Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonaaa

czy sa tu dziewczyny ktore przebywaja w anglii,irlandii i sie odchudzaja???

Polecane posty

Gość zielonaaa
jekaterina dzieki za kilka dobrych rad,trzymaj sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Czy moge sie dolaczyc do topiku? Jestem w Wlk. Brytanii od 10 miesiecy, przytylam w tym czasie ok. 7 kg ale to nie jest najgorsze - strasznie przytyly mi uda, biodra, tylek i brzuch. W Polsce tez raz chudlam raz tylam, odchudzam sie od czasow podstawowki (tej osmioklasowej oczywiscie) ale zawsze tylam regularnie. Teraz wygladam przysadziscie, bo do tego mam krotkie nogi. Stosowalam tu kilka diet, na jednej schudlam (rozdzielna, jest tu topik o tej diecie) ale szybko wrocilam i przegonilam poprzednia wage. Teraz zaczynam na nowo, od jutra. Na szokujacy poczatek 2 tygodnie 1200kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
witam dziewczyny:) 85Kasia85 jasne,ze sie mozesz przylaczyc do nas,im wiecej nas tym lepiej:) gdzie mieszkasz? ile wazysz ,ile masz wzrostu i ile chcialabys schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
a gdzie reszta dziewczyn???wpisywac sie co u Was :) ja bylam na zakupach ,ech z tym moim facetem robic zakupy to meczarnia..wszystko w pospiechu,bo nie lubi ze mna sterczec pol godziny w jednym sklepie..:P dziewczyny Wy tez tak macie ,ze potraficie pol dnia spedzic na zakupach?:P coaster20 odezwij sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster20
heeej! sorki ze nie pisalam ale tyle zamieszania mialam z przeprowadzka do akademika no i studia mi sie zaczynaja i ogolnie taki exciting time;D ale juz jestem. powiem wam ze przez stres i zlatawianie tego wszystkiego prawie nic od 3 dni nie jadlam i juz mam luz w ciuchach;D uffff;) a jak wam idzie? kasia, witam witam;D kazda tu tyje;/ ale ja jakos sie 3mam narazie, tzn nie wygladam jeszcze najtragicznniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
witam ja od dwoch dni jem to co mam z polski czyli dieta zawieszona ... walcze natomiast z tym co mi wyskakuje na twarzy - bo ostatnio mam wysypane cale czolo jakims syfem ... a i jeszcze jedno mam za dlugie wlosy mysle zeby jechac do fryzjera ale tu nikt nie umie mi podac rozsadnej fryzjerki - chyba ze zaufam chlopakom :p poza tym wpadam w sen zimowy i odczuwam marazm i nic mi sie nie chce ... kurcze jak ja nie cierpie dni bez slonca - co robicie na pozyskanie energi w takim dniu ?? aha i musze dzis kupic miesko na obiad dla mojego pana - zwykle kupuje kurczaka ale widze ze mu zbrzydl co wy zwykle gotujecie swojej brzydszej polowie zeby bylo miesnie zdrowiej i tanio ... no a tak w ogole na sniadanie zjadlam pomidorka z kotletem mielonym wiec chyba najgorzej nie jest moze dzis bede bardziej dietowac :) calusy na dobry dzien i do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mieszkam w Luton pod Londynem obecnie waze 58kg (jak nie wiecej bo wazylam sie pare dni temu hehe) przy wzroscie 160cm... chce schudnac 5kg ale szczegolnie zalezy mi na pozbyciu sie opony :/ ktorej nigdy nie mialam nawet kiedy wazylam wiecej... uda tez pozostawiaja wiele do zyczenia, wygladaja jak dwa slupy dzis mam 2 dzien diety, wczoraj dobrze mi poszlo ale boje sie ze bedzie mi teraz ciezko bo wlasnie dostalam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
witam :) coaster fajnie,ze jestes juz myslalam,ze nas olalas;) No ja wczoraj zawalilam strasznie bo moj mial ze mna wolne co zdarza sie rzadko ,wiec wyciagnal mnie do miasta i poszalalam troche...jak mowilam,ze nie moge isc do mc donalda bo sie odchudzam to sie krzywil i sluchac nie chcial..ech ,wiec zjadlam frytki,szejka wypilam i pozniej znowu jakies ciastko,winko...zero z dieta wczoraj ale od dzis znowu biore sie za siebie,nie ma sie co poddawac:] jeszcze nic nie jadlam ale planuje zaraz sobie mizerie zrobic a potem warzywa ugotowac i tyle:) ja wolne dzis wiec zamulam na necie ,bo pogoda brzydka ,nie ma gdzie pojsc i z kim...wszyscy w