Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonaaa

czy sa tu dziewczyny ktore przebywaja w anglii,irlandii i sie odchudzaja???

Polecane posty

Gość imagiination
ja z Irlandii :) I walcze z waga swa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imagiination
Dziewczynki :) Slimfast nie odchudza :) Po drugie MLEKO SOJOWE-a raczej wszystko co ma w sobie soje to syf !! Soja jest MODYFIKOWANA GENETYCZNIE !! Jest rakotworcza!! Nie pijxiw tego swinstwa!! Pijcie duuuzo wody zeby schudnac. Ja tez zaczellam walke z waga i czekam na rezultaty..oby szybko pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
O kurde no to mnie niezle wystraszylas:(ja myslalam,ze soja jest zdrowa,tyle sie o niej pisze,mowi,zeby jesc bedac na diecie..a tu takie swinstwo...nic wiec musze wylac mleko do kranu,a kupic normalne tyle,ze te mleka tutaj to taki syf..nie smakuja mi:( moze i slimfast nie odchudza ale zapycha niezle zoladek czy to zle? i skad wiesz,ze nie odchudza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
dobra ja ide spac jutro na 7..powinnam sie pojawic jutro popoludniu. Branoc wszystkim:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twierdze ze slimfast odchudza ale pomaga w trzymaniu diety, zastepuje spokojnie jeden posilek a ma tylko ok 220 kalorii. Jak ktos stara sie zjadac do 1200 kal.to moze wypic az 5-6 takich koktajli. Ale nie ukrywam mozna szybko po odstawieniu tego i powrocie do swojego dawnego menu dostac JOJO. Ja to pije maks.2 razy dziennie najczesciej jako sniadanie i jako podwieczork jak mam ochote na cos slodkiego. Ale po malu mi to sie juz nudzi.Bralam tez swojego czasu SPEED FAST BURNER powiem ze super tabletki schudlam wtedy cwiczac na rowerku codziennie ok 12 kg bo moja waga poczatkowa to prawie 80 kg. A jak znacie jakies fajne nie tuczace przepisy a i najwazniejsze zeby produkty byly do kupienia w tutejszych marketach.Odezwijcie sie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster20
jasne ze slim fast nie odchudza ale zielona ma racjee zajebiscie zapycha zoladek no i lepiej zjesc go niz sie nazrec na wieczor ale nie polecam na noc;) mi cos dzisiaj kliklo w glowie! normalnie psychiczna metamorfoza:D bez problemy wytrzymalam bez jedzenia od 17 do teraz i mimo ze mnostwoo slodkiego mialam w pracy to nie tknelam niczego, co w moim przypadku granizy z cudem. i stwierdzilam ze schudne kurwa, kazdy dzien sprawia ze jestem troche lzejsza i przeciez to ze nie wpierdole ciastka to nie koniec swiata. i wcale nie musze byc odrazu chuda moge to robic powoli:D ha;D wiem ze to ozywiste ale nie wiem, cos miprzestawilo sie w glowie i nagle czuje ze jestem na diecie xD zobaczymy jak dlugo to potrwa haha. ale jutro pracuje tylko do 14 a potem wolne wiec pojde sobie na dluuuugi spacer jejeje. 3mka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
kurde tyle napisalam i sie skasowalo :( ok zrobie to jeszcze raz ale jutro dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC lASKI DZISIAJ LADNA POGODA ZYCZE WSZYSTKIM WYTRWALOSCI DZISIAJ I MILEGO DNIA. DO USLYSZENIA POPOLUDNIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster20
HAHAHA, daje rade na mej diecie czuje sie extra;D a po poludniu dluuugi spacer yeah. 3majcie sie;) ide dalej pracowac, wlasnie sprzatnelam pokoj ludziom ktorzy wrocili sie po kurtke i przy okazji wzieli sobie prysznic itd i musze go sprzata od nowa;/ ja nie wiem, czy im sie zdaje ze pokoj sie sam ogarnie?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
