Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość ZADOWOLONA ZE SWOJEGO WESELA
A JA POLECAM ZAJAZD KMIOTEK .SMACZNIE TANIO BEZ ZARZUTÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o elka
droga elu jak cos wklejasz to rob to dobrze bo link wklejony przez Ciebie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasaa,,,,
wystarczy kropke usunac i dziala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia M:)
Witam, Z przyczyn losowych mam do odstąpienia termin 13 październik 2012 r. w lokalu ZAJAZD EUROPA. Cena 150 zł/os + hotel gratis (w cenie 5 gorących dań, 10 przekąsek, deser lodowy, szampan, napoje) Zaliczka 2500 zł. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o maila na adres: gosiaczek13-1988@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś słyszał jakieś opinie o fotografach: - wesele figara - myslub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko odpowiem...
Wesele Figara to Piotr Witczuk, robi na prawdę ładne zdjęcia, fotografował u mojej koleżanki, ładnie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Karol i Wodzirej Siedlce
DJ Karol wraz z Wodzirejem na wesela. Nagłośnienie, oświetlenie, prowadzenie zabaw. tel. 504-239-793 www.djkarolsiedlce.manifo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa65
kto poleci dobrego fotografa z Siedlce i okloic. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4rolk4
Z przyczyn losowych odstąpię termin 02.06 w Biesiadnym Siole (Przywory), ewentualnie z fotografem, kamerzystą i dj-em. Zainteresowanych proszę o kontakt drogą e-mailową: k4rolk4@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_79
Jak ktoś chce to jest wolny termin 16-17 czerwca w Łosicach sala BANKIET. http://weselelosice.pl/ ja rezerwuję 23-24 czerwca. Sala jest naprawdę spora i widna. Z właścicielką idzie się dogadać co do cen. Dla mnie ważne że jest możliwość noclegów bo sporo gości jest przyjezdnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulka45
....ta sala w Łosicach urodą nie grzeszy- wręcz powala kiczowatym wystrojem...taki nasz odpowiednik sali w Plewkach lub w Zbuczynie( w kurnikach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselarz :)
Jeśli chodzi o salę to chyba wygrywa Orchidea, bądź przy mniejszej imprezie Panderosa. Nie jest tanio, ale niezawodnie, ładnie i pewnie. Jeśli chodzi o taniej to warto wybrać Ranczo czy Chodowiaka. Jeśli organizowane samodzielnie to Przygody (duża sala) Strumyk w Ujrzanowie lub Rakowiec. Wiadomo, że organizując samodzielnie standard jest inny. Jeśli zespół... chodź polecałbym bardziej dj... -dj.+ wodzirej -> Piotr Pastor http://www.wodzirej-siedlce.waw.pl/ zespół ? MODEM lub TAKT. Mimo, że drogie to świetne. Dekoracja, bukiety: www.kwiaciarnia.siedlce.pro -fajne rozwiązania, przystępna cena i naprawdę można marudzić :) wyczarują wszystko! Fotograf? Moryl lub Topczewski www.piotrtopczewski.pl , gdzie osobiście polecam bardziej drugiego, gdyż proponuje on również sesję narzeczeńską by zapoznać przyszłych Młodych z obiektywem, co potem fajnie się sprawdza w zdjęciach ślubnych. Kamerzysta? Polecam p. Zbyszka http://www.videozet.pl/ nam zmontował film na 89minut. A ujęte było na nim wszystko, poza tym używa nowoczesnych narzedzi, dzieki czemu wszystko wygląda bardzo profosjonalnie. Fryzjer? STREFA URODY! na Unitów Podlaskich babki fajnie czeszą i generalnie zawsze jest się zadowolonym. więc takie to moje spostrzeżonka ;) _________________________ www.kwiaciarnia.siedlce.pro organizowanie wesel, kwiaciarnia siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaloria!
