Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

dajcie maila dziewczynki to wam wyśle ;) irrenka Tobie już wysłałam :) sama sobie zrobiłam to zdjęcie to może najlepszej jakości nie ma :P ale wzór widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ból jaki jest ? to jest podobny jak przy oparzeniu:p bo to taki wrzątek nie?:P dobrze jest wiedziec:P Hope zarowalam:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest taki ból jak by Ci ktoś igłą kół non stop ;) najpierw jedzie ramkę a później wypełnia.. troche może się krewki polać ale więcej osocza.. ale zakłąda Ci opatrunek i jest git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis sexyyyyy fajnyyy :D no ja bym sie chyba miała ciężko skusić na tatuaż...w koncu to an całe życie!!!! :o czas podnieść głowę - no widzisz jakie piękne efekty już masz!!! brawoooooo!!!!!!! hej laseczki...tak sie zastanawiam czy nie przyciemnić włosów jakims szamponikiem...takim na 6-8 myć spłukiwanym... wysle wam mój obecny kolor włosów :) bo sie troche sprał...i powiedzcie czy ciemniejsze by nie wyglądały lepiej... bo ja mam takie wrażenie oki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka jeszczen ie mam maila od Ciebie :) a mozesz Metis wyslac moj mail? by mi tatuaz wyslala ?:) bo nei chce tu pisac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czass podnieśc głowę
Dla mnie robienie tatuażu to takie mocne szczypanie. A co do usunięcia teraz nie ma już z tym najmniejszych problemów. Najlepszy jest laser rubinowy. Nie zostają po nim blizny nawet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri oki :) no wiesz tatuaz mały mozna zrobic,ale zeby nie był na widoku ,bo do pracy nie mozna z tatuazem chodzić...ale duzy tatuaz odpada ,przynajmnije nie dla mnie..a tak na wzgórku schowac za majteczkami:P proste nie:D metis zapisałas moj meil:) ajk nie podaje jeszcze raz : lincia@g.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żel z Unitry tez kupiłam ten jadalny.. :D ale myslalam ze bedzie lepszy !! Unitra zażalenie skladam hehe :D klei i sie i w samku taki sobie , cos Ty za proukt na rynek wypuscila ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he Hope ja zainwestowąłam w bita śmietane :D mniam mniam e-mail już poleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym ostatnim zdjęciu to mam chyba taki kolor włosów jak unitra :D to może nie zmieniać :o ale ja tak bardzo lubie zmieniać cos w sobie :D :D :D :D :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze iri ,ale ty masz sliczny kolor włosów wlasbnie taki karmelowy , jaka to farba:P i masz do tego pasemka zrobione?:) wiesz jak lubisz ciemne wlosy to przyciemnij ja stoje z ajasnymi ,urzekłaś mnie ta bluzeczka gdzie ja kupiłas:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podoba ten kolorek na ostatnim zdjęciu :) pasuje Ci bardzo :) ale jak chcesz coś ciemnego i masz ochote to żaden problem spróbować za parę myć się zmyje i będziesz miała taki jak teraz :) a nóż w ciemniejszych lepiej się poczujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope mi napisała, ze sie zakochała, więc chyba nie zmienie jak sie tak zabujała we mnie :P poczekam w kazdym razie jak odrosną do ramion conajmniej i wtedy machne na ciemniej :D Impri a bluzeczka kupiona we Wrocku w magnolia park :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka faktycznie poważniej w długich ale mi się strasznie podobają te zdjęcia! jak urosną i przyciemnisz super będziesz wyglądać mhm! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis dokladnie to samo uwazam !! ostatnie zdjecie MIAŻDZYYY :D zajebisty kolor !!!!!!!! i w tej fryzurce wyglada na 18 lat hehe !! jakby w liceum w lawce siedziala Irrenka !! :))) ale w dlugich najjladniej :D mm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Przysięgam że dzisiaj najpóźniej jutro wyślę zdjęcia do tych co nie dostały :) Tatuaż, kolczyk? Tatuaż, byłam w studiu tatuażu, szukałam motywu, zrezygnowałam bo jak zobaczyłam chłopa, a raczej bydlę to mi ochota odeszła :P Aha, chciałam małego delfinka lub motylka na stopie A kolczyk...hce sobie przebic ucho :P 2 raz, bo po jednej dziurce juz mam ;) O pępku myslalam ale zobaczylam filmiki na youtube i odechcialo mi sie, a język...o nigdy,nigdy nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he Impri wysle Ci krok po kroku jakie maiłam farbowanie i zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri a ja jestem mega zadowolona z oreal... bluzka jakas firma Montego :o one były w takim oooogromnym sklepie co jest tam na rogu, gdzie sa rózne marki, esprit, Kappahl, diesel, itp... taki wlelki narozny dwupietrowy... jakby outlet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri we wszytskim ci jest ładnie , ale rudy bardzo do ciebie pasuje , nie widze cie jednak w czarnym, za staro bys wygladala, a najlepiej lśnisz młodziej uroda i duchem:) masz w tych oczach seksapil , zakochac sie można:>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka👄 a sexy gdzie:p iri odnosnie farby jednak wole Londa ,chyba to zalezy od włosów pewnie:P tylko fryzjerka wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri kurde Londa mi sie zawsze wydawała kiepska... :o ale spoko...jak Ci nie niszczy włosów to dobrze... ja kiedys garniera uzywłam i byłam zadowolona...ale Loreal jest super, bo mam po nim włosy takie miękkie jak naturalne były :D a czarne miałam kiedyś -- na nk mam fote -przedostatnią chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Impressive😘 No, iri ma czaderskie oczy, zastanawiam sie teraz czy Ona tym swoim wzrokiem nie przewraca ludzi na ulicy jak im sie przyglądnie :D Siedziałam siedziałam i patrzyłam na te moje usta i nie zauwazylam nic nadzwyczajnego..no, może są pełne ale nie jakieś rewelacyjne. Aaale ja nienawidze poniedziałków 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×