dzien dobry :) wlasnie od rana zrobilam pranie i ogarnelam dom a teraz ide na zakupy bo w lodowce mam tylko masto dzem platki owsiane i swiatlo:) zdam raport po przyjsciu trzymajmy sie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz po spacerze z moimi MalymI Potworkami. Pogoda dzisiaj super a widzialam w tv ze w PL masakra ziab niesamowity z 10 stopni . Czekac tylko az to przyjdzie do nas bo cos za dlugo ladnie. Kupilam dzisiaj winogrono czerwone przepyszne chyba teraz jest na to sezon no i sie ne moglam opanowac.A winogrona so cholernie tuczace.Wlasnie gotuje sie moj kalafiorek musze jeszcze sprawdzic ile ma kalorii ale i tak go zjem. A i moge sie pochwalic bylam dzisiaj na frytkach w Mcdonaldzie ( z dziewczynkami zeby nie bylo) i ja nic nie tknelam , tylko cola zero. CZYZ TO NIE JEST SUKCES , ( no moze poziom kalorii jest wyrownany po tych winogronach) A jak u Was zdroweczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
witam juz po zakupach a kupilam , choc nie wiem czy was to interesuje: - 10 roznych jogurtow : z ryzem, z platkami- cornery, lighty , i normalne, - marchewka paczke, - grejfruty, - 3 male paczki slonecznika, - jablka, - brokul, - limonki , - paluszki krewetkowe na surowo, - slodzik, reszta nie da sie zjesc kusilo mnie zeby wziac ciastka- uwielbiam zwykle mc vitisy ale udalo sie:) teraz jem platki z jogurtem i slonecznikem i zagryzam marchewka, rano jadlam jajka a po sklepie jablka... aha wiecie co nie umiem jesc nie popijajac - moze byc nawet woda a to podobno gorzej dla figury i po posilku powinno sie odczekac godzine ps mam pytanie jesli potrzebowalybyscie w pracy wolnego dnia a wiecie ze wam go nie dadza to jak go zalatwicie i jaki powod dajecie bo ja jutro rano musze cos wykombinowac a nie wiem jak ...? dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster20
ja mowie ze musze isc do lekarza pilnie i robie slodkie oczy :D eeej wiecie jaka masakra? w uk sie tyje piorunem, chyba moj organizm sie rzyzwyczail dotego miejsca bo zaczynam sie zamieniac w angielke! dzisiaj wlozylam spodnie ktore 3 tyg temu ze mnie spadaly, teraz sa dobre, w talii nawet troche obcisle...dobrze zdaje sobie z tego sprawe, moze dam rade to zahamowac, bo powiem szczerze jestem przerazona. dzisiaj na obiad zjadlam pizze;/ bo ostatni dzien w pracy i mielismy takie pozegnanie. ale to bylo o 14.30 i kolacja dopiero o 19 jogurt i pomarancza wiec powinno byc w miare ok ale itak czuje sie gruba i mam mega dola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
dobry wieczor ja dzis pieknie sie trzymalam do wieczora a potem przypakowalam z jedzzeniem :( na szczescie jadlam same zdrowe rzeczy brokul jogurty owsianke itp ale objetosciowo za duzo czuje to na swoje usprawiedliwienie mam to ze jutro ide do pracy jako barmanka na 6 godzin wieczorem a tam sie biega i o jedzeniu nie ma mowy a po 2 w sobote wraca z polski moj facet przestane wiec jesc z nudow i braku bycia z nim:) co do alibi na jutro to musze zadzwonic przed praca sklamac i wlasnie nie wiem co powiedziec ale mam rozmowe kwalifikacyjna w innym miejscu i isc tam musze ........ jak macie jakies pomysly bede wdzieczna milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster20
no wlasnie napisalam ci powyzej ze najlepiej wykrecic sie pilna wizyta u lekarza. tzn u mnie zawsze to dziala;) nie martw sie, jutro to spalisz w pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
