Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

unitra wyslij mi na maila jakąś fotke twojej roboty! metis Ty też!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia wiesz jak np robilam tesciowej kuzynce to ona mi dala 40 zl. bo dopiero sie uczylam to nie mialam okreslonej ceny. tesciowa mi czasami sypnie 30 zl i np jakies ozdoby kupi. a akryle bo lepiej wspolpracuja z wlasnym paznokciem. nie czuje sie takiego uczucia ze ma sie cos na paznokciach.i akryle sa mocniejsze.zele latwiej pękaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :D jupiiii Unitra Ty tez pstrykaj fote jakąś swoich tipsów i podsyłaj mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia niestety nie mam zadnego zdjecia. wczoraj dopiero wpadlam na ten pomysl zeby sobie zrobic jakies zdjecia;) chyba ze znajde cos na zdjeciach z wesela. bo tam to sobie tez sama robilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ok, to od teraz uwieczniaj swoją prace - to Ci nawet pomorze bo możesz komuś póxniej pokazać ;) metis zdjęcie 1, 3, 5 i 6 mi sie podobają najbardziej!!!!!!!!! ale 1 miejsce mają te z niebieskim brokatem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki :):):):):):):):):) jestem po urlopie,wypoczęta,opalona, siły nabrane... czas do pracy ... tylko ,że sie kurna nie chce.... ;P i co z tym zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu jaka?????? bo ide zrobić... espresso,latte, czy czarna turecka???? z mlekiem, z cukrem??? kto jak woli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest gotowana w takim metalowym dzbanuszku na wolnym ogniu kawa parzona... ;) bardzo dobrz i mocna... ale nie każdy ja lubi... proponuje dla wszystkich mrożona z lodami waniliowymi :):):):):):).. taka każdy lubi.... a i pogoda i okres letni sprzyja na jej picie ;P hahahahahhahahhahahaaaaa jakie mądrości dziś ze mnie wyłażą hahaaahahahahahahhahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) Madasia witaj po urlopie:-P Ja już też dawno po kawce;) Kurde drugi dzien mi gg nawala:-o działa dopiero coś po 14.00😭 i jak tu miec kontakt ze światem?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurzylam na moja kolezanke z drugiego pokoju Ona siedzi tam gdzie czesto przychodzi po cos ten przystojniak...wiec oni są razem na CZEŚĆ i tyle...no i wczesniej ja prosilam ,aby sie czegos o nim dowiedziala-jak jeszcze nie mialam żandych iformacji-wiedziala,ze mi wpadl w oko...no i pytam sie jej jaki on jest jak przychodzi itp.a ona ze rzadko z nim gada poza czesc,bo on taki na dystnas..ale że lubi patrzec na dziewczyny(jak kazdy facet dla mnie to nic nadzwyczajnego)no i mówi dalej:"chybasz nasza Ania mu sie podoba,bo jak byl ost.to sie na nia dośc dlugo patrzyl"-wiecie co zrobilo mi sie przykro.....bo powiedziala to tak jak by ,to że sie na mnie tez zerka nie oznaczalo,ze moge mu sie podobac:( zrobilo mi sie przykro:(Ania nasza kolezanka jest oki ale nie uwazam zeby byla ładniejsza ode mnie...w ogóle inny typ...ale nie chodzi o to...niech ten koleś patrzy sie gdzie chce,nie o to mi chodzi...tylko o moją kumpele,.ze w ogóle nie ma taktu i wyczucia:(wkurzyla mie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta twoja koleznak glupia, a facet jakis nijaki.. za duzo problemów jest z pseudoprzystojniakami, dlatego nalezy szukac sercem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Piekna jego nie "obwiniam"bo nie mam o co...:) tylko chodzi mi o tą kumpele,która mi tak powiedziala.....poczułam sie jak bym była gorsza czy brzydsza od tej Ani...ale nieważne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
witam wszystkie zołzowate:) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri facet jest bomba!!! sexy olej ja, bo ona tak z zazdrości... nie wiesz jakie są laski??? jak sobie pomyślała, ze Ty bys z nim coś miala ten teges to ją krew zalała z zawiści!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika34 🖐️ sexy olej ją i sama coś z nim zagadaj to tamta szlak trafi!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×