Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

No ja tez popieram aborcje z tych wymienionych przez Ciebie powodów...chociaż..to dziecko niczemu niewinne, ale jakby mialo cierpieć przez całe zycie.. :( KSięża bzykają sie na lewo i prawo, dobieraja do dzieci, opływają w kasę i jeszcze moga mówic żeby rodzić dużo dzieci bo cytuję" Jak Bóg da dziecko to da i na dziecko" :o Księża to nie aniołki, czemu wymagają od zwykłych śmiertelników takich rzeczy skoro sami, wyświęceni robia gorsze rzeczy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka, ta wielka bąbla to pewnie od ugryzienia bąka. :/ kremy na ukąszenia, albo normalnie wodą kolońską potraktować....to piecze ale i łagodzi.Ja tak robiłam, ale ja lubie siebie czasem zmaltretować :D Np.wczoraj depilowałam się TAM hmm...:D woskiem żeby nie było hahaahahh Było ciężko ale satysfakcja gwarantowana hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie czwóreczka księża to chooje za przeproszeniem ale większośc taka jest ;) ja miałam super księdza na slubie - zarabisty gość, wszyscy w kościele uchachani :D sprzedał gościom, ze mam urodziny, ale niby nie chciał powiedzeić które, ale dodał,z e taka okrągła rocznica i wszyscy już sie domyślili :P no i na koniec jak powiedział,ze pan młody może pocałować panne młodą, to po chwili dodał, jak my już w pocałunku, że aby nie zadługo no... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zołzy:) moje dzieciątko jeszcze śpi...to juz 3 godziny hi hi :) wiecie co, az mi sie tak miło robi jak widzę mojego jak się z tą małą bawi .... mmmm aż się łza w oku kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive nie wiem po co Hope komarex, bo to ja w potrzebie, ale co to jest w ogóle ten komarex??????? czwórka nie mam pod reką żadnego kremu specjalnego na to, bo w pracy siedze, ale mam w torebce taką roletke z avonu - perfumowana, ona sie chyba nada, więc... na bezrybiu i rak ryba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Uni to sie nazywają juz poczatki instynktów - rodzą się :) i w tobie i w nim troszke też... ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka z jakim bąkiem???? ja nie miałam styczności z bąkiem chyba... hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno oprócz spirytusowatych dobre tez na ukąszenie komara jest : okład z octem na 15-20 minut, albo posmarowanie sokiem z cytryny...ale nie mam tu ani tego a ni tego 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kamorów to teraz jest ich tyle ,że szkoda gadać bzyka mi coś koło ucha... bleee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka ale ty mówisz o takich zwykłych bąkach, które latają w dzien i czasem siadają na kwiatek tak??? no to z takim styczności miec nie mogłam... a w ogóle to te bąki, czyli trzmiele to one nie atakują ludzi! sa bardzo łagodne, łagodniejsze niz osy i pszczoły!! tak tak! czytalam o tym kiedyś, bo tata miał w garazu ich ul i wiecie że ich nie wywalił, bo one sie nim w ogóle nie interesowały. i wyczytałam w tedy że one tylko żądlą gdy czują sie zagrożone, jak sie je łapie, przyciśnie czy coś... :) za to os nienawidzeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now tym roku jest sporo komarów, ostatnie lata były prawie bezkomarowe a tu znowu sie wylęgło gówno! a ile kleszcze w lasach!!!!!!!!!!!!!! ogrommmm w tym roku tego dziadostwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ja nie dam rady opisac jak to wygląda, ale to większe od komara jest. Nie drap tego a mozesz posmarowac Tribiotikiem i moze pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jak miałam 9 czy 10 lat to byłam z rodzicami na wakacjach na wyspie wolin w takiej miejscowości Lubin i tam była wtedy taaaaaaaaaka plaga komarów, ze szok!!!!! w aptece sprzedawali maśc przeciw komarom na reklamówki prawie... nie można było wieczorem wyjść spokojnie nie smarując sie tym kremem, bo by Cie całą obsiadłyyy!!! a ja pamiętem ubieralam dres, smarowałm wszstko co wystawało z dresu i chodziłam po dworze i klaskałam, takim sposobem miałam sporo zwłok na dłoniach bleeeeeeeee dzieci są głupie!!!!! takie chmuuury tych komarów latały - okropieństwoooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka haha :D masakra komary potrafia uprzykrzyć wypad nad wode... :) a tribiotik to taka mas, ja ja jak kolczyk w pępku zrobilam to smarowalam to chyba do trudno gojacych sie ran jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaalarmowałam do męża, który ma dzis dzien urlopu i sie obija, zeby leciał do apteki po to :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a gdzie nam Uni wcieło??? pewnie malutka sie obudziła i wymaga uwagi :) a Hope co Ty tak tylko z doskoku??? ha ha zapracowana?? a madasia gdzie?? moja madasia zniknęła 😭 impressive jak wrócisz to daj znac co kupiłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tribotic jest dobry. ja wprawdzie stosowałam na co innego niż ugryzienia i szybko mi pomogło. Można to kupić w takich małych saszetkach, które sa niedrogie a przynajmniej sprawdzisz Irrenka czy Ci pomaga. A co do nauk przedmałżenskich..... o dżizas. Co za głupota. ja pamiętam jak miałam swoje, poszliśmy na takie skrócone żeby odwalic to dziadostwo w jeden weekend. Jakiś przemądrzały facet, robił nam wykład o tym całym mierzeniu temperatury, badaniu sluzu i itp pierdołach. Co najgorsze, sprawdzał nas czy to rozumiemy!! A jak ktoś podał zły dzień niepłodny to sie normalnie naśmiewał. prostak jakiś. nie cierpię katolickich księży bo wiekszośc z nich to zwykli hipokryci. zabraniają innym seksu a sami się wyżywaja na innych księżach lub co gorsza dzieciach. Powinno się tepic tych wszystkich księzy pedofili. zamykac ich w jakiś klasztorach, obozach pracy żeby nie mieli styczności z żadnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he to opowiem wam kawał, którym mój małż ostatnio wszystkich raczy kocha sie dwóch pedałów ... bzykają się jak wariaci, a na to jeden do drugiego: o jak mi dobrze z Tobą, Ty masz taką ciasną dziurkę!!!! a ten drugi na to: to dlatego, ze jestem dopiero na pierwszym roku proszę księdza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egheheh
Dobra a teraz pytanie za 100 punktow. czy mozna wykorzystac cos z tej ksiazki w stosunku do kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×