Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

czesc niedziela:) a ty juz tutaj?? przeciez dopiero czwartek jest :P żaruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra ty sliczna dziwcyzna, po co fryce i tak ladniusia jestes:) samotna trzydziestka glowa do góry, zdob sobie drinka, :).... czysty kieliszek przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja chciałabym fryzure zmienic... moja juz mi sie znudziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to była taka burza, że chyba jeszcze takiej nie widziałam!!!! wiatr to wiał taki mocny, ze drzewa łamał jak zapałki!!! i w sekunde sie ciemno jak w doopie!!!!!!!!! a pioruny po całym niebie sie rozciągałyyyyyyyyyyy aaaaaaaaaaaaaa no na szczescie te swędzenia już mi przeszły troche i mnie tak nie drazni, chyba przetrwalam moment krytyczny ;) a wiecie,z e ja tez chyba zmienie fryzurke ;) korci mnie obciąć na krótko z grzywką hi hi jeszcze do tego dodałabym kolor cZarny,ale kolor chyba sobie daruje, bo wiem jak z takiego ciemnego kiepsko sie schodzi :o zobaczymy, za tydzien wypłata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz chciałam ściąc na krótkie ale teraz chce zapuścic. w ogole to bym chciała miec cos w stylu mokrej włoszki... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy........
jak zglosic temat do usuniecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to z tej strony o fryzurkach:) http://ikf.com.pl/ Mi się ta podoba fryzurka, zresztą taka mam obecnie ,moja ulubiona taka typu Lady Gaga:p: http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura111653.htm http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura25578.htm dobrze ze mam naturalne kręcone i nie muszę kręcić włosków:) z tej strony ciezko znalezc fryzury, bo tu najwiecej postaci niz fryzur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie w ogole zawsze blond podobał ale wątpię ze by do mnie pasowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam tez czarna , i waclae powodzenia mniejszego nie ma wiecie, to nie ma zna czenia ale teraz.... bede blonyneczka, z loczkami,dlugie lscniose wlosy i niebieskie oczka, jutro ide do kdosmtyczki, wariujeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri taka mi sie wlasnie podoba nie mogłam jej znalezc he he :) mialam juz cos podobnego i bardzo mi sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri miałam taką już jak wkleiłas ;) tyle, ze nie na takich jasnych włosach, na ciemnym brązie wtedy akurat... fajnie sie wtedy włosy układają, bo sa mocno pocieniowane ;) ale chciałabym teraz na krotko tak mnie cos szarpie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja lecę bo o 5 mam pobudke... ehhh dzisiaj spię bez mojego ukochanego 😭 dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×