Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

samotna rozmawiałam z mama ,pożyczy mi na jutro kasę i pójdę do fryzjera,zapytam sie czy jest szansa te włosy rozjaśnić,zaraz wyślę na meila mój obecny stan jak wyglądają i ocenicie... jezeli nie bedzie to mozliwe bo musialabym stopniowo rozjasniać , to zeby mi doradziła w jakim odcieniu blondu bedzie mi lepiej i tak zrobi...nie mam znajomej fryzjerki i to jest ból ,wiem ze doradziłaby i mialabym wymarzone włosy a tak od kilku lat z fryzury jestem niezadowolona a fryzjerki niektóre sa niewyedukowane ,szkoda gadac...a w moim miescie ciezko jest znalezc dobra fryzjerke... mam nauczkę... czworka szampon przeciwlupiezowy tez uzywam ,niestety, ale nie niszczy mojego koloru...polecam ci Clear najlepszy szampon jaki mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny jak mi sie dzisiaj nic nie chce masakra. ja tez od czasu jak moją fryzjerkę straciłam to tez nie mogę sobie znalezc takiej co by mi pasowała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, co sie odwlecze to nie uciecze...przynajmniej sie drina moge napić i na solarke pójde, bo dawnoooo nie byłam...wygrzeje sie, naładuje akumulatory i do boju :D nastepny m-c pod znakiem przyjemności ze starań ;) Impri a może sobie przyciemnij bardziej??? taka zmiana?? na jakiś czekoladowy zrob czy co :D wiesz zastanów sie do jutra :) może jakieś szaleństwo??? Uni w tygodniu jak mi przyjdzie ten płyn z dobrej rady to sobie pazurki zrobie ;) he he zobaczymy co mi z tego wyjdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam też sie nudzi w weekend? Myślałam że tylko mi ;) Sexy co to za prezenty dostałaś na nk? :P Impri, spróbuj z fryzjerem, mam nadzieję że trafisz na jakąs sensowną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to dzisiaj w ogole nic sie nie chce. spiaca jestem bo spac nie moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna tez to zauważylam:) Sexy kto ci dal takie ładne prezenciki:P a po zatym Sexy urodzinkisie masz 3 dni wcześniej o d emnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pół godziny ważny mecz :) mojego tatuska nie ma:( pojechal dzis na tydzien w delegacje...kocham mojego tatuska ,jedyny mezczyzna;) ktory mnie rozumie i swietnie sie z nim bawie podczas meczów ,uzależnił mnie od oglądania i kibicowania:) no nic mamę namowie:P:P dobranoc do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wy powiadomienia macie jakies?Nie wiedzialam,ze cos takiego jest:-D Dostałam od jakiegos tajemniczego wielbiciela heheh:-P Konto bez fotki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri co ty za głupoty gadasz, że w weekend Nudno !! :DZajęcie trzeba sobie znaleźć chociaż do góry brzuchem lezeć ooo to jest coś :P:D A ja po imprezowym weekendziku jestem :D hahahaha Pojechałam na impreze daleko i żadnych znajomych na imprezie hehehe przynajmniej nikt mnie nie widział, no byli może jedni ale z nimi tak już nie rozmawiam :D fajniuśnie było :D:D Z drugiej strony troche głupio bo nie było z kim i pogadać:P Irenka to działaj dalej!!! tylko nie staraj się za bardzo bo wtedy nigdy nie wychodzi, jak będzie to będzie jak nie to będzie później spoko loko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
dziewczyny sorki, ze zwracam sie tutaj o pomoc, zalozylam temat ale nikt nie odpowiada.Miałam miec w tamtym tygodniu okres...okolo czwartku, piatku....ale w srode kochalam sie z moim chlopakiem i nie mam..... sory jestem niedoswiadczona...ale co sie dzieje ? pomocy mozna zostac zaplodnionym kilka dni przed okresem?? prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może lepiej jakbyś założyła ten temat na antykoncepcji teoretycznie przed samym okresem nie powinnaś zajść, ale na 100% nikt Ci nie udzieli odpowiedzi. Opóźnienie okresu może być z różnych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwileeeee troche mam zaległych stronek więc przeczytam je w pracy :) chciałam tylko napisać.... ze... KOCHAM NASZYCH SIATKARZY !!!!!!!!!!!!!!!!!! :D ❤️ PIĘĘĘĘKNIEEE !!!! :))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jee