Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

:D Nie sadze abys byl zgredem....ale-takie zgredy lubia podrywac mlode dziewczny:p A jeszcze w dodatku podjarany,lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj...dziewczynki....chyba bede musiala Was opuscic:-( za duzo osób mnie tu zdemaskowało:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D kiedyś taka młoda mi fajnie powiedziała,że poderwać to ja mogę ale własną doopę z krzesła :D:D:D:D:D:D:D:D tylko czemu ostatecznie dała się poderwać ?? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy przestan!!! tam widze tez miałas ten sam nick więc chyba nie ma strachu ...hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooooooooooooł zołzunie,u mnie miało byc słonce juz od dwóch dni i co ,,du.a nie ma ,pada i pada,albo na godzinke dwie przestanie,a u mojego męza słońce ja sie tak nie bawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Hope się melduje i obwieszcza, że u niej też słoneczko świeci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie leje ale humor mam super :D:D:D:D:D:D:D No przeca żech jest blank spokojny :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz jest koło Poznania i tez mu swieci słoneczko ,hmmmmmmmm. Ciekawe jak jutro bedzie bo mąz wraca i mnie już nery bolą coś sie zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo Xyzed jest super,juz kiedys czytalam jego posty.I nie daje mu wiecej jak 40 lat:p A ja luuubie dojrzalych mezczyzn:p Mam z takimi wprawe hihi Dostalam moj sprzet do cwiczen,juuupiii zaraz na niego wskakuje:D 🌼🌼 witaj Hope😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz za sprzęt w domciu Czwóreczko,ja mam od roku gazelle ale to takie wielkie ze zaczyna mnie drażnic bo nie mam gdzie jej wcisnąc jak goscie przychodzą.Niestety mam małe mieszkanko i z tego taki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D fajne jesteście :D:D:D:D:D:D Jam zgred ale mom dopiyro szterdziści sześć onych ale czuja sie na myni i ponoć tyż tak wyglondom,a nikierzy godajom że w łepie nasrane mom :D:D:D:D:D Wiycie jak to godajom gowa siwieje ten on szaleje :D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Boskie...nic nie zrozumialam:D Kaha ja tez chcialam kupic Gazelle ale ten sprzet jest b.duzy. Kupilam cudo na nogi i pupe,tak ma dzialac.Leg Magic. Przed chwila z niego zeszla hihi i czuje ze to strzal w 10:) Jak przychodzi jesien,zima to mam mniej ruchu,bo wycieczki rowerowe nie wchodza w gre,ale teraz....mmm....lubie sie spocic:p A w dodatku przy tak przyjemnej rzeczy Xyzed,masz caluska w ta siwizne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D dziołchy jo wom powiym żebyście wyciepły te wszystkie machiny bo i tak nojleszy na te wasze krągłości jeśli uważocie ,że ich za wiela mocie jest po prostu SEX :D:D:D:D:D:D :classic_cool: Jak ktoś nie kuma mogę przetłumaczyć:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ino jak chopa nie ma to nie ma sexu,,he he cza uzyc wspomagaczy,jak jakis sprzet. widziałam to Leg Magic tez bym to chciała ,ino sie wkurzyłam bo jak ja kupowałam gazelle to płaciłam za nowa 700zł była wtedy sprowadzana z niemiec a teraz jak weszłam na allegro zeby ja sprzedac to nową mozna juz kupic 400/450zł.SZok. W życiu jej nie sprzedam ,nie opłaca mi sie ona jest uzywana ale nie ma sladów uzytkowania fajnie chodzi ale ja bym ja musiała wystawic za 250zł bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkasz
