunek:-O nawet mi 2 nie wpisal...nie wiem dlaczego?Innym wpisal:-D Pewnie za ładny wygląd :-P :-D To Ty irrenka juz koncoweczka?;)super masz....jak Ci zazdroszcze;)a kiedy obrona???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zołzunie :) O_linka ze swojej strony powiem tyle: uważaj na lekarzy. pracuje w towarzystwie lekarskim i to co niektórzy wyprawiają to sie w głowie nie mieści. Tym bardziej gdy jest relacja lekarz - pacjent. ja bym się zastanowiła czy on przypadkiem nie ma więcej takich pacjentek jak Ty. Moim zdaniem powinnaś teraz utrzymywać lekki dystans. Jak zaproponuje spotkanie, nie umawiaj się z nim od razu tylko odczekaj chociaż 1 dzien. A jak już dojdzie do spotkania - nie idź do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna - asekuracja jak najbardziej wskazana :) witaj kochana dawno cie nie widziałam :D sexy jak dobrze pójdzie to 2 albo 3 lipca bede sie broniła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze Obca
To nie tak ze nie był doceniany. Chwaliłam go kiedy było trzeba. Ale nie dawąłam mu po prostu tak od razu wszystkiego czego żądał. A tamta dała. Więc wybrał tamtą. Jest gzdieś możliwośc zapoznania sie z treścią ideologii zołz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze O_linka mam pytanie. Czy Ty dalej jesteś jego pacjentka? Czy przez dłuższy czas byłas pacjentką i teraz już nie jesteś? Hmm muszę Wam powiedzieć że jakoś takie związki lekarz pacjent nie wzbudzają we mnie zaufania. Sama nie wiem dlacego. Bo w sumie to niby normalne że może sie przydarzyć że lekarz zakochuje sie w pacjentce i odwrotnie. Że dwoje ludzi trafia na siebie akurat w takiej sytuacji. Ale z drugiej strony taki lekarz, z racji swojej roli społecznej, z racji zawodu jest na dominującej pozycji. Bo od niego zależy czyjeś zdrowie, bo komus pomaga, bo dla tego pacjenta jest autorytetem tylko dlatego że jest lekarzem. Więc takiemu lekarzowi łatwiej jest uwieść swojego pacjenta. tak w ogóle to etyka lekarska zabrania \"bliższych\" relacji ze swoim pacjentem. Irrenka dawno mnie nie było, ale dzisiaj nadrabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze obca czyli głupi facet był ;) :P widocznie na tym jednym mu zależało, bo gdyby zależało mu na tobie to by poczekał... cierpliwy by był. dobrze że sie tak stało, bo w przeciewnym razie tkwiłabyś w związku bez przyszłości :) nie martw sie, trafisz na lepszego człowieka! mamy tu na to niezbite dowody, ze tak można :D kliverek jak sie zjawi no na 100% potwierdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna :) 🌻 no widze :D ale nie bądź taka ostra, sama znam lekarza (mojego męża kuzyn) który lata z dyżuru na dyżur i taki tryb zycia nie daje mu dużo mozliwość jesli chodzi o poznanie kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka, wielkie dzięki za książki, już w nocy zaczęłam czytać co do mego pana, to nie wierzę w takie zmęczenie, więc go kobitki nie brońcie i nie wierzę też w ich strach przed angażowniem się w nowe związki. owszem dostał od jednej dość mocno i konsekwencje będzie jeszcze długo odczuwał ale bez przesady, ja uważam że to jest wymówka i to przereklamowana a Ty sexi lady idź na tą kawę i wylej mu cały wrzątek tam gdzie trzeba trzydziecha...wiem jak postrzegani są lekarze i wiem że mają powodzenie u kobiet, być może ma wiele takich pacjentek, ale jak mówiłam nie było nic na siłę, owszem praktycznie od początku dawał mi do zrozumienia że mu się podobam, ale to ja postawiłam kropkę nad i, nigdy nie był na dominującej pozycji, a to że swego czasu mi pomagał i wyrwał od kostuchy nie ma tu nic do rzeczy, w żaden sposób nie nadużywał swojej pozycji i naprawdę jest lekarzem z powołaniem i muszę Wam powiedzieć że nie bierze łapówek:) (sprawdzone) trzydziecha, nie rozumiem jak jakaś etyka może czegoś zabronić, to jest chemia, oboje jesteśmy dorośli,zdrowi umysłowo i tyle irrenka on też pracuje 8-20 z przerwą na obiad i przemieszczenie się do drugiej pracy, a tak myślę sobie że gdyby rozkochiwał i porzucał wszystkie młode pacjentki to chyba miałby do czynienia z NIL, he he muszę to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Kochane;) Pamiętacie tego lalusia smerfusia?;) Ogólnie nie utrzymuje z nim kontaku...czasem On cos napisze albo zyczenia jakies i to wszytsko.......i jest oki:) Ale pare tygodni temu cos pisal...i tak mnie wkurzyl,bo pisal o sobie nie wiadomo co,ze małolaty za nim itp......wiec mu napisalam ze moze i tak,ale ja juz na szczescie z tego wyroslam i wzdycham juz tylko do mojego chlopaka;) (którego nie mam:-P hehe ale musialam mu to napisacm,bo on byl przekonany,ze ja nadal do niego wzdycham!!!Po tej esce milczal.....i teraz pare dni temu mi napisal,ze mnie zaprasza na spotkanie i kawke(oczywiscie nadal jest przekonany,ze mam chlopaka)......oczywiscie mu napisalam jak zołza-miło....ale konkretnie:-P Napisalam mu ze dziekuje za zaproszenie,ze to mile,ale ze na naszą kawke jest juz za pozno:-D oczywisice odpisal:\"spoko monia\":-D Ale mysle,ze chyba i tak mu to nie pasiło...ze pierwszy raz