z wrażenia , z emocji zasnąć nie moglam :D a teraz sdiedze w pracy ...i ledow iwdze :D Irrenka wlasnie jeszcze troche możesz poszaleć , podrinkowac, poużywac z mężem :D 👄 Unimil :P a co to za pretensje na ktorym miejscu żeś jest w stopce przeciez tu się nuie liczy kolejnośc ..;] Impre z tych fotek co wyslalas to nei wygląda tak źle jak piszesz. tylk ostarsznie malete zdjątka :) o w morde!! Czwóreczkaa bosko wyglądasz!!! Super fryzuraa mmmm ❤️ :) hmm cos mialam jeszcze pisać ae wypadlo mi z głowy ;) buziaki dla wszystkich Zołz z rana :D ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao:) no troszke sie rozjasniły , zrobiły sie takie srebrne:p moze uda sie platynke walnąć:p ide w piątek do fryzka , zobaczy sie co i jak Hoe Polacy sa boscy ,w koncu mamy złoto po 26 latach:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no siatkarze są the best!!!!!!!!!!!!! też się cieszyłam ogromnie z wygranej, a mój się darł i skakał do góry :D he he he idiot! Impri na pewno platyne sie da na to zrobic...ale może spróbuj czegoś noweg...hm???? do jhhhh w samej koncówce cyklu nie można zajść w ciąze...nie ma stresu :P Helcia jakto sama pojechałałś na impreze??? sama zupełnie sama?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre i Irrenka hahaha a wiecie jak ja przezywalam :D i polfinaly i wczesniejsze mecze :D a final to juz huhuuuu APOKALIPSAA !! jak ogladalam polfinal z moim mezem to on mnie uciszal hahaha ja jak sie wczuje tak dree pape ze koniec haha :) jak bl final to oboje darlismy sie hehe :D tez skakalam hehe :D niestety nie na nim hahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój małż na szczęście tez nie skakał na mnie... bo to 100 kg jest :o grrrrrrrrr Hope ale ja miałam cisnienie w tym 3 scie bodajże przedwczoraj jak chyba z belgią grali, tak... jak szli łeb w łeb i do 30 musieli dobić ej! podoba mi sie ta piosenka!!!!!!!!! pasuje do sytuacji, gdy głupi facet milczy :P http://www.youtube.com/watch?v=zCHEGN_CmvI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 no to emocje mineły mi po wczoraj :D ale co się o denerwowałam to moje hehe :P ;) jesteśmy najlepsi :classic_cool: zobaczymy co już niedługo panie siatkarki pokażą.. oby też coś dobrego, inna sprawa że wole jednak oglądać panów mhmm..! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak metis ,trzeba koniecznie siatkarki poogladac:p a to juz niedługo:p słuchajcie chciałabym zrobić mały tatuaż w wzgórku łonowym :p kurcze mysle czy zrobic go w przyszłym roku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impessive oo fajnie:) też chciałam sobie tam kiedyś zrobić ;) ale gdzie indziej się jednak zdecydowałam :P nic straconego jeszcze bo myślę że się kiedyś zdecyduję na kolejny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis gdzie masz tatuaż i jaki?? :D mnie tatuaże nie kręcą... mój by chciał, ale on to chce jechac po niego do Miami ink ha ha ha ha ha powodzenia mu zyczę!!!!!! ja chce kolczyk!!!!!!!!!!!!! i chyba zrobie ;P bo sobie obiecałam, ze jak nie zajde w tym m-cu w ciąże to ide kolczyka zrobić!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a siatkarki od kiedy grają bez Glinki w składzie i tej co ostatnio zrezygnowała, to już mnie jakoś nie ekscytuje :o ale siatkarze grali tez bez tych rewelacji: Świderski, Winiarski, Wlazły, a dali sobie swietnie rade!!!!! więc...kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka a gdzie chcesz kolczyk ? :> mnie kurcze bardzo kręcą i tatuaże i kolczyki :D ah :P tatuaż mam na kości ogonowej :P nad pupcią haha :D a co ? taki tribal to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis a masz fotke?? :P chciałabym zobaczyc :D a kolczyk w jęzorzeeeeee :P w nosku kiedys miałam ale wyjełam...haczył sie czasem w nocy o pościel :O a poza tym duzo osób sie krzywiło, bo ja sobie zrobiłam... i mnie to wkurzało!!!! no i nie do konca czułam sie w tym soba...wyjęłam, a zarosło sie tak, ze nic nie widac! :) a w języku bym chciała!!!!! juz od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×