Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Cześc laski👄 irrenka do mnie napisala i jestem;) dzięki że się martwicie o mnie;) Nie ma mnie ani na gg ani na forum bo juz od dłuzszego czasu mam zepsuty komputer więc nie miałam jak do was zajrzec.poza tym koniec roku jest i trzeba było po podciągac oceny ile sie dało więc nie miałam juz ani czasu ani siły żeby wejsc na kompa.Jak wracalam ze szkoly i nie polozylabym sie chociaz na godzine polozyc spac to nie wyrobilabym... Ale teraz koniec roku będze,brat jakos niedlugo ma mi naprawic kompa więc będę zaglądac bo w wakacje zawsze najwecej tu siedzialam;) I jeszcze raz dzięki za troske;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to jaka Ty masz tą sesje,ze tak szybko?:-P Ja w ten weekend mam ostatni egzamin i 3 miesiace laby:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo jestes Kochana:-D Cieszymy sie ,ze u Ciebie wszytsko oki:-D I na drugi raz nie rób nam takich numerów:-P Tylko daj znac,że zyjesz:-P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni kurde co Ty piszesz... że mogłaś nie.... ... :O Sexy normalka sesja :P ja zawsze mam szybko :D i nie mam nic przeciwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie sie dowiedzialam,ze koło napisałam na 4,5 i jestem zwolniona z niedzilnego egzaminu:-D Wiec pozostal mi tylko jeden...ostatni....w sobotę i 3 miesiące laby:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasencje mam do Was jeszcze pytanko odnośnie tego lalusia:-P No,bo jak wiecie on jest tym muzykiem,ma zespol itp. No i on mial nagrana taka swoją piosenke dla rodziców...a ,że kumpela poszukiwała takiej piosenki na slub,poprosila mnie,aby "załatwiła"od niego tą jego piosenke.No wiec ja wtedy w piatek do niego napisałam i poprosiłam o nią,on odpisal ze pewnie,ze moze mi ją przesłac itp.no i wtedy zaczał do mnie pisac ,co pisal o tej kawie itp:-P No,ale ja mu odmówiłam,a on ,że spoko itp.no ale o tym to juz pisałam:-P No i on mi od piątku tej piosenki nie przysłał,a kumpeli zależy,wiec napisałam do niego wczoraj z przypomnieniem o tej piosence,eske....i wiecie co?On mi ani nie odpisal...ani nie przysłał tej nuty:-O Zastanawiam sie dlaczego?Hm...czyżby miał żal,ze dałam mu kosza czy co,bo nie wiem?:-P Jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy no może tak być, że w odwecie Ci nie chce tej piosenki wysłać :o dziady sa takie złośliwe :P mój tez jest... :D ale szkoda, ze gdy mu odmawiałaś to sie nie wykręciłaś, że np masz egzamin i musisz sie uczyc, a kawa chętnie ale może innym razem... rozumiesz jak zołza - sprytnie ;) zostawiając mu jakąś nadzieje, albo poczucie że nie został \"jeszcze\" olany ;) albo, ze w tym przypominającym o utworze sms-ie nie napisałaś czegoś w stylu: no chyba sie nie obraziłes o tą kawę i pioseneczke mi wyślesz rzecz jasna! Pozdrawiam serdecznie! ... wtedy by wyszedł na idiote jakby Ci nie odpowiedział! Uni jak dobrze że jesteś z nami! i nie wyciszaj mi więcej telefonu :P Hope skarbeńku jak ty masz dobrze z takimi szybkimi sesjami :D zazdroszcze :) chociaz ja mam juz ostatnią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy lady no nieee, moglas napisac ze to spotkanie w zwiazku z tym utworem dla kumpeli to juz moglas pojsc bys ten utwor miala i zwiała:p bo pomyslal ze dalas kosza wiec nie zalezy ci na nim,ale wiesz moglas zrobic delikatnie:) mały bajer i po sprawie...ale mógl na meila ci przyslac ten utwór a nie spotkanie :D hehe mój były tez robil tak ze wpadal po piosenki do mnie bo wiedział ze mam jego ulubiona muzyke klubowa na swoim komputerze a on kompa nie ma, nie przelewa sie takie zycie...ale mniejsza o to. Powiedz kumpeli o tej sytuacji ze postanowilas zakonczyc z nim znajomosc ,chyba masz zaufana kumpele?:p a ja jutro dowiem sie co bedzie na egzamin mam nadzieje ze za obecnosc nam wstawi doktora nie była na dwóch wykladach żaaal, a juz egzamin w sobote a nie mamy notatek bo w zastepstwie był gość który nawet nie orientował sie w tym