Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Impri no Hope sobie ustawiła opis "dobrze sie pieści to co sie w ręce mieści" ;) :D kurdeee...nie ma nic ciekawego na rynku wtórnym w mieszkaniach u mnie w wmieście... hm.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaaaaaam ;) a opis heh bardzo fajny ;) u mnie też taka pogoda że cały czas ziewam i spać mi się chce blee nie lubie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis :D mnie sie juz troche poprawiło, bo kaweczke strzeliłam lekką z mlekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe temat cycków Ja też mam B ale czasem niektórym sie myli i myslą że mam C. zależy co sie ubierze. Na wygląd piersi dobre tez sa ćwiczenia. Mi sie wydaje że mam całkiem zwykłe piersi (nie jakoś specjalnie jędrne czy coś) ale raz mi facet powiedział że wyglądaja jak u nastolatki. Nie wiem wprawdzie czy to było szczere czy też był tak napalony że widział we mnie pamele anderson :D ale było to całkiem miłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kaweczke rano wypiłam ale nic nie pomogła :( ale ten front chyb a idzie od zachód więc do mnie dopiero przyjdzie dlatego się tak czuję jak bym na jakimś haju lekkim była ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis no ja dzis zakręcona jestem na maxa, kumepla do mnie pisze cos na gg a ja nie wiem o co chodzi...załapałam z opóźnieniem... ta sama historia była z Madasią... :D tzn, ona do mnie coś na gg a ja nieprzytomna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumeplaa ha ha ha ha ha kupela miało być :D a gdzie Uniiiii ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no czasem tak bywa :D hihi ja byłam wczoraj jeszcze na wycieczce rowerowej cały dzień , spałam po niej 12 h i dalej zmeczona jestem :P na dodatek jakiś gościu za oknem wali w perkusje i żyć mi nie daje aaa i jeszcze mam remoncik w pokoju .. żyć nie umierać :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis no trzeba przetrwać jakoś :) samotna no to raczej był komplement!!! :D ale racja jaki sie stanik dobierze i bluzke - tym mozna mianipulować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ja też oczywiście śpiąca:P czym później tym bardziej zmęczona jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja nie wiem co się z Tobą dzieje... ty taka spiaca ostatnio :P a moze w ciąży??????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź bo ja już zaczynam rozmyślać czy to nie to :P bo ja taka zmeczoan i niesyspana w kolko nigdy nie bylam:P ostatnio przez 2 tygodnie mialam takie dziwne bóle brzucha nie mocne ale coś tam bolało, mdli mnei czasami aa zaraz sie nakręce , że w ciązy jestem :O brrrrr nie teraz... no ale mu gumek recepturek przeciez uzywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie powinno byc...skoro sie zabezpieczacie :) ale mozesz zawsze dla pewności test zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam wypłate :) co z tego jak mi odjeli na składke, na kolege co sie bedzie ślubował we wrzesniu i za telefon słuzbowy, bo przekroczyłóam limit :o chyba im oddam ten telefon 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam wypłate :) co z tego jak mi odjeli na składke, na kolege co sie bedzie ślubował we wrzesniu i za telefon słuzbowy, bo przekroczyłóam limit :o chyba im oddam ten telefon 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam wypłate :) co z tego jak mi odjeli na składke, na kolege co sie bedzie ślubował we wrzesniu i za telefon słuzbowy, bo przekroczyłóam limit :o chyba im oddam ten telefon 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna to na co Ty całą kase wydajesz?? no chyba nie przepiłaś????????? :P a Ty w ogóle odpalasz GG czasem?? bo wczoraj do Ciebie napisałam i nic odzewu nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem Irrenka odpalam ale fakt, ze nie codzień i dopiero po pracy. Odpale dziś popołudniu to sprawdze co napisałas Kasę nie wiem na co wydałam :) Tzn troche byłam w plecy po urlopie i tak jakos mi sie ciągnie i ciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no czasem tak jest, że się ciągnie...szczególnie latem, albo po swiętach grudniowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia jestem jestem. bylam z moim i z tesciowa na zakupach i wiecie co... KUPIŁAM W KONCU BUTY!!!!!!!!! HURRRRRRRRRAAAAAAAAA!!! hi hi jak sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×