Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość HEJ DZIEWCZYNY heeeeeej
gdzie was wywialo znow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomamrańczowy pomarańczowy
one nie gadają z pomarańczkami mają własne kółko wzajemnej adoracjii nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
A wlasnie ze nie! Ze mna gadaja (oczywiscie jak sa) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy :D dobrzeee :D remontowo u mnie hehe a gdzie reszta... może odleciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a co remontujesz?Budujesz?:-D :-P irrenka ma urlop ,więc dlatego sie pewnie nie odezwala :-P A reszta nie wiem?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a co remontujesz?Budujesz?:-D :-P irrenka ma urlop ,więc dlatego sie pewnie nie odezwala :-P A reszta nie wiem?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dziewczyn
jestem z wawki i szukam chętne dziewczyny. gdzie Was można spotkać ? podajcie jakieś namiary. marcinemi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy a w domu duży pokój :D sama malowałam prawie wszystko ,dobierałam kolory :D wymysliłam wzorki , sama je rysowalam :P jak na amatorke i 1 raz to myśle nie jest źle :D potem jak bede w domu to zrobie fotki i wysle mam na maila moje dzieło hehe :) Wiadomo są pewne niedociagnięcia aleee co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope koniecznie nam powysyłaj fotki:-D Impri👄 u mnie ok a Ty zdrowa juz???:-P Anonimowy- a do czego szukasz dziewczyn?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dziewczyn
do rzniecia O !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dziewczyn
Szkoda bo ja taknaprawde jestem bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkkkkkkajaaa
powiem Wam coś... mój związek zaczął sie psuć ja ciagle sie czepiałam on nie miał dla mnie czasu.. sięgnełam po tę ksiązke z myślą ze znów sie ułozy jeżeli wezme sie za siebie... po przeczytaniu postanowiłam wtoczyc pare rozwiązan z tej ksiazki w życie.... i co sie stało nasz związek rozpadł sie bo on uwazał ze sie odsuwam od niego bo to dziwne ze nie robiłam mu wyrzutów,,,, jedna rada... jezeli jesteście w związku i chcecie wprowadzic te zasady w zycie to stopniowo po woli nie od razu a najlepiej wogóle bo moze zadziałac w drugą strone... wydaje mi sie ze ta ksiązka pomaga ale jezeli stosuje się ją od samego poczatku zwiazku,,, teraz jestem z nowym facetem i nie powiem nie jestem taka wylewna staram sie byc twarda i powiem Wam ze dotej pory jest cudownie.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkkkkkkajaaa
czy ja wiem czy pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda czasu na babyyyy
"wydaje mi sie ze ta ksiązka pomaga ale jezeli stosuje się ją od samego poczatku zwiazku,,," buuuuuuuahahahahahhahahaahhahaha, czyli ze zwiazek z ksiazka, tak? :D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D woierzyc sie nie chce, ze takie puste dziewczynki wciaz maja takie myslenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketriuythg
co Ty mozesz wiedziec,,, stosowac pare zasad nie włzźic facetom w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam urlop, ale na chwilke jestem... sexy super kolorek :) troche ciemniejszego na zime to moim zdaniem dobry pomysł :D Hope no kochana ja chce zobaczyć te twoje fantazje na scianie :D i to koniecznie! czekam na maila :) Impri co u Ciebie?? tak cicho ostatnio siedzisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach irrenka bo ja w domu siedze:( pracy nie mam moze cos w styczniu bedzie:O masakra z ta praca? tylko w domu czytam ksiazki albo gotuje obiady;) wlasnie spaghetti robie:D a co u ciebie jak tam brzusio?:) podpisuje sie pod meilem ze olać ten problem , ta gówniara lub gówniarz:D do samej / go siebie gada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri :) no brzusio dobrze...a jak dokładnie to sie dowiem w przyszłym tygodniu, bo ide wtedy na kontrole :) ale dziś wyczytałam, że w tym momencie mój maluszek już potrafi robić salta w przód i w tył...a to dobre! jaki z niego lekkoatleta ;) ciekawe co na obrazie USG zobacze w przyszłym tygodniu...może mi pomacha... nóżką na przyklad ;) he he he he he hm...chyba jutro zrobie słatke ala Hope, czyli gyrosową :) zabieram sie za nią chyba z rok czasu i nigdy nie moge zrobić w końcu :( ale apetyt mi sie teraz wyostrza i mam ocghote na takie warzywne rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś czwartek zołzy więc się melduję :):) tylko na chwile ale jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie weekend:D hurraaaaa:D w końcu sobie odpocznę i pośpiech jak długo będzie mi się chciało:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope salatka jest świetna!!! moj maz powiedział, ze zajebista :D he he he no cud miód! palce lizać...ale ostraaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ciesze sie :D mówiłam gyrosik to jest dla mni king wśród sałatek :D 🌼 oglaqdalyscie walke wczoraj ? nie no ja tyle czekałam po to by zobaczyć 44 sekundy hahaha Pudzian mógł chociaż troche poudawać :D ale dobrze bo za niego trzymalałam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu wszyscy czekaliśmy na walke, piwko kupione a tu zonk dwa łyki piwa i koniec walki :D Ha ha a tak się Najman wymądrzał, że pokaże Pudzianowi jak sie walczy :D buhahahahahaha :D Najman> przygotowywał się 6 miesięcy... Pudzian > TYLKO 2 :D heh fajny tekst :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×