Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

w dupie mam ta firme, nie ta to inna, a jutro lece do szkocji więc... sram na to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
wow Irrenka, czy do Szkocji to wyjazd służbowy? Pewnie że nikt nie lubi być okłamywany. Tylko zanim się podejmie decyzje o zerwaniu, trzeba spróbować to ukrócić. Nie wiem wprawdzie w jaki sposób, bo jak miałam kiedyś taki przypadek notorycznego okłamywacza, nic nie skutkowało. Ale wierzę, że niektórzy sa reformowalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczny
nie czytalam, ale chce kupic. problem ze jestem za granica nie wiem czy tu to maja, mozecie podac mi nazwisko autora? hope-przykrp mi, ze twoj narozrabial, ach te chlopy, z nimi zle, ale bez nich jeszcze gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a w jakiej kwestii cie okłamał jeśli można wiedziec??Cos powaznego?? Irrenka>>cos Ty taka bojowa cio?? \"Hej Dziewczyny\" na pewno irrenka wysłalaby ci elektroniczna wersję ksiażki. Jeśli ją ładnie poprosisz na pewno Ci prześle:) xyzed i Kwiatek> Takich tekstów tu nie potrzebujemy więc ŻEGNAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę temperować języka bo nie mam zamiaru zachowywać się tak jak Ty i tu innych wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D Uni i Kwiatek co to za kłótnie??!!! Spokój !! Tutaj każdy wyraża swoje zdanie i stara się pomóc więc bez kłótni ! :D Irrenka a po co lecisz do Szkocji?? :D Hope nie wiem w jaki sposób Cię oklamał ale jeżeli robi to często to kopnełabym go w dupe tak żeby sie wiecej nie pokazywał. Po kilku kłamstwach nie jesteś mu w stanie nawet zaufac to jaki to związek.. ?? pfff do DUPY cos takiego. Sprawdzanie się na każdym kroku tylko niszczy oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lece bo chce :P przelecieć sie :P za 19 zł to se mozna latać ile wlezie ;) :classic_cool: misiaczki moje z huraganowa uspokójcie sie :) \"hej dziewczyny\" jak podasz maila to Ci wysle ksiązki w wersji elektronicznej - tak jak mówią dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie poznaje koleżanki co to w ogóle za opisy na gg od irrenki i od Helci . Co was dzisiaj osa uwaliła czy co ,a Kwiatek to też jakiś najeżony .Co wam. Ja tam se jem zupkę ogórkową ze śmietanką i mam fajowy humorek .Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha mój opis to odzwierciedlenie dzisiejszego dnia w pracy a o tym jest powyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka prosze: Wali mnie Twoja Krytyka , która mnie nie dotyka! Myślisz, że mnie to rusza ?! Boli ?! Chyba Ci się w główce pierd*** ! Kaha:) nic mnie nie uwaliło hahaha :D Po prostu mam taki opis, aby niektórym wytłumaczyć co mysle o ich nędznych słowach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha a Helcia to u mnie wygrywa z tym OPISEM :D :D Uni to leć ;) :D ja sie tylko musiałam o urlop wukłócić z prezesem, bo mi nie chciał dac z zazdrości o dominikane ;) tylko na 4 dni lece ;) luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym miała lecieć do Szkocji to bym miała opis "Hura tra la la" no ale cóż każdy jest inny,czytałam że ci dali więcej obowiązków,ja zawsze twierdziłam że jak sie nie chce dostać awansu to sie nie staram aż tam.Widocznie dojrzeli twoje zaangażowanie w pracy i cie wyróżnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łobuziary jedne czemu Wy zawsze przychodzicie jak ja muszę kończyc??:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Uni to se polecisz do szkoły i z powrotem :d hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha to nie awans tylko dopierdolenie i udupienie sie nazywa! awans to jest wtedy kiedy wraz z obowiązkami, odpowiedzialnośćią wsrasta Ci wynagrodzenie ... a ja teraz nie potrzebuje takich jazd, bo powinnam prace mgr pisac i wolne chwile w pracy by sie przydały, a tu DUPAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak juz foch... nawet żartowac nie można.. no cóż.. Irrenka no właśnie. I to się nazywa dzisiejsza praca. Dopierdolą Ci tyle obowiazków i ich nie obchodzi, że masz własne zycie i możesz się z tym nie wyrobić do końca dnia i jeszcze Ci kurwa na ręce patrzą 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i jeszcze nie zapłacą za to co dodatkowo sobie zażyczyli 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no fakt ,może to wstęp do sprawdzenia ciebie ,nie wiem nie znam sie. Ja tam jutro będe jeść pączki z dżemem i uwalone dużą ilością lukru.Trzeba se trochę osłodzić te zimowe dni.I w dodatku moja mama ma jutro urodzinki u la la.I jak tu się nie cieszyć z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha to masz dobrze, ja nie wiem czy jutro jeszcze w Polsce zdąze jakiegos pączka wciągnąć... ale jak nie to płakac nie będę bo mi sie przytyło, więc na dobre by mi wyszło ;) Kaha nie będą mnie sprawdzac, ja tam 3 lata pracuje i zawsze mieli olewke, ale jak burdel w firmie mają to sie w końcu opamiętali, tylko czemu ja mam po nich sprzątać ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz dzisiaj paczki wcinam :D hahaha :D To taka moja dieta hahaha :D A co tam jeden dzien można zapomnieć o diecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczny
o jak bys mogla to super :) bylabym bardzo wdzieczna to moj email: ola-my@02.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O :O:O:O:O WIęc tak co do mojej sytuacji to kłamstwo było nie raz , w kwestii którą wałkowałam z nim chyba milion razy. Nie piszę szczegółów bo m isię odechciało tu na forum. i Kwiatek nie życzę sobie takich wypowiedzi do mnie typu że zasłużyłam , jak nic nie wiesz \"w dupie byłeś, gówno widziałeś\" !!!! Twoje doswiadczenie na na kafe mnie nie interesuje i irytują mnie Twoje wypowiedzi łącznie z chwaleniem się ile to topów nie rozwiliłes na kafe -gówno mnie to obchodzi!! I jako mężczyzna powinieneś wiedzieć jak sie odzywa do kobiety a nie pisać do niej \"zamknij sie\" jak do Unitry!!!!!!!! Dziwie sie dziewczyny , że żadna nie zareagowała!!!!!! :O Szanowny uzytkowniku Kwiatku - NIE ODPISUJ MI , NIE CYTUJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hope* -> jedna bardzo ważna rzecz,a mianowicie ,jeśli nie chcesz być obrażana bądź traktowana w sposób,który Tobie nie odpowiada,to nie traktuj tak innych bo nie każdy facet to świnia,a jeśli już to wieprz :P :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed do Ciebie słowa nie napisałam więc się nie wtrącaj :) a z tymi facetami to jestem tego swiadoma - spokojnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki?? Hope jak tam sprawy się maja?? Jest dobrze?? czy raczej nie i nie bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×