Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitak

telekomunikacja novum

Polecane posty

Gość kolejna oszukana
do mojej teściowej zadzwonili z novum przedstawiając się, że są z tepsy i mają dla niej przygotowaną promocję. Ponieważ teściowa nie dosłyszy ja z nią rozmawiałam przez telefon. Miła pani spytała czy może do nas przyjść przedstawiciel żeby potwierdzić pisemnie, że zgadzamy się na obniżkę abonamentu.Po dwóch dniach pojawił się młody, miły i budzący zaufanie pan i wcisnął mojej teściowej papierki do podpisania. wiem, że najpierw się czyta co się podpisuje i to jest mój bład bo tego nie dopilnowalam ale miałam właśnie dwutygodniowe dziecko i ten facet to wykorzystał. jak zapytałam dlaczego obniżają abonament to powiedział że tracą dużo klientów na rzecz innych operatorów i chcą ich w ten sposób zatrzymać u siebie. Po jakimś czasie zadzwoniła pani z tepsy że zawarliśmy umowę o abonament z novum i czy faktycznie chcemy przejść do innego operatora. po krótkiej rozmowie ustaliliśmy że tepsa w naszym imieniu rozwiąże umowę z novum. wczoraj przyszedł rachunek z novum- opłata wyrównawcza 181,79 zl. przypuszczam że trzeba to będzie jednak zapłacić. ten "szczery" pan nie zostawił nam żadnych dokumentów, nie mam ani umowy, ani cennika ani regulaminu i tak dokładnie nie wiem wogóle co moja teściowa podpisała. Może ktoś wie czy można coś jeszcze zrobić żeby tego nie płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwro
Telenovum to porządna firma - jeśli ktoś jest nierzetelny, źle pracuje i jest nieuczciwy - tacy zdarzają się wszędzie - to pewnie i oszukuje. Ja pracowałem w tej firmie (jako doradca klienta) i zawsze mówiłem jak się nazywam i w jakiej firmie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna oszukana
niech mi nikt nie wciska kitu że Telenovum to porządna firma. Jacy pracownicy taka firma.Jeśli byliby tacy uczciwi to już dawno Ci mili akwizytorzy szukaliby innej pracy a pokrzywdzeni abonenci nie musieliby płacić za to że poprostu mają zaufanie do ludzi. Ale przecież liczy się tylko jak największy zysk jak najmniejszym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowana
Opłata wyrównawcza a tak naprawdę swoista kara za zerwanie umowy po przepisowych 10 dniach, w których każdy konsument ma prawo zwrócić niechciany towar jest wszędzie. W każdej firmie. jest to opłata za aktywację. Chcesz aktuwować TP SA nie podpisując umowy na rok lub dwa tylko na czas nieokreslony bulisz 180 zł, zerwiesz wypowiesz umowę po okresie 10 dni tez płacisz tę kwtę. Bo w tym czasie zostałeś już aktywowany. Tak jest wszedzie ;-) Jestem pracownikiem Novum i uwazam, ze ta kwota jest jak najbardziej słusznie naliczana. U kazdego klienta wyraxnie zaznaczam,, ze jestem z polskiej telekomunikacji novum, tłumacze różnice, zostawiam na siebie namiar, umowę i to oryginał a nie jak u innych operatorów kopię, cennik i inne artykuły reklamowe. W tę kwtoę wliczane jest to, ze każdy taki przedstawiciel muasiał do Państwa dojechać, poświecić Państwu czas, wcześniej czesto konsultant telefonicznie się z Państwem skontaktowac. Po tych 10 dniach Państwa numer zosta wprowadzony do systemu firmy, aktywowany, dokumenty wysłane do odpowiedniego działy, do TP SA. A TO WSZYSTKO KOSZTUJE. Te 10 