witam zadzwonilam rano i powiedzialam ze mam wymioty i nie nadaje sie dzis do pracy ...ale jutro okaze sie czy odpokutuje za to klamstwo dodatkowa praca ... co do jedzenia poszlo dzis juz: -jakis serek, platki, warzywka, jablka a wieczorem ide popracowac jako barmanka wiec pewnie jeszcze cos zjem przed wyjsciem ... piatek i sobota to dni kiedy mam najwiecej pracy wlasnie a jak jest u WAS jak mija dzien i dieta - choc to nie jest dieta a proba zdrowego odzywiania w tym kraju :) trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nareszcie skonczyla sie szychta.Mam weekend wolny od pracy, jutro w planach poszukiwanie spodni . Wczoraj napisalam cala litanie na kafe ale szlak to trafil rozlaczyl mi sie internet i nie chcialo mi jeszcze raz. A dietka dzisiaj tak sobie, specjalnie az tak mocno nie zgrzeszylam ale tez wytrwala nie bylam za bardzo. Ale sadze ze uda mi sie nie jesc kolacji jeszcze tylko maly podwieczorek za godzinke i koniec. Piekna pogoda co nie dziewczynki, az do niepomyslenia tutaj w Londynie. A napiszcie moze jakie macie wymiary i jaki cel Ciekawa jestem jak to u innych. Ogladalam wczoraj Jak dobrze wygladac na go i byk temat ud i wiecie co ten caly Goak stwierdzil ze mozna jak najbardziej nosic rurki skinny potrzebna jest tylko bardziej dluzsza gora, ta laska wygladala super. Lubicie ten program, fajne rzeczy czasem mowia A teraz ide zrobic sobie henne brwi bo jakas niewidoczna jestem Do zobaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
witam:) Wczoraj wpadla do mnie siostra mojego faceta i ..spilysmy sie niesamowicie,kupilysmy sobie dwa biale wina i dawaj:)) a dzis na 7 do pracy,nie wyspana z bolem glowy,czerwone oczy jak krolik...straszylam dzis w pracy do poludnia,myslalam ze zdechne.Lubie winko ale czerwone nie wiem co mnie wzielo z tym bialym.Ale naszczescie to juz za mna,nigdy wiecej alko:P ja z dietka dalej trwam,wlasnie pierwszy posilek zjadlam[dwie kanapki ciemnego chleba z serem light i pomidorem]i herbate owocowa pije..jakos nie mam zbytnio apetytu dzis.Troche sie przespalam ale dalej jestem niedobita.. Ja waze 65 mam 167cm ,chcialabym wazyc 57/60. Nie chce byc jakos bardzo chuda ale musze sie pozbyc brzucha ,bo niestety mam figure jablko i czasem kurvicy dostaje z tym brzuchem...ech:( a Wy tez napiszcie swoje cele i wage. co do programu tez go czasem ogladam w PL go ogladalam czesciej niz tu..Zreszta nie wiem kiedy ten program jest w tv tutaj.. Coaster,rozumiem Cie tez nie raz mam tak,ze drugi raz trzeba sprzatac bo sie kuzwa przypomnialo jednej z druga ,ze albo kawusie sie jeszcze napija,albo wlasnie prysznic:-/ kaffe witaj:)jak sie trzymasz,dajesz rade?:) Jak Wam mija dzien,pogoda zajebista to fakt:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
fxien dobry wrocilam z pracy i jeszcze tu zajrzalam moj cel to 58 kg mam ok 63-64 zalezy od dnia a wzrost 165 tylko ... jutro jak wroce z pracy napisze co i jak z tym moim odchudzaniem ...bo dla mnie najwazniejsze to zdrowo jesc zeby sie dobrze czuc i pozbyc sie troche tej cholery cellulitu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