Witam Wszystkie Kobiety Z przyjemnością Was poczytałam i spiesze się dołączyć do dyskusji o facetach.Ksiązkę o zołzach posiadam swoją własną, zczytaną i popodkreślaną na czerwono :)))), ale ...no właśnie. Opowiem swoją historię, jestem rozwódką od 6 lat, niedługo po rozwodzie związałam się z kimś na dłużej, to tez niestety nie wypaliło, a mnie przeszła w ogole ochota na facetów, zajęłam się dzieckiem, sobą, swoja kariera i było mi dobrze. Latem tego roku powoli zaczynałam odczuwac samotność i postanowiłam podejsc do tematu zadaniowo :), wiedzą że w okolicach 40 to facet sie nie znajdzie ot tak :), zalogowałam sie na randkach w internecie, choc generalnie podchodziłam do tego typu sposobu z dystansem.No i co ??? Znalazł sie, jak Boga Kocham, fajny, wymarzony, ciepły, znamy sie dokładnie 25 dni. oczywiscie jest ale, fascynacja wystepuje w pełni ale ja głodna miłosci chcę wszystkiego juz natychmiast, rzeczywiscie w te 25 dni zrobilismy wiele, spatykamy sie regularnie, spimy ze sobą ( seks z nim jest boski, 100% obustronnej satysfakcji), poznał i polubił mojego syna. Duzo ze soba rozmawiamy, ja jestem bardzo otwarta, czasami wydaje mi sie ze za bardzo, mowie co mnie boli, a co cieszy, regauje natychmiast, a on niby zaanagazowany ale studzi moj zapał, ze niby wolnosc, troche obawa przed zaanagazowaniem w pelni, ze trzeba powoli.Rezultat jest taki ze ja jestem dla niego dostepna non stop, a on albo ma czas albo nie ( wprawdzie ma bardzo powaznie chorego ojca i duzo czasu z nim przebywa, ale eske mogłby łaskawie puscic). sama nie wiem czy ja czasem nie szukam dziury w całym, normalnie wydaje mi sie ze zachowuje sie dokładnie odwrotnie ja w ksiazce o zołzach, zamast powoli to ja na oslep pędze w te jego cudowne ramiona.oczywiscie nie padaja słowa miłosc itp., ale jak mowi ze np za cos cie lubie, tu odpowiadam ze lubi to sie bułki w sklepie :) a on wtedy ze mam jęzor a nie nie języczek :) w ogole zadziora ze mnie straszna, ale to akurat jest wg . niego bardzo seksi. piszcie cos Kochane, co tym wszystkim myslec, troche chaosu w tej mojej wypowiedzi ale to czesc mojego charakteru, chaos i zamęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerunie!!!!! Dziołcho dyć z Ciebie idealno kandydatka do wybzykanio i wykolegowanio:D Ale to efekt braku faceta więc trochę potrafię Cię usprawiedliwić tylko obawiam się ,że możesz to odczuć boleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj agnieszkasz mysle, że to bardzo fajnie, ze znalazłas kogos bliskiego, ale nie uspij czujności! 25 dni to na razie niewiele, nie znasz go dobrze, więc bądź ostrozna!!!!! poza tym troche źle że tak lecisz na łeb na szyję, że tak mocno za nim przepadasz i dajesz mu to odczuc :-o powinnas bardziej pozołzowac! niech on sie nie czuje tak pewnie! wtedy Ty bedziesz bezpieczniejsza. Wiem że jestes stęskniona i spragniona miłosci, ale... uważaj na siebie! żeby nie było póxniej jakiegos zdziwienia lub rozczarowania (czego Ci NIE życzę!) Ja osobiscie bałabym sie tak otworzyc szybko przed facetem! nie zmianiaj sie radykalnie, ale bądź bardziej rozważna. POWODZENIA! ...no i oczywiscie jak masz ochote to zostan z nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agenieszka:-D Ja się solidaryzuje z Irenka,bo my z wielkopolski obie wiec tak samo myslimy:-D sluchaj jej bo to mądra babka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkasz
Jezu jak fajnie ze ktos do mnie mówi z sensem :):):) oczywiscie ze z Wami zostanę, jakze by było inaczej :) chyba w tym wszystki ratuje mnie niezwykłe poczucie humoru i optymizm :), dzis sie niby spotykamy po mojej pracy, na sobote juz tez sie umowilismy. On sie smieje ze ja mam plan marketingowy na zycie :) ( nota bene pracuje w marketingu:), ze tak to wszytko planuje, ale znowu nie przesadzajmy slubu z nim nie planuje, ani mieszkania razem poki co, a planuje bo ma dziecko, ktore sama wychowuje i musze wiedziec pewne rzeczy z wyprzedzeniem bo jestem zalezna od innych. ale fakt, czasami zachowuje sie jak skretyniała napalona nastolatka :) tylko co teraz, on juz wie ze ja chcę Jego, on niby tez ale bardziej zachowawczo, mniej tak zaborczo i co ja mam niby teraz zrobić, specjalnie mówic ze nie mam czasu a w srodku bedzie mnie skrecac z zalu, czy moze nie odbierac telefonów, albo moze samej nie dzwonic? albo moze w ogole powiedziec ze przemysłam i dajmy sobie troche luzu i spotykajmy sie na przykład raz w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×