Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

nie z żabką mi sie mniej podoba ;) no mój maż wiecie co zrobił ostatnio... mam w pokoju moim w mieszkaniu u rodziców nad kompem powieszony kalendarz -taki co wydaje co roku cosmopolitan - z półnagimi facetami! a mój mąż ni z tego ni z owego (bo takich facetów na scianie mam już ponad 1,5 roku) wymalował mu wąsy jak u Hitlera, przy oczach kurze łapki i zęby - co drugi na czarno, no i sutek zaczernił nie wiem po co i czemu... myslałam ze go zabije!!!!! zęby mu wybieliłam korektorem, ale francol - mąż - znowu je zaczernił i to w większej ilości nawet... :D głupol!!!!! opierdaczyłam go, a on na to, ze temu co będzie na przyszły miesiąc nic nie zrobi, bo jest do niego podobny to sobie spokojnie może wisieć ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajne z was kochajace sie malzenstwo:) jakiej maskary uzywacie na codzien i ktora mi polecacie, bo za 45 min musze pojsc i kupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez miałam te kalendarze..mrrr...ale to juz było pare lat temu ;) fajne tam ciacha, ale ja wolę zwykłych śmiertelników, takich w podartych dżinasach opadających na biodra, troszkę ubrudzeni smarem,słodko rozczochrani, opaleni i wypinający sie myjąc mój samochód :D oo yeah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta do której wkleiłam link kosztuje 20-22 zł zalezy w której drogeri...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz tusz podkręcająco wydłużający z Deborah, Sky high curves tez miałam, miałam tez Masterpiece z Max Factora ale szybko m i wysechł ( choc super rozdzielał rzęsy ), mam też ten z L'oreala biało czerwony,z białą bazą...beznadzieja! Ostatnio kupiłam z Bourjois, i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki miałam kiedyś... to chyba ten, bo był z astora i z grzebykiem http://cokupic.pl/i/c_big598932.jpg i był zarąbisty, ale trzeba było nabrać wprawy w malowaniu nim, za to rzęsy wyglądały jak doklejone - takie długie i podręcone - jak ja to mówię - filmowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och czwórka meska pupcia to najlepszy przed soba torcik , nie sposob go nie zjesc;) i te uda owlosione mniam mniam:Dhahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 męska pupa to jest super sprawa jak jędrna i kształtna :D ha ha ha ha nie polecam tuszy z rimmela - masakra - strasziliwie sie rozmazuja i odciskają pod powieką... takie moje zdanie i doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive na ta maskare miałam chrapkę ostatnio,a le jak poszłam do rossmanna to jej nie było akurat i kupiłam inną, wiec nie wiem... nie próbowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ta maskere :astor maskara volume artis i jest zarabista i wydajna ale ja lubie testowac kosmetyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach nie mów mi o tych owłosionych nogach bo temperatura mi rośnie :D Ej, czytałam dzisiaj w Angorze artykuł o naukach przedmałżeńskich. Koszmar! Stosunek przerywany prowadzi do choroby psychicznej, a prezerwatywa sprawia że mężczyzna nie ufa swojej kobiecie, nie wspomne o tym, że "gumka" może "za mocno" uciskac ptaszka i powodować impotencję :D I tak w ogóle to antykoncepcja jest złaaaa, a seks nawet małżenski powinien być tylko i wyłącznie gdy chce sie począc dziecko, w innym wypadku chodzi tylko o pożądanie, a to jest dzieło i kuszenie szatana :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ha ha dobrze,z e ja na naukach przedmałżeńskich w kościele miałam świetnego księdza co kawały opowiadał :D a na te rodzinne nauki nie chodziłam, bo sobie załatwiliśmy zaświadczenie za 50zł :) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórko ale mezczyzni lubia jak sie im ptaszka nacisnie ...przynajmniej moj byly uwielbial na ptaszku sado-maso hahahahah:D hahahahahahahah:);) dobre dobre! a gumki chronia przed AIDS a bardziej dbac trzeba o jąderka, bo bardzo im boli jak sie nacisnie:D:D zycie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czworeczka