dni to wystarczający czas na wczytanie się w treść, poszukanie w Internecie inf o firmie, tudzież nawet zadzwonienie na Błekitna Linie czy inne niezwodne źródło wiedzy dla Państwa. Irytujące jest to że wszystkich pracowników firmy wrzuca sie do jednego wora. Tak jak dla TP SA, Dialogu, Netii pracowały RÓŻNE firmy partnerskie ze swoimi sztabami tak też dla Telekomunikacji Novum. Zdarzają się różni ludzie. A jeszcze bardziej irytujące jest to, ze gdy taki klient obudzi się po miesiącu że to nie świątobliwa TP SA o czym był informowany i zacznie próbować się wypisać to robi wszystko(kłamie, ze przedstawiciel go oszukał, zmyśla że przedstawił się jako pracownik TP SA, bierze na litość że jest stary, niedosłyszy ,nie rozumie o co w tym chodzi, ze on po prostu chce to co dawniej) byle nie musieć przyznać że sam zawalił sprawę podpisując coś do czego nie był przekonany, coś czego nie zrozumiał, cos czego nie przeczytał. A skąd u licha taki pracownik ma wiedzieć że dana osoba nie rozumie, nie kuma, nie słyszy, nie słucha, nie wie, nie umie, boi się, jest pod wpłyqwem wnuczek córek synów i innych jeszcze mnie zorientowanych doradców. Z parapsychologii i wnikania do cudzych umysłów jeszcze przedstawicieli handlowych nie szkola.. Ale kto wie, kto wie... Poza tym sama widze co ludzie robią z umowami. rzucaja do jakiś szuflad, pod stół, niekiedy składają i wkładają w rachunki z dawnymi telefonami albo innymi rachunkami za wode, prad gaz. jak ulotke. Lepiej dobrze poszukać;-) A jak sie tak wszyscy boją o swoich rodziców, teściow, dziadków, synów córki, które moga paść łupem przedstawicieli handlowych POPRZEPISUJCIE TELEFONY NA SIEBIE wtedy żadna kwiożercza bestia z umową w reku waszego telefonu nie dopadnie. No bo jak takie swiadome i zorienotwane osoby jak tutaj piszace dałby się nabrać takim "naciągaczom".... Zgodze się z jednym z przedmówców, te kwoty wyrównwcze powinny płacić osoby tak cudownie doradzające. Ci, którzy każą pisac rezygnację, odwołania, skargi nie myślac o konsekwenxcjach. Nie czytając na jaki abonament ktoś przeszedł i czy sie on opłaca czy też nie. Nie wazne ile to bedzie dana osobe kosztowało byle spowrotem do TP SA. Oj ludzie ludzie, ręce opadaja.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna oszukana
do zorientowana: Byłam przy podpisywaniu rzekomej umowy ale trzymałam na rękach dwutygodniowe dziecko i wasz kochany przedstawiciel świadomie to wykorzystał. to ja z nim rozmawiałam i wiem co mówił, wyraźnie powiedział że to promocja dla abonentów tepsy żeby ci od nich nie uciekali.nie było mowy o zmianie operatora. Jeśli by coś o tym wspomniał to napewno nikt by nic tak szybko nie podpisał. moim błędem było to że na ślepo mu uwierzyłam i nie dopilnowałm co podsunął do podpisania mojej teściowej gdyż na nią jest telefon. NIE ZOSTAWIŁ ŻADNYCH DOKUMENTÓW! zawsze czytam to co ktoś mi zostawia, nawet głupie ulotki. ale jak mam zrezygnować z umowy w ciągu dziesięciu dni skoro nie miałam żadnych danych aby to zrobić a co najważniejsze nie wiedziałm że taka umowa została zawarta. Wiem że nie wszyscy pracownicy są tacy sami, że są też uczciwi. Ale i tak nie mogę powiedzieć że novum to porządna firma bo porządna firma nie dba tylko o zysk ale też o renome i zadowolenie klientów. a jak tu mówic o zadowoleniu skoro tyle osób czuje się oszukanych. jak by to była porządna firma to już dawno pozbyłaby się tych czarnych owiec.wiem że za własną łatwowierność muszę teraz zapłacić 180 zł ale chciałabym też żeby została ukarana osoba która świadomie wprowadziła mnie w błąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowana
do oszukanej... ja na Pani miejscu nie pisałabym rezygnacje, a raczej skarge. W momencie gdy umowa trafiła do firmy ma ona swój kod z kodem sprzedawcy. I mozna w sposób spokojny prozmawiać z kims na infolinii dojść do tego, kto i kiedy podpisał z pania umowe. Poza tym jeśli to Pani była przy podpisywaniu umowy to czemu nie poprosiła Pani o cokolwiek od przedstawiciela na dowód? Pozwolić złożyć teściowej dwa podpisy pod czymś nie widezxąc czym jest absurdem. Mogło to być przesadzając umowa kredytowa, zrzeczenie się jakiś dóbr, domu itd na rzecz tej osoby. Jersli ze spokojem nakreśli Pani swoją sytuacje na infolinii, wykaże że pracownik nie dopełnił swych obowiązów (wymogiem jest zostawienie umowy i cennik u klienta) to może Pani na podstawie właśnie tego rządać wycofania umowy, a już na pewno odwoływać się z nałożenia tej kary. Z doświadczenia wiem, że Telekomunikacja Novum w uzasadnionych przypadkach cofa tę kare. Ale musza byc podstawy. Umowa, której potwierdzenia Pani nie ma w postaci dokumentów, cennika w zasadzie jest nie wazna. Dawno był przedstawiciel? I z jakiego województwa pani teściowa jest? Można spróbwoać wycofać tę kare. Rozumiem, ze zrezygnowała Pani z umowy, bo przedstawiciel nie powiedział Pani, ze teraz będzie miała Pani abonament za 36 zł w tym 70 min gratis i na jak długo ja podpisała? I nie miała pani tego na papierze. jesli nie podpisała pani umowy z TP SA to proponuje wycofac te rezygnacje. Oszczedzi Pani sobie te 181 zł kosztów wyrówanwczych oraz zyska Pani 14 zł miesiecznie na abonamencie, który w TP SA kosztował zapewne Panią 50 zł. Bo tp 60 była wymagana pod neostrade. Wycofanie rezygnacji opłaca się gdy ma sie neostrade bez telewizji. Bo w przypadku gdy podpisze Pani umowe na neostrade+telewizje+abonament, podspisuje sie umowe lojalnościowa tna wszystkie te 3 rzeczy. I wtedy za rozwiazanie umowy z Tp na abonament, TP SA rozwiazuje automatycznie umowe na nesotrade i wtedy kara ze strony TP SA jest w okolicach kilkuset złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzywdzony
Więc tak, niestety nie wiem jak to wygląda od strony klientów mam nadzieję że dobrze, ja wiem jak to wygląda od strony osób współpracujących z T- Novum. Koszmarnie..........pieniądze za pracę w październiku otrzymałam po błaganiach 23 grudnia, zatrudniałam w tym czasie parę osób. Kombinowanie skąd wziąć pieniądze na wypłaty na koniec listopada, było koszmarem. Jak się domyślacie po Świętach nikt do pracy nie wrócił, chwilę trwa jak się przeszkoli wiarygodnych handlowców. Na prawdę tragedia rozpoczęła się dla mnie w styczniu. Pieniądze za pracę w grudniu powinny przyjść końcem stycznia, jest początek marca, dostałam zaliczkę z której zapłaciłam prowizję dla ludzi (dobrze że mieli od kogo pożyczyć - ale proszę sobie wyobrazić jak to jest czekać 2 miesiące na pieniądze ) a ja - koszty psychiczne, najem biura, telefony, benzyna