pracy ,a ja jutro na 7 ide ,wiec dzis odpoczywam;) Milego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI TE STARE I NOWE Ja tez przedgielam przez ostatnie dwa dni, dostalam okres i sama nie wiem juz czego to ja nie jadlam . Ale od dzisiejszego ranka stop. Skromne sniadanko, potem 30 min rowerek, zero slodyczy a teraz byla mini kolacja .Musze odpokutowac te dwa dni. Ale pogoda co do dupy totalnie. Moje dziewczynki zakatarzone i nie mozemy przez to pojsc do parku,a w domu to wiecie troche za nudno. W ogole jakos tak od niedzieli chyba w sen zimowy zapadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
witam:) ja dzisiaj tez skromnie zjadlam i bardzo sie z tego ciesze,musze sie ostro wziac za siebei bo mam coraz mniej czasu:( kokoszka rower stacjonarny masz?ja sie zastanawiam nad stepperem zeby tu w argosie sobie kupic..moze po wypkacie sie w koncu zdecyduje i kupie:)zawsze to jakis ruch bo biegac nie lubie.. kokoszka a to ty tego dzieciaka bawisz u siebie w mieszkaniu? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
85Kaska85 to Ty w sumie mieszkasz nie daleko mnie ,bo moze jakies 2 godziny pociagiem,bo ja mieszkam w malej miescinie kolo miasta Cheltenham,moze slyszalas o takim miasteczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
witam porannie ... ja juz po sniadaniu niezbyt diettetycznym ale coz zapasy z polski trzeba zjesc .. poza tym zaraz ide na spacer bo mam wolne w hotelu a wieczorem ide do drugiej pracy, na obiad mam w planie zjesc pomidorka jajko i papryke jako salatke ....no i oczywiscie pomiedzy posilkami woda z cytryna zobaczymy czy uda sie dotrzymac planu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dowaza mi ja do domu, inaczej bym nie chciala.Ja to sobie tak pracuje dla siebie i juz mi sie za bardzo nie chce, ale zawsze mam jakies zajecie glownie o to mi chodzilo. Bo jak bym chciala poszukac jakies roboty zaplacic za opieke do mojej corci i jesczcze trawelke to chyba teraz ma wiecej bo ok 120 za 5 dni. i calyczas jestem z moja A steperek tez mam , kupilam W argosie taki zraczka do trzymamnia, fajny polecam mozna sie niezle spocic, ale trzeba uwazac bo troche mozna sie umiesnic szczegolnie uda. Ja to mam takie napady na rowerek a za jakis czas na steper. Teraz mysle o orbitku , najtanszy ok 100 w argosie ale fajny to i steper i rowerek i jeszcze cos tam razem wziete Ja dzisiaj trzymam sie dzielnie ale jakis cudow nie oczekuje pomalu pomalu.Zero bialego pieczywa makaronow ziemniakow i sosow. Ze slodyczami tez ostroznie ale czasem.... Ta pogoda mnie dobija ja potrzebuje slonca bo umieram. Juz tak mysle o jakims cieplym kraju,mam kumpele na cyprze ale wiecie 30 stopni caly czas i do tego wszelkie robale pajaki jaszczurki huj wie co ona tam ma jeszcze to tez nie za halo Pozdrawiam do zobaczonka, musze sie brac za obiad dla potworkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny .... przybywam do waszego grona,tez tu mieszkam juz dosc dlugo i kurcze przytylo mi sie troszke,165cm,waga-66 ...a bylo 71 kg,wiec jakis postep jest.ale bardzo powoli mi to idzie... pozdrwiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
no i juz nie dotrzymalam postanowienia bo zjadlam zupelnie co innego .... ale za to duzo pije :) calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
witam:) dziusek ladnie schudlas ,jaka diete stosujesz?:)ja to bym sie teraz bardzo cieszyla z ubytku 3kg nawet:( musze sobie wage kupic noi jakis sprzet ,mysle nad tym stepperem .W polsce mam rowerek pojezdzilam na nim chyba dwa tygodnie i sie popsul to reklamacja ,dali naprawiony i powtorka..z allegro w tedy wzielam i mowie juz nigdy wiecej z allegro:P ja jestem po warzywach[jeszcze mi sie nie przejadly]i po slimfascie i czuje sie baaaardzo napchana,postaram sie juz nic nie jesc dzis,moze sie uda:) U mnie tez pogoda beznadziejna,chociaz w pracy przynajmniej nie jest juz tak goraco:) Zjezdza ktoras z Was do Polski w ogole?jakis holiday? nie myslicie zeby wrocic do Polski na stale?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