Witam, właśnie polecam tą internetową kwiaciarnię! kwiaciarnia.siedlce.pro Miałam wesele w październiku 2011 i trzeba przyznać, że dziewczyny dały radę w każdym calu! Kwiatki do ręki zrobiły mi coś jakby pęk jesiennych kwiatów (oczywiście wybranych przeze mnie) i takie kwiatki były też w butonierce co super się razem łączyło. Kwiatki bardzo trwałe, bukiecik z resztą też. Dekoracja samochodu - zaje*ista! Polecam zdecydowanie, jakby co to piszcie PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananas!89
w Plewkach sala wcale nie jest zła w Zbuczynie też...no, ale zależy kto czego szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna-86
Dziewczyny mam do odsprzedania zadatek na suknię ślubną w salonie Sophia ul.Esperanto w Siedlcach o wartości 500zł, oczywiście ja chcę mniej, zależy mi tylko żeby cały nie przepadł.Zamówiłam tam sukienkę, ale później w innym salonie znalazłam inna, która bardziej mi się spodobała:)Szkoda żeby cały zadatek się zmarnował, także jak ma któraś upatrzoną sukienkę właśnie tam proszę o pomoc w odzyskaniu zadatku, mój mail:fiorella6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka90
Witam dziewczyny. Szukam sali weselnej Siedlce bądź okolice. ilość osób: 200-250. Nie chce sali tzw. :od talerzyka" chcemy wszystko zrobić sami. Co polecacie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka90
Witam dziewczyny. Szukam sali weselnej Siedlce bądź okolice. ilość osób: 200-250. Nie chce sali tzw. : od talerzyka" chcemy wszystko zrobić sami. Co polecacie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedlczanka
hej, jestem wlasnie na etapie szukania sali-slub w przyszlym roku, a juz nie ma miejsc... jesli chodzi o ceny, to jaktaniej jest w novotce, ale ja chcialabym miec sale z ogrodem i to nir takim zaraz przy ulicy... zeby moc sie przewietrzyc w trakcie wesela. Sliczny i duzy ogrod ma dom weselny u anny, ranczo, ale niestety maja nie maja wolnego terminu :( znacie jakies sale pod siedlcami z duzym placem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedlczanka
albo w samych siedlcach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusiaaaaaa
masz kilka sal bez talerzyka:) w przygodach w opolu w ujrzanowie-strumyk w wisniewie zalezy w jakiej odleglosci od siedlec szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka90
szukam sali do 30 km od siedlec. Nie chciałabym ciągnąć gości przez pół województwa żeby dojechać na wesele :) a która sala byłaby najlepsza ta taką liczbę gości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedlczanka
chyba sala w wisniewiei ujrzanowie, masz jeszcze sale w sumniewie, tez ladna-tylko tam sa lawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYSIAA28
jak szukasz sali z dużym ogrodem i terenem- to jedynie "Wersal" lub "Zajazd Europa", ewentualnie Orchidea( chociaż tam raczej tylko duzy parking, bo zieleni niewiele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedlczanka
wiem ze wersal ma duzy ogrod, ale jest on troche za bardzo na widoku, zawsze kiedy przejezdzam obok wersalu, widze mlodych lub gosci i nie podoba mi sie to. wole cos na uboczu, zeby nikt nie ogladal nas z "trasy", poza tym ich ogrod jest troche goly, bardziej przypomina trawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara00000
tak czytam wasze wypowiedzi i co do jednego się zgadzam sale w Rakowcu również odradzam także byłam kiedyś na weselu i faktycznie z klimatyzacji leciała woda no i jak widze już na większości wesel wysadza korki jak ja byłam to tylko w kuchni zabrakło światła ale już słyszałam że już nie tylko kuchnia jest zagrożona ale i sala porażka normalnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina19880000aaa
hej polecam kamerzyste z Kotunia super nagrywa i nie drogi co teraz bardzo się liczy w rych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina19880000aaa - możesz podać namiary na tego kamerzystę?? znacie może innych dobrych kamerzystów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1900aaa
tak kamerzysta nazywa się Jacek Kielak a nr. 601640998 naprawde polecam jestem częstą bywalczynią na weselach i oglądałam mnóstwo wesel i jego filmy są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×