itp, do tego doszło jeszcze to że oszukali ewidentnie w rozliczeniu, na wysokości płaconej prowizji i ilości klientów przełączonych, od ok miesiąca proszę dyrektora o wyjaśnienie reklamacji, nie dostaję konkretnej odpowiedzi....... - w rozliczeniu wyszła suma o połowę mniejsza niż powinna być, na prawdę przykre praktyki, a mi rozbili moją 3 miesięczną pracę - po prostu jak się domyślacie jest bardzo ciężko - próbują też szantażu... Sprzedawałam te usługi w dobrej wierze, uczciwej Polskiej firmy, szczerze obawiam się teraz, co jeśli klient będzie miał problem - ktoś się nim zaopiekuje, czy chodzi tylko o to żeby dostać a niego pieniądze, jest doba kryzysu, zdarzają się opóźnienia w płatnościach ale jak mieć dobre zdanie o firmie która stara się oszukać na prowizjach i nie stawia uczciwie i jasno sprawy? Po prostu, bardzo nie profesjonalne i krzywdząco dla współpracowników Osobiście życzę im jak najlepiej, ale w świetle faktów nie stoję już 100% za tą firmą i jej usługami. Sama idea jest w porządku, polecam rozglądnięcie się za innymi operatorami Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Władysław
Przedstawiciwele a napewno ten jeden nie ma zielonego pojęcia o reprezentowaniu firmy skoro nie wie co jego firma którą repezentuje ma za usługi i nie dość że wprowadza klienta w błąd to jeszcze go OKŁAMUJE żeby tylko podpisać z nim jak najwięcej umów, z tego wniosek. Bo usługa króra była dla mnie priorytetem i tylko dla niej zgodziłem sie przenieść z Telekomunikacji Polskiej do Telekomunikacji Novum, okazuje się że wogóle nie była w tym czasie w ofercie .Więc może warto by było zainteresować się ludzmi ktorymi przyjmują do pracy i póżniej dana firmę reprezentują. Dziwie się ,ze taka FIRMA jak Novum zatrudnia ludzi na stanowiska repezantujące firmę, którzy tylko psują dobre imie o firmie. A przede wszystkim Telekomunikacja Novum powinna zainteresować się klientem, który czeka na odpowiedz na swoje pismo wysłanie w pażdzierniku 2008 r, o nie obciążanie go opłatą wyrównawczą. Bo dlaczego klient ma ponosić koszty nie z jego winy. Skoro zatrudniają niekompetentnych przedstawicieli to może warto by było ich obciążać tymi kosztami. Nie polecam nikomu Telekomunikacji Novum, Ci wszyscy ludzie którzy ja chwalą i sa zadowoleni z jej usług jeszcze nie mieli takich kłopotów z nią związanych dlatego dla nich jest ok, ale napewno gdyby chodziło o ich sprawę inaczej by pisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała ruda mała
Witam jestem kolejną osoba pokrzywdzona co dalej z tym robić? więc odwiedziła mnie pani z novium przedstawiła swoje. Z moimi zapytaniami potwierdziła że usługi zostaną dalej jak w obecnym operatorze tylko dla mnie korzystniejszymi po dwóch miesiącach dostałam tel od tpsa że zostaje wypisana od nich bo zmieniam operatora że numer zostaje wyłączony. Zdenerwowana zadzwoniłam do novium i tam mi powiedziano że tych ofert oni nie posiadają i ze linia zostanie włączona za miesiąc dopiero więc złożyłam rezygnację pisemna a oni w odpowiedzi że mam pokryć koszty na kwotę 181zł bo to kara za odstąpienie od umowy . Wysłałam kolejne pismo z uzasadnieniem że zostałam oszukana przez ta panią i ze nie zapłacę tej kwoty za naciąganie z oszustwem a miałam wszystkie dokumenty dotyczące tej sprawy .i zaczęli mnie straszyć sądami i kosztami egzekucyjnymi gdzie się zwrócić o rozwiązanie tego bałaganu i naciągania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemarketerka
chcialam tutaj sprostowac to co pisza ludzie na temat tego, ze telemarketer przedstawia sie jako komsultant tp, nie jest to prawda! prawda jest taka, ze telekomunikacj a novum nazywa sie polska telekomunikacja novum, stad pewnie ludzie slysza tylko to co chca slyszec. prawda jest tez to, ze ludzie nie sluchaja- w regulce telemarketera nazwe novum powtarzamy bynajmniej 5 razy, wiec wystarczylo by sie wysilic i sluchac tego co mowi osoba po drugiej stronie sluchawki. poza tym w takim call center gdzie sprzedawane jest novum sa robione tzw odsluchy i telemarketer nie moze wmawiac, ze jest z tp bo po prostu wylecial by z roboty. ludzie najpierw sluchajcie uwaznie a potem ewentualnie miejcie pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiązanie umowy
Mam pytanie odnośnie rozwiązania umowy. Czy jeśli w umowie jest przekręcone nazwisko to możliwe jest aby zerwać umowę bez ponoszenia kosztów? Bo też wpakowałam się w to przez nieuwagę niestety i chciałabym się jakoś z tego wycofać i właśnie przeglądając umowę zauważyłam że moje nazwisko jest napisane przez inna literę niż powinno co wiadomo dużo zmienia i może dzięki temu dałoby się coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko można ale w umowie masz pewnie też numer dowodu osobistego a to juz gorzej. (TP S.A. nie chodzi po domach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaamaaaja
BOŻE TOŻ TO JAKIS TOPIK AKWIZYTORÓW TEGO CAŁEGO NOVUM...CO TO MUSI BYC ZA BADZIEW ZE FIRMA MUSI SIEGAC PO TAKIE SRODKI REKLAMY...ZENADA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiązanie umowy
no niestety jest wpisany pesel. czyli rozumiem że bez ponoszenia kosztów nie przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziaxxx
Witam ja padpisalem umowe z Novum mial byc okres prubny 1 miesiac i gdy by mi nie pasowalo to bez konsekwencji niby moglem rozwiazac umowe .po miesiacu rozwiazalem umowe i korzystalem dalej z tp a tu przyszed mi rachunek z novum na 180 zl za to ze rozwiazalem umowe .nie korzystalem z ich uslug tylko juz z tpsa a oni mia taki rachunek oszusci przseslali za to ze zerwalem z nimi umowe i dzwonilem do nich t o poiwedzilie ze gdybym rozwiazal w ciagu 10 dni to bym nie placil a przecierz byl okres prubny iszusci piepszeni .nie masz zamiaru ima za to placic i skladam pismo w tej sprawie wg. mnie oszusci nie warto z nimi miec nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziaxxx
Witam ja padpisalem umowe z Novum mial byc okres prubny 1 miesiac i gdy by mi ich usługi nie pasowaly to bez konsekwencji niby moglem rozwiazac umowe .po miesiacu rozwiazalem umowe i korzystalem dalej z tp a tu przyszed mi rachunek z novum na 180 zl za to ze rozwiazalem umowe .nie korzystalem z ich uslug tylko juz z tpsa a oni mia taki rachunek oszusci przseslali za to ze zerwalem z nimi umowe i dzwonilem do nich t o poiwedzilie ze gdybym rozwiazal w ciagu 10 dni to bym nie placil a przecierz byl okres prubny oszusci piepszeni .nie mam zamiaru im za to placic i skladam pismo w tej sprawie wg. mnie oszusci nie warto z nimi miec nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novum to oszusci
