Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

abisarika34 witam serdecznie,fajnie że może sie tu wypowiedzieć laska w każdym wielu,ja mam sąsiadkę która ma 40-tkę a cholera lepiej wygląda ode mnie aż wstyd,ale jest zarąbista z charakteru i też duchem ma 25 lat,ha ha mam nadzieje że ja też będe mieć taki sposób życia w tym wieku,mój nick też jest stary ale uwielbiam go ,bo był to mój najlepszy okres w życiu i eż pierwszy raz sie zalogowałam z takim nickiem na kompa,teraz trzeba dodać 7 lat ha ha,ale to taki malutki szczegół. Co do tej sąsiadki ona coś ma do ciebie?????Może jej mąż cie podrywał i teraz ci to chciała wygarnąć.Czy tak dla jaj cię zaczepiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na drugą idę dzisiaj do cipologa,,aaaaaaaaaa znowu bedą mnie ważyć i oglądać aaaaaaaaaaaa,cholery jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha ,,,ja z jej mezem mam taki dziwny układ ,powiedzmy ze sie dobrze rozumiemy i uwielbiamy ze soba rozmawiac a ze to male osiedle to wszyscy wszystko wiedza ,,i sasiedzi doniesli ,,,dodam ze moj sasiad w tym czasie przebywa na uropie ,,,,,,,,,,,,opowiem wam o wszystkim potem narazie musze znikac buziaki,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkręciłam w te pazurowe sprawy przez Uni :D Madasia zdjęcie na maila poprosze! ja chce zobaczyc tą opalenizne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Zołzy :D Madaś posyłaj zdjęcie ale już ! :D Sexy olej panne jest wyraźnie zazdrosna :P taki pies ogrodnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze powysyłam ale musicie sie uzbrioić w cierpliwość, bo ja sama sie wkurzam... posiałam gdzieś kabelek do aparatu i nie mam jak pościągać zdjęć, ale to naprawię jak nie znajdę to kupie poprostu nowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia :( ...no dobraaaa a wiesz, ze ja chudne :D nie wiem jak to robie ale powolutku mi spada waga :D od tyle co nie jem kolacji ostatni ;) Hopeeeeeeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri przepraszam... tematy sie zapisuje jak się wejdzie w spis tematów poprzez kliknięcie takiego plusika co jest po prawej stronie od tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia a jak ze słodyczami???? bo to tez ma ogromny wpływ... no i gratulacje ;) a tak wogóle miałam napisac cos o wczasach było super naprawdę... pogoda nam dopisała rewelacyjnie,przez cały czas słoneczko... dziewczynki nontoper w wodzie... no i tak jak wam ircia pisała był piesek... był bo juz go nie ma :( troche szkoda ale nie miałam wyboru za bardzo trzeba było go oddać to był w prawdzie mały piesek mysliwski ale trzymamy przy domu gdzieś z wybiegiem,po dwóch nockach z nim w domku wszyscy mieliśmy dość... piesek nie chciał być w domku nauczony przebywania na dworze i nie chodzenia na smyczy... stwierdziliśmy ,że zamęczyłby sie z nami w bloku w mieście i zabrał go pan miejscowy zdomkiem i dziećmi na wyposażeniu.. przynajmniej wiemy ,że ma dobrze i gdzie biegać... nam troche smutno było ale juz zadziałałam i na październik mamy do odebrania jorka który sie dopiero teraz urodzi ;) dziewczynki juz się nie moga doczekac ja zresztą też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie sęk w tym,z ę słodyczy sobie nie odmawiam, tzn nie jem ich tez jakoś duzo...czasem cos ... ;) ale ogólnie zastapiłam je lodami :P owocowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa i miałam wam napisać ze te wierszyki to poprostu arcydzieło... trza zapisać i do ksiegipamiątkowej hahahahahahhaaaaaaaaaaa no i dawno nie było......... ;) sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P zlatywać się tu zołzy ino raz pogaduszek przyszedł czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ircia ustal sobie jeden dzień w tyg na jakiegoś słodycza i poza nim nie wolno ci ruszyć nic,to najbardziej gubi niestety... ja już około roku nie jem wogóle słodyczy i nie słodze niczego i powiem ci ze lepiej się czuję nie nabieram wagi i jakoś nie tęsknię za tym,jedynie przed okresem czasem mnie weźmie na coś słodkiego ale wtedy zwykła landrnka robi swoje i mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia ja nie wiem...chyba od czekoladowego produktu jestem uzalezniona ;) he he he ale mało jem tego!! oj Tyyyy sex i sex ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. Unitra zamówiłam te wszystkie specyfiki :D plus jeszcze troche brokatów ;) teraz mam stracha, ze nie bede umiała tego robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie szłam do pokoju kumpeli gdzie wychodzil moj przystojniak;) ale mialam wyczucie hehe no i sie z nim mijam i sie na niego spojrzalam,żeby sie uśmiechnac...a on oczami gdzies na bok aspojrzal,bo z innego pokoju ktos wychodzil..:( W ogóle mnie chyba nie zuwaza...nie mam u niego szans....ehhh :( Pewie mu sie nie podobam:(ehh life is brutal:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy to mu noge podłuż :P :D ha ha ha ha a po chwili powiedz ojojoj przepraszam, niechcący - pomóc panu wstać??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy też tak mi sie wydaje jak Tobie...ale wiesz to moga byc tylko pozory :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×