Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość ewela1238
Ja mam ślub 8 września 2012 więc jeszcze pewnie do tego czasu będzie sporo zmian, Pani sołtys na początku roku coś mówiła że zmieniać będzie, ale się okaże :)) ja będę oglądać sale już kompletnie przygotowaną 27 sierpnia, bo moja kucharka tam będzie gotować i zaproponowała abyśmy wtedy zobaczyli jak tam układa na talerzach itp, no i przy okazji jak wygląda w dniu ślubu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattikarn
Poszukuję dobrego zespołu na wesele 8 października w Siedlcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattikarn
Poszukuję dobrego zespołu na wesele 8 paździenika 2011r. w Siedlcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na stronę cristal wokalistka nieźle śpiewa i wejdx tez strone vader. jeszcze możliwy jest sonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattikarn
Dzięki za informacje, sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny:-)
Jeżeli chodzi o ten rok to wątpię, że te zespoły mają wolne terminy ;/ może być ciężko ale życzę powodzenia w poszukiwaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam także zespół efect z Siedlec. będą grali również na moim weselu. nie mają swojej strony ale jeżeli chcesz to mogę podać numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21oliwkowa21
Jeżeli chodzi o zespół to ja polecam edens.. niestety nie ma go za bardzo w internecie jak znalezc ale jest śiwetny;) drugi dobry zespół to Test.. no i jeszcze spectrum (live).. ale jego też w necie znalezc nie moglam.. dziewczyna ma swietny glos naprawde... jest mloda i baaardzo utalentowana.. jezlei chodzi o sale weselne to z remiz mnie osobiscie podobaja sie przygody.. co prawda podloga jest okropna bo suknia bedzie czarna(niezidentyfikowany czarny pyl brudzi i sie niezbyt odpiera) ale maja ja wymieniac... Druga sala to ziomaki.. ale nie jest juz taka ladna... troszke bardziej "stolowkowa"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeża żona :)
ja polecam zespół West z Siedlec, grali w tym roku na moim weselu i jestem bardzo zadowolona, goście również. Wokalistka ma super głos a prowadzący umie zabawić gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny:-)
A może któraś z Was może poleci dobrą kwiaciarnię gdzie robią ładne bukiety ślubne a nie takie że kwiaty opadną w drodze do Kościoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1238
A czy był ktoś może niedawno w salonie sukien Mirage na Piłsudskiego? widziałam na wystawie że są promocje i suknie nawet od 500zł, zastanawiam się czy pójść ale nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student 88
Zapraszam na stronę www.arsband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodynkaaaa
A może ktoś mi polecić dobrego fotografa i kamerzystę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kwiaciarki to mojej robiła pani na pułaskiego, ostatnia kwiaciarnia na przeciwko fontanny w stronę floriańskiej. Nie pamiętam jak się nazywała ta kwiaciarnia bo byłem tylko po odbiór kwiatków i strojenie auta ale były ładnie zrobione te bukiety i przystrojony samochód, i nie trwało to godzinę a 10 minut więc spoko. Mogę szczerze polecić bo bukieciki praktycznie prawie nienaruszone przetrwały ślub wesele i poprawiny a co ważne każdy je chwalił więc był swięty spokój. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb5791488002de2c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny:-)
ewela1238 pójść zawsze warto może będzie coś co Tobie się spodoba ja w tym salonie byłam jakiś czas temu i bardzo zniechęciła mnie obsługa ale np od znajomej usłyszałam same superlatywy o tym salonie i obsłudze. Jak pójdziesz to się przekonasz czy jest coś ciekawego a do kupowania przecież nikt Cię nie zmusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahimer
dołączam się do prośby o polecenie fotografa i dorzucam jeszcze prośbę o polecenie jakiegoś fajnego DJ'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1238
marlenka3004 a ile ten Pan bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już musisz zadzwonić do niego i zapytać się osobiście. 1000 zł lub troszeczkę więcej za reportaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandeeeeeeer
KWIACIARNIA - WWW.MARLA-KWIATY.PL (NAJŁADNIEJSZE BUKIETY I NAJBARDZIEJ TRWAŁE KWIATY PRZY NIEWIELKICH CENACH) FOTOGRAF - WWW.PIOTRTOPCZEWSKI.PL (W CENIE PODAJE RÓWNIEŻ SESJE NARZECZEŃSKĄ) KAMERZYSTA- WWW.VIDEOZET.PL JAKO JEDYNY ROBI TELEDYSK, CZYLI STRESZCZENIE FILMU Z CAŁEGO WESELA, DZIEKI CZEMU NIE TRZEBA SIEDZIEC I OGLĄDAĆ 5 GODZINNĄ IMPREZĘ :) O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowiczów, Ja natomiast chciałabym polecić fotografa www.magdalenadolega.pl , zespół - http://ostrowscyband.prv.pl/. Fajnie grają i bawią gości. Byłam na weselu na którym grali w Węgrowie i w sali weselnej w Korczewie. A z sal to też właśnie tą w Korczewie mogę polecić (30 km. od Siedlec). Dobre jedzenie i ceny do przyjęcia. Ich strona www.weselakorczew.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiukumikudziku
a słyszał ktoś może jakieś opinie o zespole Maxim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexanderr
-jedna z najbardziej komfortowych sal na wesele- byłem tam dwa razy , i świetnie się bawiłem- duża sala z dużym terenem parkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o Europę to miałam tam swoją studniówkę i nie polecam właśnie ze względu na jedzenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_____________________
w europie mialam ostatnio swoje wesele i tez sie obawialam jedzenia, ale jak do tej pory od gosci slyszalam dobre opinie, tzn ze glowne dania byly smaczne (zalezy tez co sie wybierze oczywsicie), ze stolow malo nam poszlo bo ludzie sie najedli daniami goracymi wiec porcje byly raczej ok, to co lezalo na stole wygladalo na swieze - ja jako mloda nieduzo jadlam ale jesli chodzi o jedzonko to raczej jestem zadowolona... moze nei ma jakiesgos szalu i tak zwanych udziwnien ale na przyzwoitym poziomie. warto jednak wczesniej wszytsko uzgodnic, tj. co ma byc, ile, i dokaldnie jakie rodzaje... nawet jakie beda owoce konkretnie czy herbaty. po weselu radze jednak zabrac od razu to co zostalo bo jak sie przyjezdza ok 10 po jedzonko to sie okazalo ze jakim cudem sie nagle zmneijszylo :/ .. nie chce nikogo oskarac ale odnieslismy wrazenie ze to nie bylo cale jedzenie (oczywsicie te nadajace sie jeszcze) ktore zostalo po nocy... nasz blad ze nei wzielismy od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryynnaa
byłam na weselu mojej siostry ciotecznej( menu ustalali młodzi wraz z rodzicami swoimi) i uważam- że wybrali bardzo dobrze- dla każdego coś miłego było. Zaskoczona byłam wielkości porcji obiadowych- to szok- naprawdę duże- no i trafili w mój gust smakowy- ale oczywiście każdy ma prawo do swoich opini na temat smaku.... To co jeszcze rzuciło mi się w oczy- to ilość łazienek oraz ich wysio poziom czystości oraz wykonania. Wesele było na ponad 200 osób, ale nikt nie czekał w kolejkach przy toaletach - jest ich chyba 12 !! i jest osoba, która dba tylko o czystość lazienek- DUŻY + dla organizatorów! Jestem pod wrażeniem lokalu i jakości usług- dlatego mocno biorę pod uwagę ten lokal na 2013 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×