Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Aga mysle, ze wystarczy jak Ty bedziesz mniej dzwonic, ale nie to, ze nagle zero odzewu! no i moze Ci się zdarzyc nie odebrac telefonu od niego raz czy dwa w najblizych 10 dniach ;-) a dziecko w jakim mniej wiecej masz wieku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he :D No teraz jak tak zrobisz to jak amen w pacierzu facet może zrobić w tył zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkasz
Irrenka będę Cię słuchać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołcho ty mosz myśleć ,a nie ślepo słuchać innych. Przeczytaj moją stopkę i pomyśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkasz
moj syna ma lat 12, facet 42, a ja 39 :):):) no własnie, ale ja go chyba troche przytłaczam, za duzo klepię ozorem, za duzo planuję, za duzo chcę od razu i cholera nie umiem przrwac tego ciągu, juz sobie obiecałam wczoraj ze zadzwonie, wytrzymałam do 17 z smsem, on potem dzwonił 2 razy, wieczorem zawsze dzwoni i od 25 dni gadamy codziennie po min godzinie ( troche zaczynam byc niewyspana), nawet przez moment byłam za granicą i tak gadalismy, wiec cholera, widze to zaanagazowanie ale.. no własnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkasz
do xyzed wiem ze mam mysleć sama :) a wiesz jakie było moje motto na stronie randkowej "Mowię to co myślę i robię to co chcę", od tego motta zaczęła sie nasza znajomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeca żech godoł,że blank spokojny chop jestem:D:D:D:D:D Jo yny jej dobrze życza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkasz
jeny jak ma sie zaczernić ? nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yny badej dziołcho żeby nie porobiło się tak ,że co inkszego myślisz,co inkszego godosz,a jeszcze co inkszego robisz bo wtedy łostanie Ci yno w politykę ruszyć :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed-kraglosci sa sexy,ale ja chce zadbac o moje nogi i tylek bo troche je zaniedbalam:p Irrenka-sprzet ok, musi go jakis facet skrecic bo sa 2 srubki i wiadomo ze babka sobie z nimi rady nie da:p Jak zaczynam na tym\"jezdzic\" to najbardziej czuje prace dupci i nog,glownie wewnetrznej strony ud. Na szczescie jest ta podporka,bo wtedy latwiej ruszac.Mysle ze sprzet spelni swoja role:) Bede na biezaco informowac o zmianach.Aha,i miesnie brzucha tez pracuja,nie tak mocno ale zawsze to cos:) Ales nam Xyzed walnal wyklad.Mam rodzine na slasku..ale oni tak nie..mowia:D Sexy-a jak tam pan GG? cos go tutaj nie widac juz,zdominowalas go czy ki diabel?:D Kaha-gazela to cu, ale dla mnie ciut drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha przystopuj troche, ale nie gwałtownie, bo bedzie głupio wyglądało... no i nie zaszkodzi jak np przerwoesz wasza godzinna rozmowe juz po 20 min i powiesz, że sorki, ale musze konczyc, bo sie z kumpelą umówiłam na telefon, czy cos tam wymyśl, abo jak sie bedzie chciał spotkac to powiedz, że akurat w ten dzien nie mozesz bo dziecku obiecałas że na basen pójdziecie albo do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D czwóreczko ja tak dla rozbawienia :D:D:D:D:D bo raczej mówię zamiast godać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehh fajny jestes:D I zostan tu z nami to bedzie super:) Swieza sląska krew sie przyda:p Ide sobie zrobic kawusie, ktos chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czwortej kawy ni moga bo mi za fest ten on się złonaczy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problem, nie wiem co kupic na urodziny chłopakowi, który własnie zdał do liceum. macie jakis pomysł na prezent urodzinowy, ale nie specjalnie drogi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka -> yno powiedz kaj byś ten papiór scierny schowała żeby go chop nie zauważuł???? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup mu coś przydatnego przy komputerze np kamerka ,głośniki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed przeraża Cie ten papier cooo????!!!! nie bój sie, bo to tylko tak na wrazie czego ;-) a co do prezentu to juz w zeszłym roku dostał do kompa bluetooth- a pod usb i cos tam jeszcze... a drogiego prezentu mu nie kupie, bo kasy nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkasz
to ku mu płytę cd z muzyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkasz
cholera niech mi ktos powie jak sie zaczernić????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha - za młody jeszcze!!! do liceum poszedł, ale ma chyba 16 lat... :-P aga - no fakt, ale ja nie wiem jakiej on muzy słucha... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga na głównej stronie forum dyskusyjnego, tam gdzie wszystkie inne tematy sie wyswietlaja na górze nad tematami jest czeronymi litermi: ZAREZERWUJ SWÓJ NICK czy cos takiego - i tam musisz kliknac itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga agnieszkasz troszeczke miałam podobna sytuacje do ciebie .Nie wyszło mi z facetem z którym mam syna ,nie szukałam nikogo sam sie odezwał na GG. Znał mnie podobno z widzenia i od kolegów.I bardzo mu sie spodobałam,zaczelismy tak dla głupot ze soba pisac,i pisalismy tak 3 miesiące poźniej zauwazyłam ze za nim jestem a on za mną,stwierdzilismy ze sie umowimy i tak było.Potem regularnie sie spotykalismy było super mój syn miał wtedy roczek zakochałam sie w nim ,świetnie zajmował sie moim synem jak prawdziwy ojciec i syn go pokochał.Tez tylko czekałam zeby sie spotkac przebywac z nim najlepiej 24h na dobe.Ale on pracował i ja tez wtedy pracowałam takze zostawały nam wieczory ciagło sie to jeszcze przez jakies dwa miesiące,aż okazało sie ze on sie tez zakochał i bardzo pokochał mojego syna nie wyobrażał sobie żeby nie mógł spędzac czasu z moim synem.Stwierdzilismy ze zaczniemy oficjalny zwiazek,bo ten początek to oby dwoje nie wiedzielismy jak to bedzie ,bo ja nie myslałam po nieudanym związku ze jeszcze bedzie ktos chciał ze mna byc,a on nie sądził ze związe sie z dziewczyna co ma dziecko.Chyba los tak chciał bo nasz zwiazek trwał 2 lata aż w koncu sie chajtlismy i tak jestesmy juz 4 lata po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha jego mama by mnie chyba zabiła za taki bukiecik!!!! ona mysli, ze on nie wie do czego jeszcze siusiak słuzy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mu kup dyplom świetnego faceta,sa takie jajcarskie rzeczy teraz w sklepach,ty masz problem z 16-latkiem a ja z 7-latkiem jutro moj syn ma urodziny a ja pierwszy raz jeszcze nie mam dla niego prezentu,hmmmmm,jutro rano bede latac jak głupia po marketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×