Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonaaa

czy sa tu dziewczyny ktore przebywaja w anglii,irlandii i sie odchudzaja???

Polecane posty

Gość zielonaaa
Coaster,jasne ja juz dzis zaczelam mimo tych wstretnych rogalikow no ale sie nie poddaje...zjadlam po 15 obiad,tak sie juz przyzwyczailam ,ze jak wracam po trzeciej z pracy cos zjesc musze bo mnie ssie...dobrze przynajmniej moze sie naucze jesc o stalych porach:)zjadlam troche ryzu z warzywami wiec nic zlego chyba:)ja ostatni posilek do godziny 20 bo klade sie spac pozno,czasem i 1szej w nocy to bym nie dala rady tak.. Silownia dobra sprawa ale ja u siebie nie mam silowni[jestem w dziurze niestety]a do wiekszego miasta mam z 40minut autobusem to dojezdzac z dwa razy w tygodniu w wolne dni to jakos mi sie nie widzi..i to jeszcze samej:( Kupic sobie musze jakis sprzet do cwiczen...w Argosie w katalogu najnowszym widzialam dosyc fajne steppery i nie drogo:) Ja dzis ciagle biegam do wc i sikam..nie wiem czemu ,wody wypilam zaledwie pol 1,5litrowej butelki,ale codziennie od tygodnia moze pije z dwa razy dziennie herbate z zurawiny i malin+cytryna..moze dlatego dzis tak latam do wc..:P Ile chcecie schudnac bo chyba nie pisala zadna z Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Dziewczyny po ile macie lat ze musicie sie odchudzac(chcecie). Kurde ja nigdy nie musialam mieszkam teraz w ANglii,ale z gory wiem ze w razie jak przytyje z 15 kg to ciezko bedzie mi sie zaczac odchudzac jakimis dietkami...:/ALe co tam nie bede sie dolowac na przysz;osc. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dover dover dover
hej laseczki :) ja jestem w UK od 3 miesiecy i tez mi sie jakos z 3-4 kg przytylo;/ dobrze,ze niedlugo juz wracam(bo przybylam tu tylko na wakacje do pracy) ale jak ktoras juz wyzej pisala, ja tez jem sniadanie, pozniej kawalek chleba i obiad po 17, a to juz pozno wlasnie. I w sumie wtedy sie zapycham i opycham jedzeniem na noc;/ a brzuszek juz jest wiekszy coraz;/ ja jestem na samym poludniu, kolo DOVER. echhh powodzenia kobietki w odchudzaniu,ja jak wracam to sie ostro biore za siebie, bo mam ok 15 kg nadwagi;/ szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
Coaster a nie doczytalam,ze chcesz do swiat schudnac z 10 kg..No wiesz co ja musze sie sprezac bo chce zgubic chociaz z 6 do 20 pazdziernika bo lece do Polski na dwa tygodnie..wiec mam malooo czasu.. Mysle,ze sie uda w koncu mam motywacje..nie chce zeby mnie przyjaciele widzieli taka jak wyjezdzalam,chce zeby widzieli zmiany;)) To Ty sie tutaj tez uczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
ja mam lat 26 noi z 6,7 kg by mi pasowalo jak nic schudnac,dla siebie ,chce sie lepiej czuc,byc pewniejsza siebie a nie czuc sie jak jakas szara mycha...bo czasami sie normalnie tak czuje,dobijajace to jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster 20
nom, zaczynam studia na middlesex university:) ja mam 20 kat jak to po nicku widac;) ja bym w sumie chiala 7 kg a 10 to juz kurde byloby najlepiej:) fajnie masz ze 20 pazdrziernika juz polska ja wszytkich na gwiazdke dopiero zobacze:( buuu;D co do silowni. no karnety najlepsze bo sie ma motywacje ze kasa poszla. ale ja niecierpie silowni:/ juz wole spacery i taki bardziej spontaniczny ruch...chociaz pewnie powinnam wolec silownie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
