Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ja mam 7 dni okresu i regularne a sa takie ktore nie maja okresu wogule i spoznia im sie o kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam dość regularnie ;) przewaznie hahahahhahahahahahaaaa chyba że spotyka mnie niespodzianka jak z Oliwią hahahahahahhahahahahahahaaa i zonk hahahahahahhahahahahahhahaaaaa ale to był taki pozytywny zonk bo dwa lata sie staralismy i nic nie wychodziło a tu jak odpuścilismy i juz na nic nie liczyliśmy to sie okazało ,że będzie hahahahahahahhahahahahhaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego taka spora różnica nam wyszła pomiedzy dziewczynkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) no ja tez mam regularnie. raz mi sie 2 tygodni poznial boże masakra. zaraz bede ogladac film z moim to nie bedzie mnie z wami tu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee tam kit z różnicą... :) tez chce taki zonk :) ja mam mega regularne - zawsze miałam :) i wole tak 7 dni i zawsze na czas, niż sie stresowac co jest grane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni sliczny maluszek :) takie promienne dziecko jak słoneczko ;) super laleczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo bez przerwy się uśmiecha:) teraz akurat poszła zrobić lulu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tego zdjecia u ciebie impri to też się uśmiałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gadacie o dzieciach aż mi sie zachciewa :D budzi sie moj instynkt macierzyński hehe :D ale przysłania go póki co szkola :D a to dziecko co sie keidyś nim opiekowałam to ZAWSZE jak zasypiało to wąchało ucho psa- pluszowej maskotki ktora dostał od dziadkow!! bez niego nie zasypiał i zawsze na spacer jak wozkiem jechal musial byc piesio brany :D a jak był juz senny to wlasnie ucho wąchał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) oto nowe zdanie stomatologa :D 1) Jestes piekna kobieta.Bardzo -w moim typie 2) Co do zdrady-moze kiedys.Wszyscy mamy slodkie tajemnice 3) Mam nadzieje ,ze traktujesz ta znajomosc i spotkanie powaznie- bo ja bardzo I ja zapytałam czy ma kogoś żonę/partnerkę oraz,że jeżeli nie odpowie mi szczerze na to pytanie to nie spotkamy sie :P Ciekawe co mi odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dziecko;):p idzie spac z pluszakiem ale jaka ona słodka i takie moje misio do przytulania:D ale ostatnio tak wydoroslala ze mi nie chce mi dac buzi:O hehe odzwyczaila sie ode mnie troszeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do okresu to mam regularnie, co 28 dni...i 2x do roku trwa 5 dni, a 10 miesięcy mam 6 dni. I nie jest źle, najgorze 2 pierwsze dni, potem juz nie wiem że mam okres ;) Dzieci, dzieci... ja sobie na razie odpuszczam ten temat ;) Mam etapy napadu instynktu macierzyńskiego i etapy dziękowania Bogu że jeszcze moge sie wyspać, wypić drinka albo jechac gdzieś na weekend i bawić sie całą noc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka strzez sie zonatych, błagam;) nie chcialabym byc na miejscu jego zony.. a cos wiem na temat tych tajemnic, to sa te skoki w bok , czyli seks bez zobowiazan:):)Och lekarze to sa świry ....niestety!! Moja przeze mnie znienawidzona sasiadka znalazla lekarza sponsora , spory wiek, ale ma idiotka znim dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja w porzendiej pracy miałam kontakty z lekarzami i innymi wybrykami to niektorzy takie kirusy ;P ze do hernaty wódki sobie dolewali jak gadali z moja szefową ;) i potem jechali samochodem :) albo moja ciotka z wujkeim pracuja w spzitalu , obok maja pub to tam lekarze tak chleja :D lepiej w palnik daja niż studenci :D wiaodmo , że nie wszyscy,,, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka ale niektorzy lekraze to niezłe ziółka ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak sobie myślę, że może miec żonę... Ciekawe co napisze. Oj ja o żonatych już troche wiem. Tacy to dopiero na mnie lecą 30 i wzwyż. Tylko traca złudzenia w pewnym momencie. Jeden facet, jak jeszcze byłam na stażu, powiedział że on nie może wytrzymać w moim towarzystwie ( nie powiem, pokazywałam kolanko :P ) i że może umówilibyśmy sie kiedyś dyskretnie na herbatkę hahaha A jak próbował mnie pocałowac to powiedział : O cholera..dziewczyno, ja mam dzieci w twoim wieku :D ihaaaaa :D Widocznie mam wszystkie walory namiętnej, dyskretnej kochanki hihihhii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u mnie w robocie taki pracuje wyksztalcony polityk, powiedzial ze jestem podobna do jego pierwszej milosci, no nie powiem ciacho jest, ale jest starszy o 10 wieków i ma zone i dzieci...no ale przytulił mnie i chcial mnie pocalowac jak bylismy sami, zreszta nie mialabym nic przeciwko gdyby nie to ze akurat w pracy:O ale dotarło do mnie szybko ze ja nie chcialabym zrobic krzywdy jego zonie , to fajna babka zreszta z wygladu jestesmy podobne,wiec skumalam ze do przyblizonej moejj urody ma slaobosc...szybko mu wytlumaczylam, ale kochany jest, podoba mi sie wnim ze slucha i daje dobre rady...no ale nie jestem az taka brutalna do tego typów romansów:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze nie uzanje tego typów zdrad z zonatymi, ale musialoby chyba mnie porzadni odbic,a po pijanemu prosciej juz zyc w szalenstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresive dzieciątko ma boską minke :) słodkie takie, ze szok!!!! czwórka a nie wystraszysz go tym tekstem,z e tak powaznie traktujesz to spotkanie???? troche to brzmi surowo i groźnie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka, on mi tak napisał, że powaznie traktuje nasze spotkanie. Ja poprosiłam tylko o szczerość w kwestii jego potencjalnego związku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie można wrzucac wszystkich do jednego wora, bo tych lekarzy co ja znam, to sa przesympatyczni, ale szalenie kulturalni i dobrze wychowani! mysle, ze zdrada nie jest zupełnie w ich stylu. do goście z dobrego domu, o wysokiej kulturze osobistej i z zasadami! ale facet to facet i czy jest lekarzem, budowlańcem, mechanikiem samochodowym, czy informatykiem może byc róznie nastawiony do relacji z kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka ale on na razie nie może sie określić co do związku... przeciez to sie tak nie da, trzeba sie bardziej poznać, poprzebywac z sobą itd itp.... impressive fajnyyyyyyyyyyyyyyyy podobny do mojego stomatologa - ten sam typ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenko, kochanie.... Ja chcę sie od niego dowiedziec czy on nie ma jakiejś baby skoro jakies tajemnice chce robić i o tajemnicach opowiada. Nic a nic nie mowilam o moim zwiazku z nim....tylko chce wiedziec czy nie bylabym ta "trzecią" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka chyba podobny do twojego meza z buźki :):)heheheheheh;) to takiego stomatologa masz? dawaj numer , bo poprosze by mi zrobił delikatnie knałowe i potem poruszył kazdy nerw;)hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×