w życiu mu odmówilam..udał,ze go to nie rusza....ale mysle,ze bylo inaczej;) a Wy ci myslicie?dobrze zrobilam?:-D Bo ja sie czuje rewelacyjnie,z tym ze dalam mu popalic:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lady.....bardzo dobrze zrobiłaś, i znów potwierdza się stare porzekadło że oni zaczynają czuć jak jest już po majówce myslę że on będzie drążył temat i że będzie chciał Cię zdobyć, ale teraz to Ty rozdajesz karty, i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o_linka popieram :) tak tak sexy bardzo dobrze zrobiłaś - teraz ty jesteś górą!!!! a skoro on matyyyle lasek w okół to czemu tobie zawraca głowe hi hi hi ;) :P niech sie cmoknie w zad - głupi dziad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu sobie zawraca mna glowe:-P Pewnie swiadomosc ze mam kogos hehe mu nie pasuje....... Sądzicie,ze jeszcze bedzie chcial mnie zdobyc?Hmm no nie wiem...on raczej mysli ze jestem juz z kims szczesliwa i nie sadze aby walczyl:) zreszta nie intrersuje mnie to,bo nie zalezy mi juz na nim:) niech sobie pisze jak chce...i żałuje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem irrenka hehe a tak w ogóle to gdzie planujecie wakacje w tym roku? Ja mam wolne ost.dwa tyg.lipca i chcialam na tydzien na Sycylie poleciec z kumpela...znalazlam oferte,warunki i koszty nam odpowiadaja.....co myslicie?Była moze keidys któras z Was tam?Bo mi to nasze polskie morze sie juz znudziło:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impressive20
Witam:)Chciałabym być taka silna jak wy...własnie mój były wreszcie zostawił mnie w spokoju ,jaka ja byłam głupia prze ten cały czas, bylismy ze soba pół roku a dwa lata w fikcyjnej ,,przyjaźni'' jak narazie nikogo nie mam bo musze sie naładować bo to troche cios dla mnie był, nibyw przyjazni to rok spotyka sie z inna i jest znia ,któras z was napisała ze facet wykorzystuje okazje spotkania sie z swoja byłą która jest słaba i jest wolna dalej, niewiem czy to nie ma zwiazku wsparcia ale to takie puste i bez przyszlosci musialam zakonczyc nasza znajomosc poprzez napisanie listu pozegnalnego w smsie(wiem wiem zachowałam sie jak tchórz! ale wyjasniam dlaczego, on by mi nie dał wyjasnic mi do konca bo jest niecierpliwy na tematy powazne;/jak zaczne potrafi uciec). I czuje ulge po tym wsyztskim i mam sile kogos innego poznac ale zawsze jest jakies ale ,jak zmienic siebie ,sorry dopiero zaczne czytac ta ksiązke o ktorej jest ten temat:) mam nadzieje ze znajde w nich wskazowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj impressive20 :) na pewno ksiązka Ci pomoze,tylko musisz wcielac w zycie wskazowki w niej zawarte:) a co do tego kolesia to jesli chcesz sie od niego uwolnic to po prostu zerwij z nim kontakt przynajmniej na jakis czas az sie nie wyleczysz...mi tez bylo trudno...ale brak kontaktu i jego obrazliwe slowa na pożegnanie dały mi siłę,aby zapomniec:) teraz po ponad pół roku mamy sporadyczny koleżenski tylko kontakt:) dasz rade,tylko w to uwierz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive teraz czas na naładowanie akumulatorów :) dobrze zrobiłaś że zakończyłas tą znajomość. Związek nie dający radości, szczęścia i ogólnie w większości pozytywnych doznań nie ma sensu - po prostu nie powinien mieć miejsca!!!!!! bo to szkoda czasu i zdrowia! a więc nos do góry!!!! teraz czas wypięknieć z letnią porą :D :P sexy coś o tym wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impressive20
wiesz sexy lady, ja z nim całkowicie zerwałam kontakt ,bo gdybym dalej z nim utrzymywala to by mi nie dało spokoju,bo zyłabym wiecznie nim, a zniego to kawał cwaniaka, wie jak grać, najgorsze co ja wyprawialam ze ja tego typu gier z jego strony akceptowalam po prostu byłam ślepa...myslalam ze mu na mnie zalezy, o tym potwierdzaja setki smsów dziennie i rozmów jak za starych czasów i do tego miał zawsze czas dla mnie jakby z tamta wogule nie był ale wiem ze jest bo kumpela przyłapała go z nią dlatego jest dowód.Wiem ze z tego wyjde z obronna reka ,chcialabym znac wskazowki na przyszlosc by na takich typków uwazac;p a ty ze swoim byłym utrzymujesz kontakt?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Zolzuniatka :P SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku-Na pomoc-Help -->>sex sex sex.......widze ze mnie przywołujesz:-D :-P impressive20 ---->>ON NIE bylo moim chlopakiem...dziwnie to mozna okreslic co to bylo...raczej bylam dla niego takim \"kołem zapasowym\":)dowiesz sie co to jest z ksiązki która poczytasz:) Mam z nim sporadyczny kontakt smsowy tylko jakies zyczenia czy cos....żadnych spotkan,ani nic...bo...ja tego juz nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze Obca
diefremde@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku ale dałaś czadu :D :P oł je je je ;) :P impressive i dobrze zrobiłas, ze zerwałaś całkowicie! głupi chuj! za przeproszeniem! ano miłość niestety ślepa jest i czasem głucha do tego :o ale będzie dobrze!!!!!!!! zaraz Ci książkeczki wysle kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×