Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no madasia lae jak malutka podrośnie to może sobie jeszcze na cos pójdziesz... nie mówie,z e AWF ale cos takiego spokojniejszego, zaocznie...kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia rób studia, ale nic na sile jak nie czujesz sie gotowa!!!!Studia pomoga wiele w zyciu nauczyc, poznasz lepiej rynek pracy,ludzi, problemy i ciekawe kierunki:) napewno to droga do świata mozliwosci... Ja jestem po szkole prywatnej majacy status publicznje uczelni w moim miescie, teraz ide tez do prywatnej w wiekszym miescie:p wiem ze ide do tych dobrych szkół prywatnych bo po nim mam prace, tak zapewnili mi znajomi ktorzy sa po szkolach i maja zajebiaszcza prace..moja kolezanka skonczyla w tym roku magistra i juz trafila na dobre stanowisko pracy..ja nie okreslam tych(prywatnych i publicznych) uczelni na lepszych i gorszych ,wysokiego poziomu.. bo nie biore tego pod uwage, biore pod uwage szkoly po czym jest praca, bo to o to chodzi anie chodzic dumny jak paw z etykietka magistra nie majacy pracy,takich ludzi znam i to okropne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri bo Cie zaraz stukne!! :P ja tu pisze,z e dumna jestem a Ty mi tu takie teksciory :o buuuuuu a tak na serio to fakt, ze nie tylko uczelnia jest wazna, bo sam student reprezentuje sobą to czego sie nauczył... mozna na dobrej uczelni wyjśc jako kiepski specjalista, albo na nijakiej uczelni jako super spec!! wszystko zalezy od człowieka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri ty cholero, ty masz prace i z tego badz dumna:P:P:Phehehe a to ze pani magister jestes to drugi atut swoj:) ...no ale jak iri powiedzialas to od ludzia zalezy, czym zaprezentuje lub soba zaprezentował...nie trzeba byc asem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obetne sobie kawałek mojej grubej łapy na fotce i wrzuce na nk :D ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, praca nie zależy od uczelni, tylko bardziej od kierunku, wiedzy samego chętnego i szczęścia. I umiejętności sprzedania sie przed przyszłym pracodawca. Z tym obiecywaniem pracy po studiach to dla mnie bardziej reklama jest niż prawda. pamiętam jak ja zdawałam na studia. Mój kolega z klasy poszedł wtedy na jeden z pierwszych płatnych kierunków, z zapewnieniem że po studiach KAŻDY student dostanie pracę. taaaa, pracę owszem dostał ale po znajomości przez tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie, trzeba miec albo tzw "plecy" albo być obrotnym i zaradnym, człowiekiem umiejacym sie zareklamowac ;) samotna to kiedy zmiana z włosami? kiedy mam sie spodziewac nowego wizerunku?? we wrzesniu?? helcia no czekam na ta fote w ciemnym brązie ojjjj noooo!!!!! nie trzymaj mnie z byt długo w tym oczekiwaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka we wrześniu :) W piatek sobie nałożyłam jasniejsza farbę (tzn moją tylko rozjasnioną) i niestety ale wyszło to samo... a nawet powiedziałabym ze ciemniejsze ;) także odczekam troche zeby całkiem włosów nie zniszczyć i ide spróbowac pasemka nałozyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni jaka duuuupaaaaaaaaa :D komp mi sie wiesza :( makijaz a no, bo ja lubie malowac i sie tak nauczyłam ;) robie normalnie : kredką, albo eye-linerem, cieniami i tuszem :D błyszczyk zazwyczaj w naturalnych odcieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ja tez robie kredka, lub eyelinerem i tusz i jakos moje nie wugladaja jak twoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cien?? ja nawet jak cieni nie uzywam to robie dosyc wyraźna kreskę i tuszu sporo...nie tak żeby sie sklejały, ale tak by było widac,z e są czarneeeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni a Ty masz podobne oczy do moich :) więc jak potrenujesz to powinnas sie nauczyć tak malować oczęta :) dolne rzesy tez leciutko raz tuszem przeciągam, ale tylko od zewnetrznej stony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonap
No właściwie to problem tkwi w nas obu. Zacznę od początku. Mam 19lat mój mężczyzna 21 jesteśmy ze sobą rok. Sebastian, bo tak ma na imię nie dostrzega tego gdy jest problem, spotykamy się raz, dwa razy w tygodniu(odległość +praca)często z tego powodu narzekam, marudze gdy nie napisze do mnie przez 2godziny bo np wracał z pracy w zatloczonym busie nie umiem się powstrzymać cos mnie od środka trafia że może mnie zdradza albo ma mnie gdzieś, ciągle jakieś chore myśli...nie chwale się, ale jestem atrakcyjna kobieta jednak mimo to myślę że może ma kogoś 'lepszego' pewno wiecie jak to jest:) kocham go na zabój i nie wyobrażam sobie życia bez niego jednak boję się że go zaglaskam na śmierć i przez to będzie się męczył w naszym związku i mimo że mnie kocha, zostawi mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×