Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no Madaś zdasz nam relacje później lub jutro jak malutka :) ale ja mysle, ze zadowolona bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z działeczki, cały dzień ładniutko było więc się troche doopaliłam ;) ale pewnie to już ostatni raz tak mi dobrze bylo :P ;) teraz już coś się chmurzyć zaczyna ;/ eh ciesze się tylko że mam jeszcze miesiąc wolnego i moge poleniuchować jeszcze :D później studiaaaaaaa znów się zaczną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wakacje bujne a teraz co?? :D Ale Ircia no pewnie że raz dwa się nauczysz i bedziesz całe Twoje miasto obsługiwac :D co to dla Ciebie takie paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis bardzo mozliwe, ze to ostatni raz :o ale kto wie... Helcia fotke widziałam :D slicznie kochanie!!!! az mi sie zachciało tez ciemnego brązu :) ale calego miasta to ja nie bedę obsługiwac :P za duzo mam tu w okolicy takich co juz pazury robią ;) ale spoookooo...na razie sama dla siebie chce :D Uni wczoraj czytałam na forum wizaz i trafiłam na taka ostrą rozmowe, jak kiedys pisałaś...że te z kursem są okropne i niesprawiedliwe dla tych bez kursu! faktycznie jak szarańcza się tam zrobiło w takim tematcie... i tym bardziej to głupio wygladało, bo laska chciała zapytać o "krok po kroku" bo chciała sama sobie zakładac...nic nie mówiła, ze komuś, tylko, ze chce samam dla siebie miec taniej...a tamte jak wsiadły na te bez kursu to az sie momentami nie dobrze robiło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:) hmm iri manikiurzystko, no to idz na ten kurs:) moja kolezanka była chyba placiła cos 300 zl , tylko niewiem kto to organizował:Pi bedziesz mogla otworzyc w domu salon i robic kolezankom i innym kobietom paznokietki:P:P i zołzy beda przyjezdzac ;);) a ja sciagnełam juz film ,,brzydka prawda'' i ogladne wieczorem , tego mojego przystojnego ciacha Gerarda Butlera Am AmAm !seksowny jak diabli..;) http://lipek113.eu.interii.pl/UglyTruth.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri szkoda mi kasy na kurs... bo tu u mnie są za drogie te kursy :o ejjjj a o czym ten film???? facet fajny, ale tą aktorke tez lubię!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie padaaaaaaaa 😭 szklana pogooodaaaaaa szyby niebieskieeee od tlewizorówww:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu to widocznie u Was na północy tak :o bo u mnie nie pada, ale zachmurzone...a co jakis czas na pare minut wyjrzy słonko :) ja nic nie chce mówic... ale mam lekkie mdłości :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri romantyczna komedia:) nie wiem dokladnie o czym bo dopiero go mam ;)i musze obejrzec:D ale mam slabosc do komedii romatycznych a jest znim jeszcze jedna komedia zajebista brzmi tytuł PS KOcham Cię, on jest cudowny,irriii kocham goo,zakochałam sie w nim!!:D:Dhahahazołzy do kina idzcie jurtro premiera tego filmu o ktorym u mnie mowa :D brac męzów chłoów i do Heliosa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój by tego nie wytrzymał :O komedia romantyczna to dla niego tortury!!!!!!!!! 😭 kto idzie ze mna do kina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt mezczyzni nie lubia tego typu komedii romantycznych,dlatego najlepiej isc z kolezankami albo samej poogladac:D iri mdlosci:P:P dziwisz sie:P i ,,kto to mówi ''sie zaczyna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka uuu :D mdłości... :> hehe ja lubie rózne filmuy, nienawidze jedynie fantastyki skifii to dla mnie nie do oglądania jest :D Uwielbiam dobre horrory , thillery , sensacje, dobra komedia tez nie pogardze Czasami lubie jakieś spokojne kino familijne obejrzec najlepiej z jakimiś psinkami :D Jeżeli lubicie horrory czy thillery mocne - dla widzow o mocnych nerwach to polecam *Eden Lake Ostatni dom po lewej Siedem dusz tez polecam ale to juz nie horror Familijne (szczwegolnie dla wielbicieli pieskow): -hotel dla psów -marley i ja (chociaz ten film to mnie zdołował :P) a ja ostatbnio w kinie bylam na Zalodze G 3 d haha bo spodobaly sie mi i mojemy 3d , a wczesniej bylismy na epoce lodowcowej 3d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope słyszałam,ze epoka lodowcowa swietna!! prawda?? ja horrorów nie lubie :o ale sensacja jak najbardziej... thrillery tez niektóre łykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja thillery to najbardziej lubie typu: - milczenie owiec -piły wszystkie czesci -swit zywych trupów -klatwa -teksanska masakra piła mechaniczna :p:p ale te horrory wole z facetem obejrzec ,moj były je uwielbiał:O teraz wole komedie z.. E> E>:):) hahah;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam o tej eopce lodowcowej ,ze dobra jest ja bylam ostanio na filmie: moja wielka grecka wycieczka... nawet niezly, delikatny taki, ale dajacy do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m isie podobała Epoka ale sząłu wielkeigo nie było :) najlepsze sa komentarze dzieci bo to wiadomo cala sala wypelniona rodzicami z e swoimi pociechami a te nadaja i nadaja caly czas :D z tych co napisalas to wszystkie filmu lubie :D szczegolnie piła 1 kocccurrr :D albo krzyk :) tez lubie ta maska :D teraz ogolnie duzo filmow sciagam jak pogody nie ma i mojego w kraju to co ogladam oczywiscie :P a jeden film jak przezywalam Anioly i demony jak zk olezanka w kinie bylam masaaakra jakas podobał nam sie!! :D tak sie wczulysmy w akcje filmy ze tam w jednym momwncie prawie plakalysmy haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dajacych do myslenia... polecam Kobiety pragną bardziej !! świetnyy film!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek : ))))))))))))))))))))))) witam pieknie w ten zachmurzony dzionek..... mimo pogody humorek świetny .... a dlaczego???? moje dziecko zaaklimatyzowało sie w przedszkolu huraaaaaaaaaaaaaaaa nie ma problemów... ładnie je, rano nie płacze, ładnie sie bawi, troche marudzi przed spaniem po obiedzie ale to ponoc normalne hehe no a tak jest rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlansie tez lubie filmy jak jest ciekawa akcja -kod da vinci (anioly i demony musze poczekac z tym filmem :p) -mroczny rycerz - skarb narodów (1 i 2 czesc POLECAM!) duuzooo wymieniac:P:P juz nie przepadam za komediami mlozdiezowymi typu - polowanie na druhny -americam pie ale najlepsza komedia dla was moje zołzy ktore koniecznie musicie obejrzec!!! ,.,ostroznie z dziewczynami'' 100 procent zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaś no to superrr !!!!! :) fajnie że mała zaklimatyzowala sie i nie placze :)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre ja kod czytalam , nie ogladalam za to anioly i demony tylk ow kinie widzialam a kasiazki nei czytalam - czego oczywiscie zaluje bo uwielbiam czytac dobre ksiazki a kod da vinci to pochłonełam !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×