Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

A ja ani tym nie umiem ani tym :(:(:( buuu Jak się pomaluje to wyglądam jak czarownica :D hahahahaha:D Ale co tam Irrenka nas tu podszkoli ;P A jak się wkurze to przyjade na weekend ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry laseczki :) moja niunia poszła właśnie do przedszkola... to jej pierwszy dzień i bardzo sie denerwuję,dzisiaj to pewnie bedzie spoko ale zobaczymy jutro....... aż się boję..... komu kawka????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madaś :D oj to wielkie przezycie dla Córki... zresztą dla Ciebie też hehe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawalona robota jestem póki co :( Helcia zapraszam :D postaram sie wytłumaczyc lae trening to podstawa :) Impri no ciemnawy a u blondynki i wygląda ekstra! prawda :D Uni jak kredka umiesz to cienie tez wyćwiczysz :) ja zawsze poprawiam - rozcieram troche malcem jak juz je nałoze, to bardziej naturalnie się cieniują ;) Hope 👄 Madasia no no zobaczymy jak sie mała zaklimatyzuje ale myślę, ze nie będzie z nią problemów ;) powinno sie jej spodobac!!!!! Ilonap co????? codziennie "kocham Cie"" Czy Wy na głowe upadliście????????? masz to ograniczyc do raz w tygodniu!!!!!!!!! conajmniej!!!!!!!! ale masz racje, powolutku wprowadfzaj zmiany, nie rób zadnego szoku, bo sie chłopak przestraszyc może ;) miła eheeee juz nie kituj!! już widze jak z nim skończysz :P chyba w łóżku ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robota mi się mnozy dzisiaj jak wsciekła!!!!!!!! :( i gg mi nie działa.... bede póxniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonap jak ty mu bedziesz wyznawac pute słowo kocham cie cały czas, to facet tym znudzi, oni i tak na to z sercem nie reaguja a z przyzwyczajenia, starajs ie ograniczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka 👄 Impre 👄 z tym wyznawaniem miłosci to dziewczyny mają racje :P co za duzo to niezdrowo :P jakbysm dostawała każdego smsa z "Kochm Cie" to te slowoa juz nie mialoby takiego wielkiego znaczenia i stałoby sie codziennościa a potem by mnie irytowalo KC KC KC KC KC kwiatuszku KC pepuszku uu nie nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
Możliwe że tak właśnie jest bo zdarza się że czasem w jednym smskie widnieją te słowa i na początku i końca wiadomości. Myślę że w końcu to się przejadlo, zresztą wolę to słyszeć gdy się spotykamy wtedy brzmią tak magicznie, w smsku tak 'bo tak ma być' i bez uczuć jakoś tak...dziękuję Dziewczyny... Dziś dostał ode mnie do tej pory jednego smsa o treści :dzień dobry Kochanie, a zwykle pisałam dobrych ok 8na początek dnia więc postęp jest:) ale krótka zmiana tematu...pisałyście o seksie z kobieta no jeśli chodzi o moje osobiste doświadczenia to skończyło się na pocałunku...bez języczka ale był namiętny zrobiłam to z moja naj:p ah...to były czasy:p teraz ona zaręczona była...az do wczoraj...2lata razem zero kłótni, stwierdził nagle że jej nie kocha...że ja zdradził itp...ona mu nie wierzy, bo wymyśla coraz to inny pretekst...to musi boleć...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonap wiesz takie sa zwiazki, kilka lat wszytsko pięknie,miłosc taka atu krach! albo ten facet nigdy ją nie kochał, sa faceci ktorzy sie angazuja ale nie maja uczuć, maja slabosc do towarzystwa kobiet, taki moj były był, za kazdym razem slyszalam chwały jego niby ,,kolezanek'' jakie one sa super, o mnie zero słowa, stwierdziłam ze to facet bez serca, honoru i zasad, najlepsze ze odkad z nim zerwałam kontakt, ogłupiał całkowice, nie wiedział dlaczego to robie,hahahaha myslal ze bede na kazde zawołanie, mam w dupie to jak sie on czuje, bo nie zamierzam byc tą gorsza i tyle, stać mnie na wiecej niz na takiego pustaka...tylko trzeba umiec odejsc z toksycznej milosci z mysla ze to koniec,a nie cierpiec latami i leczyc ta milosc ,ktorej nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonap trzeba bardziej okazywac gestami niz tyle tego pisac i mówic, bo to sie powszednie robi i przez to traci sens :o Hope mój Ty buziaczku :D Impri świetne te cienie!!!! takie perłowe (w sensie mieniace się, z połyskiem) sa najlepsze!!! Uni i Helcia!!! WSKAZÓWKA: matowe cienie są trudniejsze do ładnego rozprowadzenia!!!!! bardziej