dzis nastapi ten szczegolny dzien kiedy pojde sie zwazyc - to bedzie waga w wilkisonie wiec jak cos powiem ze oszukuje :p poza tym mam 2 offa i to tyle potem mam juz bardzo napiety grafik w tym tygodniu w klubie mamy chyba nawet impreze na 120 osob i 2 barmanki na 2 bary hahah ale dam rade ps. wkurzylam sie bo wpierniczyli mi BR jako tax a ja przeciez mam NI czy ktoras mi podpowie czy moge cos z tym zrobic zeby z nastepnej pensji 1/4 nie zabrali mi na tax?? a co do wyjazdu - do polski chce na swieta a na stale - no coz ja doppiero przyjechalam tu . calusy od kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
pomocy waga u lekarza pokazala 65,7 Kg w dzinsach butach i swetrze - czyli juz niezle przytylam :( k.... mac !!!! musze sie brac za siebie SLODKICH SNOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Znacie jakies produkty które mozecie polecic ? Co jadacie za granica na dietce/:-)) Wypatrzyłyscie cos mniam mniam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Czesc Lonly, powiem ze nic mi do glowy nie przychodzi mniam mniam. moze dlatego jak bylam na wakacjach w PL to przytylam ze 2 kg. Tutaj fajny jest ten dostep do owocow przez caly rok, truskawki arbuz a przeroznych warzyw. A jadlyscie smazone banany, ona nawet ponoc nie nazywaja sie banany tylko jakos plainen czy cos takiego. Ale powiem ze nawet nawet, moja kolezanka Kloumbikja kiedys smazyla i tak z ciekawosci posmakowalam. Podobne do naszych frytek tyle ze slodsze, No napewno to nie jest danie niskokaloryczne , ale jakos mi tak przyszlo do glowy A ja dalej na dietce a raczej na diecie mniej zrec.a juz na pewno nie wieczorem i dalej smigam na rowerku.Dzisiaj tez koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster20
heeej! a mi ciagle waga spada!! jestem w szoku...moze to ten stresujacy okres...ale mam luzniejsze ciuchy...i ogolnie jem w miare malo...no i zaczynam szukac jakiejs nowej pracy w sprzataniu mysle...znacie jakies dobre agencje hotelowe gdzie mozna znalzc prace? witam nowe dziewczyny razem damy rade:D ej ale przyznajcie ze tujednak nie ma takiej presji chudnosci nie? w poslce czulam sie gruba...tu sie odchudzam bo mam ochote:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
czesc wszystkim:) lonly ja tez niestety nie wiem co Ci polecic,jedynie jak kokoszka warzywa,owoce ,ciezko tu bardzo kupic cos nieklalorycznego i mniam mniam:P ja sie tez dalej trzymam jakos,jedynie co mnie gubi to podjadanie pistacji,bardzo kaloryczne,co?:( coaster,ja nie wiem nic o agencjach ja pracuje tu dzieki znajomym z pl..i wczesniej tez mialam tak zalatwiana prace...a to dlaczego odeszlas stamtad skoro chcesz nadal pracowac jako pokojowka? ale mialam dzis zapierdol w pracy...kaffe widze,ze chyba nie tylko tu brakuje staffu,bo ja mam bardzo podobnie,tyle ze na pokojach..sa dwa hotele jeden ma pokoi 14,drugi 22 i sa dwie dziewczyny,jedne w jednym druga w drugim...chore,co?tak zdarza nam sie dwa razy w tygodniu,bo dwie maja offa co tez z nami pracuja....brakuje ludzi do pracy jak nic...oszczedzaja na wszystkim:-/tylko to mi przeszkadzac zaczyna..a tak to nie jest zle:) kurde z tymi pistacjami to chyba przesadzam...jem je prawie codziennie po kilka razy dziennie..po prostu nie mam co robic to siegam po kolejna garsc...:(a wyjazd coraz blizej...az sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY A NIE MYSLALYSCIE O CWICZENIACH W JAKIMS KLUBIE.CHOCIAZ RAZ CZY DWA RAZY W TYGODNIU. Ja to bym chetnie na jakis areobik albo boks dla kobiet sie zapisala, ale nie mam z kim i nie wiem gdzie. A sama to jakos sie chyba wstydze? Co o tym myslicie.Ja osobiscie bardzo lubie cwiczyc ale musze miec nad soba kogos .Jak bylam w PL to chodzilam do klubu fitnes a tutaj to jakos nie moge sie przemoc, boje sie ze sie nie dogadam zreszta tylu tutaj ludzi.Sama nie wiem .A co wy o tym sadzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonaaaa- nie wiem w jakich