jak spotkam jakiegos dziada z novum to mu nogi z dupy powyrywam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze jak człowiek
Z tego co to czytamy, szczerze mozna wywnioskowac ze 80 % tego tematu to tzw ' I love tpsa'. No ale nie oszukujmy sie. Społeczenstwo w Polsce wlasnie takie jest. I zgodze sie, sa przedstawiciele ktorzy naprawde oszukuja ludzi. Taka zawsze byla Polska. I nigdy sie to nie zmieni. Ludzie ktorzy szanuja drugiego czlowieka, potrafia go zrozumien i rzetelnie doradzic, w dzisiejszych czasach to rzadkość. Czlowiek z natury uczy sie od (narzuconych lub nie) autorytetów ? No ale od kogo on ma sie uczyc ... od dzisiejszej wladzy....??? nie ten temat. Wracajac do uzytkownikow TPsa i "oszukanych". Jak dla mnie. Nawet jak bym mial placic talibowi za telefon, a byloby taniej...placilbym!. PRAWDZIWI PATRIOCI: TPsa NIE JEST "POLAKIEM". 47 % akcji ma francuz, 48,5 % BANK OF NEW YORK, 3 % SKARB PAŃSTWA. ABONENCI 'I LOVE TPSA' : ten wasz kochany operator jest jednym z najdrozszych operatorow w europie, a napewno w POLSCE !!!! PEWNIE NIE JEDNI Z WAS MAJA RABATY w TP sa. Jak sie okazuje...za jaki kolwiek rabat placicie 1,22 brutto a nie odliczaja wam nawet 80 gr ! i to jest RABAT ?!! zernknijcie na rachunki ! nie jest tak ? i to jest uczciwy operator ? za godzine rozmowy 50 zl ? za to ze mam telefon 42 brutto ? zenada !! wiem ze i tak te slowa do was nie dotra. Po prostu sobie placcie rachunki po 100 po 200 zł. Wasza sprawa. Proponuje poczytac o kary telekomunikacji nalozone np. za monopolizm.... i myslicie ze to TP za nie placi ... :) dobrze by bylo :) szkoda ze to wasze ciezko zarobione pieniadze ... i tak ... jestem pracownikiem polskiej telekomunikacji NOVUM. Mozecie mi wierzyc lub nie (szczerze mowiac nie interesuje mnie to) jesli ktos placi mniej niz 36 zl nie 'daje' mu tego. Wiem ze mniej nie zaplaci. No chyba ze przy standardzie. Placi wiecej ? czemu nie. Sam w rodzinie mam televon w novum i moge powiedziec jak jest w praktyce. A do wszystkich fanow TPsa, mam nadzieje ze kiedys mozna was bedzie zaliczyc do grona logicznie myslacych POLAKOW. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlod31
kolejna ofiara Novum!!! Moja mama również jakiś czas temu została nawiedzona przez "miłego i szczerego pana", którego wpuściła do mieszkania, ponieważ przedstawił się jako pracownik telekomunikacji i tyle. Poprosił o faktury za telefon, wypytywał ile wynosi abonament miesięczny, przedstawił jej promocyjną ofertę i podsunął papierki do podpisania. Mama podpisała, ponieważ sądziła, że ma do czynienia z pracownikiem TPSA, wręcz była przekonana że rozmawia z przedstawicielem TPSA. Oszust nie zostawił żadnych dokumentów . Mama opowiedziała o zaistniałej sytuacji rodzinie. Wydzwanialiśmy do TPSA i rozwiązaliśmy umowę. Dopiero wczoraj po otrzymaniu faktury wyrównawczej na kwotę 181zł.78gr.dowiedzieliśmy się, że mama jest abonentem firmy Novum a dwa dni wcześniej otrzymała prawdziwą fakturę za telefon z \"Tepsy\". Opierając się na kłamstwie i licząc na nieuwagę ludzi - często starszych jak w przypadku mojej mamy, w taki oto sposób firma Novum chce zarabiać ? . Jak można żerować na ufności starszych ludzi - nachodząc w domach, podając się za pracowników tp , chcąc zmniejszyć abonament? Proszę, podpowiedzcie, czy jest jakiś sposób by mama tej opłaty nie musiała płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁY PRACOWNIK TELE NOVUM