widać granice skóry malowanej z niemalowaną!!!!! nie musicie wyrzucac matowego cienia ale na matowy nałozyc jasny, transparentny perłowy i go na nim rozetrzeć...efekt powinien byc lepszy :) łagodniejsze cieniowanie ze skórą niepomalowaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri musze kupic pędzelki kozłowksiego lub inglota, zeby te oczy ładnie pomalowac, po aplikator zwykły to mało:) ale te cienie isadora sa najlepeze i najtrwalsze, mozna malować na mokro i sucho:P ilonap jeszcze jedno, ona go chyba kocha i dlatego mu nie wierzy ze ja zdradzał i tak dalej...mam przykłąd mojej kolezanki ktora jest kochanka chłopaka ktory ma dziewczyne 9 lat i podobny przypadek ze ona mu nie wierzy ze on z kims sie spotyka , ten koles mojej kolezance tak sie chwalil ze ma taka satysfakcje , ze dziewczyna mu nie wierzy ze kogos ma , bo oczywisacie udowadnia jej ze z nia chce spedzic zycoie i ta dalej a poza moja kolezanka ma ine kochanki..Powiedzialam jej ze postepuje karygodnie, nie przejmuje sie tym, poniewaz ma swiadomosc jak poczułaby sie na miejscu jego dziewczyny ale to on jest winny wszytskiemu, wszystkie wykańcza na smierc,a z nia jest tylko dla seksu, jej to nie przeszkadza... takze glupia postawa tych dziewczyn kolesi, bo nie wierza i dalej tkwia w toksycznych zwiazkach...to nie zadna milosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri pedzelkiami to jeszcze wyzsza szkoła jazdy!!!! :D ja mam jeden pędzelek... na razie mi wystarcza ;) ale od aplikatorów jestem i tak uzalezniona, chociazby do malowania na codzien... jesuuuuuuuuu chyba sobie nawkręcałam, ze jestem w ciąży :D buahahahaha urojona!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri nie szalej hehe:p a kupiłaś test ciążowy:P myzle ze od ruchania :P:P:Ppo trzech dniach powinnas juz miec wynik:P:P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
Z moja kumpela to jest tak...spotkali się w ostatni weekend no i było między nimi wspaniale, az tu w poniedziałek on pisze jej że nie mogą być razem, ona zapytała czy ja kocha a on że nie, że się przy niej męczy, a później zaś pisze że to jego wina, że ja zdradził tzn całował się z inna że nie wie kim była itp.i że to ona zasługuje na kogoś lepszego, takie sranie w banie, ona dzwoniła a on że nie odbierze bo nie wydusi z siebie ani słowa, spotkać się też z nią nie chce jego brat pisał jej że cały czas siedzi zamknięty w pokoju i nikt z rodziny nie wie co mu jest... To dziwne oświadczył się 2miesiące temu, jeszcze w weekend pokazywał jej w nowym domu który buduje gdzie będą mieć kuchnię, łazienkę itp a tu maile wymyśla coraz to inny pretekst, raz że to ona go męczy a potem że to jego wina itp. To się razem nie trzyma kupy nawet z punktu widzenia mojego faceta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sumienie jego gryzie ze zdradził swoja dziewczyne...to tak jakby zamknął sie w jaskini w celu reaktywowania , bez jakiejkolwiek przyczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri, testy to sie robi dopiero po dwóch tygodniach. Irrenka, Ty sie tak nie nakręcaj. Bo zaczniesz nad tym za bardzo mysleć i dopiero będzie. A w ogóle miałeś teraz dni płodne? Bo cięzko trafić w płodne (oczywiście jak sie chce, bo jak sie nie chce to jakoś te wpadki sie zdarzają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
Może gryzie go sumienie ale po co mówi że jej nie kocha , przecież facet który rzekomo zdradzi to nagle przestaje kochać? choć znając go to jest tylko PRETEKST jeden z wielu bo się już sam gubi w tym co mówi...noja przyjaciółka pytała czy ma do niego pisać w ciągu dnia czy dać mu odpocząć i niech on to sam przemysli, czy ma naciskac na to by jej powiedział PRAWDĘ...? Choć on i tak teraz by się nie odezwał bo jest w pracy... Więc pyta czy ma do niego pisać, co ma robić, bo jej zależy bardzo, a on nie pisze że NIE CHCE Z NIĄ BYĆ tylko że NIE MOGĄ BYĆ RAZEM...I tego też nie może pojąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
