Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

irrenka sama prawda, facet sie wogule nie stara,...oj dziewczyny , sorry ze jestem taka nachalna i ostra bo jestem rozsadna i mam twardy charakter, dlatego mozecie sie domyslec ze faceci sie mnie boja , nie boje sie mowic złego zdania, mam swoje ,,ostre''pazurki:D:D, moge zaatakowac to jasne,ale nie ejstem taka Zlosnica jak wy se wyobrazacie, eh chyba mnie juz nie polubiliscie:)...wybaczam cokolwiek pomysliscie... kawa mi ulzyła , mam sile do roboty hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, wyprowadzać sie z kraju to też by mi było ciężko. Ale tak pozazdrościłam Szwedom tego spokoju. I tego że człowiek czuje się tam jakiś taki wolny. Nikogo nie obchodzi co robisz, gdzie pracujesz, jak wyglądasz. Ważne że masz prace, wykonujesz ja dobrze i dostajesz za to kasę, która pozwala Ci normalnie żyć. Stać Cie na wszystko. A co kupiłam? hehe Hope tam jest tak drogo :D kupiłam więc jakieś pamiątki różnego rodzaju. no i oczywiście piwo. W sumie samej sobie to za wiele nie przywiozłam. Raczej więcej moim znajomym. Mam nadzieję że będa zadowoleni bo jak nie to normalnie im nakopię do d.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem naturalna ciemna blondynka , taki typowy mysi kolor, nie do zaakceptowania, bogdybym miala wlosy po mojej mamie , bo byla szatynka , jak zobaczyłam zdjecie mojej mamy w moim wieku to sie glowe złapałam, mam tylko figure po niej i ten cholerny pinokia nos;) a wlosy i twarz i chora skore po tacie:(przeklete geny ,wyobrazam sobie gdybym miala mlodsza siostre, napewno bylaby po mojej mamie...a do wlosow wracam , farbuje na blond bo mi w niej dobrze od lat, kiedys farbowalam na brąz , nie wiem ale nie bardzo mnie wszyscy akceptowali w tym kolorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna - no włąsnie tego psychicznego spokoju im zazdroszcze!!!! a pamiatki sie na pewno spodobaja!!!! Hope ja też szatynka ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive ja też mam mysi kolor i dlatego musze farbować. Od lat juz farbuje na rudo i cholernie podoba mi sie ten kolor. Ja mam znowu coś takiego że jak poznaje nową osobe to podchodzę do niej z dużym dystansem. Dlatego często ludzie odbierają mnie jako nieprzystępną i zimną. Chociaż fakt, że jestem dośc twarda osobą i czasem jak przywalę to może zaboleć. Ale to tylko w sytuacji jak mnie już ktoś bardzo wkurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri no nic sie nie stresuj, moja mam w moim wieku miała już 4 letnią córkę (mnie oczywiście) i była ode mnie lżejsza o jakieś 15 kg :( a moi rodzice mają oboje ciemne włosy, tata taki ciemny brąz, ze jak czarny dla mnie zawsze wyglądał (ale ma niebieskie oczy) a mama taka bardzo ciemna szatynka, więc ja nie wiem po kim ja jestem taka szatynka jasniejsza... :o chyba po dziadku ha ha ha za to impri mam tez duzo po tacie, mam identyczny kolor oczu jak on, nawet w ogóle spojrzenie mamy podobne, ale mam tez po nim niestety skłonności do rozstępów na skórze :( 😭 a moja mam ma prawie 50 lat (nie wygląda na tyle) i nie ma żadnego rozstępu, nawet cellulitu nie ma, a ja mam 😭 😭 to jest takie frustrujące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna wiem, ze sie przywiązałaś do tego rudego,ale miałam taki przez jakiś czas, tez go lubiłam, bo wyrazisty jest, ale póxniej stwierdziałm, ze jest troche zbyt ostry jednak - właśnie dodaje takiej surowości!!!! może powinnaś cos poeksperymentowac?? hm??? ja cie widze w jaśniejszym takim stonowanym blondzie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i do blondynek ja nic nie mam , ale osobiscie nie przepadam za tym kolor i sie na taki nie pofarbuje :D(na ten czas onegdaj oczywiscie - bo kobieta zmienna jest i nie wiem co mi do glowy przyjdzie jutro :D ale nie wydaje m isie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri to co w genach dostajesz ne ma nic wspólnego z tym czy masz rodzenstwo czy nie :P Hope to tez jedynka jest jak my :P ja myśle, ze jakbym siostre miałą, to mogłaby być bardziej do mamy podobna, a wtedy byłaby ode mnie może i zgrabniejsza, ale niższa :P brata sobie nie potrafie wyobrazić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha brata bym se wyobraziła ale starszego...napewno przystojniaczek jak mój tatuś i łatwiej bym znalazła chlopaka, bo moze miałby przystojnych kumpli:D:Dhehe OOoo Hope tez jedynaczka:D? duper!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) ja też szatynka jestem;) pisze do was z małą na kolanach;)boże jakie to jest grzeczne dziecko. nie placze, nie ma problemu przy przewijaniu, ubieraniu,karmieniu, kąpaniu i takich tam:) i nie ma słychac zeby tu w ogóle jakies dziecko było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia dosyc tego sexu na gg :D wracamy do naszych zołzulek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam malutka przy klawiaturce👄:) dzieci sa kochane, jest u mnie moja 1.5 roczna kuzynka , mój kochany tulipanek i tak ładnie pachna te dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo sama oliwka he he i miekka skóra mmm ;) dostała buziaczka właśnie od ciebie impri;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UNI a pamietasz jak mówiłas, ze chciałabys popracowac jako opiekunka... ha ha ha nie wierzyłas tak do konca, ze cos znajdziesz takiego, zeby dorobić i masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już skonczcie o tych dzieciach :) nooo bo mis ie zachciewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo zarejestrowalam sie na jednej stronie ale tam nic nie bylo .... a udaje sie u rodziny i znajomych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie seksicie sie jak niewiem co;) bo sexu ostatnio duzo jest...czy ktoras z was jest dziewica hahahahahaha:D:Dheheh:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po... i w okresie zapotrzebowania na witaminę " S " ale co z tego... skoro chłopa ni ma w kraju .... nicht gut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 7 :O :O :O a idź pan w choooj z takim biznesem hehe Uni to sie ciesz ja jak byłam super niania to miałam dziecko ktore nie chciało jeśc, rodzice nauczyli go jedzenia przy ogladaniu tv, bawienia sie telefonem , komputerem... a ja oduczałam... ale taki smieszek był kochany... i ... histerie były... oj niejedne :D ale nie ze mna te numery bo ja supernianie ogladalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz pojde mala nakarmic i polozyc to znikne na 10 minut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope widze u Ciebie talent pedagogiczny :) ja mam okres tez 7 dni :( zazdroszcze tym co mają 4-5 dni ...ale krótsze to mam wrażenie, ze są jakies nieprawidłowe ha ha ha ha teraz jestem gdzieś w połowie czasu bez tego wkurzającego wycieku... kobiety to mają przegibane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×