byłem pracownikiem telekomunikacji novum, niestety wszyscy którzy tam pracują mają przechlapane przez jakiś palantów którzy chodzą po domach i gadają co im ślina na język przyniesie. LUDZIE NIE WIERZCIE PRZEDSTAWICIELOM KTÓRZY PRZYCHODZĄ DO WAS DO DOMU ONI WAM MOGĄ OPOWIEDZIEĆ PIĘKNE BAJKI I OBIECAĆ ZŁOTE GÓRY... JAK TO UDOWODNICIE?? WASZE SŁOWO PRZECIW ICH SŁOWU NAJBARDZIEJ WIARYGODNI SĄ KONSULTANCI TELEFONICZNI!!! ICH ROZMOWY NAPRAWDĘ SĄ NAGRYWANE I WERYFIKOWANE PRZEZ TZW DZIAŁ JAKOŚCI TAM SIĘ NAWET NAJMNIEJSZA NIEŚCISŁOŚĆ NIE PRZECIŚNIE PAMIĘTAM JAK DO JEDNEGO KLIENTA ODDZWANIALIŚMY 7 RAZY BO DZIAŁ JAKOŚCI NIE BYŁ ZADOWOLONY Z EFEKTU!!!!! 7 RAZY!!!!! KAŻDY KLIENT KTÓRY PODPISAŁ UMOWĘ PO ROZMOWIE Z KONSULTANTEM TELEFONICZNYM MOŻE SIĘ DO TAKIEJ ROZMOWY ODWOŁAĆ I UDOWODNIĆ ŻE FIRMA NIE DOTRZYMAŁA OBIECANYCH WARUNKÓW UMOWY.... JA JUŻ TAM NIE PRACUJĘ I NIE DLATEGO ŻE MI CZEGOŚ NIE ZAPŁACILI CZY OSZUKALI BARDZO FAJNIE WSPOMINAM TAMTĄ PRACĘ GDYBYM MÓGŁ TO NADAL BYM TAM PRACOWAŁ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555555
Witam! jestem telemarketerem w firmie novum.. ZAWSZE ALE TO ZAWSZE powtarzam,że dzwonię z Novum! Jestem obeznana z całą umową, cennikiem i pakietem tp sa oraz novum! Novum to firma konkurencyjna dlatego musi posiadać tańszy abonament by zdobyć klientów! Pracuję od dawna, moja cała rodzinka już jest w Novum, a Ci którzy chcą przepłacać proszę bardzo niech dalej wyklinają mi do słuchawki,jacy z nas oszuści, życzę miłego korzystania z przerażająco drogiego abonamentu i rozmów w tp sa. Pozdrawiam, Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satana
zastanawiam się dlaczego ludzie piszą takie bzdury !!!!!!!!!!!! PROSTY PRZYKŁAD : Klient TP.SA ma abonament 50 zł brutto i 60 minut gratis, Telekomunikacja NOVUM proponuje za 36 zł brutto - 70 minut gratis to jest główny argument , że oferta Telekomunikacji Novum jest bardzo atrakcyjna, Druga sprawa patriotyzm ludzi, którzy nie mają pojęcia o zmianach jakie zaszły w Polsce na przełomie kilkunastu lat !!!! Telekomunikacja Polska SA - to już nie jest polska firma , główne udziały ma France Telecom – 47,50% akcji, Capital Research and Management Company – 10,23%, posiadacze GDR reprezentowani przez Bank of New York – 5,02%, A POLSKA POSIADA TYLKO - Skarb Państwa – 3,96%, Z DOŚWIADCZENIA WIEM, ŻE PRZEDSTAWICIEL TELEKOMUNIKACJI NOVUM DOKŁADNIE INFORMUJE KLIENTÓW NA TEMAT ZMIANY OPERATORA - A PROBLEM POJAWIA SIĘ WÓWCZAS KIEDY DZWONI KONSULTANT TP SA I STRASZY KLIENTA , ŻE ODETNĄ MU LINIE , ZMIENIA NUMER TELEFONU itp. dlaczego klient polski nie mam prawa skorzystać z tańszej oferty od polskiego operatora ??? tylko dlatego że TP SA bazuje na tym, że kiedyś była monopolistą ? A nieświadomi klienci boją się zmian !!!!!!!!!!! LUDZIE ZACZNIJCIE MYSLEĆ !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wituś-sprytuś
