Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no Hope sałatka wygrała!!!!!!!! ja walke ogładałam, ale jednym okiem, bo już śpiąca byłam :) ale ogólnie mi zwisało kto wygra, a pudzian jak dla mnie zatracił wszelką skromność i jest strasznie zarozumiały ...wolałam go jak był strongmenem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tego pudziana sie tak smialam, skopał Najmana jak psa:D i to jak na strong mena przystalo:D hehe nareszcie zimaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, ze mi pozjadalo te wczorajsze posty :P a tu sie jednak pojawiły...coś sie kafe wczoraj wieszała... byłam dziś u lekarza :) wszystko jest dobrze...małe ma już 12 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybralam kilka a moj wybral jaka tylko ze ja sie dowiem dopiero w swieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam od dawna ten topik, ale jakoś tak nie miałam nigdy odwagi się odezwać :) miesiąc temu mama na urodziny kupiła mi tą włąśnie książkę, bo przechodziłam ostatnio depresję i uznała, że może jakoś łatwiej mi się będzie z niej wygrzebać dzięki tej lekturze. Faktycznie, wprowadzam stopniowo pewne zmiany. Aczkolwiek nie jest to proste... Pozdrawiam Was dziewczyny. Fajnie się "słucha" Waszych rozmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula witaj :) niestety ostatnio nam mega śmiecą tutaj jacyś pogrążeni ludzie którzy nic lepszego nie mają do roboty... trudno! ich sprawa... ciesze się,z e ksiązka Ci pomogła :) ale pamietaj, ze trzeba ją traktować z lekkim dystansem, nie na zbyt dosłownie ... pewne rzeczy są przydatne, ale niektóre autorka przerysowała wręcz, więc trzeba złoty środek znaleźć :) pozdrowionka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEJ! CO ROBIC w CIAGU 2 godzin, wczoraj wieczorem przeczytalam ta ksiazke, bo jestem troche zalamana..myslcie ze pomoze w takiej sytuacji: Poznalismy sie ponad 4 mies temu, bylo wielkie WOW na poczatku, wiadomo, wakacje, staral sie bardzo, potem wdarla sie rutyna, choc tez nie bylo zle, aczkolwiek nie tak jak na poczatku.. Od jakiegos miesiaca mam wrazenie ze to ja jednak staram sie w .. 89 % w tym zwiazku.. AZ TU NAGLE UWAGA UWAGA typ mi mowi 2 tyg temu ze on nie czuje 'tego', ze nie wie czy chce z kims spedzic reszte zycia, ze widzi jak ja sie angazuje, a on tego nie czuje ITP. ITD.. Zalamalam sie, wielki placz, dramat itp.. Potem mowi ze jednak chce byc ze mna, zebysmy to pchneli jakos do przodu, ze jestem fajna laska.. N ie wiem co myslec, od 2 tyg mam mega dola, choc przyznam ze po przeczytaniu tej ksiazki zrobilo mi sie lepiej. Ps. nie jestem laska bez zainteresowan, choc oczywiscie jak kazda poswiecilam wiele zeby go zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolet wiesz moje zdanie na temat miłości jest takie, ze nigdy nie jest tak cały czas jak na początku... na początku sa silne emocje, zauroczenie i takie niepewne relacje, które sie ćwiczy z czasem... a potem miłość jeśli jest to dojrzewa, co nie znaczy,z e jest źle...bo ja z moim mężem tez sie czasem zachowujemy jak wariaci i jak gówniarze i mamy z tego duzą radoche ;) a co do Twojego faceta, to może miał jakiś kryzys...nie istotne. Myśle,z ę powinnaś troche dac luzu i nie dawac tak dużo z siebie...spróbuj zadziałać tak, aby to bardziej wypośrodkować...czyli Ty z niektórymi czynami, słowami hamujesz a dajesz jemu pole do popisu :) nie poswięcaj mu kazdej chwili, nie mów zbyt wiele...pokaż mu, ze Ty tez potrzebujesz z jego strony pewnych działań i słów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz juz wiem to
