Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

te paznokcie akurat nie są trudne:P he he to ja po tych waszych paznokciach jak naćpana będę:P:P:P teraz zamowilam sobie profesjonalny akryl mam nadzieje ze bedzie sie lepiej trzymac;) mam pomysl jak bede robic jakies paznokietki to bede robic zdjecia i zrobie sobie taki album:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich jak te drugie jeszcze nie robilam bo wiekszosc tych co robie to frencha chca bo jest najbardziej neutralny do wszystkiego pasuje ale takich tez sie naucze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie piękne panie :D Unitra z tymi zdjęciami to fajna sprawa :) ja jak zaczełam jakieś dwa lata temu robić paznokcie to też zawsze robiłam zdjęcia wykonanych prac i teraz mam fajną pamiątke :D i moge powspominać jakie były moje początki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no mi jakos to wzesniej nie wpalo do glowy. a ostatnio ogladalam blogi o paznokciach i tak sobie wymyslilam hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra cos go odmieniło, pozwolił mi na czerwono pomalowac i nic nie gada głupiego :D he he he mam teraz czerwień na dłoniach i stopach :P a z tym albumem to rób rób!!! i mi wyslij na maila foty :D hej Miła :) hej Metis :D Gdzie ta nasza Madasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przyjedzie moj akryl to zrobie sobie paznokietki i zobaczymy jak to wyjdzie;) niestety sobie robie dłużej paznokcie i aż normalnie szyja i kregoslup boli buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unitra tak po kursie żeli ale sama też próbowałam łączyć żel z akrylem i powiem że fajnie tym akrylem się bawi :D ładniutkie kwiatki wychodzą tylko trzeba wprawy ;) ja już dawno ich nie robiłam musze ponownie poćwiczyć tylko ten zapach liquid-u ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no liquid straszny ale teraz kupilam taki o mniejszej wonnosci zobaczymy;) wiesz na przydkład jak pisze na forum wizaż.pl to jak czytam jak tam jadą na dziewczyny co nie mają kursu to aż sie przykro robi masakra. jak ktos robi sobie to nie potrzeba kursu a one od razu wyzywaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra oj nie przejmuj sie takimi...pisz ze zrobiłas kurs :D :P co tam... a pamiętasz taką dziewczyne co z nami na początku pisała: caffem i jakis numerek miała w niku... ona chyba ma jakiś pazurowy salon...czy coś... hm... nie wiem, ale tak mi sie kojarzy,z e ona coś takiego robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unitra wiem.. na róznych forach jadą tak na te bez kursu ale to nie o to chodzi.. jak ktoś umie robić to niech robi, jest na necie bardzo dużo stron gdzie można się samemu nauczyć robić pazurki i bez problemu można robić później sobie , rodzince, znajomym :) a powiem Ci że znam niektóre dziewczyny po kursie to robią jeszcze gorzej niż te bez kursu więc się nie przejmuj tym co na forach piszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to czaasmi całymi dniami siedziałam na necie i ogladałam filmii, fora itp i sie douczałam:D cos wam pokaze jesli to znajde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://i449.photobucket.com/albums/qq213/annaotkinska/KROK%20PO%20KROKU/12.jpg wejdzcie na ten link. dziewczyna zrobila te paznokcie bez kursu. a co lepsze opisze wa co z nimi takiego ciekawego jest ;) jak potrzasnie palcami albo po prostu nimi poruszy to tez ozdby co widac od tym tipsem przezroczystym beda sie ruszac bo jest tam woda ;) hi hi nazwała to oczkiem wodnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unitra ja tak samo :D nawet po kursie siedziałąm na necie i oglądałam filmiki , czytałam fora i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o których na kursie nawet nie raczyli wspomnieć :D a o akrylu to nie mialam bladego pojęcia i też wszystko wiem jak sie te kwiatuszki robi z neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ciekawe z tą wodą :D teraz można takie różności robić że masakra :D ja gustuje w bardziej spokojnych paznokciach aż takich cudów nie robie sobie ani komuś ale wygląda naprawdę efektownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis> no ja tez kwiatkow sie z neta ucze;) a najlepsze jest to ze zanim zaczelam sobie paznokcie robic to tylko 2 razy mialam tipsy. jedne akrylowe i jedne zelowe. i widzialam ze to nie trudne i kupilam sobie zestaw;) ale nistety jak to poczatkujace nie wiedzialam jaki akryl jest dobry i kupilam gowniany ale tam na moje potrzeby wystarczylo ale teraz sie pokusilam na lepsze i drozsze artykuly;) a ty gdzie kupujesz swoje?ja wlasnie zamowilam u dobrej rdy bo wszystkie opini jaki czytalam na temat tego sklepu byly pozytywne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unitra ja swoje wszystkie rzeczy kupuje na allegro u różnych sprzedawców tak próbuje żeby mieć porównanie. Oczywiście nie bore od tych co mają złą opinie i komentarze ;) A Ty robisz na tipsach czy na szablonach ? a co do zdjęć to nie mam za bardzo gdzie wkleić ale moge na maila wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisze wam ciekawa historie;) robilam mojej tesciowej paznokcie bo szla na impreze. dala mi tam za to kase (oczywicie nie tyle co w salonie bo dopiero sie uczyam) a jej kuzynka ktora szla na tą samą impreze poszla do "profesjonalistki" siedziala tam 4 godziny i zaplacila 80 zł.my siedzialysmy prawie tyle samo jak robilam paznokcie tesciowej ( w tym przerwa na obiad i kawe;) ).to byl piatek. a w sobote dostaje telefon czy moglabym wziac moje rzeczy do paznokci bo tej kuzynce mojej tesciowej odpadl paznokiec... jak ja sie zaczelam smiac masakara myslałam że normalnie padne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz unitra.. świadczy to że bez kursu też można i że zdolna kobitka jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to wyslij na meila;) moze ircia ci poda mojego meila bo pewnie ma twojego ;) ja robie na tipsach. rz robilam na szablonie ale jak juz pisalam kupilam na allegro akryl i nie byl dobry a ze mam miekkie paznokcie to po kilku dniach mi sie paznokiec zgial i akryl pękł. ale teraz jak dostane nowy to chce wlasnie na szablone znowu sprobowac. jak probuje cos nowgo to albo na sobie albo tesciowa powiedziala ze bardzo chetnie użyczy mi swoich dłoni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni mam nadzieje,ze sie nie pogniewasz, ale dałam Metis Twój nr gg a nie maila...bo mi sie w poczte nie chciało włazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×