Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ja osobiscie kilka razy słyszałam od ludzi,z e zanim mnie poznali to mieli o mnie nienajlepsze zdanie...że podobno wygladam na taką jak to jeden określił: "patrz na mnie, ale nie dotykaj" ha ha ha ha ha mówili, ze sie wydaje chłodna i taka mało przystepna, że nie otwarta na ludzi...hm..może tak wizualnie coś im nie podchodze - w tyłku to mam ;) przynajmniej sie nie doczepiają do mnie żadne smutasy ;) he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie irrenka:( ehhh trudno co ma byc to bedzie-nie on jeden na tym świecie:) uciekam juz👄papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia spokojnie obejrzyj filmiki, ogladaj na necie. z reszta mowilas ze zawsez mialas akryle to powinas pamietac jak ci to robily babki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni jakbys znalazła filmik z zatapianiem ozdób w akrylu to wklej link :D ale nie nakładany kolorowy akryl na szablon (bo kurde takie tylko znajduje) tylko wiesz w akryl zatapianie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie znalazłam nigdy takiego filmu . sama szukalam i niestety sama musialam sie nauczyc i kombinowac jak i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobraaaaaaa :) napiałam sie szklanke piwa i mi sie w głowie kiwa :D mama mnie poczestowała ;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nie mam kiedy z wami pisać. Dopiero wróciłam z pracy, własnie skończyłam obiad. Sexy ja też mam taką "fajną" koleżanke jak Ty. ZAWSZE, ZAWSZE krytykowała moich facetów (nawet jak ich dobrze nie znała) natomiast sama spotykała się tylko z żonatymi lub zajętymi bo żaden wolny jej nie chciał. Zresztą nie tylko moi faceci jej sie nie podobali, naszej wspólnej koleżanki faceci też WSZYSCY byli be. Przestałam sie z nia w końcu spotykac bo miałam dość. Ale troche szkoda mi tego bo teraz obydwie jesteśmy same więc mogłybyśmy razem spędzać czas, iśc na imprezę itp no ale sie nie da. A co do tipsów, pamiętam jak raz sobie zrobiłam, na swój własny slub. zapłaciłam chyba z 80 zł co i tak wtedy było dośc tanio. Odleciały mi wszystkie zaraz po weselu :) Dobrze że chociaż wesele przetrwały bo wyglądałabym niewesoło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o samotna nie wiedzialam ze ty mials meza? dlugo? kiedy? ale bejbi nie masz? pije wineczko, ktora sie przylaczy:P :P :P :P byla kumpela z dzieckiem, ono ma z 5 miesiecy, baiwlam sie z tym malenstwem, ale fajowo, kurcze ona tylko tak na mnie spogladala i gada ze ja to przy dziekcu to spokojna sie robie, zajecie mam:P, no bo mammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hahahhahahaha, chyba trzeba w koncu strzelic sobie takiego bombla:P, skoro jeszcze kandydaci sa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna a to ciekawe, bo ja miałam robione pierwszy raz w 2001 roku przed sylwestrem i potem jeszcze raz około 2003 roku i teraz na slub rok temu i za każdym razem przez kogos innego... natomiast zawsze dobrze mi sie trzymaly!!!!!! a te w zeszłym roku to az za dobrze ;) po weselu po ponad tygodniu pojechalam w góry i wdrapywałam sie na tatry, pazury wbijałam w skaly gdy się poslizgnęłam albo cos i nic ...zaden nie odpadł, ani sie nie złamał ;) pewnie wszystko zalezy od tego kto robi, jak robi i z jakich materiałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastet_________
Czesc ,dziewczyny czuje sie brzydka i chce to zmienic? co robic??/:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastet_________
poradzcie cos? kilka malych rad jak uwierzyc w siebie, nabrac pewnosci i czuc sie piękną....proszeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bastet_________ my tu o relacjach damsko-meskich głównie... ale ja sie xle czujesz to zrób cos, bo sprawi,z ę Ci sie poprawi... idź do fryzjera zacznij uprawiac jakis sport kup sobie nowy sexy ciuch pomaluj sobie mocniej oczka... nie wiem no... każdy ma inne sposoby :) ja gdy sie czuje brzydka, to biore gorąca kapiel, robie peeling twarzy, po kapieli smaruje delikatnie buzie samoopalaczem 9delikatnie, zeby nie było efektu maski) i gdy to jest wieczór, to na drugi dzien rano mam taką promienną buzię że tylko włoski ułozyc i juz mi lepiej ;) o albo pazury sobie pomaluje :D a jak sobie kupie sexy ciuch to mam radoche na dłużej... a jak ide do fryzjera to papa mi sie cieszy bardzo długo...póki sie fryzura nie znudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ostro ostro, no mam chciceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee co zorbic?? hihiihihi:P ja nigdy sie nie czuje brzydka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niegdy!!!!!!!!!!!!!!!, nie mam nigdy tkaich doczuc, czasem mam dola, wtedy lubie sie bradziej poczuc kobieta, ide spac a jak wstane to.... ubiore sie piknie, jakis dekolcik na poprawe nastroju, pomailuje sobie panokcie, ogole sie wszedzieeeeeeee, pomaluje oczka, wloski uloze, lubie miec fajne buciki, szpileczki, jakies sesi czerwone:P, to mnie kreci, nozka ladnie wyglada;P lubie wyskoczyc gdzies na miasto ....:P albo poorstu napic sie wina i przeczytac cos ciekawego :P :P :P porpoduje ci koelznko przeczytaj ksiazke "pokochaj siebie" Wayne W.Dyer i od razu zmienisz nastwienie do siweta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano Miła, miałam męża, dziecka na szczęście nie bo nie wiem czy wtedy zdecydowałabym sie tak łatwo na rozwód. A tak to posżło szybko, bez komplikacji, od rozwodu nie mam już kontaktu z eksem, mam święty spokój. Irrenka, wiadomo że to zależy od tego kto robi, jakie materiały itp. Mi robiła je chyba z 4 godziny (az tyle sie robi???) pod koniec zaczęła sie już spieszyć bo miała następne klientki. Zrobiłam w czwartek przed slubem a w niedziele wszystkie mi odpadły. I jakoś potem juz nie chciałam robić. strasznie miałam paznokcie zniszczone. teraz to może już sie inaczej robi, może już sie tak paznokcie nie niszczą. na razie i tak nie mam okazji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła ja tez chce :P samotna teraz tez sie niszczą :0 niestety... ale ktos kto ma wprawe i umie robić pazury powinien sie w 2 godzinach z hakiem wyrobic ;) tyle mi bynajmniej robiła ta co mi na slub robiła i zrobiła porządnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×