no ja na gwiazdke bede pracowac,niestety:( i jak dietkowanie,udalo sie dzis nie zgrzeszyc? u mnie ok,o 20 zjadlam ta mizerie i ciagle pije wode bo cos zaczyna ssac ,ale musze sie czyms zajac zeby nie myslec o zarciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
chyba juz spicie:P ja troche potanczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaa
Dobry wieczor , ja od teraz biore sie ostro zero slodyczy chleba ziemniakow i jakichkolwiek produktow macznych.Bedzie mi trudno , bo pracuje jako opiekunka a wiecie jak to jest z dziecmi tu ciasteczko tu wafelek.Ale slimfast mam i to w miare zapycha nawet w zupelnosci wystarcza jako samodzielny posilek i ma tylko 220 kl mozna ich wypic nawet z 5-6 dziennie.Tyle ze ten smak sie nudzi ja jestem na etapie czekoladowego,A kupilam go w wilkinsonie za niecale 5 funtow, polecam dla poczatkujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w Brighton. Od lipca zeszłego roku. Za trzy dni wracam do Polski. Przytyłam tu prawie 10 kilo, spasłam sie na tutejszych kebabach, pizzach i hamburgerach z McDonalda które tu kosztują grosze. Jedzenie jest tanie i na wszystko stać więc sobie dałam popalić ostro i spasłam się jak świnka :( Od pięciu dni jestem na bardzo ostrej diecie, dzięki której schudłam mniej więcej 5 kilo w 5 dni. Nie moge się doczekać powrotu do Polski bo nie byłam tam od października'07. Niestety, szef nie chciał dać urlopu a potem wylał z pracy. Odchudzam się jajkami i grejpfrutami, dziś zjadłam gotowane udko kurczaka, na kolacje grejpa i koniec. Czuję się wspaniale, z dnia na dzień co raz lepiej. Wczoraj miałam kryzys, ale nie pomyślałam żeby się poddać. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, zarówno te co już są w UK, jak również te co zamierzają tu przyjechać i dla niech rada - uważajcie na gotowe jedzonko :) Smaczne, ale tuczy jak diabli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster20
haha nie zgrzeszylam, o 21 tylko jablko zjadlam;/ ale jest ok. mmm slimfast! ja tez to jem czasamil;D truskawkowy i czekoladowy sa niezle. 3mam kciuki odezwe siejutro:) 5kg w 5 dni? wow, niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
witam dziewczyny:) Kate..gratuluje ,niezly wynik ,tylko uwazaj zeby sie nie wrocilo,wiesz jak latwo mozna przytyc po takich dietach `cud`... Ja wlasnie jestem po kawie i po mleku z platkami owsianymi-pyyyszne:)) postanowilam sobie to jsc na sniadanie,moze mi sie nie przeje szybko:)) Na obiad gotowana marchew z brokulami ,troche smietany i czosnek,pyszne:)) Na kolacje nie mam pojecia co zjem,moze pomidor,podobno tez bardzo dobre przy odchudzaniu,gdzies tu na forum wyczytalam,ze mozna szybko schudnac jedzac pomidory:) Hmmm,moze jak pojade do wiekszego miasta zakupie sobie ten Slimfast,za piec funtow,ale ile tego masz w opakowaniu?czy to jedno jest za piec funtow??na ile Ci to starcza?:) Kate..a dlaczego wracasz do Polski? Ty chyba pisalas tu swoja historie jesli sie nie myle... Coaster co dzis jesz?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
kokoszka Doskonale Cie rozumiem,pracowalam jako opiekunka jka bylam jeszcze w Polsce i powiedzialam sobie ,nigdy wiecej!nie to,ze nie lubie dzieci czy cos,jednak to bardzo odpowiedzielna praca ,czasem wrecz stresujaca..moze sie ze mna nie zgodzisz..ale ja wiem swoje:) Ile to dziecko ma lat? ja juz wole sprzatac te zakichane pokoje niz pilnowac czyjas pocieche:P a tak w ogole to juz chcialabym miec swoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoszkaaa
