Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

a uzywasz frezarki ?? ja sobie ostatnio kupilam i jestem zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
Smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unitra wysłałam :D Frezarki nie używam bo nie mam :P ale na pewno kiedyś zakupie bo to duże ułatwienie.. z tym piłowaniem mnie trafia :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
Chyba sie przeliczyłam w swojej zołzowatosci ,,,,czuje ze to koniec ehhhh czy ja zawsze musze trafic na jakiegos dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paznokcie sztuczne, nie , dziekuje:) wole naturalne i najwyzej francuski manikiur,albo sama sobie robie jakies bajery...jestem pracowita kobitka i wiem ze w jakies czynnosci dostalabym zajoba ze mi sie paznokiec złamał hehe:p nop a do tego obgryzam hehe:p stres:O abisarika co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta frezarka to super sprawa w piłowaniu tych pazurków od spodu co odrastają prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
cisza w eterze od piatku ,,,wiem ze dzwoni do syna i do jego dziewczyny bo jestem z nia w stałym kontakcie a do mnie nic nawet marnego sms ,,,chyba dokonal wyboru i swietnie sie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika , moze i lepiej, poznasz kogos lepszego, supków trzeba trzymac sie z dala, szkoda cierpienia i czasu.. poczuj sie wolna jak ptak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika34 no może to tak miało być... :) jak był dupek to szkoda Twojego czasu na niego!!!!! zakonczenie tego rozdziału otwiera Ci drzwi do nowego, na pewno lepszego!!!! ...i szanse na poznanie kogos fajniejszego! Tobie pisanego :D impressive jak mozna obgryzać pazury?????????/ oducz się!!! natychmiast!!!! ale moze nie poprzez tipsy ;) taka dziewczyna u której robiłam kiedys paznokcie opowiadała mi,z e kiedys zakładała jednej tipsy własnie by sie oduczyła i skubana tak silny miąła odruch obgryzania, że zaczeła tipsy obżerać i co...?!!! złamała sobie zęba na tym!!!!!!!! tak zęba! nie paznokcia :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez obgryalam i przez tipsy sie oduczam;) teraz mam ładne długie paznokietki swoje ;) teraz je akryle utwardze;) i biore witaminki na paznokcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu no to nieciekawie... ale w sumie nic dziwnego tipsy są bardzo twarde i jak widać twardsze od ząbka.. ja nigdy nie obgryzam i czasem uda mi się swoje ładne "wychodować" to wtedy mam a jak już mi się połamał całkowicie albo mam jakieś wyjście to wtedy robie sobie żelowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
Dziewczyny ja to wszystko wiem ,,jzu raz to przezyłam i to straszne było ,zamknełam sie na ludzi na wszystko ,,cierpiała bardzo ale dzieki moim znajomym jakos odzyskałam spokuj i było mi dobrze samej chociaz czasami brakowało kogos bliskiego to nikogo nei szukałam i on sie pojawil niewiadomo skad i własciwie po co ,,najgorsze jest to ze mieszka naprzeciwko mnie ,,czy wy wiecie jak to jest patrzec w jego okna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j biore belissa na paznokcie, skore i wlosy. paznokcie sa twardsze, skóra juz nie taka sucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caivit a + e faktycznie dobry bo kiedyś też brałam chwilke.. bo ciągle zapominałam :P i skrzyp polny też jest bardzo dobry na paznokcie włosy skórę.. na przykładzie mojej mamy która pazurki miała w strasznym stanie połykała ten skrzyp chwile i naprawdę pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
On ma dorosłego syna a ja mówie o dziewczynie syna ,,co nie zmienia faktu ze własciwie to sama przyczyniłam sie do tego ze pojechal na urlop ze swoja była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika odpowiada ci to ze on z była pojechał,przeciez to chory facet!! Kobieto ty potrzebujesz wsparcia z jego strony, a on sobie z byłą sie spotyka i z toba jednoczesnie..nie kaz mu sie zdecydowac, zdecyduj jak zycie chcesz prowadzisz, masz szanse to zmienic..Swiat na jednym facecie sie nie konczy:)nas jest 7 mld czujesz?:p a facetów połowa tego:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika
Nic mi nie odpowiada a zwłaszcza to jak cały czas słysze ze Ty jestes taka dobra ,,tylko cholera ja jestem dobra kiedy mi na kims zalezy ,ale to chyba jest naomalna reakcjia a jak ktos jest mi obojetny to wtedy jestem całkowicie niedostepna ehhhhhhhh tak sobie siedze i sama sobie sbiewam ,,oj głupia ty glupia ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika mysle, ze jesteś zmeczona tym wszystkim..to taka rywalizacja podświadoma z ta druga kobietą... weź to zakoncz i to Ty wybieraj faceta, a nie facet zeby wybierał - paranoja! jak sie nie może zdecydować to go zostaw z ręka w nocniku - jdokonasz wyboru za niego jak mu powiesz asta lavista!!!! :D Unitra takie chce http://republika.pl/blog_bz_3333065/3719165/tr/paznokcie28.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia tak robie z zatapianymi duperelkami ;) co prawda czesciej robie french al na szczescie teciowa lubi eksperymentowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika
Jestem zmeczona ,zdegustowana a najgorsze jest to ze ja wiem ze on nie jest mnie wart tylko cos mnie do niego ciagnie ,,,,,,,stara a taka głupia jestem ze szokk ,,,,,,,,,czasami mam wrazenie ze jakas naznaczona jestem i ze nic w zyciu pieknego mnei nei spotka ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze w momencie kidy jesmy zakochani , zrobimy dla naszego partnera wszytsko i dlatego my takie dobre jestesmy, zwracam uwage ze to nieswiadomie wychodzi a facet jak to widzi to nudzi sie tym i krzywdzi cie jednoczesnie, bo wie ze to nie fair, ale on dalej swoje...to dzieciak! Tacy faceci sie nie zmieniaja oni kochaja grac, dla nich to życiowy futbol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów tak o sobie, noie patrz na czas , bo bedziesz tym opetana, patrz na mozliwosci wokół, zmien sie , idz do fryzka, idz na impreze, odnow znajomosci, zobaczysz spotka cie wiele dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika
Ze tez to ja zawsze trafiam na takich piłkarzy ,,,nie moga grac tego swojego fudbolu na innym boisku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika
Kobietki chodzi o to ze ja wcale nei siedze w domu ,,wprost przeciwnie ,,praktycznie mni nei ma ,prowadze bardzo towarzyskie zycie ,,,tylko nawet jak gdzies jestem to mysle o nim ,,cała reszta facetów jest mi zupełnei obojetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze masz z ta teściową - potrenujesz sobie na niej :D ej wiesz co zaraziłaś mnie tym noooo...teraz mi sie zachciewa też :( kiedys uwielbiałm malowac pazury!!! miałam takie wakacja gdy miałam chyba 16 lat, ze co3 dni malowałam inaczej i za kazdym razem albo brokat była, albo wzorki igłą robione :D a póxniej sie jakoś rzadziej to robiło, a gdy poznałam mojego męża to już wcale..bo mu nie pasowałao!!!! :O duzo kosztują te wszystkie akcesoria co miec trzeba i te materiały do akrylowych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×