hahaha oł majj gaaad :D czuje się jak z piekła rodem haha :D A co do tuszy ja aktualnie mam http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=11881 na poczatku bylam zadowolona a potem juz nie :P z czasem juz nie ma takiego efektu jak na poczatku phiii :P rimmela tez nie polecam :O własnie musze sie pokusic na ta co Irrenka poleca , a u mnie w rossmanie ona prawie 30 zł stoi :P rossman to jest dzieło szatan co pojde tam to przepierdziele minimalnie 50 zł na jakieś zele pod prysznic, jakis krem , jakis lakier... tu pojade po szampon a wychodze obładowana... z uboższym portwelem :P szczyt :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak impri ksiądz sobie musi pogadać, gorzej z tymi rodzinnymi, bo to zazwyczaj prowadza stare panny, które sexu nie zaznały i sie uzewnetrzniaja na tematy im obce hi hi hi a później z tych głupot robią egzamin i tylko jak zdasz to Ci to zaliczą... dlatego aj to wolałam za kase załatwić i sie nie meczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cos w stylu przygotowania do życia w rodzinie, wiesz, dowiadujesz sie że powinnas sobie co rano mierzyć tempaerturę w pochwie lub dupci, a twoj mężczyzna musi to zapisywać, i dowie się kiedy będzie mógł zacząć działać :D - tak tam pisało hehehehehh Ale sie uśmiałam. PAmiętam jak kiedys na religii kolega zapytał księdza, czy mozna z żona uprawiac seks analny..na to ksiądz: no a z kim innym jak nie z żoną hehehh Czyli to jest pełno nieścisłości, ci księża, z całym szacunkiem juz sami nie wiedzą co mówić. Sprzeczne informacje. Aborcja, ok nie popieram, ale antykoncepcja...ani rusz bez tego. Ahhhh tam jeszcze pisało że jak będzie sie zażywac tabsy anty...to pożyje sie najwyżej do 40tki heheehhehhhehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka hahaha :P musimy sie stosować do tych zasad :D Niczym od ksieciunia Rydzyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope wow taka cena?? a masz u siebie drogerie natura?? bo tam kosztował 19zł Czwórka to moze ksiądz nie wiedział co to za rodzaj sexu ha ha ha ha ha no antykoncepcja jest potrzebna, a o aborcje jeśli chodzi to tak, ale tylko w przypadkach zagrożenia zycia matki, w przypadku uszkodzenia płodu, kiedy dziecko na 100% ma sie urodzic ciężko chore, albo, gdy ciąża jest w gwałtu... takie moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba tez jestem z piekła. Lubię dzieci i seks heheehhh ale chcę to jakoś rozgraniczyć :classic_cool: Uprawiając seks z druga osobą, przecież nikogo sie nie krzywdzi, to skąd taki grzech? Pedofilia, gwałty, morderstwa...za to, ucinać ptaszki i kulke pakować, tacy sie do piekła kwalifikują A człowiek który chce zaznać przyjemności i ta przyjemnośc dać...co w tym złego, non capito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka a mam :) ale jakos tam nie chodze , bo jest mi nie drodzeee lala:) i w supermarketach jak są stoiska z kosmetykmy tez cena do 30 zł się gibie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja w rossmannie to czasem bakrutuje :o nie moge tam chodzić, bo w przeciwieństwie od ciebie od jakiegos czasu normą jest zostawianie w kasie nie 50zł a 100wy :( hej nie macie jakiegoś sposobu na ukąszenia owada? pogryzły mnie komary wczoraj i mam troche bąbli, ale małych, natomiast jeden jest ogromnyyyy na nodze! taki duzy,ze mi noge zniekształca troche buuuuu 😭 swedzi jak diabli, nie drapie! ale chyba w nocy przez sen drapałam o prześcieradło, albo o męża ha ha ha i tak urosło diabelstwo!!!! co moge z tym zrobić do cholery, przecież nogi sobie nie utne he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z irrenka bleee to sa nauki przedmalzenskie zaaaalll!! moze ksiadz lepiej by zajarzal do mojej dupy niz facet mial by mi sprawdzac czy moze rzodkiewka urosła hahahahahahahah:) niestety to jest kosciół katolicki , ja wierze ale po swojemu , ja pieniedzy ksiedzu na mercedesa nie dam:D o nie! bede pozniej :)i dzieki za rade z maskara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×