Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

nie no spoko tak pytam z ciekawosci:) jestescie bardzo ładni i tacy jak w bajce na tych zdjeciach, chyba to efekt waszych pięknych miejsc gdzie sie pozujecie:) a ile razem juz jestescie tak od poznania sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresive to zasługa dobrego fotografa!!!!!!!! :D a znamy sie prawie 5 lat... w październiku minie 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Impri to tylko zdjęcia, na zdjęciach wszyscy moga wyglądac ładnie ;) mój mąż to cięzki przypadek, ale udaje mi sie go temperowac ... :) mam nadzieje,ze mu kiedys jakaś amba nie odwali ;) ...też znajdziesz swoją drugą połoweczkę :) a w zasadzia miłość sama Cie znajdzie :) tak zawsze jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zmykam laseczki pamiętajcie za godzine od 15 trzymac kciuki pliiissssssssss żeby gładko poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jest o 15? bo nie poczytałam wcześniejszych stronek. :) Mo dentysta nie odpowiedział mi dokładnie czy ma kogoś, napisał że był z dziewczyna, która go oszukiwała i zdradzała. Nie ważne. Pewnie kituje bo go ptaszek świerzbi żeby mnie przelecieć, jak już Madasia mnie oświeciła, że jak facet chce seksu to wszystko zrobi żeby to osiągnąć... (ja to wiedziałam ale nie chciałam w to wierzyć ) W całym tym świecie chodzi tylko o dupe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to trwało 15 minut co prawda weszłam dopiero o 15:45 ale o 16 wyszłam... nawet mi antybiotyku nie dał... he he teraz przykładam lodem zeby mi bardzo nie spuchło, ale juz wyglądam jak chomik :o pół godz musze miec zacisnięty dziób, wiec dobrze, ze do was to pisze a nie gadam... dzięki za kciuki!!!!!! samotna ;) czwórka miałam ósemke wyrywaną... zęby mądrości mi nie służą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuuuuuuuuuu dziewczyny jaki ten facet przystojny jest to szokkkkk mowie, ze sie boje bardzo, a on mi na to, ze no na pewno i taki sexy usmiech na twarzyyyy aaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu...ja dentysty boje sie jak diabeł święconej wody. Aj w ogóle tak fatalnie zaczyna mi sie weekend ze dzisiaj chyba porzadna dawke martini wypije. Ale to już za Tobą Irrenka, wciąż miej przed oczami obraz tego faceta :D to uśmierzy ból ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze Irrenka, że gładko poszło. teraz tylko pilnuj żeby Ci sie dobrze goiło. Dostałaś cos na gojenie? Nie wiem w sumie co się stosuje bo jeszcze nie miałam wyrywanych zębów ale trzeba uważać żeby jakiś zębodół czy suchodól sie nie zrobił. pewnie pokręciłam nazwę :D ale wiem że to utrudnia gojenie i boli wtedy bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo czwóreczka usmiezry na pewno, jest mega przystojny!!! mam nadzieje,z ę mi sie kiedyś przyśni ;) a martini to ja uwielbiam, ale bianco!!! oj to mój ukochany trunek jest!!!!!!!!!!!!!!! samotna suchodół tak, może sie zrobic, ale jak wyrywają zęba który jest odsłonięty, bo wtedy nie zaszywają zazwyczaj i trzeba uwarzać... natopmiast u mnie to była ósemka, całkowicie schowana pod dziąsłem i musiał mi rozciąć to dziąsło skalpelem i później po wyrwaniu zaszył ;) mam pewnie ze 3-4 szwy :) nie moge pić 2 godziny, a jesc nie moge do konca dnia! a taka głodna jestem!!!! na leczenie nic sie nie daje w takim przypadku, co najwyżej antybiotyk, ale tym razem mi nie przepisał... wziełam naazie czego wizytówke z numerem koma, jakby sie cos niedobrego działo... bo poprzednią wizytówkę dałam koledze! ale po protu nie moge przestac myslec o tym jaki on ładny i profesjonalny!!!!!!!! eeeehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz i po ząbku i bólu;) no widzę jaka ty zachwycona tym stomatologiem:)... mi sie tez taki jeden wykladowca mi sie podobal z miesiac temu zona urodzila mu córeczke, ale on jest boski z charakteru, od niego dostalam podwyzszona ocene, ale juz koniec nie zobacze go:(ale wiem ze mu sie podobalam,no ale ja go podrywac i flirtowac znim niebede, ale posmailismy sie duzo:)... juz jestem spakowana i mnie nie bedzie z 1,5 tyg:) ale jeszcze z wami pogadam teraz dzisiaj:p mam troche czsu hehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zolzy. ja na weekend w domu... moj cos ma humor do dupy dzisiaj... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem... jak po mnie przyjechał to przyytulil, pocalowal itd a potem jakis nerwowy sie zrobil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem. nie mam pojecia. dobra ja zmykam ide troche pograc sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooooo laseczki:) Pojawiłam sie tylko ,aby Wam powiedziec,że wrócilam cala i zdrowa :-P Choc i tak macie to pewnie w d.....:-P hahaha i żadna nie tęskniła za mną???😭;) Poczytam Was po niedzieli,bo za dużo nabazgrałyście:-P Mam bardzo napiety grafik na weekend,więc pojawię sie jakos po niedzieli:-D Miłego weekendu!!!👄 Dobranoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lady>> jakie ty bzdury opowiadasz ja pierdykam jak to nie tęskniłysmy i nie interesuje to nas?? ojjj chyba dostaniesz opiernicz od reszty zołz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha było fajnie nad morzem,choć nie powiem,ze czasem sie nudziłam...nikogo nie poznałam niestety:( ram prawie same młode małżenstwa z dziecmi:(poza tym jak sie jest z rodzicami i mlodszym bratem to cięzko gdzies samemu sie błąkac:-P Trudno i tak sie nie nastawiłam na poznannie kogos;) Było słoneczko więc sie opaliłam...co prawda może nie aż tak bardzo,bo mam jasną karnację i mi cięzko opalic sie na czekoladkę,ale nie jest zle:-D Oczywiście okres dostalam jak mówilłam,więc lipa była z kąpieli:-P Dziś u mnie na wiosce ta coroczna impreza:-D Może jakis men bedzie:-P Roktemu mialam takie powodzenie,ze hohoho...:-D Może dziś bedzie to samo;) No i gra ten laluś:-P Muszę się sexy ubrac hehe niech patrzy,podziwia i żałuję;)Bo ja mam zamiar sie cały wieczór dobrze i bawić bez wezględu na to jak on sie bedzie zachowywał:-P Uciekam musze pomyslec co na siebie złożyc:-O Irrenak fajniutka ta mapa Zołz:-D Ty to masz łeb;) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprii miłego wypoczynku :) kurde nie wierze ze takie filmiki istnieją ha ha ha ha dobreee to co wkleiłaś ............ale sie usmiałam ;D Uni no może poprostu miał zły dzien... my jak mam taki zły humor to sie zazwyczaj tłumaczymo okres, ze nadchodzi, albo już jest... a oni bidulki nie mają wytłumaczenia... sexy Ty sie az prosisz, zeby Ci dokopać!!!! jak to mamy to d... wkurzylas mnie nie ziemsko tym tekstem grrrrrrrrrrrrrrrrrr a dzisiaj sie baw dobrze i nie zwracaj uwagi na tego dupka!!!! A W WOLNEJ CHWILI WKLEJ JESZCZE RAZ TEN LINK DO JEGO PIOSENEK, BO W TAMTEN NIE WCHODZIŁAM, BO NIE MIAŁAMDZWIĘKU W PRACY, A CHCE ZOBACZYC W DOMU I SIE POSMIEĆ ;) ;) ...gęba mi przez noc spuchła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie wczoraj poklocilismy i spalismy razem \"ale osobno\"... na szczescie dzis mnie przeprosił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kupuję tą sukienke co wam pokazywałam:) tylko nie wiem czy czarna czy czerwoną...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ja bym wzieła czerwoną... czarny kolor to niby klasyka ale taki troche oblatany, a czerowny to taki gorący i sexy :D (gdybym nie miala męża to bym chyba w romans poszła z tym stomatologiem...ale nie wiem czy by mnie chciał...taki cukireczek z niego, ze pewnie mu ładniejsze glowe trują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×