Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Impri to co wymieniłas to chyba raczej horrory :( mój może oglądac takie gdzie sie krew leje!!!!!!!!!!! ja nie!!!!!!!!!!! nie nie nie!!!! WYCHODZE Z MIEJSCA!!!!!!!!!! ja za to moge takie gdzie duuuuchy sa i takie dziwne straszydła, a mój takich nie trawi!!!!!!!! ale z thrillerów to podobały mi sie (starsze): - statek widmo, - złodziej zycia - efekt motyla - zapowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowie wam rewelacja,aż miło sie rano wstaje i idzie z nia do przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam kod leonarda... i anioły i demony! fajowe filmy, ale ksiązki tez przeczytam, bo moja mama ma...!! jeszcze twierdza szyfrów z tej serii jest!! Hope dobra ksiązka - polecam - tytuł: OCZEKIWANA!!!!!!!!!!! Madasia jak super, ze malutkiej sie podoba w przedszkolu! mówiłam Ci, ze z nią nie będzie problemów :D super!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz Iri jak to jest..... matka musi troche paznokci stracic z nerwów zanim sie przekona że wszystko jest ok hahahaahahahhaahhaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaś no wiem, ze to zawsze są nerwy i stres dla rodzica :) ale jest ok i to jest najwazniejsze!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive ja Madasi wysłałam to co Ty mi wysyłałas :) bo ona nie dostała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) niewiem bo wyslalam do wszystrkich z tabeli i niewiem czyt dalej aktualne ale mozliwe ze nie wszystkie dochodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka a oa czym jest ksiazka ? bo na szybkoszukalam w necie i nic nie znalazłam Samotna to dawaj sie urywamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesioooooooooooo jak mi sie dzisiaj nic nie chce a jeszcze mnie czeka tyle roboty dzisiaj... wczoraj poprzywoziłam od rodziców z piwnicy wory z rzeczami po Dominisi, musze to wszystko przeprac i poszykowac dla tego naszego małego bąbla... jest juz taka duza,dopiero odkładałam te rzeczy po starszej a tu juz na Oliwie beda dobre.... czas leci nieubłaganie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mad no czas leci jak wsciekły :) niestety... Hope a która ksiązka?? ta Oczekiwana?? jak Ci sie chce poczytać, to prosze: Oczekiwana Autor: Kathleen McGowan Czy thriller (według mnie sensacja bardziej) może nieść duchowe przeżycie? Czy kobieta pisarka może zrewolucjonizować największą historię ludzkości przydając jej większego znaczenia i siły? Czy świat dojrzał do poznania własnej historii Marii Magdaleny, i prawdziwej historii jej odkrycia? Oto oparty na dwudziestu latach badań historycznych, wyjątkowy thriller głęboko osadzony w wierze chrześcijańskiej. Ostatnia żyjąca krewna Marii Magdaleny wkracza w złożony i niebezpieczny świat starożytnych zagadek i odsłania przed nami największą tajemnicę historii naszego świata chrześcijańskiego - życie Jezusa - opisane przez Marię Magdalenę. Przedpremierowe wydanie The Expected One (Oczekiwanej) przyniosło fenomenalny rozgłos i wywołało ogromne poruszenie. W ciągu tygodnia od wydania pre-booka, wydawnictwo Simon & Schuster, Inc. sprzedało prawa do wydania powieści do 22 krajów! Agentem powieści jest „twórca bestsellerów” Larry Kirshbaum. Media określiły tę powieść jako „emocjonalne przeżycie wszechczasów”. W odróżnieniu od innych goniących za tanią sensacją książek, ta powieść jest inna. Oparta na autentycznych zapisach Marii Magdaleny, która opisała swoją historię związku z Jezusem. Dopiero po latach Kościół przyznał, że zwoje z Ewangelią Marii Magdaleny są autentyczne. Amerykańscy czytelnicy The Expected One (Oczekiwanej), przekonali się, że powieść dostarcza wzruszeń jak żadna inna. To wspaniała powieść, pełna niezwykłych wątków i zagadek. Ta książka sięga ponad ograniczenia geograficzne i czasowe, ukazuje ukryte przez stulecia mroczne i niewygodne tajemnice ludzkości. Dziennikarka i autorka The Expected One (Oczekiwanej), Kathleen McGowan, rozpoczęła swoje badania 20 lat temu. Poznała tradycje południowo-zachodniej Francji, historie i legendy przekazywane ustnie przez pokolenia, dotyczące proroctwa nadejścia „Oczekiwanej”, duchowej poszukiwaczki, której zadaniem jest objawienie światu wiadomości od Marii Magdaleny. Ku swojemu ogromnemu zaskoczeniu, autorka odkryła również, że to ona wypełnia