Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalny mazowsze

puszczalskie-znane z opowiesci-tylko

Polecane posty

Gość normalny mazowsze
hmmmm. tez dobrze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslony na szacunek to się cięzko pracuje a nie żąda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslony cofnij się i sprawdz kto zaczął a teraz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle odczytalas moj zart, ale nie staralas sie upewnic w swojej interpretacji, tylko odrazu zasugerowalas ze jestem prostakiem. sugeruje wiekszy luz, bo strasznie spieta jestes i gwaltownie reagujesz, a przeciez komunikacja tekstowa jest trudna, nie widzisz rozmowcy, jedynie domyslasz sie jego intencji. a na szacunek kazdy zasluguje, szczegolnie obcy czlowiek ktorego nie znamy... przemysl swoje slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mam zamiaru zawracac sobie głowy myslami o pisaniu z Tobą wybacz :) ale i normalnym pomysle pomyslę ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conrad
Hey, normalny ty chcesz, żeby się dziewczyny przyznały że są puszczalskie, ja mam wrażenie, że dla nich to nic szczególnego być "puszczalską", a wręcz obraźliwe zupełnie odwrotna sytuacja do naszej gdyż my chcemy być postrzegani jako macho, który wszystkie w miesicie zaliczył. Może zamiast puszczalskie to laski, które szukja przygody - no ja w każdym razie bym nie walną do laski czy jest puszczalska czy nie. Z drugiej strony fakt faktem, jeśli masz kobietę to o nią dbaj a nie myślisz o zaliczaniu innych, do sprawdzenia swojego ego wystarczą moim zdaniem flirty bez tego ostatecznego kroku w postaci sexu. Pomyśl stary jak by twoja kobieta założyła takie forum a czego ci nie życze np się puściła z hydraulikiem wtedy Twoje ego było by zupełnie na dnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
w necie sa anonimowe wiec moga sie przyznac ;).chyba ze to wstyd przed sama soba ;)tylko czemu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i się znaalzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kto obnażyl
złosliwość V34 normalny -bo to wstyd być puszczalską,, nawet przed samą sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś kto obnażyl złosliwość V34 :D:D:D czesc purpurowa🖐️ masz poplecznika :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
czyli nie mam na razie szans zeby z samego zrodla dowiedziec sie czemu tak ze mna jest..........ehhhh.....w takim razie ide podbudowac swoje "ego" w obszarze zarzadzania ..... moze jak wroce jednak jakas panna pojawi sie na forum i pomoze/rozjasni temat ...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta purpurowa to
musi być bardzo znana co nieznaczy,że nikt inny już tu nie może napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v35
Gram w warcaby z heńkiem śmieciarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
normalny mazowsze, wydaje sie ze szukasz dziury w calym. Moze i dlatego kobiety Cie omijaja. Znalezienie rozwiazania dlaczego puszczalskie ida z jednymi a nie z drugimi w postaci przelacznika nie ma sensu, bo kobiety kieruja sie roznymi rzeczami przy wyborze partnera. Jak juz pisalem one wola miec szybki numerek jako rozrywke, nie chca sie angazowac. Przystojniak moze je nawet peszyc, tworzyc atmosfere zaangazowania. A po co im to? One sie chce tylko wykochac. Druga sprawa to okreslenie puszczalskich. To jest troche negatywne okreslenie dla kobiet. Te puszczalskie chce duzo doswiadczyc i tak jest ok. To jest najlepszy sex z nimi, bez zangazowania, szybki i goracy. Kiedys mialem taka panienke ktora sie cieszyla ze bedzie miec seks ze mna, znalem ja tylko pare godzin. Byla strasznie podekscytowana i to mi sie podobalo. Seks z nia byl super i jak tylko bede mial okazja ja spotkac jeszcze raz nie przepuszcze tej okazji aby ja bzyknac jeszcze raz. Nie traktuj kobiety jak kogos specjalnego, one maja duzo wieksze potrzeby seksualne niz mezczyzni, ale nie checa tego robic ze wszystkimi, wola jednego partnera. Puszczalskie sa na tyle odwazne ze probuja miec seks z wieloma partnerami ale traktuja to jako rozrywke, dla nich czlowiek z pozycja nie jest celem a raczej mysla "ja chce jego rozgrzanego twardego miedzy nogami, niz jego pozaycje. Jak sie ustatkuje to moze i pomysle o nim". Nie ma wiernej kobiety. On sa wierne dopoki sie okazja nadarzy, a jak sie nie nadarzy to wszyscy mowia ze ta czy tamta jest wierna zona. Znalem jedna zonke, ktora byla wierna mezowi dopuki on nie wyjechal na dluzszy wyjazd. Ona kochajaca meza kochala jeszcze bardziej seks. Mnie tylko zrobila laske, przy okazji zwierzajac sie ze swoich zdobyczy seksualnych. Mianowicie znlazla jakiegos studenta z ktorym sie omowila na seks. Dla wiekszej podniety wzieli sobie ekstaze i poszli w tango. 