Może gryzie go sumienie ale po co mówi że jej nie kocha , przecież facet który rzekomo zdradzi to nagle przestaje kochać? choć znając go to jest tylko PRETEKST jeden z wielu bo się już sam gubi w tym co mówi...noja przyjaciółka pytała czy ma do niego pisać w ciągu dnia czy dać mu odpocząć i niech on to sam przemysli, czy ma naciskac na to by jej powiedział PRAWDĘ...? Choć on i tak teraz by się nie odezwał bo jest w pracy... Więc pyta czy ma do niego pisać, co ma robić, bo jej zależy bardzo, a on nie pisze że NIE CHCE Z NIĄ BYĆ tylko że NIE MOGĄ BYĆ RAZEM...I tego też nie może pojąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna zawsze miałam cykle regularne, więc wiem kiedy mam płodne :P no i prawdopodobieństwo jest spore ze zaszłam, ale mówię ze chyba sobie troche wkręcam... jednak napisałam do kumpeli, która jest juz w ok. 4 tyg, test pozytywny, cZeka na wizyte u gina i ona pisze, ze miała i ma podobne objawy!! hm... pozyjemy zobaczymy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonap widocznie jej nie kocha i sie jemu znudziła, wygasło u niego uczucie...dązy by znia skończyć związek ,ale nie wie jak ma jej to w sumie wyjaśnić...ja bym na miejscu twojej kumpeli spotkała sie z nim , w ostaecznosci by wyjasnił dlaczego w ostatniej chwili tak nagle przestało zależec, jesli by nie chcial sie znia widzieć , po prostu bez słowa mogłaby odejsc,ale pewnie zywi do niego uczucia i zacznie głupiec , ze warto moze jeszcze powalczyc,tak szybko zapomniec sie nie da, tylko nerwów przysparza, trzeba miec silna wolę..ale zycze jej wszytskiego dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre " myzle ze od ruchania " buahahha :D :D :D brzydko mowisz nununu :D Ilonap ten facet sam nie wie czego chce a te jego tlumaczenia to mnie sa jakies smieszne wymówki.... A gdyby ta Twoja kolezanka sie zaparła i przestala mu sie narzucac i w ogole nie odzywala zobaczylaby jakbu mu dupa zmiekła... tak przewaznie zawsze jest.... boo n jest jej pewny , ona pomimo wszystko sama pyta sie czy ma pisac do niego... zamiast nic nie pisac... ale latwo mowic z boku , jednak to chyba najlepsze wyjscie:) a facet przyszedłby z podkulonym ogonem... Irrenka buziaczek Śliniaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonap niestety tak czasem jest, ze facet ma dosyć ale tego nie okazuje, a jak już nie wytrzyma to inforumuje o tym przez smsa -największa ich głupota! a dokładnie to tchórzostwo!!!!! facet ma pietra by powiedziec to lasce wprost, bo boi sie przeraźliwie jej reakcji! takie zycie... :o ale dla faceta tak kończącego zwiazek nie widze juz przyszłości u jej boku!!! ja bym sobie darowała jakiekolwiek spotkania i wyjaśnienia! to może byc tym gorsze,z e może sie okazac,z e poznał kogoś innego. więc niech dziewczyna przeboleje i da sobie szanse na jakis normalny, szczery i szczęśliwy zwiazek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
Ale czemu w weekend pokazywał jej dom który remontuje by z nią mieszkać...było między nimi dobrze, tak z dnia na dzień nagle przestał kochać...nie wierzę po co mówił że kocha...skoro następnego dnia już nie kocha:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
Pomóżcie bo moja kumpela zgłupieje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to dla innej robi...ale faceci sa durni, bozeee:O...przeciez planowal z nia przyszlosc i co psychicznie chory sie zrobił a moze zakochał sie, faceci nie umieja z nami rozmawiac po ludzku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonap nie wiem co Ci poradzic... mnie tez takl kiedys facet załatwił... ja była akurat za bardzo zołza wtedy. a on mnie z dnia na dzien dla innej zostawił. akurat vtamten poprostu zwatpił w moją miłość...bo nie przyjełam oświadczyni w nieskonczonośc sie zastanawiałam nad nimi ;) głupia byłam! oświadczyny sie zawsze przyjmuje!!!! późniewj zawsze można je zerwać jakby co... i tak straciłam kogos kogo kochałam, ale on juz przestał to czuc... moze tamten tez tego nie czuje ale z innego powodu ...nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje ze teraz to najlepiej jakby ona nie odzywała sie do niego. Bo to tak, jak chcesz z kims zerwać, to im więcej ktoś Cie nagabuje tym bardziej masz dość tej osoby. Jak on już jest taki przekonany to raczej żadne jej błagania i prośby nie pomoga. A przeciwnie, moga zaszkodzić. tak jak Hope pisała, zdziwi go że ona zamilkła, ze nie wydzwania, ze nie prosi. Moze sie wtedy zastanowi jeśli nie jest jeszcze za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×