Ja ma swoja coreczke i dorabiam sobie jako opiekunaka. Pilnuje nie spelna dwu letniej dziewczynki. Inna praca dla mnie odpada bo jak ja wynajme opiekunke i zaplace za travelke to moze zostanie z 80 funtow.A tak mam na czysto 100 tyle ze naprawde daje w kosc.Przez to ze mam teraz drugie dziecko to jestem raczej pewna ze nastepnego nie chce.Po prostu nie mam sily.Padam na twarz juz o 21 . A co do tych slimow to fakt czytalam ze po nich jojo morowane jak sie nie bedzie pilnowac po ich odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
kokoszka a ile masz lat ,jesli mozna wiedziec? Dobra dziewczyny ja teraz uciekam pod prysznic i na jakies male zakupy do Tesco,moze tam kupie jakies tabletki wspomagajace odchudzanie,chociaz watpie..Ale i tak pasuje mi isc zaopatrzyc sie w jakies warzywa,wode itp..jutro juz do pracy:) Wpadne tu pod wieczor moze bedzie Was wiecej. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JUZ MAM 29 LAT, PRZERAZA MNIE TO MAM WRAZENIE ZE ZA CHWILE BEDE MIALA 40 , BOZE .... JAK POMYSLE TO LAPIE DOLA moja corcia ma prawie 4 latka. A co do wagi to na razie jestem w miare wytrwala w postanowieniu mniej zrec. Ciekawe na jak dlugo bo nie dlugo okres nadchodzi , a wtedy to koniec moglabym konia z kopytami zjesc. A z ta moja waga to walcze juz od lat, zawsze bylam pulchna , najgorsze sa u mnie nogi Mam 163 i 65 kg Marzy mi sie 59kg wszystko przede mna. A tutaj w Londynie to bardziej trudne niz gdzie kolwiek, wszedzie same grubasy i na dodatek w szmych miniowkach. A do tego mozna kupic prawie kazde ubranie w dowolnym rozmiarze. Dobre to i nie dobre. A jak wam dziewczyny idzie jakie macie sposoby, mi sie basen marzy ale sama nie chce chodzic a moj maz to sie wstydzi( tez by mu sie przydalo zajrzec na to forum hahaha).N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster20
eeej no;/ ja zawalilam dzisiaj na caaalej lini/ dobrze tylko ze duzo ruchu dzisiaj mialam bo inazej byloby bardzo kiepsko. iak w sumie jest kiepsko ale byloby tragicznie;D ej no ja nie wiem, jestem jakims nieudanym dzieckiem;D Bozia nie zaoparzyla mnie w silna wole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster20
kokoszka dokladnie! ja tu jak patrze na e wieloryby to czuje sie chuda mimo ze wiem ze musze schudnac...echhh...w dodatku wszytkie ciuhu na ciebie wchodza bez problemu! i dobrze i zle, ak jak powiedzialas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
dziewczyny macie racje z tymi grubaskami w miniowkach ale szczerze powiedzcie czy wam sie to podoba??dla mnie to ohyda,oblesne,fuuj:P nigdy bym sie tak nie ubrala a patrzac na te grubaski stad to wcale az taka gruba nie jestem [jaki cukier]:)) ja mam 167cm i waze 65kg,chcialabym z 58 wazyc ,teraz mam w sobie taki paler ,ze wierze ze sie moze udac:)) ciagle mysle o Polsce,ze juz niedlugo moze to mnie tak motywuje,oby:) Bylam na tych zakupach ,kupila warzywa,jogurty ale owocowe mysle,ze jak zjem jeden w ciagu dnia nie zaszkodzi mi,no nieprzesadzajmy:)kupilam tez ciemny chleb ,serek bialy light i SlimFast!!:)) W Tesco znalazlam o smaku truskawkowym bylo,banananowym i czekoladowym ,wzielam czekoladowy na poczatek ,mysle ze ten mi podejdzie najbardziej.Do tego sojowe mleko.. Od jutra zaczynam pic,chcialabym przed praca ale czesto wstaje 20 minut przed wyjscie,szybk sie myje ,ubieram i lece do pracy w pracy czesto nie jem nic,tylko kawa z mlekiem gorzka:)Nie slodze juz herbat i kawy kawal czasu takze bez bolu:) Jeslimi