Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

za maly na przedszkole...?

Polecane posty

Aniu i lepiej ze tak to zalatwiłaś, moim zdaniem to maly w sam raz moze zacząc chodzic do przedszkola. Ja bym nie rezygnowala a szukala jakiegos innego przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moja bylo tak samo:) to normalka u 3latkow czasem i po roku dzieci placza, a nawet w zerowce! to sa male dzieci. moja nigdy nie chciala zostawac, ale jak sie w poludnie zapytalam jak bylo to mowila ze super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja zrezygnowalam,przedszkole sie pozegnalo z nami przedszkolanki powiedzialy ze moj syn przeszkadza im w pracy i zebym go najlepiej oddala do zlobka,ze on ich nie rozumie bo mowia w innym jezyku.Zaprzeczaja same sobie co mowily o jezyku ze sie nauczy ze to nie problem ze poplacze i przestanie a tu taki numer mi zrobily,az sie poplakalam :( co ja mam teraz zrobic? szukac nowego przedszkola?od nowa to przechodzic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
Mój synek do dnia dzisiejszego też płakał, ale tylko przy oddawaniu. Dziś już było ok, i z checia chciał isc do dzieci. Radze abyś poszukała innego przedszkola. Mój synek jest w małej grupie bo 10osobowej i jest to napewno duży plus. No i najwazniejsze ma bardzo sympatyczna młoda opiekunke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest w poblizu inne przedszkole ale juz tam bylismy rok temu,warunki okropne.... 20 dzieci 2 opiekunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 dzieci i dwie opiekunki to w naszych przedszkolach rarytas Aniu. W panstwowych przedszkolach dzieciakow jest po 35 w grupie i jedna pani a dziecią krzywda sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Polecam przedszkola Fair Play w Krakowie. Świetne opiekunki, małe grupy i są też żłobki z tego co się orientuję. Na Łokietka są teraz zapisy, gdyby ktoś był zainteresowany. Ceny przyzwoite, także serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Jeżeli chodzi o Fair Play to najlepszy tam jest program, za to bardzo sobie ich chwalę. Co do samych miejsc, podpowiadam że w Tarnowie też otwiera się nowe przedszkole i są zapisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Kowalik

Mój syn ma 2,5 roku i zapisałam go włąśnie do Fair Play w Tarnowie, zaczynamy w czerwcu więc zobaczymy co będzie, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ofertą, placówką i obsługą. Liczę na to że i Młody będzie podzielał moje zdanie 🙂 Póki co cieszymy się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Każde dziecko jest inne więc nie ma co generalizowac. Mój starszy poszedł do przedszkola dopiero jak miał 5 lat, a młodszy ma 2 i pół i zapisałam go do Fair Play na Klimeckiego w Tarnowie i jest zachwycony - ciągle tylko psedskole i psedskole mamy w domu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja posłałam synka do przedszkola w wieku lat 2,5 i byłam zadowolona, a młodszą córkę również posyłam we wrześniu do Fair Play w Tarnowie - ma obecnie 2 lata i uważam że wiek odpowiedni, zwłaszcza, że mamy blisko do placówki, a młoda aż się garnie do innych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×