witam jestem pomiedzy jedna praca a druga i postanowilam teraz napisac ... dzis niezbyt wiele zjadlam ale bedzie wiecej bo moj mezczyzn wraca i przywiezie z polski mnostwo pysznosci :) moja waga byla rozna od 58 do 78 :p tak teraz mam 63/64 ale z tych 78 schodzilam jakos skokowo dlugo mialam 74 potem 68 65 i teraz 63/64 choc w niektore dni lata wazylam juz 61kg :) to byly piekne choc pojedyncze dni ... nie odchudzam sie ograniczajac kalorie raczej tak sie jakos stalo ze przestalam calkowiecie jesc: - frytki, burgery pic napoje gazowane - choc teraz w pracy za barem przyznaje sie ze pije lemoniade :( - nie jem prawie wcale chleba, kartofli- choc jak mam ochote zjem cala blache pieczonych ale to raz na ruski rok, - nie jem prawie wcale ciastek, tortow, klusek, pieczywa wyjatek to ciasto mojej mamusi i wyzyty w domu - wtedy jem cudowmy swiezy polski chleb a wlasciwie przylepke z maslem mniam mniam.. wiem ze robie blad gdyz moj jadlospis tu w uk jest bardzo malo zroznicowany staram sie ale wiekszosc rzeczy mnie tu odrzuca choc lubie kisz i sery zolte dojrzale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
a teraz koncze swer wypociny i czekam na WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Ja mam podobnie jak ty Kafe78 moj najlepszy wynik to 82 kg jeszcze przed ciaza tak ze 4 lata temu a w czasie ciazy 105 .Kumacie zaslanialam cala choinke na swieta swoja postura.A po tem jakos schodzilo najdluzej to mialam 69 koszmar, za chiny nie moglam tego zgubic az kupilam sobie steper i jakos poszlo.A teraz mam to samo tyle ze 66 ale nie cwicze nie mam juz po calym dniu na to sily a w ciagu dnia brak czasu. A POZATYM JAKOS ZROBILAM SIE LENIWA. Lazilam dzisiaj po sklepach i co dupa spodni nie ma.Ja szukam w bardziej dostepnych sklepach jak new look, next i nic nie bylo dla mnie a to za krotkie a to za obcisle.No coz dalej bede poszukiwac. A dziewczyny zagladacie czasem do charity shop-ow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
czesc dziewczyny Ja dzis luzik mialam w pracy,wiec juz po 14 bylam w domu:)warzywa zjedzone ,troche pistacji tez zjadlam i nie jestem glodna.Poszla bym gdzies na spacer taka fajna pogoda ale nie ma z kim...chlopak wraca zaraz do pracy,do 22 bede sama w domu..dobrze,ze neta mam:))jakos szybciej mi te wieczory mijaja.. za miesiac do PL na 14 dni:) kokoszka ja chodze do takich sklepow bardzo czesto,lubie:)czasem maja fajne ciuszki za grosze..raz sie pytalam tu o to czy ktoras z was chodzi do takich sklepow,ale bez odzewu:P co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
kokoszka jakich spodni poszukujesz? coaster gdzies jest?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
a jaka tu cisza dzis... Pozdrawiam dziewczynya:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja juz na nogach moje dziecko nie ma skrupulow, nie ma zmiluj sie. Ogladam mimni mini i zajadam .............gofry a co .Chociaz jak nie moge spac to sobie zjem cos dobrego.Kupilam wczoraj u ciapaka i naprawde bardzo dobre tyle ze bardzo slodkie. Do wieczora jeszcze dlugo to moze uda mi sie je spalic. A co do spodni to szukam najprostszych najzwyklejszych jeansow z prostymi nogawkami nie za bardzo biodrowek ale tez nie wysoki takie kalsyczne ciemne bez zadnych udziwien i wytarc.To chyba nie tak duzo chce.Ale wczoraj weszlam na strone LEE I WRANGLER i tam widzialm dziny ale za 70 funotow w dupie jak beda dobrze lezec to zaplace, tyle ze nie wiem gdzie w okolicy mam LEE.Musze poszukac. A wracajac, gdzie reszta Kobitek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,po prostu zacznijcie odzywiac sie racjonalnie,troszke