pomoze ten SlimFast to bede go kupowac ,faktycznie piec funtow kosztuje ,wiec nie drogo:) Widzialam tez jakies tabletki z Tesco na odchudzanie,ale nie wzielam..i Adios tez jakies tabletki gdzies tu na forum czytalam,ze ktoras brala niby pomogly ale ja sie boje tu kupowac takie tabsy,bo nie wiadomo co tak naprawde w tym jest,nie chce sobie zaszkodzic.Mam kilka jeszcze tabletek Blonnika co sobie z PL wzielam ale to juz koncowka:( Jutro po pracy warzywa[juz ugotowane] z jogurtem naturalnym,na kolacje pewnie to samo:)) smakuje mi naszczescie wiec nie jest zle:) a i kupilam sobie tez batoniki mussli SlimFast,sa trzy wiec w razie wu ochoty na cos slodkiego bede sie tym ratowac:) Dziewczyny macie wagi w domu?wazycie sie? Ja musze sobie kupic... Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
Kokoszka ja mam 26 lat wiec tylko trzy mniej od Ciebie ,wiec nie doluj mnie kobieto:P I dziecka brak:( ale moze juz niedlugo jakies starania ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
coaster..nie przejmuj sie ,jutro jest nowy dzien ,dasz rade..ale zeby mi to bylo przed ostatni raz,takie obzeranie sie;) hehe ,do jutra mam nadzieje,ze tu bedziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
czesc dziewczyny i niespodzianka - zwazylam sie na wadze w miejscowym wilkinsonie i wyszlo mi w butach i ubraniu 65 kg!!! przypomne ze jak tu przyjechalam mialam 62,5 w ubraniu wiec idzie nie w ta strone troszke to dziwne bo: pracuje na housie po 4 ha dziennie do tego mam po 4km do pracy ktore chodze i w pracy kiedy dziewczyny angielki na sniadanie jedza chipsy i batony ja jem jogurt albo banana nie jem fast foodow choc moj facet pracuje w pizzeri ale ...kurde przytylam z tego wszystkiego kupilam sobie travelke na autobus bo mam juz druga prace i bym nie dala rady biegac z jednego konca miasta na drugi a od kilku dni zarzeram sie platkami owsianymi z na slodko -z jogurtami lub na slono z rosolkiem ... mam brzuch jak baniak :( cholera to pierunsko przygnebiajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
jutro mam teoretycznie wolny dzien choc zaplanowane pare spotkan wiec mogflabym sobie zrobic lzejszy dzien ale jak skoro ja w kolko jem jogurty... nie lubie ich zarcia nie trawie tych gotowcow smakuje mi tylko kisz nie smakuje mleko jest puste jak woda musli juz nie jem bo mam platki owsiane ale chyba nie mozna zyc tylko na jogurtach owocach i warzywach a i oczywiscie miesa tu nie tykam wiec moze mi podpowiecie jaki lzejszy dzien moge sobie zrobic co.. ps. chyba zaczynam lapac dola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
ale wszyscy juz spia to ja tez dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster20
znacie ta reklame brand flake'sow kelloga? ze wstaje koles i glos lektora mowi niewazne o bylo wczoraj dzisiaj nowy dzien i twoja szansa na rozpoczecie lepszego odzywiania itd itd? to ja sobie wlasnie obejrzalam i stwoerdzam ze raja. wczoraj zawalilam to dzisiaj sie zepne i zjem mniej. na szczescie mam tylko 4 godz przerwy od 8 do 23 wiec moze nie wpieprze ze duzo;/ echh kaffe wiem ze to przygnebiajae;/ jak hcesz zrobic lzejszy dzien to hmmm, kurde nie wiem, tu wszytko jest oblesne tak jak mowicie...moze na warzywkach? zielona, jasne ze mi sie grubasy w miniowkach nie podobaja i za cholere nie che byc 1 z nich! ;D milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY Laseczki. Ja wczoraj padlam na twarz, nawet nie ogladalam tv. Jak na