Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość Mechelka
Witam a czy może ktoś jest w stanie podać jakieś numery kontaktowe i adresy oczywiście do włascicieli sali w Rakowcu, w Białkach i Niwiskach? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechelka
Bardzo dziękuje napewno skorzystam... Ale może ktos jeszcze ma namiary na jakieś sale w okolicy Siedlec z możliwością samodzielnej organizacji przyjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RESTAURACJA W JANUSZU ???
A orientuje się ktoś odnośnie wesel w Hotelu Janusz? Może któraś z Was ma jakieś dowiadczenia związane z weselami tam, bo chyba sporo się pozmieniało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
do Mechelka: sala w Białkach tel. 603 367 066.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesela w sali ktora sie buduje kolo novotki napewno nie da sie zorbic za 160zl./facet bylby szalony budujac sale za ladnych kilka baniek( ma jeszcze problemy z gruntem) zeby robic wesela za taka cene, mysle ze ze jesli nie wezmie 180min to bedzie prawdziwa porazka, osobiscie dziwie sie mu ze pcha sie wten interes, zdziwi sie gdy zobaczy oplacalnosc do wkladu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Czy ktoś posiada jakąś wiedzę na temat zespołu Sonet ? jak grają, jak śpiewają, jak bawią, ile biorą? 2. Odkupię termin wesela w sali Chodowiak czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1324
Mamy do sprzedania termin 6 lipca 2013 w sali w Wiśniewie. Kontakt 503982156 lub 692202494

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy posiadacie jakieś informacje na temat domu weselnego u Anny w Siedlcach ?, jak jedzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u Anny
Ostatnio byliśmy z narzeczonym oglądać salę u Anny, pamietam, że to był piątek a w sobotę miało się tam odbyć wesele. Cenę jaką usłyszeliśmy to 140 zł od osoby na 2013 rok, jednak warunki jakie zastaliśmy strasze! Jak dla mnie to tam było sprzatania i wietrzenia na 2 dni a nie jeden wieczor.Była to najgorsza sala, która oglądaliśmy. Jak dla mnie to na max 100 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atoka
Potwierdzam opinię poprzedniczki, "u Anny" to juz nie dom weselny a jego imitacja. Szkoda, bo kilka lat temu cieszył sie bardzo dobrą opinią. Niestety lokal z czasem popupadł i nie zaryzykowałabym tam robić wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: "u Anny" a możesz mi powiedzieć, jakie jeszcze sale oglądaliście i jakie są ceny za talerzyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny z ostatniego miesiąca
Ceny na jesień 2013, za taki standard za osobę, bez dodatkowych wymysłów. Hotel Janusz - 170 zł Orchidea- 170 zł (ale musi być 200 os.) Zajazd Chodowiak - 170 zł (za listopad 2013) Olimpia - 155 zł Novotka - 140 zł (jeśli dobrze pamiętam) u Anny - 140 zł Zajazd Europa - 159 zł -169 zł (w zależności od miesiąca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
novotka 160 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekoracja kościoła
Szukam konkretnej i niedrogiej dekoratorki (tylko kościół) na 15 września tego roku. Może znacie kogoś takiego?? Proszę o namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekoracja kościoła
A ma jakieś swoje dekoracje do wypożyczenia? Jak to wygląda i ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArtylinka87
Poszukuję sali weselnej na maj 2013 w Siedlcach, co polecicie mi w cenie 140 zł za osobę, najlepiej z zakwaterowaniem gości, nie jest już za późno na szukanie sali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka cena z zakwaterowaniem?? to już nie te czasy i nie te pieniądze :) 170-180 z tego co wiem w Europie i w tym nocleg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArtylinka87
Samo miejsce przy stoliku, zakwaterowanie oddzielnie, ale 170-180 z noclegiem to nie jest wygórowana cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółeczka80
Martylinka 87 - Na stronie Zajazdu Europa , podaja ceny na rok 2013 od 139 w zimie ,poprzez 159-169 zł od osoby wraz z hotelem całym - może warto zadzwonić i dopytać jak to jest z tym hotelem- bo brzmi atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
A polecacie jakiś fajny zespół, który ma też gitarkę i perkusję? Taki, który, np. po oczepinach zagrałby i coś ciekawszego, może troche mocniejszego niż same disco polo i biesiadę? Wiem, że przy tym goście będą się bawić najlepiej, ale ja osobiście lubie też coś bardziej rockowego czy fajnie zaaranżowanego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc12
Do Martynka87, Myslę, że za późno jeszcze nie jest, jesli nie uprzesz sie na jeden wybrany termin. 140pln to rzeczywiście niski próg, jak na przyzwoity poziom wesela. Masz juz okresloną liczbę gości- cena często jest od tego uzależniona, mozna liczyc na spory upust przy większym weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArtylinka87
Dzięki dziewczyny, do Europy już dzwoniłam, niestety miejsc nie ma w konkretnym dla nas terminie, szukamy określonego terminu, ponieważ musimy zmienić salę, która niestety nie spełnia naszych oczekiwań (pewnie niektórzy domyślają się o jaką salę chodzi;)) dlatego też piszę na forum, ponieważ nie jesteśmy z Siedlec a przez polecenie łatwiej znaleźć coś ciekawego i nie chcemy popełnić drugi raz tego samego błędu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArtylinka87
A co myślicie o zajeździe Kmiotek i o sali u Anny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×