Teraz już wiem,że wcale nie trzeba być zołzą ,żeby było fajnie z facetem.Po prostu facetowi musi na nas zależeć i wtedy traktuje nas super i kocha i okazuje to,możemy być nieśmiałe,nieporadne,niczego nie żądać i nie wymagać a i tak będzie nas traktował wspaniale..Ja wcześniej z moim teraz już mężem kilka lat temu miałam taki problem,że co jakiś czas co rok lub pół roku stwierdzał,że jednak jemu coś się odmieniło.A ja starałam się jak wariatka,robiłam co moglam byle było super i fajnie,a i tak to nie działało.I nagle 3 lata temu wszystko się zmieniło,zaczął mnie super traktować,jest wspaniały dla mnie.Powiedział,że wcześniej sam nie wiedział czego chce,wszytsko mu we mnie przeszkadzało.Aż zdał sobie sprawę,że jest idiotą żyjąc w ten sposób.Pomógło mu w tym pewne wydarzenie a także zdanie pewnej osoby na mój temat,osoby,która jest dla niego bardzo ważna .Wcześniej malo się angażował,nie przytulał,nie chciał za bardzo nigdzie razem wychodzić,stwierdzał,że powinnam mieć więcej koleżanek i w ogóle tego typu sprawy.Ja myślałam,że jestem za dobra,a to nieprawda.Nadal jestem "za dobra",ale teraz jest to naprawdę doceniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już wiem to wiesz nie kazdy facet ma taką ważną dla siebie osobe, która mu otworzy oczy w pore... Ty masz to szczęście i dlatego czytamy tak radosną historię, ale czasem facet zachowuje sie jak baran i potem tego żałuje, lecz już jest wtedy za późno... mój tez w pore otworzył oczy i umysł...ale to ja sama sie nad tym napracowałam by tak sie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to z facetami jest..to zależy jakiego poznasz..ja tez trafiłam na idiotę i tez mi sie wydawało ze jest fajny i w ogule ..niestety to kwestia czasu by pokazał prawdziwe oblicze jaki on jest naprawdę..trzeba mieć szczecie by poznać dobrego faceta z sercem... ksiazka podnosi na duchu czytając nasze głupie kobiece nawyki ,dzieki tej ksiazce wiem ze bycie dobra nic nie daje ,mam na mysli obsesje na jego punkcie ze ma cie w koncu dosc bo cie zdobył i szuka nowych wrazen.. trzeba umiec tez podejsc do faceta z sprytem:) tak by sie z toba nigdy nie nudził;) jak tam swiątka:) Wesołych świąt zołzolki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo poproszę te wszystkie tytuły, jeśli oczywiście można: DLACZEGO MĘŻCZYŹNI KOCHAJĄ ZOŁZY* *MężCZYźNI Są Z MARSA A KOBIETY Z WENUS" *KOBIETY KTóRE KOCHAJą ZA BARDZO" "MARSJANIE I WENUSJANKI ZACZYNAJą żYCIE OD NOWA" "MARSJANIE I WENUSJANKI W SYPIALNI" natasza.lis@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animka a znasz takie cos
jak rapidshare, www.google.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY MOJE KOCHANE ZNAMY SIE JUZ SZMAT CZASU WIĘC MOŻE TO JEST PRZEWIDYWALNE, ALE CHCIAŁAM WAM ŻYCZYĆ ZDROWYCH, SPOKOJNYCH, CIEPŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT. dUZO SŁODYCZY I WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU ŻYCZE MIŁOŚCI!!!! TYM CO JUŻ JĄ MAJĄ, ABY KWITŁA I ROSŁA W SIŁĘ, A TYM KTÓRE CZEKAJĄ ABY NIEBAWEM SZCZĘŚLIWIE ZAKIEŁKOWAŁA W WASZYCH SERCACH I ROSŁA ZDROWO I PROMIENNIE!!!!!!!!!! BUZIAAAAAKIIIIIIIIIIIIIIIIIII ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę wam kochane Zołsusie Wesołych Świąt , dużo radości , uśmiechu każdego dnia , MIŁOŚCI moc i przede wszystkim szczęścia w życiu :) Buziaczki dla wszystkich i dla każdej z osobna :) :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jeżeli jest tu jeszcze jakaś kochana forumowiczka :) Mam taki mały dylemat- poznałam chłopaka na imprezie, spotkaliśmy się po tygodniu na kolejnej- on cały czas nalegał na spotkanie, a ja odmawiałam...ostatecznie spotkaliśmy się na kawce po 4 tygodniach od poznania...potem widzieliśmy się średnio co tydzień- w weekendy- kino, spacer albo kawa... po 7 tygodniach od momentu jak się poznaliśmy miał miejsce pierwszy pocałunek, a właściwie słodkie całuśne szaleństwo, po którym ja wróciłam do swojego domu w środku nocy, bo spotkaliśmy się u niego w mieszkaniu......Nalegał na spotkanie, ale wiedział od miesiąca, że właśnie ten konkretny tydzień będzie bardzo ciężki i nie znajdę nawet minuty, by się z nim spotkać.... umówiliśmy się na niedzielę, ale on 2 h przed spotkaniem napisał smsa, że nie może......potem milczenie z jego strony......cóż facet:(.....pewnie w międzyczasie znalazła się inna, ale jak się do niego odezwałam, oczywiście jego zdaniem nic się nie stało i wszystko jest w porządku.....teraz odezwie się gdy chyba naprawdę mu się nudzi, ale ja podtrzymuje