razie jestem wytrwala , mam wage ale na razie nie wchodze bo ja tutaj glodna chodze a na wadze pewnie tak samo albo wiecej . Mi slim sie skonczyl a w Morisonie byl tylko truskawkowy , jak dla mnie nie do przelkniecia, Ale wiec co mozna sobie zropic tak nie wiem ze dwa razy w tygodniu koktajl bananowy ( 2 banany i szklanka mleka) i lod oczywiscie to ok 250 kal, ale bardzo sycace dosknale jako sniadanie. Albo np,zapiekanki z czarnego chleba, ja kiedys kupilam w lidli za 65 p i naprawde ekstra , bardzo podobny do naszego polskiego.. do tego dajesz ogorek kiszony troche cebulki i zakrywasz plasterkiem sera i do piekarnika pycha mowie wam.Bardzo sycace sniadanko a i oczywiscie bez masla ja jeszcze czasem dodaje szynke albo salami ale wtedy tylko jedna kromke wsuwam. A moze wy macie jakies przepisy takie latwe tanie i szybkie do zrobienie. Ale wiecie co wracajac do tych ciuchow za cholere nie moge kupic sobie jeansow juz chyba bylam wszedzie.Moje ostatnie gapy juz za stare do chodzenia wszedzie tylko skinny , a przeciez to najgorszy model spodni dla sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster20
hmm ja ide po spodnie w sobote, mam nadzieje ze jakies znajde:P narazie moja dieta ok;D a co do wagi to ja nie posiadam, ale spoko, zwarze sie na swieta jak przyjade do polski, byl tylko nie pokazalo mi jakiejs monstrualnej liczby;D proste przepisy? ja np na obiad czesto jem kasze kuskus z kukurydza i marchewka plus 2 lyzki oleju z oliwek. nie kaxzdemu moze smakuje kuskus ale taki biadek naprawde zapycha:) albo czasami kroje pomarancze i zalewm sobie jogurtem muller light waniliowym, tez dobre:D jak sobie przypomne cos jeszze to napisze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
Czesc dziewczyny:) Kurde ja chyba dzis za duzo zjadlam..fuck:-/ Sniadanie przed 12 zjadlam bo facet moj dzis robil,a jak on robi jedzenie to zawsze mi kaze jesc:-/to sie skusic musialam,dwie male kanaki,z pomidorem i szynka bez masla..ale mysle,ze je spalilam w pracy,bo dzis nawet mialysmy bieganiny troche..potem po pracy k.16 warzywa gotowane +jogurt naturalny(warzywa tym tylko polewam) o 19 mizeria +dwie kromki ciemnego chleba(takiego typowo dla ludzi bedacych na diecie),mialam ochote posmarowac sobie je maslem ale dzieki Bogu nie zrobilam tego..chociaz tyle:) noi teraz od 20 minut pije sobie SlimFast..dziwne to mleko sojowe ale powiem wam dziewczyny,ze bardzo mi smakuje z tym SlimFastem,pyszne..troche podobne do kakao..i faktycznie ,wypilam z pol i mecze..mecze:)) Nie wiem czy to dobry pomysl aby ten SlimFast pic tak pozno..ech,co o tym sadzicie?Mnie najczesciej tak dopada ssanie..pod wieczor i dlatego chcialabym sie w ten sposob bronic,pijac to... Duzo dzis chyba zjadlam..dupa ze mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
kaffe ,czesc:)) Nie doluj sie bo to nic nie da..tylko sie do nas dolacz..zawsze jakos lepiej sobie tu powpisywac to i owo..:) nie wiem co moglabys zjesc tu lzejszego,bo sama wiesz jak tutaj jest..beznadziejnie z tym..Ja jak czytalas moze od trzech dni wcinam same warzywa praktycznie..od dzis wlaczylam sobie SlimFast...i na stole lezy mi owocowy jogurt ale odstawie go na jutro bo wiem,ze juz nie wcisne w siebie nic..jestem pelna po tym Slim...naprawde ,polecam dziewczyny.. Kaffe zaraszam jak masz ochote cos skrobnac czasem to wpisuj..:) Dziewczyny i jak kolejny dzien odchudzania?dajecie rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×