Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazolza
a nie! Działa! przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri a to nie ferari? albo maserati??? jesuuu nie znam się :P abisarika ja wielkopolska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to bys sie z moim mężem dogadała, bo on tyyylkooo niemieckie auta preferuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej :P nienawidze niemców:P i wszystkiego co niemieckie... ale do audi mam słabośc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kit z niemcami, ale ich maszynami można pojeździć... yyyyyyyyy tzn, nie to żeby ukraść i pojeździć ale ich produkcji maszynami ;) :D bo prawdą jest, ze te samochody sie super prowadzą!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłą niedziela nie zagląda :( a może ponawołuje sexem, to sie Madasia zjawi ;) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie wszystkie gorące pozdrowienia od Helci!!!!!!!!!!!!!!! ona dziś konczy prace i jedzie do domu, tak więc w weekend powinna do ans zajrzeć!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane laseczki:P jestemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm jestem ale dzis mnie taka laska wkurwila, no nie miala kiedy- tylko wlasnie przed wekendem, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr och ale mi cisnienie podniosla pewnie , jak nie po jej mysli to............:P z mordą.... a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenko kochana moja:P w koncu bedziesz mieszkac w wymarzonym mieszkanku, dobry seskik i osiagniesz u meza co chcesz, faceci.... to... latwo ich przekabacic:P ja bym proponowala pierw mieszkanie potem dom- tak moje anlityczne myslenie mi podpowiada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła no moje myslenie jest takie jak Twoje tylko co jesli on będzie miał racje i w przyszłości domy bedą 2 razy drozsze i wtedy będą pretensje do mnie :( a nie wazne niech sie dzieje wola nieba!!!!!!! ALE JESTEM GŁODNAAAAAAAAAAAAAAAAAA moja kumpela mi dzisiaj napisała, ze musi iśc do ginka, bo jest chyba w ciąży :D ale się cieszę!!!!! a jej mąz jak sie dowieział (bo test zrobiła i wyszedł pozytyw) to sie chłop popłakał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mieszkac gdzie miałam...ale sprzedalismy to mieszkanie bo jak będądzieci to trzeba więcej miejsca... a do domu do tesców nie pójde, bo bym oszalała z nimi! dlatego kupić coś swoje trzeba... eh mam nadzieje, ze nie będe musiała czekać zbyt długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka spokojnie. Kupicie i będziecie mieć swoje. Pomyśl jak dobrze że masz teraz gdzie mieszkać i mieszkacie sami. Wiadomo że najlepiej na swoim, w nowym albo i używanym, ale czystym, urządzonym tak jak lubisz. ale dobrze że macie w ogóle mozliwośc kupić cos swojego. Kurde, ale na koniec miałam zły dzień w pracy. Inawet nie mam sie na kogo pozłościć bo to z mojej winy. Zepsułam sobie humor na cały weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam do wyboru. albo dostane od rodzicow dzialke i bede sie budowac albo dostane dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu a ja jestem zła. w końcu udało mi się zapuścić moje wlasne paznokcie, byly takie ładne i długi a tu trach i paznokcia nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna mysl pozytywnie...nigdy nic nie wiadomo co nas spotka i co bedziemy robić za rok czy dwa lata :P Uni tak to jest, ze jak juz są takie ladne to nagle któryś peknie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale u mnie brzydka pogoda przelotne deszcze ciągle... koniec wakacjiii 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to jeszcze nie koniec :P w przyszłym tygodniu ma być łaaadnie!!!!!!! ale u mnie tez dziś padało, dobrze że teraZ świeci troche słonko na koniec dnia :) lato mineło a ja nad morzem nie była :( a taką mam ochote na smażoną rybkę... buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×