Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

mam jego cd...ale tylko tu es petrus...bo to mi do gustu przypadło, gdyz byłam na koncercie... rubik mi zwisa szczerze mówiąc, ale ta orkiestraaaaaaa!!!!!!!! łaaaaaaaaaaa!!!!!!!! jak to było słychac zarąbiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ja wpadłam na chwileczke, by zabawic Cie troszeczkę:-D Bo za moment mykam pod kołdereczkę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
czesc zolzy 🖐️ jescze raz dzieki za ksiazki wtedy. cos nie moga przebrnac przez tych mezczyzn z marsa... :( irrenka, jak ci sie podobal "smak miodu"? jesli to ta ksiazka o ktorej mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
hop, hooooop!!! jest tu kto, kto, to, to, o, o.... hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa ja tez miałam problem żeby przebrnąc przez męzczyzn z marsa... ha ha ha po zołzie tamto było męczące ;) a smak miodu czytam jeszcze... tak do poduszki sobie :) dziwna troche :o ale niektóre momenty ciekawe oj ciekawe :D ;) sexy 👄 hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:P iri, tak teraz didałam nasz temat do spisu tematów:P:P no jak trafia sie inne to mozna se przypiąc:P wczoraj wróciłam taka spiaca z pracy:O i pozniej odwiedziłam moja małą kruszynke ,bo biedna rozchorowala sie i miala 39 stopni gorączki, ale taka kochana tuliła sie do mnie jak taki misiu👄 kochane te maleństwa sa;) a pozniej siłownia była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mów mi o maluszkach :P no smak miodu tak...ale ogólnie mtyslałam, ze większe wrażenie będzie robiła treść tej książki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czy Wy wszystkie macie dzisiaj takie samopoczucie jak ja?? ziewaaam, nic mi sie nie chce, senna taka jakaś... w nocy była burza, a teraz parno pfuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiersz ircia, moze sa to fakty autentyczne, ale wiem ze takie tematy zwiazane z seksem , lepiej sie sprzedaja a ze trudno lub nieciekawie sie czyta to oni na to nie patrza ...wazne by sie sprzedały. czytajac ,,dziennik nimfomanki'' wynudziłam sie, jakby autorka chciala pokazac prawdziwe oblicze takiej ,,trudnej''kobiety, najlepsze takie ksiazki sa dla dla mezczyzn, my takie rzeczy znamy amoim zdaniem pamietnik jest osobosty, a ze ludzie lubia wydawac prywatne sprawy licza na kase:) mnie sie podobalo ,,pachnidło'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem pod wrażeniem książki pt. Oczekiwana, ale to już tak z innej beczki ;) jest na serio dobra! i wciągająca i w ogóle powaliła mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja dzisiaj też jakas spiąca. Już druga kawe wypiłam i nic. A wieczorem ide na imprezę, ale średnio mi sie chce. będe znać tylko 1 osobę, i na dodatek solenizanta, który będzie zajety graniem. Więc nawet nie będę miec z kim pogadać. o 11,12 trzeba sie zmyc żeby jutro do pracy wstać. Wydam tylko kasę i nic nie skorzystam. bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna to nie idź :P albo idź totalnie na luzie i sie wkręć w towarzystwo i zagadaj z kimś i jak chwycicie wspólny temat to jakoś zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie moge nie iśc, bo co roku mnie zaprasza a ja co roku znajdowałam jakies wymówki. W końcu nie znalazłam, musiałam sie zdecydowac 3 tygodnie temu (bo rezerwacja) i teraz byłoby mi głupio odmówić. Nawet się upić nie mogę noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×