Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka mówić łatwo Ma kochana Kuropatwo (haha wybacz rymowało sie ❤️) Kiedy ja zasnąć nie mogłam i się meczyłam i w efekcie koło 2 położyłam i posniłam... nie podoba mnie sie to o o oooo ooo Nie wie czy te łózko gdzieś w złym miejscu stoi to mnei bardzo niepokoi jakieś prądy, wodne żyły, złe wibracje a ja zasnąc nie mogę pomimo iż są wakacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka, nie chodzi o to, że blond jest kolorem nijakim. Są po prostu ludzie którzy wyglądają nijako. Ty np masz piękne oczy, które jeszcze jak trochę podkreślisz wyglądają olśniewająco. Ktoś ma taki zniewalający uśmiech. Ktoś inny piekne lsniące włosy. A ja nie mam nic takiego. Więc dlatego farbuje włosy na rudo, żeby na twarzy mieć cokolwiek "wyróżniającego" i nie być nijaką. Dzieki temu rudemu, moje oczy stają się też bardziej zielone. Bo przy blondzie wyglądają normalnie na szare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna przesadzasz z tą nijakością :) Widzisz co jest na końcu topiku ?:classic_cool: Czas na zmiany zmień więc firany :D Załóż glany :D Pofarbuj włosy by wyglądały jak piękne złote kłosy :D Potem zawsze do rudegu możesz wrócić Nowy kolor porzucic :D nie bój się eksperymentów - nie będziesz nijaka bo nijaka to jest głowa szpaka albo czub kajaka ! Ale draka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sexy chyba burza faktycznie ;) samotna skąd wiesz jak będziesz wyglądać???? a może zrób sobie łagodniejszy niż rudy a wyraźniejszy niz blon - brzoskwiniowy :D tak jak Hope pisze, zawsze możesz wrócić do rudego... spróbuj cos zmienić, co taka uparta jesteś????? poza tym na pewno masz coś ładnego w sobie - nie podoba mi sie Twoja przesadna samokrytyka!!!!! książka "10 przykazań dla silnych kobiet" by Ci sie przydała!!!!!!!!!!!!! Hope rymowanki Twoje są boskie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
czesc! jeszcze raz dzieki za wczorajsza "przesylke", sen mnie zmorzył około 62 strony. No, podane to jest troche po amerykansku wiec mozna latwo przesadzic wprowadzajac to w zycie :) ale ogolnie fajne :) tak wlasnie zlapalam mojego meza, pozeracza serc niewiescich i obiekt westchnien wszystkich dziewuch wokolo - od lat 2 do 99 :) Zobaczymy co bedzie dalej, w ksiazce oczywiscie ;) samotna trzydziecha - ty tym kolorem krzyczysz o uwage! jak sie w nim źle czujesz to zmień! Jak masz zielone oczy (o Boże, ja bym dala dużo za zielone oczy, mam szare) to maluj sie lekko na zielono, a później na to jakiś kontrast :) ja tak robie i wszyscy myslą, że mam niebieskie oczy (lekko podbarwiam wewnetrzną cześć dolnej powieki na szaroniebieski). Tylko mój mąż się nie daje nabrac, Sokole Oko jedno... A próbowałas kolorowych szkieł kontaktowych? Jak nie to kiedy spróbujesz - na emeryturze... :))) A teraz mozecie mi dac kopa za wtracanie sie... Miłego dnia!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...ja raczej uważam, ze powinna uzywać szarego cienia żeby wydobyć z oczu odcien zieleni, bo gdy uzyje zielonego cienia, to oczy nie będą wyglądałay na zielone, cien na pewno bardziej nasycony będzie tym kolorem... i przygasi kolor oczu :( ale nie wiem czy samotna w ogóle lubi sie malować :o saotna pokombinuj z włoskami, co Ci szkodzi... a nóż Ci sie spodoba bardziej :P pomarańczowa alternatywa...no my cały czas przypominamy, ze książke nalezy traktowac z lekkim przymróżeniem oka, nie zbyt dosłownie, ale jest w niej wiele prawdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
irrenka, a jakby tak zlamanym zielonym wewnatrz oka na dole a szary cien?? mysle, ze byloby pieknie! no, nie mozna czysta zielenia maznac, bo oko odbarwi zupelnie. i ten rudawy blond do tego - super!!! mniam mniam ;) troche roztragnione spojrzenie, i wolne ruchy, nigdzie sie samotna nie spieszy tylko sie przechadza jak kot na wybiegu... powali wszystkich na kolana... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie nie powinno się dobierać cienia do tęczówki oka bo to przygasza barwę tęczówki, jak już się chce pomalować w kolorze tęczówki to dobrze by było jak by to był inny odcień ;) a jak już się nie lubi cieni albo się nie umie dobrać koloru to wystarczy czarna kreseczka na górze albo na dole albo tu i tu lekko rozmazać wytuszować rzęsy i każde oczka wyglądają ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba kombinować żeby coś zmieniać, żeby coś się działo, żeby wiedzieć w czym człowiekowi lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
koniec pisanai! dziecko wstalo... milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
no widzicie jak tam oko podrasowali brazem??? oj, musze leciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ja własnie maluje oczy lekkim rudym, rozjasnionym delikatnie przez cos a'la kośc słoniową. To tak na co dzień. Od święta dodaje do tego kreske brązową (czarna odpada bo mam małe oczy, przez okulary jeszcze mniejsze i czarna kreska źle by wyglądała, tzn zmniejszałaby jeszcze bardziej oczy). owszem, próbowałam kiedyś szkieł kontaktowych. Postarałm sie o nie na swój własny slub, ale był to pierwszy i ostatni raz ;) Normalnie ich znieśc nie mogłam. Przeszkadzały mi jak nie wiem co. W połowie wesela musiałam ściągnąć. Ale kamerzysta powiedział mi wtedy, że zdecydowanie lepiej mi w okularach więc żebym nie eksperymentowała z soczewkami ;) Bo jak sam dodał: okulary dodają Pani wyrazu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka u mnie też wygrywają ciemne cienie :D uwielbiam.. mam ciemne oczy(brązowe) i przeważnie obrysowuje je czarną kredką na górnej powiece i na dolnej- w zewnętrznej części , do tego wewnątrz oka daje biały/ perłowy lub srebrny cień a na zewnątrz czarny albo szary i wyciągam go troche ku górze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do tego przy pasemkach włosy wyglądają na gęstrze i fryzurka jest bardziej bujna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×