z nim kontakt....a na pytanie jak mnie traktuje- odpowiedział, że to znajomość normalna, na takim etapie i niech tak na razie pozostanie......po tej wiadomości nie odpisałam już...po ok.2 tygodniach odezwałam się takim zwykłym smsem i pewnie się tego nie spodziewał....teraz po 3 dniach on napisał, ale nie wiem czy mu odpisać po 2h tego samego dnia czy następnego dnia?? Pomóżcie....jemu chyba tylko chodzi o dobrą zabawę- jestem to jestem, a jak mnie nie będzie to też się obejdzie....ja się do niego przyzwyczaiłam, ale już mi troszkę przeszło....więc z jednej strony mogę go olać i napisać jutro, a z drugiej odpisać jeszcze dziś i zamienić z nim w smsach kilka zdan......Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Przypadkowo trafiłam na Wasze forum,ale to jest to czego potrzebuję.Nie wiem od czego mam zacząć, bo tyle ostatnio przeszłam Poznałam chłopaka, ma 29 lat a ja 36 i pomimo tego ze jestem atrakcyjna kobietą on ciągle wypomina mi różnice wieku.spotykamy sie przez 4 miesiące a on nie potrafi się określić.Twierdzi że spotyka się z emna bo dobrze mu się z emną rozmawia,a seksu moze nie być.W takim razie powiedziałam mu że na pogaduszki mogę się z nim uowić w nowy rok,Będzie co opowiadac po sylwesrze.Czy dobrze postąpiłam ?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .Mam ten sam problem.Od 4-ech miesięcy spotykam się z chłopakiem,normalnie jak para,chociaż nigdy o tym nie rozmawialismy.On nie chce s ie określi,bo jak zauważyłam jest mu z tym dobrze.Co mam zrobić,jak dalej postępować?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwialo wiesz to nie jest łatwa sytuacja...tu duzo zalezy od tego jak Ty go odbierasz, jak go traktujesz i na odwrót...zastanów sie co czujesz do niego itp. a reszte pokaże czas... nie ma tutaj rady żadnej, bo i tak co ma byc to będzie... jezeli Ci róznica wieku przeszkadza, albo jesli on ją zaznacza to chyba w końcu ona stanie się kościa niezgody, ale reguły nie ma przeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła aminka a nie pomyślałaś,z ę jak go tak czasem poodsuwałaś, to w końcu on mógł poczuć, ze to Ty nie masz wobec niego żadnych większych planów... to tez dział w obie strony :) ale jak mu zalezy to mysle,z ę jeszcze zawalczy :D spokojnie! a jesli nie, to znaczy,ze nie wart jest zachodu ;) serio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenka masz racje,że czas pokaże swoje.On nie jest mi obojętny i zauważyłam ze ja jemu też.Nie mówi mi o tym ,ale okazuje to w jakimś stopniu.Mam 1000-ce myśli na minute,że przecież ludzie się określają i wchodzą w związki a potem te związki się rozpadają.Nie ma na to reguły.Żebym jeszcze tylko potrafiła być cierpliwa i czekać co czas pokaże.Bardzo się cieszę że tu trafiłam i wiem ze dzięki Waszemu wsparciu i cennym radom jakich mi udzielicie dam rade.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakisfacet6565464
Chcialem tylkonapisac ze dzieki rada z takich ksiazek bardzo szybko mozecie zniszczyc sobie zwiazek na amen. Faceci niekochaja zolz tylko kobiety ktore maja swoje zdanie i to wystarczy. na gierkach to jak z klamstwem dlugo nie zajedziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwialo wiesz faceci rzadko szczególnie w początkowych etapach znajomości potrafią się określić...a czasem nawet jak to robią, to nie jest przeciez żadna gwarancja,ze im sie nie odmieni. Z resztą to nie tyczy sie tylko mężczyzn, ale kobiet czasami również - bo takie jest życie.Kobiety chciałyby deklaracji, ale same tez czasem nie do konca wiedzą czego chcą tak naprawdę :) Najwazniejsze,ze macie sie ku sobie, więc jeśli oboje będziecie chcieli stworzyc fajny zwiazek i bedzie wam ze sobą dobrze to powinno to zaowocować w przyszłości :D do jakiśfacet my tutaj nikogo nie namawiamy do kłamstw a poza tym ksiązke traktujemy z przymróżeniem oka :) więc spokojna Twoja głowa... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przymrUżeniem....
może zamiast tej książki warto wziąć słownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×