Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość asiula4001
Witajcie! Ja nie słyszałam o zespole Flesz z Siedlec, załatwiałam wszystko z Panem z Kotunia, ale wiem, że jeden z nich mieszka właśnie w Siedlcach. Z drugiej strony.. znajoma też organizuje swoje wesele i też spotykała się z zespołem Flesz, ale właśnie z panem z Siedlec, więc może rzeczywiście jest jakiś siedlecki Flesz. Sama nie wiem. W Każdym razie ja od Pana z Kotunia dostałam płytę z jakiegoś wesela i bardzo mi się podobało jak tam grali! Jeśli natomiast chodzi o salę 'U Anny', to mam informacje z pierwszej ręki. Moja sąsiadka tam miała wesele, na którym byłam i ja. Jedzonko bardzo dobre, obsługa miła, wszystko ekstra z wyjątkiem tortu, który jest wliczony w cenę! była straszny. Nie miał kremu na bokach, więc było widać nierówno ułożone placki, a galaretka, która była na górze płynęła po torcie. Radzę więc zrezygnować z takiego tortu i zrobić gdzieś ładny w cukierni. To jedyny mankament sali. Teraz słyszałam, że powiększyli salę, ale myślę, że to nie ma wpływu na jedzenie i obsługę! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcecie uniknąć zbędnych problemów,nerwów i stresu polecam konsultantkę ślubną ja byłam zachwycona załatwiła wszystko od zaproszeń po wiązanki ,salę ,zespół jaki chciałam po suknię ślubną itp wszystko z rabatem.Wyprzedza człowieka o krok, w dniu ślubu jest jak niepozorny strażnik można na Nią liczyć,nawet jeżeli nie wie czegoś w obecnej chwili to następnego dnia jest przygotowana na dziesiątkę.Nie jest droga cenę negocjuje z Wami indywidualnie.Polecam mogę podać kontakt pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJAG
O fajny pomysł 3xxx, prosze podaj jakis kontakt do tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJAG proszę bardzo p.Ania 600998744 naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJAG
Wielkie dzięki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagos
Haramata (u Wandy) Unikajcie tej kobiety- amator, Jedzenie skape, wyzyskuje kelnerki i kucharki, nie ma nawet dużej patelni, jedzenie okrpne, małe porcje, do karkówki zdazały się pojedyncze kluski na talerzach, barszcz przeżroczysty jak komot, zimne posiłki i orenżada do picia bo na reszcie oszczędza, jak na wszytskim, wstyd tam robić, ja się naciełam, dlatego ostrzegam, polecam janusza, lokal z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśta
A czy ktoś ma jakieś informacje o zespole Cristal z Siedlec, czy Tequila? Mam już zarezerwowaną salę na przyszły rok, teraz szukam zespołu, może ktoś coś doradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśta
OleczkaEs, jak będziesz miała jakieś info o zespole West, pisz, wokalista ładnie spiewa, niestety nie mają stronki, znalazłam ich tylko na chomikuj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśta
Isiaczek, a nie wiesz ile biorą za zagranie na weselu w 2010 roku?? I ogólnie czy robią przerwy długie między kawałkami, jak z prowadzeniem oczepin i w ogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile biora to nie wiem.. a jesli chodzi o granie i prowadzenie to jak dla mnie pierwsza klasa:) oczepiny sa bardzo fajne, i duzo gosci sie bawi, plusem jest to iz zespol na weselu nie tylko gra i spiewa ale rowniez maja kontakt z weselnikami co rzadko sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśta
Dzięki za informację:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
Ostatnio spotkałam się z koleżanką, która bardzo chwaliła zespół Seaqest. Ja już mam zamówiony więc nie skorzystam z jej propozycji! Tak sobie pomyślałam, że może komuś się przyda ta informacja! Powiedziała, że grają świetnie, że super organizują oczepiny i zabawiają gości. Mówiła, że bawili się wszyscy goście, wszyscy weselnicy na parkiecie! Jeśli ktoś chciałby skorzystać to mogę podać numer telefonu, bo wzięłam od koleżanki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
I jeszcze jedno pytanie! Gdzie można zrobić fajne plenerowe zdjęcia w okolicach Siedlec. Znacie jakieś urokliwe miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleczkaES
Ja polecam REymontówkę w Chlewiskach, bardzo ładne fotki tam wychodzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2020
A ja polecam u Rafalskich ale tą w Przyworach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśta
Hej, doradźcie jakiś zespół z okolic siedlec, nie mogę znaleźć na przyszły rok:(, wszystkie upatrzone mają zajęte terminy, kurcze gdybym wiedziała to zaczęłabym szukać rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2020
A mogę wiedzieć jaki termin konkretnie Cię interesuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kaśta witam miałam ten sam problem co Ty w maju ślub a ja nie mam zespołu kamerzysty..i wiesz co zaryzykowałam i zadzwoniłam do konsultantki ślubnej o której pisała 3xxx.Mam zespół jeden z lepszych w Siedlcach opóścili 300 złotych nie wiem jak Ona to załatwiła,vido-filmowanie-profesjonaliści w przystępnej cenie sama bym ich nie znalazła,plener w ogrodzie japońskim,żałuję że nie zadzwoniłam do Niej wcześniej bo powiedziała że za te pieniądze można było wynająć ładniejsza i z większym rabatem ale trudno.Współpracuję z Nią dalej..dzięki 3xx z Nią to ja mogę z przyjemnością załatwiać te sprawy.Pozdrawiami polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśta
A ile taka konsultantka bierze?? Poza tym ja przedzwoniłam do prawie wszystkich zespołów, albo biorą za dużo albo nie ma wolnych terminów. Porażka, wrzesień to jak widzę najgorszy termin na ślub w ostatniej chwili:(, w ostatniej chwili czyli na rok przed-masakra. Normalnie załamać się. Pozostaje mi chyba tylko zapłacić za zespół 4000 tysie, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną sali nie załatwiała czego bardzo żałuję,więc już na wstępie opuściła mi 100 ale ja chcę aby poszła po weselu ze mną się rozliczć.Wstępnie umówiłyśmy się na 1200 złotych ale załatwiam z nią wszystko i dzień ślubu też będzie wszystko nadzorowała.Ale popatrz już za zespół mam 300 mniej za vido-filmowanie 100 zarobi na siebie tymi upustami ja nie mam głowy do takich rzeczy z zespołem to było tak że zapytała kiedy wesele i po 2 dniach miała do wyboru 4 zespoły w różnych cenach .Zrobisz jak uważasz ja jestem zadowolona jak chceż latać sama ...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
Nie wiedziałam, że u nas w Siedlcach jest już taka instytucja, która się zowie "konsultantka weselna". Ja już mam wszystko pozałatwiane. Z reszta mi się udało wszystko szybko, bo ja zaczęłam za tym chodzić już od lutego tego roku (ślub w czerwcu 2010), więc miałam jeszcze spory wybór sal i zespołów (choć szczerze mówiąc kilka już było zajętych- to jest jakieś szaleństwo..moja siostra 6 lat temu załatwiła wszystko w 4 miesiące..super sala, super zespół super godzina mszy w kościele). Jeśli bym była zapracowana, to z pewnością bym sobie zatrudniła taką konsultantkę! Jeszcze jedno..ponawiam moje pytanie na temat cukierni i pleneru w okolicach Siedlec! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację ja nie mam czasu chodzić i oglądać 20 demo zespołów Ona przedstawia 4,5 w różnych cenach sama z nimi negocjuje ja podpisałam tylko umowę z tym który najbardziej mi się podobał podpytałam ją KAŚTA zespół SONIC ma wolny termin na wrzesień 666860460 lider Piotr Mędza u mnie gra zespół MODEM a tak przy okazji ta konsultantka dużo nie kosztuje tak jak powidziełam ma swoje układy i rabaty widać jak się z Nią gdzieś idzie wszyscy są cudownie mili,całość kosztuje 1300 ale ona załatwia z wami wszysyko oprócz księdza i jest obecna do godzin 24 na weselu i nic się za nią nie płaci tak jak za zespół bo ich też trzeba potraktować jak gości chociaż biorą ciężkie pieniądze,Ona w dniu wesela podobno dba o wszystko, w każdym razie gdzie z Nią nie pójdziemy skaczą przy nas aż miło a jak poszłam sama to tak miło wcale nie było.POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olazola
do_roti spróbowałabyś iść na pół dnia i całą noc śpiewać i zabawiać czyichś gości o głodnym pysku... za konsultantke nie płacisz na sali bo na pewno nakazdej ma kogoś znajomego na kuchni i moze sie nażrec wiecej niz ty przez cale swoje wesele. pomysl troche dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstrząsnął mną Twó wywód to jest ich praca najczęściej dodatkowa nie rozliczana przez urząd skarbowy wiem coś o tym,idąc do pracy nikt nie funduje Ci wyżywienia czy kopiesz ,śpiewasz,tańczysz itp dostajesz za to swoje wynagrodzenie zresztą inteligentny lider zespołu wie o tym i stara się dostosować a przy okazji to ludzie jedzą a nie żrą przesympatyczna uczestniczko forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olazola
ciekawi mnie czy ta wasza specjalistka od wesel sie rozlicza z urzedem skarbowym??? mna wstrzasnelo to, ze dla kolezanki wypowiadajacej sie powyzej plusem dla specjalistki od wesel bylo to ze nie trzeba za nia placic. smeiszni jestescie. chcielibyscie miec wszystko jak z amerykanskiego filmu ale jak najtanszym kosztem, oby tylko za ktosza duzo nie zjadli nie wypil. jak tak chcecie wyprawiac swoje wesela to zaproscie gosci jako widzow, niech dadza prezenty a potem stoja pod sala i podziwiaja. ja wyprawilam swoje wesele sama od poczatku do konca. sama ze wszystkimi negocjowalam ceny. z ludzmi trzeba umiec rozmawiac a nie nastawiac sie na maksymalny efekt za minimalna cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do_roti widzisz dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane chciałaś dobrze a ktoś zjechal Cię na maxa.To forum postało aby sobie pomagać anie komentować czyjeś decyzje .Jeżeli chcesz komuś pomóc to zrób to pocztą pantoflową tak jest najlepiej ztego co widzę pozdrawiam wszystkich iżyczę powodzenia z konsultantką czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2020
www.zespolwest.pl ZAPRASZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
Witam! Mam pytanie nie związane z weselem, ale wiem, że na to forum ludzie zaglądają regularnie. Wiecie gdzie, w Siedlcach lub okolicach, można oddać szpik do przeszczepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×