Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

albo przy usmiechu rób usta delikatnie w dziubek :P :D wtedy policzki sie troche inaczej napinają i nie ma takich pucołowatych policzków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh w dziubek to tak jakby mi szwy po naciaganiu skory mialy wypękac hehe :P aaaale niewazne, moze ktos to pokocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka Ty osiołku!! mam przyjaciółke co została m-c temu stomatologiem i wiesz jak to jest miec proteze? ona mi opowiadała, ze ludzie z protezą maja przerąbane, bo gorzej czujesz smak, i przy śmiechu, kichaniu, kaszlu trzeba uważać, zeby proteza nie wyleciała ... masakra! To ty lepiej pokochaj swoja dziurkę :) :P ;) oo to jest argument! na podryw! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 hej boy! a ja mam o jedna dziurke więcej :P i co Ty na to... he he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hehehhh to z kichaniem to jest niezłe :D ja piernicze hehe aa tam, zreszta faceci zawsze mi w oczy albo w cycki patrza wiec uwaga odwrocona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz czwóreczka, a mi musza patrzeć w oczy, bo w cycki to by patrzeli patrzeli i nic nie zobaczyli!!!!!! ;) hie hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to dowalilas, przeciez masz piersi! skoro Ty narzekasz to w takim razie ja plaska jestem :D aa przynajmniej niewiele mii obwisnie heeheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Anulka Irrenka...no ja tez mam niewielkie, tylko jak sie to wszystko wyzbiera to wchodzi w C lub D...choc zawsze zastanawiam sie jak to mozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rozmiar B to i tak pewnie małe:( chociaż z opinii byłego jak bylismy razem , powiedział ze są akurat, czy ja wiem...... Faceci zwracają uwagę na piersi i uśmiech , niewiem czy coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hek laski:) dobrze ze ja mam piersi co zwracaja uwage bo z usmiechem to przewalone:(:(:(:( uwaga mama dzis sie dowiedziala o kolzyku zobaczymy czy bedzie wieczorem sie darła czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni, mysle, ze nie bedzie sie darła, w koncu jestes dorosła dziewczyna, ale może cos tam pod nosem pomarudzi ;) impressive ja mam tez małe B i mój mąz znajduje szereg zalet takiego rozmiaru :) a jak kazdy facet obejrzy sie czasem za wiekszymi... normalka! to jest \"tylko\" facet. ja tez sie nauczyłam doceniać ten rozmiar, bo ani troszke nie sa zwisające, ;) jędrne i sterczące he he i nie mam rozstepów, bluzki sie dobrze układają, no i moje niebo- moge spać na brzuchu!!!!! oł jeeee!!!! uwielbiam spać na brzuchu! ;) mężczyxni patrza na usmiech, na piersi, ogólnie na sylwetkę (kręci ich wcięcie w talii, kltórego ja akurat nie mam - taki klocek ze mnie), ale tez na pupę :) hm... mój atut to okragła pupa. he he mam w pracy jednego wielbiciela mojego siedzenia ;) łazi za mną i gada jakie to ja mam fajne kształty he he... to mnie rozwala!!! mojemu męzowi to jego gadanie tez dobrze robi, bo troche zazdrość wzbudza i docenia małżonek co ma ;) ale musze przyznać,ze jak byłam szczuplejsza to sie pupa jeszcze lepiej prezentowała, więc musze nad tym popracowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he mi ostatnio kumpela powiedziała że mam zajebista pupe hehe beka w ogóle z tego,że ona taka fajna okrągła i jedrna ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dupcia to absolutnie nie jest moja dobra strona :D całe szczęscie zawsze pierwszy idzie moj biust. JA tez nie narzekam na jedrnosc...wiadomo ze nie stoja w miejscu, bo jednak jakis ciezar to jest ale wiem, że niektore dziewczyny mają gorzej. Za jakąs godzinke ide biegac, pogoda w sam raz. Nie chce mi sie jak cholera ale jak juz sobie postanowilam to tak zrobie. A gdzie uni robi sobie ten kolczyk? ja planuje w sierpniu zrobic jeszcze jeden..albo dwa w jednym uchu, przebijanie innych czesci ciala nie jest dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ma w pępku :) mnie korci już od lat w języku... :P ale troche sie boje poza tym najpierw dentysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna 30 chyba pojechała gdzieś... cos mówiła o urlopie ostatnio i teraz sie nie odzywa, to chyba wypoczywa... :D hmmm ale ma fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jaczej nie nadaje sie na jakiekolwiek kłucie. Kiedys wymyslilam sobie tatuaz, ..na stopie ;) gdzies w ololicy kostki lub paluszkow. Ale znajac mnie dosc szybko by mi sie znudzil i pojawilby sie klopot praktycznie nie do rozwiazania. A kolczyk? w razie czego dziurka zarośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowa mnie strasznie boli od popoludnia. Ledwo na oczy widze, ale mam nadzieje, przejdzie. Dzisiaj sporo osob narzekalo ze taka aura jest wykanczajaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja równiez jestem bardziej skłonna do kolczyka niz do tatuaży... w jednym uchu mam 3, w drugim jeden, jak juz wspominałam, miałam w nosie kiedys, ale wyjełam, a ten w języku oj mnie korci strasznie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka łyknij sobie jakiegoś ibuproma hm? ja sobie własnie nagrywam płytke kylie minogue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na uszku to masz 3 kolczyki ale na tej mieciutkiej skorce? czy na chrząstce? Ja myslalam zeby sobie wlasnie jeszcze dwa obok standardowej dziurki zrobic, tylko nie wiem czy za jednym razem bede mogla czy mi ucho z bolu nie odleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fala69 da sie to połączyć ;) czwóreczka ja zrobiłam te dwie dodatkowe w 7 klasie szkoły podstawowej :) ucho nie odleci! to nie boli tylko szczypie troche, a jeden zmiescił sie jeszcze na miekkiej części, a ostatni jest juz w tym twardszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×