Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

hejka :) no Uni to dobrze że dobry :) ale ostatnio przeczytałam na forum wizażu, ze akryl nie jest taki łatwy, ze trzeba wiedziec jak proporcje dobrac - proszki i tego liquidu :( jak mam to wyczuć?? :o buuuuu Metis :d nareszcie sie zjawiłaś :P bo już sie zastanawiałam co sie z toba dzieje... Impri co taka zaczepna od rana?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka nie ciesz sie,bo u mnie juz padało i jest pochmurno...a mamy do siebie nie daleko,wiec juz wkrótce chmurki do Ciebie przyjdą:-P Sorki dziewczyny,że nie pojawiam sie na forum,ale jakos ost.nie mam ochoty i nie chce mi sie nic.....ale dałam znak,że żyje... ściskam Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też słonkooooo :D i niebo bez chmurek jak navrazie , zaraz jade na działeczkę sie troche poopalać bo pewnie już nie będę miała wiele takich okazji ;) niestety ale jesień idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juz u mnie jesien prawie, góry po mału beda pokryte śniegiem, bo mgły sa, ze gór nie widac... sexy co ty tak sie nami znudzilas:P:P:P chyba przejadlysmy sie co??:P:P chociaz nie oczuwam tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy :P u mnie też juz kropi, ale nie jest mocno zachmurzone ... oj sexy znowu dolinaaa??????????? niedobrze!!!!!!!!!! Metis no leć, bo pogoda sie psuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie smutam ;P tylko zimno mi sie robi :o dlatego zaraz zrobie sobie zieloną herbatkę ;) cieplutką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dolina to nie wiem...po prostu brak nastroju...i straszne zmęczenie:-o Wkurza juz mnie atmosfera w pracy,za chwile jesien ,studia,a tu nawet nie ma sie do kogo przytulic...:( jak to mówi moj mlodszy brat:"żal dupe ściska!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy Ty masz znowu doła ;( nie pozwól tym smutkom zawładnąć Tobą!!!! bo jesienią będzie gorzej niestety :( jesień wszystkich "dolinuje" troche więc... weź cos zrób kochana z tym!!!!!!!! nie mysl ciagle o tym że facetanie masz... widzisz to jest tak jak z zachodzeniem w ciąże he he he jak sie człowiek skupia nad tym,z ę tak mocno hcce to sie nie udaje, a jak sobie juz odpusci to wtedy bach!! i stało się :D więc wyluzuj się sexy...wrzuć na luz i płyń przez zycie wesoło!!! wiem,z ę mnie łatwo mówic, ale pamietaj jak sama miałam taka sytuacje jak Ty...każda kobieta to przechodzi, krócej lub dłużej, ale przechodzi! i ja tez sie smutałam, a potem dałam sobie spokój z tymi myslami! i wtedy poznałam mojego męża!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysle o tym codziennie...ale czasem mnie dopadaja takie mysli,ze w ogóle jeszcze kogos poznam:-o ehh niwazne...cholera jak mi sie spac chce:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a na prace to niestety trzeba miec olewke, tzn na ludzi w pracy! chyba nigdzie nie jest idealnie... nawet jak sie jest szefem to ludzie którzy dla niego pracuja go wkurzaja! takie zycie... u mnie tez wiele osób działa mi na nerwy i musze to znosić... wpuszczam jednym uchem, drugim wypuszczam, albo w ogóle "nie słyszę" bo mi sie nie chce!!!! :) nigdzie nie ma idealnie, chyba że sie pracuje w domu samemu - jak jakis architekt albo skałdacz długopisów ;) ha ha ha ha ale skąłdacz długopisów sie wkurza,z e ma pensje małą, a architek na siebie, ze mu kreska czasem krzywa wyjdzie :D buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy na pewno poznasz!!! ja to wiem :P a ja czarownica jestem :P he he nie żartuje :D juz w podstawówce mówili na mnie czarodziejka z księżyca ha ha ha ha ha a w liceum jak sie same drzwi otwierały od klasy to wszyscy na mnie sie gapili :o he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
medytacje i potega podswiadomości doprowadziły,z e moja wychowaczyni złamała noge, a miała to byc pani od chemi... za tokazdy mój były facet miał w ciagu tygodnia od rozstania wypadek samochodowy... od dawna nie medytuje i sie mysle tak jak kiedys myślałam, bo sie tego boje ale to tak na marginesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam racje :P mój maz sie wkurza, bo ja mam zawsze racje :P ha ha ha ha no prawie zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Ale wiecie, ze jest cos w tym, że jak sie o kimś źle myśli (bo nas skrzywdził) to temu komus sie moze przytrafić coś złego. Jeden mój były zerwał ze mną w dośc brzydki sposób, to sobie chwile potem złamał nogę na urlopie... biedaczek był uziemiony na cały urlop. inny miał mały wypadek samochodowy (na szczęscie nie groźny) Potem już starałam sie nie myslec źle o ludziach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri ale dupsko do polizania :D:D:P:P sexy ja tez miewam czarne mysli z powodu braku mezczyzny, tez mi sie dobija mysli ze nikogo nie poznam...ale to trzeba natychmiast wyrzucic z głowy , bo tak nie można, najleppiej sie wyzalic komus albo zrobic cos dla siebie przyjemniejszego.. sluchaj sexy, wez kolzenaki i jedzcie na silownie, na aerobik , poczujesz sie od razu swietnie, zrob cos dla ciala i duszy, ja tak robie... po tym na jakies male zarełko do knajpki i poplotkowac, ja staram sie czesciej wychodzic z domu, bo ja to domatorka prawie, dlatego musze zaczac czesciej wychodzic , ale ja nie mam w moim miescie gdzie za bardzo wyjsc ale staram sie cos zrobic , pomyslec itp. samotna i iri mi po roztsaniu z byłym , akurat były głupek poszedl na impre i sie uchlał i został dotkliwie pobity, jak chcial sie z emna zobaczyc, byle pretekst bym go wspierała to jak mi pokazal siniaki i krawiaki to siła musiala byc potezna - padłam z przerazenia! a niestety mój byly ma objawy agresji po pijanemu wyjatkowo...a jak trzezwy to aniołeczekbleee...udaje palant!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo to kiepska sprawa, ze jak po pijaku ma agresywne zagryfki! dobrze, ze juz z nim nie jesteś! tacy mężczyxni z czasem czesto zaczynają bić swoje zony - oczywiscie tylko po pijanemu bo tylko wtedy mają "odwage"! a najgorsze jest w tym to, ze jak sami czegos nie zrozumieją, że przykąłdowo musza iśc na terapie, albo cos...to inaczej sie im nie przetłumaczy do ich głupiego łba! więc lepiej sie w takiego nie pakowac, bo to może kosztowac duzo zdrowia i zszarpanych nerwów... no pupcia tak dla bajerku ;) he he a racja z tym,ze wychodzic trzeba! ja teraz mało wychodze...ale przewaznie jak wyjde to zaraz mi sie rzuca w oczy jakis Pan, którego można by zakrecić ;) oczywiście tego nie robie :D ale popatrzeć się w oczy, uśmiechnąć i On juz myśli o seksie z Tobą!!!!! tacy są!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki:p widzę że humorki dopisuja mi w sumie też, czuje się znacznie bardziej wyluzowana niż kiedyś czekając z niecierpliwością na smsy od Mojego, teraz sobie patrzę wieczorem a tu 15wiadomości prawie wszystkie o treści czy cos się stało że się martwi, ostrzegłam go że jestem zajęta i cos robię więc nie musi się martwić teraz już jest ok:) aaa może takie pytanko czy proponował Wam ktoś seks za pieniądze...? Mnie kiedyś stary dziadek zaczepił na przystanku i mówi :'chciałabys 200złotych? Ja- nie dziękuję, on 'wiesz no 2setek byś nie chciała chodź ze mną tylko do lasu a Ci je dam no chodź' ja dupe w troki i spierdzielilam stamtąd bo zaczął za mną w kółko chodzić jak opętany eh...a było cos koło 22ej wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój były jak do mnie przychodził albo ja do niego, to juz był napalony, juz w nimsie gotowało, szczerze mowiac , nie za czesto bylam podniecona czy cos w tym rodzaju , on nawet nie umial wpasc na pomysl zeby to jakos bylo romantycznie , zabawnie, zeby mnie czyms zaskoczył nie było mowy, dlatego czesto robiłam uniki ale jak siłą mnie do siebie wziął to juz nie umialam inaczej powiedziec..to znaczy mnie sie to podobalo,a le czasem taaakiee nuuudyyy ze tragedia! iri nie wyobrazam go na męża, nie umialabym nawet sie znim dogadac, on ma taki charakter ze sila bedzie cie wkurzał, ale nie dotrze to do niego,on sie znikim nie dzieli tylko wieczny egoista! ciesze sie iri ze to po wszytskim:) czas na nowego amora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonap luz...stare zbereźne dziady to zawsze cos głupiego odwalą!!! takie fantazje mają i chca je spełniac ;) mnie kiedys tez zaczepił może nie taki stary, ale tez niespecjalny facet i pytał o agencje, bo jest niedaleko... wytłumaczyłam mu grzecznie gdzie, a on mi na to, czy ja nie chce! wtedy juz grzeczna nie byłam!!!!!!! :P bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri no jasne:) amor Cie ustrzeli w serducho nawet nie bedziesz wiedziała kiedy :) bo to nie zaboli a znieczuli na wszytko ha ha ha ha mój tez jest złośliwiec, ale do niego potrafię dotrzeć i mu czasem nosa utrę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachmurzyło sie i zimno :( 😭 Miła sie nie odzywa :( Hope zamilkła :( Metis znikła :( Madasia tez się skupia nad innymi sprawami ;) Czwórka przepadła 😭 Uni i Helcia w szkole pewnie :o ciszaaa jak makiem zasiał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam dzisiaj miałam cięzki dzień w pracy dlatego mnie nie było,zaraz jade po mojego bombelka do przedszkola i mam nadzieje że ją odbiore z usmiechem na twarzy tak jak wczoraj.... mam juz dość... ciśnienie spadło,deszczyk pada bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×