a ja tam mam Novum i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa również została oszukana. Kilka razy się pytała przedstawiciela czy jest z Telekomunikacji S. A. Odpowiadał, że tak. Podpisała dokument, który jej podsunął, obiecując obniżenie abonamentu do 36 zł, ale nic więcej nie dostała oprócz tej umowy. A ni cennika, ani żadnego regulaminu. Po pewnym czasie jak się zorientowała, że to nie jest TPSA i zerwała umowę przyszedł jej dnia 11.04. 2009 rachunek jakiś wyrównawczy, nie wiadomo w sumie za co na kwotę 181 zł z terminem płatności do 12.04.2009. Bardzo zdziwiona tym faktem i wysokością rachunku zadzwoniła na podany numer infolinii, który tak na prawdę nie istnieje. Bojąc się o odsetek rachunek został zapłacony, ale uważam, że niesłusznie, ponieważ podpisując umowę, teściowa nie była świadoma i powiadomiona o jakichkolwiek kosztach i terminach zerwania umowy. Czuje się oszukana przez tą firmę i ma nadzieję, że nie będzie miała z nimi już nic wspólnego. Czy ktoś kto znalazł się w podobnej sytuacji ma prawo do odzyskania pieniędzy, które zostały naszym zdaniem wyłudzone. Podkreślam, że nie otrzymała żadnego regulaminu, cennika ani nie została poinformowana nawet o tych 10 dniach, w ciągu których może odstąpić od umowy. Jeśli tak to bardzo proszę o kontakt pod adresem koliberki.allegro@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważajcie
Przyszedl dzisiaj do mnie przedstawiciel novum telekomunikacja- wyraźnie mówiąc, że jest przedstawicielem telekomunikacji polskiej (tp). Zapytalem go, od kiedy tp i telekomunikacja novum to to samo- odpowiedział, że to spólka, bo mają w nazwie słowo "telekomunikacja". Tymczasem jak się okazuje to zwykłe kłamstwo. Jak wynika z ulotki zostawionej przez pseudoprzedstawiciela cyt."pozostałe usługi ...w ramach danej taryfy dostępne są z chwilą upływu terminu wypowiedzenia umowy Abonenta z TP S.A. Do tego czasu Abonent może korzystac z nich poprzez TP S.A". Więc jaka to spólka?????????? Zapytalem jeszcze, czy podpisanie umowy wiąze się z przejsciem do innej sieci- wszystko ladnie pieknie, oczywiscie nie. Gowno prawda, szukają naiwniaków. Dodatkowo z ulotki wynika: opłaty jednorazowe-opłaty aktywacyjne. Jak bylaby to ta sama siec nie byloby oplat aktywacyjnych. UWAŻAJCIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berjot
U nas tez był odtatnio akwizytator novum i tez sie przedstawił jako pracownik tpsa i podpisaliśmy umowe, teraz gdy czytam te komentarze to składam wniosek do sądu o wprowadzenie w błąd w celu uzyskania korzyści majątkowej i pozew cywilny na tego pseudoprzedstawiciela, ze nas oszukał iwprowadził w błąd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satana
i z czym oszukał ??? Że płacicie teraz mniejsze rachunki ??? Telekomunikacja Novum nie musi sie ukrywac i tego nie robi, mamy świtna oferte cenową w porównaniu do TP SA, np. TP SA 60 minut za 50 zł z VAT, a Telekomunikacja Novum 70 minut za 36 zł z VAT, poza tym wiadomo, że TP SA bazuje na swojej nazwie, a tylko 3,5 % nalezy do Skarbu Państwa, resza to udziałowcy zagraniczni, więc ludzie zacznijcie myśleć !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wituś-sprytuś
ja mam abonament za 36 zł i nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiczka
jak wyplatac sie z oplaty wyrownawczej bo dalam sie nabic w butelke bo podali sie za tp sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×