ilosciach zjadasz te orzeszki ale to nie jest najgorsze rozwiązanie na przekaske. Orzeszki sa zródłem zdrowych tłuszczy wiec sa bardzo dobre na diecie.Ja uwielbiam orzeszki takie z przyprawami z lidla , sa w zielonym opakowani , pakowane po 150 g . Zjadam takie opakowanie na raz. Dlatego rzadko je kupuje i nie przechowuje w domu:-)) Uwielbiam je. Jak kupie to zanim dojde do domu mam juz puste opakowanie. Ja moge wam polecic jogurty z lidla naturalne 0,1 tł sa pyszne, i sa tez takie owocowe ze zborzami, rozne smaki i mało kaloryczne 53 kcal w 100 g . Jest bardzo duzo produktów z serii Linessa , sa bardzo mało kal w porównaniu do innych .Sa zazwyczaj z niebieskimi naklejkami, bedzie wam lepiej znaleźć :-)) np. ketchup ma tylko 35 kcal na 100g a normalny ma ok 100 kcal . Kupuje tez tam warzywa mrozone , które uwielbiam . W lidlu sa tez pieczarki w puszce , które mozna dodac np. do warzyw na patelnie( sa tylko w wodzie) To tak ode mnie dla Was... Pozdrawiam serdecznie:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszka- ja chodziłam do fitnes klubu przez ok 2 miesisce , prawie codziennie ale zniecheciłam sie, pozniej chodziłam na basen. Wada spadała, ale w tym czasie stosowałam głupie diety.Gdybym jadła tak jak teraz i cwoiczyła tak jak wtedy to pewnie efekty byłyby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
witam a u mnie zapasow z polski brak i zostaje mi to co mam tu ... czyli jogurty choc dzis na sniadanie zjadlam buleczke ale do pracy ide na piechote wiec 4km sie przejde :) ostatnio brakuje mi tych spacerow wiecie to taki moj czas na przemyslenie - a wyglada na to ze zostane sama bo moj facet wyjedzie pracowac do londynu - a ja zwiazkow na odleglosc nie uznaje ...( ale to nie jest ten temat topicu) choc mi smutno jak cholera - ide dzis do fryzjera na scieniowanie wloskow - bo juz sa za dlugie ,ciekawe ile mi pani fryzjerka zaspiewa za te usluge ... poza tym wiecie to dziwne waga u lekarza pokazala 65,7 a centymetr pokazuje mniej w biodrach o 3 cm niz jak tu przyjechalam milam 109 teraz mam 106 - tak jestem z tych szerokodupnych i w pasie mam 70 cm tak jak wczesniej wiec juz nie wiem ile i gdzie przytylam ... moze od tego lazenia po 8km dzieniie na poczatku zrobily mi sie jakies miesnie:) ok .... ide sie ubierac podmalowac i w ogole .. aha wiecie co nigdy nie bylam zarzarta katoliczka omijalam msze itd ... ale jak sobie ide i spaceruje to czesto sie po prostu modle - pomaga mi to , w tzw rownowadze w tym dziwnym kraju zawsze warto wierzyc ze KTOS nad toba czuwa :) no dobrze teraz juz calkiem zboczylam z tematu :p a pistacje bardzo dobre tak jak slonecznik , chipsy bananowe i inne bakalie pycha mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster20
odeszlam z tamtego hotelu bo echh skomplikowana sprawa:D:D ogolnie wlasnie kupilam sobie fajne ciuchy na poprawe humoru:D wiecie co? tak sobie mysle czy by nie zapisac sie na silownie? teraz jako studentka pelnoprawna mam 30% znizki! co wy na to? ja msle ze to zajebisty idea! a tak w ogole to dzisiaj jade na glowodce tzn nie glodowce ale wiecie, zaciskam pasa:D bo wczoraj wieczorem zjadlam 2 tabliczki czekolady z nudow:D troche grypowato sie czulam no i zeby poparwic humor najpierw znajdlam kostke potem pasek a potem poszlo:D ale teraz woda mineralna, zielona herbatka, potem moze lekka salatka i jogurcik i loooooz:D no a w ogole tozaraz ide do job center, agencje hotelowe tez ponzajdywalam wiec jestem na dobrej drodze;)) yeeeah. wiec co myslicie z ta silownia? warto no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster20
kaffe ja tez sie tutaj modle:) inaczej to bym w tej metroplolii zwariowala:) a spacery, racja, pomagaja odzyskac spokoj ducha hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster20
ooo nastepna londynka:D a gzie dokladnie?? no to jaki jest twoj problem:D? przytylas tu, schudlas, chcesz utrzmymac wage? i napisz cos o sobie:D witamy:D hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×