przedmiocie....eh!:p witam Hope i Uni :)pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 bedziwe git w szkole;)zobaczysz:) On mi mial przyslac tą piosenke na maila wlasnie,tak sie umawialismy :-P irrenka,a z tym wykręcenim sie od kawy,ze niby mam egzamin i nie mam teraz czasu,to juz mu to pisalam miesiac temu...bo wtedy tez mnie zapraszal:-D no więc co,mialam znowu go bujac?Poza tym ona mysli,ze mam chlopaka,wiec po co w ogóle sie chcial spotkac:-P Irrenka juz teraz nie odkrece tego hehe ale to Twoje zdanie: \"no chyba sie nie obraziłes o tą kawę i pioseneczke mi wyślesz rzecz jasna! Pozdrawiam serdecznie! ...\" moge mu dzis np.napisac....tym bardziej ze mi wczoraj nie odpisal ,ani nie przyslal wiec pasuje do sytuacji?:-P Co myslicie?Nie chce,aby to on byl górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci szkodzi, napisz ze,, wdzieczna byłabym za przesłanie utworu chyba ze mam ci zapłacić\'\':Dhehe jak ci nie odpisze daj se siana z nim, głupek pomysli ze jestes twarda wiec o to chodzi:) do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy no też własnie mi sie wydaje, ze ta kawą to mógł chceć Cie sprawdzić, bo gdybyś faktycznie maiła chłopaka to byś na pewno z nim sie nie spotkała. a jakbys to zrobiła to by pewnie uznał,z e to ściema z tym chłopakiem... no to mu sexy napisz tak jak proponuje, ale wieczorkiem dopiero, co?? impressive rzecz w tym, ze sexy na prawde na nim nie zależy (bynajmniej tak powinno być) :) i nie musi sie martwic tym, zę dała mu kosza! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka jestem pewna ze chce sprawdzic sexy czy faktycznie ma tego kolesia, mezczyzni sa złośliwi i zazdrośni tylko ze to tego nie widac ,maja talent do cwaniactwa...zesraj sie a nie daj sie:p no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak mu odmówilam to ma pewnosc,ze jednak mam chlopaka:-D hahaha i dobrze on ma tak myslec,zeby mi wiecej głowy nie zawracac :-P hmm...a irrenka jesli mu to napisze...czy sie nie obrazil za ta kawe...to wyjdzie oki?:-D hehe Impressive20 jest tak jak irrenka mówi;)Mi na nim JUŻ nie zależy i nie martwie sie tym,że dałam mu kosza-wręcz przeciwnie-mam z niego wielki polew:-D I ćwicze sobie moją zołzowatość:-P Poza tym uważam,ze nie odpisując mi wczoraj i nie wysyłajac piosenki,mimo obietnicy,pokazal ze jednak jest urazony,ze odmówiłam mu spotkania:-D Biedaczek:-P "Gwiazdor" kurde sie znalazł:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive no dokładnie :D sexy możesz tak napisać, to bedzie tak z przymróżeniem oka :) może napisz tak, zeby nie było: no chyba sie szanowny kolega nie obraził o tą kawę i pioseneczke mi wyśle rzecz jasna! :) Pozdrawiam serdecznie! ooo tak chyba będzie dobrze, bez podtekstów jest i nie może tego odebrać jako,z ę Ci na nim zalezy czy cos w tym stylu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki irrenka;)napisze mu to tak za ok 2h,bo w razie gdyby odpisal to wolalabym z Wam skonsultowac ciag dalszy...:-D a wieczorem moge Was nie "złapac":-P Dziekuje Kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Literatura mis ie pomerdała :/ Ale w poniedziałek wyniki. Zobaczymy. A jeśli chodzi o ieologię zołz. kiedyś w takim jednym popularnym serialu bohaterka opowiadała jak zdobyła swojego męża. Kiedy się poznali Powiedziała mu ze ma beznadziejnie brydzki krawat. Po jakimś czasie gdy się znów spotkali, gdy powiedziała ze ten facet ma ładny krawat ten z miejsca sie w niej zakochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze Obca dobre to hehe;) Irrenka a jesli ten lalus mi odpisze cos....ze sie nie obrazil wcale przez ta kawe albo cos,ze wysle ta piosenke itp.to co mu mam odpisac?;) Bo wiadomo,ze jak nic nie odpisze to luz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sexy weź ;) jak Ci napisze że sie nie obraził, i że wysle piosenke to mu po prostu grzecznie odpisz, ze dziękujesz bardzo za pomoc i fatygę :P ;) :) i pozdro... finał !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie latwiej inna piosenke wybrać :P ja bym tam nie pisała nic , no ale Twoja sprawa :P jeszcze pisać czy sie nie obraził phhiii :P a kiss my ass palancie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka14222