8 godzin mocnego ciupciania, miala z 20 orgazmow, przerobili wszystkie pozycje i widac bylo ze byla z tego bardzo zadowolona a nawet dumna. Hmmm pomyslalem, ja tez bym tak chcial, a ona "nie, nie kochany, moj maz wraca pojutrze a ja jego kocham. Nie moge mu sprawic jakiejkolwiek przykrosci; nie moze sie nawet domyslec ze cos takiego moglo zaistniec." Pozniej tez okazalo sie ze podczas wyjazdu meza miala wielu facetow. Tak ze kobieta jest niczym lepszym od mezczyzny. One maja nawet wiekszy poped niz faceci. Nie probuj im imponowac kasa, a raczej zabawnym flirtem i oferta na mocny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
rozumiem jak trudnym zadaniem(niemozliwym jak twierdza) jest zrozumienie kobiecej logiki.jesli chodzi o moje postepowanie to nie "imponuje kasa", niegdzie o tym nie pisalem ze uwazam to za jedyny sposob na kobiety.... .ale dobra sytuacja materialna powinna byc plusem a nie jak piszesz minusem..... szkoda, ze w dalszym ciagu panie nie zabieraja glosu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
"ale dobra sytuacja materialna powinna byc plusem a nie jak piszesz minusem" Ale dla puszczalskiej moze byc minusem. Oczywiscie kobiety leca na kasa jak tylko moga, ale to sie dotyczy tylko malzenstw z rozsadku. Zona w takim malzenstwie bedzie myslec tylko o swojej starej milosci (a taka jest smutna prawda) ona tez bedzie wykorzystwywc finansowo meza. Gdzieniegdzie zaczeto nazywac to ukryta prostytucja. Mojej bylej zonce wogole wisialo ze ma dom, mam dobra prace, jestem przystojniakiem itd... Ona tylko skupiala sie na jednym czy nasze malzenstwo jest ok. Doprowadzalo mnie to do szalu bo godzilo w moje meskie ego, to tez i bylo chyba glowna przyczyna rozpadu naszego zwiazku. Niestety, jest tylko pare procent kobiet na swiecie ktore sa oddane mezowi, domu i rodzinie. Od tego momentu czlowieku zyje jak motylek z kwiatka na kwiatek, a kasa to tylko moje narzedzie. "szkoda, ze w dalszym ciagu panie nie zabieraja glosu" bo zadna znich nie bedzie myslec ze jest puszczalska. Pomysl, co kobieta robi wydaje sie jej ze robi dobrze. Ona nigdy siebie nie okresli ze jest puszczalska nawet jesli by miala 5 w jeden dzien. Jedynie nimfomanki moga sie tak okreslic. Znalem taka nimfomanke, super suprawa, nigdy nie mowi nie; Przycisnalem ja od tylu do biurka; ona co ty robisz, a po chwili dyszala tak ze myslalem ze sie rzuci na mnie. Taka Ci nigdy nie odmowi, z nienacka wlozysz jej reke w majtki a ona z oddanymi oczami zypyta sie "czy Ty tego chcesz teraz?" Uwielbiam te panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
Prosze pan, prosimy o pomoc. Co Wam imponuje u faceta gdy sie zgodzisz z nim pojsc po dyskotece do domy? Chcemy znac prawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodze na dyskoteki :O ale ja nie powinnam tu zabirac głosu jak to normalny określił :O bo mnie intryguje własnie on :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrola własnie nie jestem jak to normalny ocenił :( nooo chyba ze bąki:classic_cool:]🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
v34 ale przeciez Ty sama umiescilas sie w innej kategorii :( poza tym zaproponowałem Ci role konsultanta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh sama się umiesciłam?:O ooo ja głupiutka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zem nie puszczalska 😭 bo mnie normalnie normalny zaintrygował a tylko z puszczalskimi chce gadac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow nam potrzebne sa panie lubiące zabawe. zestawimy wady i zalety lżejszego podejscia do życia z Twoim i ocenisz....... a tak wciaz tkwimy w martwym punkcie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×