Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Tylko wiesz co...to wszystko juz daleko zaszlo, a dla mnie to bylo za kolorowe wszystko, I wiedzialam ze gdzies jest haczyk. Ja mu nie powiedzialam tego na dzien dobry..dopiero wczoraj tak wyszlo. Czulam sie beznadziejnie bo stwierdzilam ze to ja musialabym w tym zwiazku wszystko robic.. pracowac itd. a on uzalalby sie nad soba... Ja mam dosc facetow bez perspektyw, zbyt wiele razy poswiecalam sie dla facetow zeby robic to znowu i znowu. I jak zwykle ja najgorzej na tym wychodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka hope ma racje nawet w naszej honorowej "zołzie" jest napisane,z ę jak chcesz spłoszyc faceta to mu powiedz, zę chcesz dziecko i zeby Ci z wypłata sie odmeldował co miesiąc :D he he he taka kawa na ławe facetów płoszy! mój jak go ktoś zapytał po roku znajomości kiedy slub i dziecko, to mówił, ze slub najwczesniej za 5 lat, a dzicko za 10, a mine przy tym miał jakby w portki narobił przed sekundą... a po roku znowu mówił tak samo!! he he he a widzisz ja z nim o tym nie gadałam... i sam doszedł do tego,zeby sie oświadczyć i slub wziąc,a teraz sam chce dziecko :P tak go zamotałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie czwóreczka bo nie można całej siebie poświęcać związkowi! nigdy! a tym bardziej nie wtedy gdy ta druga osoba jakoś nie specjalnie sie angazuje! ja mam wrażenie, ze ten koles żyje wspomnieniami... to tak jak u Anulki było, niby jest facet, niby sa razem,a le wszystko stoi w miejscu, nic na przód nie idzie.. koles na nic nie może sie zdecydowac, a wręcz sie asekuruje i czasem dystansuje bez sensu! to nie jest miłość!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo....widzisz, nasza \"głębsza\"znajomosc raczej nie ma przyszlosci, wiec teraz jest mi obojetne co on mysli. Glownie chcialam mu przekazac ze facet ktory MA PRACE da mi bezpieczenstwo... a nie taki ktory uwaza ze nie ma przed soba przyszlosci. Wiadomo, ja tez chce pracowac, ale facet to jest jednak ten mysliwy ktory powinien zdobywac łup. A on nie chce nic ze soba zrobić...jest tyle kursów, pełno szkół...nie kazdy pracuje w zawodzie, wystarczy chciec,...a mnie najbardziej doluje ze jemu zwyczajnie sie NIE CHCE :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam dac chłopu motywację Chyba nie podziałało ;) Dlatego....szukam kochanka bez zobowiązań!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka tez bym tak zrobiła jak Ty :) Ty sie starałaś, ale na rzęsach nie staniesz, zeby jemu sie zachciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam,ze sie tak wetne w temat ;) mam pytanko :) macie mzoe \"dlaczego mezczyzni poslubiaja zolzy \" ?? jak macie to poprosze agnieszkad0@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam stopke :P żeby wszem i wobec było wiadomo wazzup. O , ta druga książka tez może byc ciekawa...tyle że ja juz o ślubie nie myślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocinelka ksiązki poleciały :D czwóreczka, a może z romansu Ci wyjdzie cos wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Choćby gdzieś na końcu świata..... ......gdy znajde kiedys milosc i Go...nie wypuszcze juz z rąk\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka dziekuje :) ale nie ma tam tej co chcialam :( nie ma jej ktos ??? choc te inne tez sie rpzydadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ale w wersji papierowej kupionej w empicu:)chyba nie ma jej w elektronicznej wersji:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocinelka ja tez mam tą tylko w wersji papierowej... żadna z nas nie ma jej w wersji elektronicznej niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie tak tym nie tłumacz :P weź sie w garść :D nie doceniasz tego co masz!!!! masz prace kochana, robisz studia, masz kochajaca rodzine i przyjaciół... niektórzy nie maja kasy na studia, a pracy nie moga znaleźć... niektórzy nie mają rodziców... nie doceniasz tego co tak cenne... mojej kumpeli 2 dni temu umarł tata, a mojej przyjaciółce ostatniej nocy dziadek... pomysl czym jest twoje zmartwienie w porównaniu do ich zmartwienia... naucz sie doceniac to co masz i cieszyc sie zyciem... optymizm to podstawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy tak mówi,ale nie łatwo jest zmienic siebie..... jak to powiedziala kiedys moja byla pani psycholog:"studia,praca,pieniadze,samochod itp.sa niczym jesli nie ma sie wewnetrznego spokoju....jesli czlowiek emocjonalnie czuje sie zle to reszta na nic sie przyda"i ma racje:-o uciekam.papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy w łeb Cie pizgne jak Cie spotkam kiedyś ... tak nic a jak ktoś z dnia na dzien to wszystko traci to wtedy dopiero porażka i załamanie nerwowe!!!!!!!!!!! oj dziewczyny pracuj nad soba, bo mnie sie Twoje podejscie do zycia nie podoba oj niee!!!! przestan sie dolinować tylko zadzieraj głowe do góry i podziwiaj co pięknego Cie otacza i spotyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i prosze Cie nie porównuj swojego dołka związanego z facetem, którego nie ma , a na pewno bedzie w przyszłości ze śmiercią ojca, który całe zycie był, kochał, wpierał i nagle odszedł bezpowrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, seksić sie będę przynajmniej z jakimś pracującym facetem..:p Zmyje dzisiaj pazurki, za chwilę pomaluję...kolor koralowy,bardzo mi sie podoba :) i fryzurke sobie zrobię...a w sobote musze gdzieś wyjść z domu, między ludzi, bo mam juz dość rozwydrzonych małolatów. Sexy, nie smutaj sie kochana...chyba o pewnych Twoich problemach nie wiem, ale nie pytam. Trzeba sie usmiechac, nawet w duszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×