cwiczyc,chodzic na spacery,a waga sama spadnie.Ja w zeszlym roku wazylam ok.64 kg(wzrost 160),teraz 56:-)Ograniczylam troszke kalorie,jem tylko ciemny chleb,slodycze zazwyczaj tylko raz w tygodniu (np.mufinka),a obiady normalnie,raz ziemniaki,raz makaron,raz ryz,czasem kurczak,czasem rybka..Tak mniej wiecej 1500kcal dziennie i waga bardzo powoli,ale jednak spada.No i najwazniejsze,ograniczcie gotowe posilki (kebaby,pizze) i cole.Tyle.Oczywiscie ruch tez jest wazny,ale wszyscy wiemy,ze wiekszosc osob jest strasznie zapracowana,zajeta dziecmi i czasem zwyczajnie nie ma czasu lub sily,zeby jeszcze biegac po parku.Dajcie spokoj z jakimis slimfastami itp.,w koncu kiedys bedziecie musialy znowu jesc normalnie.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
hehe ale sie nagle glosno z tym slimfast zrobilo:)) ja chcialam sprostowac...nie pije tylko slimfast,jem normalnie ale to jest dobrze zeby zapelnic brzuch i na kilka godzin nie chce sie w ogole jesc... wypilam dwa razy tylko i lezy mi na pulce..wiem,ze gdy nagle jestem glodna a juz raczej nie chce nic jesc to wole to wypic i po sprawie..:)takze dla jasnosci ja tego nie pije przez caly dzien..:P ja juz po warzywkach,ide pod prysznic ,odezwe sie pozniej. Milego popoludnia zycze dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
witam w niedzielny wieczor dzien mialam malo dietowy poniewaz moj facet przyjechal z polski i przywiozl mnostwo pysznych rzeczy od mojej mamusi wiec nie bede mowila co i w jakich ilosciach jadlam powiem tylko ze na koniec moj pan zaczal opowiadac jak to pieknie wygladaly kobiety ktore wczesniej znal i teraz spotkal w polsce ... poczulam sie jak gruba choc wcale taka nie jestem i podobam sie facetom ale ... kobieta powinna byc pewna i czuc ze jest piekna dla swojego mezczyzny prawda - dlaczego oni doceniaja nas zwykle wtedy kiedy juz nie ma co zbierac .... jutro wroce do racjonalnego odzywiania dzis daje spokoj sobie i slucham kasi s. http://www.youtube.com/watch?v=RsxAK8Lu0-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
kaffe oj nie przejmuj sie tak:) napewno on wie ,ze jestes piekna,i najlepsza dla niego...wiesz jacy sa faceci,czasem potrafia dobic:-/ ja nie mialam takiej sytuacji jeszcze naszczescie ale czlowiek sie obraca wsrod facetow to cos nie cos wiem.. Ale mi sie tez czasem zdarzaja mysli,ze jestem nie ladna,gruba i w ogole jest tyle fajniejszych kobiet...po prostu czasem sie tak doluje,ze moj facet wytrzymac nie moze..a pozniej sobie tak mysle..o co mi chodzi?nie jest chyba az tak zle..hehehe Mojemu sie bardzo podobam ,jestesmy z soba 3 lata i wciaz widze,ze zakochany i w ogole:p ja dostalam okres:( laze ciagle po kuchni ,zerkam do lodowki ,normalnie bym mogla jesc i jesc..a brzuch wielki jak balon.masakra:( chyba nigdy nie schudne...juz wczoraj czulam sie lekko,coraz lepiej ,nawet po spodniach wydawalo mi sie,ze coraz lepiej..a dzis pistacje,jakis baton,tost na sniadanie[na szczescie tylko jeden i przed praca wiec to zaraz spalilam na pokojach],warzywa i niedawno miseczka mizerii:( noz kurde,przesadzilam..a najgorsze,ze mi sie wciaz chce jesc..ech,dobrze ze pustki w lodowce,tylko pomidory i ogorki:)) Ide zaraz na spacer z Moim bo wraca z pracy...trzeba sie przewietrzyc... Coaster20...opuscilas juz nas??:( kokoszka pozdrowki :) Milej nocki dziewczyny,do spisania.. ale sie rozpisalam bez sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×