Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka dla mnie koniec juz :P juz nie odczuwa sie tak tego ciepła, rano zimno , pogoda się psuje jak do południa jest słoneczko to potem deszcz albo odwrotnie masakra :D a teraz u mnie nadciąga burzzaaa, grzmii :)a mój pies warte przy mnie trzyma bo się boi bardziej burzy ode mnie hehe :)) aa Irrenka dzisiaj zrobiłam pesto !! dziwne to ale dobre! ale taki inny smak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no inny włąsnie ;) ale czy Ci na pewno smakowało?? :) ;) nie sciemniaj...przeciez jak Tobie nie smakowało, to ja sie nie obraże :P mnie smakuje ale innym nie musi :D gdzies mi sie rzuciło w oczy, ze na północy może padać grad :o więc może to idą gradowe chmury??? oby nie!!!!!! u mnie jest w miare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iirenka jakby mi nie smakowało to bym napisała :) dobre jest ale jak mówiłam inny smak :D jutro sobie też zrobie :D a Ty bez męża dzisiaj że na neciku jestes?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej No lato dla mnie tez juz sie kończy ale ja bardzo lubię wrzesień i złotą polską jesień. pod warunkiem oczywiście że jest złota i świeci piękne jesienne słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz mam troche czasu zajrzeć do was :P Strasznie napiety weekend mam :P hehe :D No ale od wtorku postaram się zaglądać codziennie ;) Ale się stęskniłam :P hie hie :D Ircia zdjęcia na nk jakoś w tygodniu wstawie bo na razie czasu nie mam :P Ale wczoraj była imprezzzzzka i niech nikt nie mówi, że bez alkoholu nie ma zabawy bo jest!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna :) mi się jesie kojarzy deszczem , chlapą , błotkiem :D chociaz lubię jak drzewka są kolorowe :D Helciaa czeeeść ! :D ok teraz masz 3 dni na nadrobienie stronek któe napisałyśmy podczas Twojej nieobecności i potem prosze nam streścić hahaha :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope zwariwała hahahahahaha ;D To Ci czub :D naprawde chciałabym ale chyba musiałabym tu siedzieć 24\7 hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Helcia przepytamy Cie dokładnie co która kiedy pisała :D Hope ja lubie tylko wrzesień kiedy jeszcze ta jesień ciepła, słoneczna (pod warunkiem że jest ;) ) Bo deszczu, mgły i zimna to ja też nie lubię. Najgorszy jest listopad brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
Bardzo bym prosiła o wysłanie książki na maila o której mowa w temacie. Bardzo będę wdzięczna:) pozdrawiam :) mój mail- loona01@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeść Hope mąż był, dlatego weszłam tylko na chwilunie ;) samotna ja tez lubię ciepłą jesień, jak są kolorowe drzewka mieniące się w słonku :D ale i tak wiosna i lato są moimi ulubionymi porami roku... (jak byłam mała to lubiłam lato i zime - wiadomo jak to dzieciak!) Helcia spokojnie nie daj się zwariowac ;) lepiej opowiadaj co u Ciebie i co tam za przygody miałś :D ilonap zaraz wysle książke niedziela też sie zastanawiam dlaczego weekend nie ma 3 dni ;) ale dobrze, ze tu an forum mamy niedziele :P ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy dla zaspokojenia fantazji uprawiałyście lub uprawiałybyscie seks z kobietą? jakie jest wasze zdanie:P:Phihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri Ty zboczuchu :P ;) nie uprawiałam i na razie nie zamierzam :P nie ciagnie mnie do tego jakos... facet to facet... po to mamy gniazdko, by ktos mógł tam swoją wtyczke wsadzić :D ha ha ha ha a Ty znowu do dentysty...? i czemu tak weekendów nie lubisz?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przy porannej kawce ;) wiecie co???????................... jutro moje dzieci do szkoły i do przedszkola............. ja pierdziele...... szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych fantazji........ mhhhhhhhhhh..... kazda z nas takie ma.... mało która sie odważa ich spróbować..... ja próbowałam :)........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zdania jestem ze uzalezniona jestem silnie do hetero:P:P chyba to tylko dla odwazych taki krok;) no ja mam non stop leczenie zebów, dolnej szczeki , bardziej wykrzywionej:( i musze za kazdym razem leczyc, by nie powstaly stany zapalne a droga do paradontozy.. a bo weekendy sa nudne, nie mam z kim je spedzac ,najwyzej z rodzina, a tak od poniedzialku do piatku jestem w kontakcie z ludzmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
Witam serdecznie:)jestem tu nowa dlatego może i nie temacie i znowu bardzo bym prosiła o przestanie tego e booka z głównego tematu po prostu mam w związku wiele narastajacych problemów w ostatnim czasie że głowa mała:( mam nadzieję że pomożecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
Oj nie sprawdziłam wcześniej maila a lekturka już doszła, bardzo dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonap ja Ci tez wysłałam :D Madasia Ty szalencuuuuuuuuu i co jak było?? :D no wiem,z e jutro dzieci wyprawisz do placówek oswiatowych :D ha ha ha ha dobrzeeee niech się uczą dziewczyny :D impri to lecz te zabki, by były zdrowe i problemów nie sprawiały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła! hahaha nie uprawiam i nigdy nie uprawiałam z kobieta seksu:) zadałam pytanie z ciekawosci co o tym sadzicie:D macie czasem fantazje no nie?:p zebym sie odwazyla na takie cos , musialabym byc mocno pijana albo pożądnie by mi sie w główce poprzewracało, bo w swiadomosci tego bym nie zrobiła..:) ilona gadaj jaki masz probelm:) pomozemy ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika zatrzymaj sie i policz do 10 :D a kogo chcesz po mordzie lac?? bo może jednak trzeba lac i patrzec jak równo puchnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ircia... była całkiem fajnie.. i inaczej niż z facetem... ale dzięki temu doswiadczeniu wiem napewno,że kocham facetów hahahahahahahahahahaaaaaaaa..... mimo,że to było naprawdę niezapomniane doświadczenie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego sasiada który wrócil z urlopu i okazał sie totalnym dupkiem i jego popiepszona eks zone ,,jestem dobra ale do czasu i chyba ten czas sie własnie skonczyl nie bede go kryła ani przebierała w srodkach ,,,mam strasznego nerwa wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mad no wierze, ze na pewno niezapomniane i domyslam sie, ze nie da sie w sumie tak tego porównac, bo to jednak coś innego... ale facet to facet :D prawda!!!??!!!! ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika no to skoro juz wiesz że to dupek do kwadratu to nie miej sentymentów!!!!!!!!!! weź to na zimno i na pewno go w niczym nie kryj!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie ma to jak facet i jego dar natury hahahahahahahahahaahahaaaaaaa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka nie miałam okazji go jeszcze widziec ani słyszec ,,ale to co wyczynia jego eks zona przechodzi wszelkie granice on a wiem to od dziewczyny jego syna naopowiadal teakich bredni ze szokk kajal sie przed nia stwierdzil ze popelnil blad ze bez niej jest nieszczesliwy ,,a teraz ona wrzeszczy do mnie przez okno ,ubaw ma całe osiedle i ja w zasadzie niczemu tu nei jestem winna ,,ta kobieta z która on byl na urlopie siedzi sobie w domku i o niczym nie wie a ja musze wysłuchiwac ,,,no nosi mnie z nerwów ze szokk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×