proroctwo. Swoje odkrycia zawarła w powieści The Expected One. Bohaterka książki, Maureen Pascal, dziennikarka, rozpoczyna szukanie materiałów do nowej książki, nawet nie podejrzewając, że przyjdzie jej poznać starożytny sekret, tak silnie strzeżony, tak rewolucyjny , że jego ukrycie pociągnęło za sobą śmierć tysięcy osób. Długo skrywana tajemnica rodzinna zostaje odkryta i okazuje się, że proroctwo wskazuje bezpośrednio na Maureen. Wyjątkowa podróż prowadzi Maureen z pokrytych pyłem ulic Jerozolimy do paryskich katedr i do zwojów Marii Magdaleny. Musi odkryć klucz, jaki łączy wielkich mistrzów, takich jak Botticelli i Jean Cocteau, Medyceuszy, Burbonów i dynastię Borgiów z wielkimi umysłami naszego tysiąclecia; Leonardem da Vinci i Isaakiem Newtonem. W końcu spotyka się z Jezusem, Marią Magdaleną, Judaszem i Salome na kartach głęboko poruszającej i pełnej mocy nowej ewangelii - życia Jezusa opowiedzianego przez Marię Magdalenę. Kathleen McGowan przytacza w książce autentyczne fragmenty Ewangelii Marii Magdaleny i są to najbardziej poruszające dokumenty, jakie czytelnicy kiedykolwiek czytali. Powieść jest wstępem do Trylogii Linii Magdaleny, ale sama stanowi odrębną całość. Jak mówi Trish Todd, wiceprezes wydawnictwa Simon & Schuster, Inc. – „Jak dotąd, wydanie The Expected One (Oczekiwanej) stało się najbardziej radosnym i poruszającym doświadczeniem w mojej ponad 26. letniej karierze wydawniczej. Powieść miała amerykańską premierę 25 lipca 2006. W Polsce prawa do powieści kupiło nowopowstałe wydawnictwo. Wkrótce je poznamy. Polska premiera Oczekiwanej planowana jest na 2007 rok. Tymczasem ekscytujące tajemnice odkryte przez autorkę podczas 20 letnich badań możemy poznać na stronie internetowej powieści www.theexpectedone.com Tytuł oryginalny: The Expected One Wydawca oryginalny: Simon & Schuster, Inc. Rok wydania oryginału: 2006 Wydanie: I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope moja mama rok temu powiedziała mi, ze ta ksiązka jest piekna, ze musze ja przeczytać... wzięłam to na zimno... ale przeczytałam ją 2 m-ce temu i na serio spodobała mi się :) a moja mam jest wielka fanką Browna i wszystkie jego książki przeczytała, z Kodem Leonarda i aniołami i demonami na czele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka podoba mi sie :) a ja w ogole w google wpisałam oczekiwanIa zamiast oczekiwana haha źle przeczytalam dlatego mi nci nie wyskoczylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tam laseczki??? dzień mija a tu tak smutno hehe gdzie te wariacje????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra rzucam hasło do dyskusji,bo juz dawno nie miałysmy powaznych tematów hahahahahahaahaaa.......... co myslicie o pośladkach mężczyzn?? jakie powinien miec wasz?? i czy ogladacie sie za meskim tyłeczkiem na ulicy???? hahahahahhahaaaaaa pisac pisac..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lasencje:) Wróciłam do Was...Madasia mnie tak długo molestowała,ze nie mialam wyjscia hehe:-P U mnie dzis juz lepiej👄 Mam nadzieje,ze z kazdym dniem wróce do formy:) Ciesze się,że Was mam!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myslicie o pośladkach mężczyzn?? jakie powinien miec wasz?? i czy ogladacie sie za meskim tyłeczkiem na ulicy???? hahahahahhahaaaaaa pisac pisac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.... a mnie sie juz zdarzyło oglądac sie na ulicy hahahahahhhaahahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia męskie dupeczki tylko lizać :D:Dhahahaha sa takie apetyczne mhmmmm...nie powiem...ale mój były miala takie wrazliwe pośladeczki ze jak dla zartu chcialam podotykac ze tak powiem obrzydliwie wg was:P:P:P do jego zwieracza hahaha to mu sie posladeczki tak pieknie sie wypinały hihihi a no, jesli chodzi po ulicy wysokie i ladne zmutowane meskie posladeczki..no to padam :D:D:D i ten perfum :P:P:P sexy ja cie kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czwóreczka jaka stopka hahahahahahahahahahahahaahhahahahahhaahahhahahahaa zaraz padne tu na tym biurku hahahahahhahahahahahahahahahaahaaa o posladkach meskich mowa jak wyżej hahahahahhahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.. ja na to zwracam uwagę :P robie obczajke na uczelni :D i muszę przyznać że niektórzy mają całkiem sexy :D :P ;)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×