Jak to dziewczyny jest w taim przypadku hm? jestem z chłopakiem 8 mies. na poczatku co to nie było tzw. motylki on sie o mnie strał i tak wyszło potem ja sie zaangazowałam. Kocham go. On planuje przyszłosc razem. ale teraz jest taka rutyna. I czasem mnei wkurza. Bo przyjezdza nie raz 1 lub do 3 razy w tyg. wiadomo zapi....nicza, oprocz tego robota w domu i gospodarka no dobra. Ale gdzie te słodkie esemesy które trwały 4 mies, wyznania itd. teraz nie mówi mi o swoich uczuciach, ale widze to w czynach, mniej do mnie pisze kiedys ile to esów nie było. I czasem mi z tym zle ale rozumiem praca. czasem bym chciała by mi jakos pokazał jak bardzo mu zalezy,czesciej przyjezdzał. i to ja mu zawsze psize, mówie Kocham. tesknie,mysle itd. on jak juz ja tez. Nigdy sam. A czy to prawda ze jak nie bed emu tak pisac ogranicze to to on sam jakos zareaguje?prosze o rady pragne tylko: 1. co zrobic by usłyszec jego \"kocham\" itd. 2. co zrobic by bardziej pokzał ze mu zalezy? 3. Co zrobic by czesciej przyjezdzał chociaz wiem ze to nie do konca mozliwe-daleko mieszkamy od siebie, paliwo i ta praca 4. a jak mam go opiorniczyc to wszystko mówie delkatnie i ja przepraszam;/ on przeprosił z raz-ale powinnam wiem opierniczyc go i nie odzywac sie tak? a jak to juz robie to on ze mi cos nie pasuje i chyba go nie akcpetuje-akceptuje ale kiedys cos trzeba facetowi przemówic. prosze o rady co i jak-doświadczone kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski. Opisze wam wszystko co i jak ale jak bedziemt na gadulcu bo tutaj tego nie chce opisywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka14222
Udzieli mi ktos odpowiedzi na powyższy mój temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuńka no trudno żeby on Cie przepraszał, jesli to wynika z dużej odległości i tego że jest zapracowany ;) ale bardzo prawdopodobne, że jak troszke ochłodzisz sie w stosunku do niego to on zapłonie :D musiałabyś książke przeczytać i delikatnie to wypróbować... ewentualnie możesz z nim szczerze pogadać, bo to czasem też działa... aczkolwiek (również przez nas) sprawdzone jest, że na facetów lepiej działają czyny niż słowa!!!!!!!! powaga!!!! nawet milczenie - traktujemy jako czyn, bo szybciej i skuteczniej niż gadanie, zmusza ich do mówienia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunka14222 Kochana moze po prostu za bardzi mu pokazujesz,ze Ci na nim zalezy?Wiesz to dobrze,ze mu okazujesz uczucia,mowisz kocham itp.ale moze za duzo,co?;) Facet jak widzi,ze ma dziewczyne juz w garsci,to przestaje sie starac....moze powinnas zrobic sie bardziej tajemnicza?niezalezna?Nie traktowac jego jako caly swoj swiat?? Musisz stac sie super babką:-D Czytalas ksiazke Dlaczego mężczyzni kochaja zołzy?:-P Tam jest opisane jaka powinna byc kobieta,aby facet caly czas o nią zabiegal:) Chodzi przede wszytskim o to,abys mu pokazala,ze nie jest pępkiem świata,ze masz swoje zainteresowania itp.Przyklad:jak zadzwoni i spyta np.co porabiasz...to powiedz:ide z kumpelkami do pubu albo do kina itp?Wiesz o co mi chodzi......??? jak nie masz ksiazki to podaj maila......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuńka dziewczyny też sie na pewno odezwą, ale nie oczekuj,ze od razu sie wszystki czarownice zleca, bo kazda ma też swoje zycie ;) zajrzyj do nas później, albo nawet jautro - jak Ci tylko pasuje i zobaczysz co sie działo w tym temacie... pozdrowionka! ja niestety musze lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka14222
hm nie mam dostepu do tej ksiazki ehh a która to? a jakie to moga być cyzny np.? które podziałaja na faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka14222
sexy lady - oto mój mail : malutka12345-18@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×