Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ja mam kolczyk na pępku:) i jestem mega zadowolna...na jezyku to dla odwaznych ,ale znam osoby co zrobiły i szybko zrezygnowąły z noszenia , nai sie nie dąło cąłować, ani jeść , czesta regullarna higiena:P ja no tatuaz w wzgórku łonowym i chyba zrobie jednak ,ale musze kasy uzbierac:) metis pokaz fotke :) na lincia@g.pl twojego maila nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka nie mam fotki niestety :P ale jak chcesz zobaczyć poproszę kogoś to mi zrobi i Ci wyśle później ;) a kolczyk w języku też chałam zawsze..... ale odwagi mi brakło hehe :P mam koleżankę co sobie sama przebiła : pępek , uszy, brew, brodę, nos i właśnie język.. jeszcze pępek uszy brodę i nos jakoś zrozumiem ale brew i język były bardzo ryzykowne dobrze że się jej nic nie stało.. i przy okazji podziwiam ją za odwagę :P teraz wszystkie kolczyki wyjeła i śladu prawie nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lasencje:) irrenka,bo duzo roboty:-o a jeszcze chcialam sie zwolnic o 14:00 do promotora po wpis isc i kurde nie wiem czy mi sie uda...bo u nas zmiany są kierownictwa:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja kiedys chcialam tatuaz na dole plecow przed tylkiem glowe ryczacego tygrysaa :D tak m isie to podoba ... ale nie chce bo znajac mnie to mi sie znudzi :) zreszta przestalo mnie tak krecic na dlugo czas. Dopiero wlasnie jak zaczelam ogladac maiami (Irrenka tam gdzoe pojedzie Twoj maz hehehe) to na nowo mysl o tatuazu odzyla jednak nie zrobie sobie :D a kolczyk mam w pepku :) Matis ja tez bym chciala fotke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sexy:) ja tez mam troche roboty, tych wniosków napłyneło ze szkoda gadac,nadrabiaja buhaha:P no wlasnie po mału studia eh! mi to dwa lata magisterki zostało,oby szybko zleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy poproś łądnie, ze to dla Ciebie wazne i bedziesz bardzo wdzięczna! na pewno Ci pozwolą!!! Impri moja fryzjerka ma, mówi, ze wogóle nie czuje go, w niczym jej nie przeszkadza... a chyba by tak nie mówiła jakby było inaczej...tymbardziej, ze jej facet tez ma!!! więc u nich całowanie to dopiero sztuka ;) :D Metis no chce fote :D Metis ja w nosie tez sama robiłam :D ale w jezyku bym sie nie odwazyła, bo tam nerw można uszkodzić :( mnie w pepku nigdy nie kręcił, może dlatego,ze moja przyjaciólka ma...i ogólnie jak był kolczyk to fajnie, ale jak wyjęła to mi sie nie podobało...a od kiedy była w ciązy juz wogóle nie nosi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope ok wyślę Tobie też :D ja też jestem taka że mi się nudzą szybko niektóre rzeczy dlatego tatuaż zrobiłam na blecach bo go nie musze oglądać codziennie tylko w lustrze czasem haha dlatego mi się nie znudził :P :D impessive na pocieszenie powiem Ci że ja dopiero będe zaczynać drugi rok :P więc zostało mi jeszcze 2,5 roku inżynierskich i później jeszcze magisterskie.. łee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka łaaaaaaał to Ty odważna dziewczyna jesteś widzę :D ja bym się nie odwarzyła przebić nic sobie ani nikomu innemu, nogi mi się miękkie robią jak sobie tylko pomyślę ;) a kolczyk miałam w pępku ale mi się już znudził dawno temu ;) w języku bym chciała ale strach jest silniejszy ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam widok przekłuwania języka jest straszny ale ponoc wiecej strachu niż bóulu jest :) byłam pare razy z kelzankami jak robiły kolczyk w jezyku wiec widzialam jak to sie dzieje tylko najgorsze jak potem jezyk puchnie boli i rtzreba płukac szławiami i czyms tam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam różne opinie jednych bolało przebicie innych nie, pewnie ze znieczuleniem to bólu nie ma. Najgorzej jest po przebiciu.. koleżanka przez parę dni mało co jadła, a jak jadła to wszystko przecierane i sepleniła hihi ;) Później już było ok.. jak się wygoił to normalnie bez problemów było tylko czasem tłukło jej w ząbki , a to pewnie zależy od miejsca w którym się przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka jak robiła kolczyk w w jezyku nie umiala mowic i wiła sie z bólu przez kilka dni ,niezapomne jak język i zeby miala czerwone od krwi..bleee...wampirzyca :P ale szybko zrezygnowała bo jej chłopak wkurzał ze zahacza go tym hahaha:D ciekawe o co zahacza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha przypomniał mi sie film ,,ostrożnie z dziewczynami'' heheh jak jedna robiła lodzika:P to kolczyk kolesia zahaczył sie o jej migdałki hehe i spiewali utwór armagedona aerosmith hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive he he he ale to był głupkowaty film :P tez go pamiętam :) no wiecie chyba wszystko zalęzy od organizmu i od osoby która przekówa...musi miec doswiadcze4nie i znac sie na rzeczy!!!! moja fryzjerka mówiła, ze ją bolałao tylko pierwsze 2 dni, jadła duzo lodów, zeby chłodzić! i było ok. Ona mówi normalnie! a ja dopiero po roku chodzenia do niej zauwazyłam, z e ona ma kolczyk :) jak sie odwaze to zrobie...ale nie mówie, ze nie wyjme :o zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalne,z ę puchnie, bo to rana w końcu, a jak sie płucze szałwią to na pewno pomaga w gojeniu!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona sepleniła przez parę dni tylko później już było ok ;) i do wygojenia lepiej nie pić alkoholu :P i nie jeść przetworów mlecznych bo utrudnia to gojenie. Płukanie szałwią czy czymś innym na pewno pomaga ;) odkaża i przyspiesza gojenie :) irrenka to kiedy masz zamiar to zrobić ? :D :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem Metis...ale na pewno w jakiś piątek :) tak żebym do pracy sepleniąca nie poszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może by któraś poszła ze mną w ten sam dzien??? :D byłoby mi raźniej :P he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem.. kurde boje się :P ale może kiedyś się przekonam i pójdę :) nie boję się bólu.. bo robienie tatuażu bolało bardzo.. chwilami miałam ochote uciez mu z tego fotela :D ale boje się tego co będzie po przebiciu.. jakiś komplikacji czy cuś .. no nie wiem zobacze kiedyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis w jakiej wielkosci masz tatuaz:P ja bym chiala cos na 4 cm ,bedzie bolalo?:p alez ja na ból az tak mocno nie ejstem przewrazliwiona:P hehe iri no lepiej znkolezanka pojsc:P ja na przebicie kolczyka byłam z kumpela , bo troche to sie mozna było wystraszyc ,tego weflonu heheh:P ale ja nigdy nie patrze jak przekłuwane jest:P:P dzisiaj byłam na pobraniu krwi tez nie patrzyłam i uznałam ze to najlepszy sposob by sie nie przestraszyc i nie zauwazyc tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja mam chyba pierwszy malutki sukcesik... Mój pojechał z mamą do miasta ja zawieźć i zakupki nosić aja nic nie pisałam i wypytywałam. Właśnie zadzwonił spytać czy wszystko ok bo nie daje znać i czy go jeszcze kocham:) Dla was pewnie nic ale dla mnie ogromny sukces nie nękać go pytaniami:/ A propo tatuażu i kolczyków... Kolczyk miałam w brwi i nosie ale wyciągłam-znudziły mi się:) A tatuaż mam na dekolcie,taki kwiatowy wzór-dość duży ok 20cm. Ten mi się póki co nie znudził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas podnieśc glowe brawo!! widac efekty ;) a co do tatuazu az wyjelam linijke i sprawdzalam 20 cm hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na 15 cm. szerokości i 4 dł. robił mi to 50 min :D czyli 50 min bólu ;) jak tam siedziałam to chwilami jak tak zarwało to myślałam że uciekne tyle że wtedy przychodziła mi myśl że sama tego chciałam i jak zrobi to będe przynajmniej miała satysfakcję :P ale nie było tak źle skoro beż problemu i nawet z chęcią bym sobie chciała kolejny zrobić :) poza tym jak Cię bardzo boli to można przerwać i chwile ochłonąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robiony 4 godziny ponad. Na dekolcie bardzo bolało. Wiadomo,skóra jest bardzo cienka. Ból zależy od miejsca w którym się robi tatuaż. Wiadomo że okolice kręgosłupa gdzie jest dużo nerwów czy miejsce gdzie jest cieńsza skóra bardziej bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×