Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

irrenka remoncik na szczęście już się kończy teraz to pozostalo tylko rzeczy do pokoju przenieść uff :D impressive a Ty jaka laseczka że hoho :) jeszcze widzę że lubisz wycieczki rowerowe :D ja tak samo.. uwielbiam po prostu :) czwóreczka no to już sobie mnie z nikim nie pomylisz ;) ja już też powoli zaczynam łapać kto jest kto i odrazu milej się rozmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja parę miesięcy temu trafiłam na takiego typa że teraz sobie samej dziękuję że jednak z nim się nie zdecydowałam być.. też taki papla i teraz widzę jak traktuje dziewczyny.. zgrozo :/ jeszcze najlepsze że teraz rozpowiada że to on mnie olał i to on jednak nie chciał ze mną być.. a jakie mi smsy wypisywał heh śmiać mi się z niego chce, widać że porażka go zabolała i się nie ma zamiaru do niej przyznać ale wa*i mi to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa czwórka no chyba ze tak...to inna sprawa samotna no kurde czasem można sobie pogadac nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Samotna Ty to zbok najwiekszy jestes :D cicha woda brzegi rwie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech samotna, nie chciałabyś czasem żeby jakiś seksowny nieznajomy przesmyrał Cię wzdłuż i wszerz? ;) Jak tylko znajdę kochanka to zamiast malować farbą będę tapetować pokój...zawsze jakaś oszczędność na kleju by była :D Jejku,moja wyobraźnia, a kysz! Idę stąd...muszę się wyciszyć Aaaaa...motna, motna! Możliwe że będę w Krakowie w czwartek lub piątek ;) Odwiedzę koleżankę, jakbyś się gdzieś tam przewijała...po NH np. ...mamy tam znajomych żuli :P :D zarcik Iri, kiedy ten test...? ciiiiiszaaaa buzialki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ten cytat,,cicha woda brzegi rwie'' to moje imię po łacinie :D:D hehe już jestem po wypadzie w jakimś operze hehe metis dobrze zrobiłaś, takich bałwanów trzeba olewać ,jestem z Tobą:) buzialki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Aaale ciężko było rano wstać! Mam na sobie pół kilo tapety i pół kilo lakieru do włosów :P Zdjęcia zrobiłam, prześlę Wam parę, tylko muszę pozmniejszać rozmiar ;) Miłego dnia! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś długo te zdjęcia idą...mogłam zmniejszyć format :o Samotna...nie wiem jeszcze ok.której jechałabym do Krk, ale w godzinach raczej popołudniowych...bo trzeba się jeszcze po galerii powłoczyć jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki w końcu się zaczerniłam ;-) przeczytalam pare stron tej ksiązki, bo zbytnio czasu niemialam ale dzis ja skoncze... szkoda ze wczesniej nie trafila w moje rece ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka kochanie;) pięknie wyglądasz,kolor cudowny, pasuje ci i to bardzo:) 👄 i ta uroda miodzio:) Ewellusia ,super ze sie zaczerniłaś:) no ja tez zaluje ze wczesnie jej nie przeczytałam , dała mi do myslenia duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale muszę przyznać że po przeczytaniu tych paru stron wzięłam się do działania ;-) pierwsze co to przestałam szybko odbierać telefony i nagle odpisywać, to mnie gubiło :-) przestałam troszkę wnikać w niektóre sprawy, z myślą ze sam mi opowie... chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka, boska fryzurka :) Fajnie Ci w tym kolorze. Jeszcze chcemy w sukience zobaczyć :) Baw się dobrze, chociaż na tym slubie. Moze w kościele zobaczysz jakiegoś przystojniaka i jednak sie zdecydujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki oj dawno tu nie wchodziłam.....dziekuje za ksiazeczki przeczytałam ;) najbardziej pomogła mi "Kobiety które kochaja za bardzo" dziekuje teraz inaczej patrze na siebie i na innych buzka dla was za to.....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) już jestem :)no, jak zwykle musiałam się popłakać choć trochę przy życzeniach ;) Zdjęcie sukienki zrobiłam...tak z daleka, ale może będzie coś widać, prześlę. Widziałam dwóch fajnych, jeden to kamerzysta... ;) a drugi to chyba znajomy pana młodego, zerkał gdzieś za siebie (czyli w moim kierunku) ale jego partnerka ..no właśnie partnerka :D No nic... :) w poniedziałek z nimi wypiję, a dzisiaj pasowałoby jeszcze pokazać się gdzieś w tym makjazu i fryzurze, ale nie ma gdzie heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ale nie ze wszystkim sobie radze jeszcze...potrzebuje waszej opini moje drogie.....moze przedstawie co i jak...nie dawno poznałam pewnego chłopaka przez net,bardzo mi sie nudziło sama w domu wiec zeby nie wpasc w jakis okropny dołek weszłam na czat zeby z kims popisac i sie posmiać ,nie myslałam o poznawaniu tam kogos zreszta wydawało mi sie ze tam są sami desperacji...zagadałam do chłopaka ,miał ime takie same jak mój eks nawet przez chwilke pomyslałam sobie ale numer jak to on ale naszczescie nie..troszke z tym chłopakiem popisałam przysłał mi swoja fotke chciał moja ale ja jakos z oporem wysłałam,pózniej chciał numer gg wiec mu podałam pomyslałam zawsze moge go zablokowac jakby co....chciał sie spotkac ja go troche olałam i zniknełam z tego czatu pod pretekstem ze juz