Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artur Borubar

Oby nie, oby nie, oby nie, oby nie, oby nie, oby nie, nie, nie, ni.. n...

Polecane posty

Gość Artur Borubar

Jest problem. Wczoraj pierwszy raz od chyba miesiąca usiadłem przed kompem, który u nas w chacie pełni rolę dysku sieciowego, chodzi non stop ale kożystamy z niego przez inne komputery, w sensie ja z żoną. No i chciałem trochę go przekasować a tam gg włączone a na liście kontaktów tylko "M". U góry widzę, że to profil mojej żony było imię, miasto, wiek, pseudo - wszystko się zgadzało. Moja żona zawsze olewała takie gówna jak gg więc mnie to zaciekawiło. Kilknąłem na tego "M" no i archiwum, a tam jedna rozmowa z przedwczoraj treści: będziesz? czekam - to napisał on, a ona odpisała: może się doczekasz i :"*. Przedwczoraj, czyli jak co tydzień we wtorek żona jezdzi z koleżanką na basen, itp - nie ma jej tak ok. 3 godz. Była mistrzynią uniwersytetu w stylu klasycznym więc, to dla niej norma, chociaż zawsze jej powtarzałem, żeby spróbowała kraulem, myślicie, że dałaby sobie rady z tym stylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam racje tak tak
to juz dawno stalo sie nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Borubar
Chyba dla Ciebie, ja tam lubię każdą formę ruchu, w wodzie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwf
Wiesz... sądzę że mogł wkraść się rutyna a twoja żona chce jeszcze jakiegoś urozmaicenia, tych dreszczu emocji w spotkaniu z nowym. Może to niedobrze że ma przed tobą tajemnice ale nie myśl od razu o najgorszym. Może uda jej się z tym kraulem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Kobieski
Marchewke się pytam czy kupiłeś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
a co znaczy, ze komputer pelni role dysku sieciowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×