ide spac....na drugi dzien dostałam maila od niego czemu zniknełam ze chce mnie poznac i takie tam,nastepnie odezwał sie na gg wiec sie umówilismy,poszłam tam z niechecia pomyslałam pewnie jakis koszmar...okazało sie inaczej zadbany nawet bardzo i modny pierwsza mysl jaka mi przyszła "jejku normalnie homo chyba"a pózniej nawet poruszył ten temat...ale po dłuzszej rozmowie nawet ok mi sie z nim gadało,troszke zartowalismy i ogólnie było ok.najgorsze zdziwnienie mnie ogarneło jak chciał sie jeszcze ze mna spotkac,myslałam ze szuka raczej jakies lanserki a ja zwykła,prosta dziewczyna jestem...ale od spotkania była cisza na niby gadalismy ze dzis sie spotkamy ale jak on nic to ja tym bardziej i dzis sie odezwał czy sie spotkam bo on konczy pózno po 22 prace i moze poszli bysmy do klubu ,zgodziłam sie nie wiem czy dobrze...ale chciałam zobaczyc jak bedzie sie zachowywał jak troszke moze wypije i ogólnie jego zachowanie wzgledem mnie.....ale mam opory nie chodzi o wyjscie z nim tylko o cos innego...o lęk przed czyms nowym ,moze to wyda sie głupie ale kiedys byłam u cyganki wtedy roztałam sie z eks ,kazała zadac mi pytanie w myslach....pytaniem było czy będe z S..i bede sczesliwa...odpowiedziała ze to o czym pomyslałam mi sie sprawdzi...mineło z około 7miesiecy jak nie jestem eks i on sie nie odezwał a nawet nie chce zeby to robił..kolezanka mi tylko powiedziała ze moze chodziło o kogos innego S.. i wszystko przedemna,dzis jeszcze sniło mi sie ze byłam w ciazy ,znaczenie snu oznacza ze spełnia sie moje zyczenia ,ze jakies nowe plany...chyba sobie wkrecam i głupoty tu pisze teraz do was,pewnie wiekszosc tak pomysli a tego chłopaka nie znam dobrze...nie wiem czy wiekszosc zrozumie mój lęk...nie chce byc samotna ale mam lęk przed daniem komus szansy i czesciej tych wszystkich chłopaków specyjalnie odstraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka od Ciebie żadnych fotek nie mam:( Irrenka fajna stopka...szkoda tylko,że mnie w niej nie ma:( Widzę,że już mnie wyeliminowałyście z kręgu Zołz?:-o paaaa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy kotku..no co Ty mowisz. Zaraz znajdę maila do Ciebie bo wysłałam tylko na te które znalazłam:) Wiesz że bez Sexy Lady to tu już nie będzie zołzowato ;) buzia dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy przepraszaaaaaaaaaam, tak czułam, ze kogos mi tu brakuje i sie doszukac nie mogłam ;( widzisz - to wszystko przez Twoje dołki, one xle na mnie wpływają 😭 juz jesteś :d I ❤️ you :P czwórka kolor zajebiaszczyyyyyyyy! bardzo mi sie podoba!!!!!! ewellka no widzisz :) dobrze, ze ksiązki Cie czegoś uczą juz od pierwszych stron :) La intuicion zaraz ci wysle ;) luka-o2 no super, ze poznałas kolesia, że sie oważyłaś na spotkanie!!!! ale w klubie uwazaj na siebie, a najbardziej na swojego drinka, żeby Ci jakiejś pigułki gwałtu nie wrzucił, bo to kurde nie wiadomo kto...nie znasz go jeszcze za dobrze :o ale kto wie...może z tego bedzie slub :P :D he he he ...nie testuje jeszcze, bo wczoraj nie zdązyłam do apteki, a wieczorem jak jechałam z mężem do domu, to nie chciałam go prosić o to by wjechał do apteki, bo by była skapa...a on nic nie wie...i jest ostatnio taki zakręcony, ze sie nawet nie domysla i chce mu jakby co niespodzianke zrobić... a rano musielismy jechac do Łodzi, jechalismy "na szybko" zawieź leki siostrzeńcowi męza, bo chłopak jest w szkole sportowej w Pile i teraz grał mecz w Łodzi a sie przeziębił i trzeba było gnac mu zawieź ciepłe ciuchy i leki i z powrotem do domu... test w końcu będzie...nie ucieknie, tylko kupic musze...a oczywiście jak zrobie to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi górą!!! To jedyni faceci których nie znam a kocham 😍 aaa i ciekawostka- dlaczego mężczyźni są tacy opieprzeni? Bo oni emocjonalnie dojrzewają do 5 roku życia, potem po prostu rosną... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie spodziewałam się że tak łatwo im pójdzie.. ale miło mnie zaskoczyli a to lubie 😍 to teraz lejemy rusków .. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luka fajnie że poznałas kogoś tylko uważaj. Umwiłas sie dośc późno, w klubie tak jak Irrenka mówi, uważaj z drinkami. I na tego gościa. pewnie że na czacie też siedza normalni, ale większość to faceci, którzy chcą wyrwać laskę na sex. A co do tego że się boisz. Poczekaj z takimi myślami. Znasz go krótko. Nie wiadomo co będzie. Jak minie kilka spotkań i facet nie będzie sie do Ciebie zbytnio dobierał to będziesz się martwić co dalej. na razie baw się dobrze tylko z rozsądkiem. Irrenka no ciekawe jak teścik wyjdzie :) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kUŹWA RUSKÓW TO NIE ZLEJEMY ZA BARDZO oni to mają atomowe zagrywki :( Metis,chcesz zobaczyć moje nowe kłaczki? Bo chyba do Ciebie nie wysylalam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka no też mam pewne wątpliwości .. ale nie raz już rusków pokonaliśmy :D trzeba wierzyć a co będzie to będzie ;) srebro na bank jest :) A Twoje włoski jasna sprawa że chce zobaczyć :D monikaa_01@poczta.fm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×