Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość zajazdtiptop.pl
Do: koktajlowa1989 Podobno w złym guście jest wprowadzać w błąd innych ludzi, więc nie rób tego, proszę. Oficjalne ceny na wesela w 2010 roku to 140 zl od osoby za talerzyk, 2011 - 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u pani jak tylko sala zostala otworzona i pytalam o cene a pani powiedziala 170zl od osoby nikogo w blad nie wprowadzam . o jedzeniu tez ludzie roznie mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie w lokalach
witam z tego co wiem to tylko w dwóch lokalach poleciłabym jedzenie są to: zajazd Chodowiak i Sala Weselna Estrella chociaż w tym drugim gotuje sam szef który jest zawodowym kucharzem po drugie wybierając salę patrzcie nie tylko na ilość dań ciepłych ale także na to ile w tych daniach ukrytych jest barszczyków zupek gulaszy i innych popijanek w miseczkach które mogłyby być uznane za naparstek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum weselne
Witam, czy bylibyście/byłybyście zainteresowane stworzeniem ze mną siedleckiego forum weselnego? Tutaj to wszystko jest tak mało czytelne. Tam byłby podział na kategorie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizulka
do forum weselne ja może bym się zdecydowała tylko co niby miałabym tam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezjewbutelce
jest juz jakas strona siedlecka o slubach i weselach oraz o tym calym blichtrze, sa porobione kategorie, ale w nich nic nie ma jeszcze. Fajnie by bylo zeby informacje byly w 1 miejscu o siedlcach bo znalezienie konkretnych info jest dosc trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerzysta
witam poszukuje niedrogiego kamerzysty na wesele na 2011 rok :) czy mozecie polecic kogos sprawdzonego? i fotografa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymagająca
Kamerzysta Sławomir Wrona tel 502-629-176, a fotograf Piotr Witczuk 607-695-238 www.weselefigara.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagająca
Do zajazdtiptop. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, a jeśli Pani się zorientowała że nie ma chętnych za 170zł to się pani dostosowała do innych!!! i proszę zacząć od siebie a nie upominać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezjewbutelce
Czy ktoś kompetentny mógłby saię podzielić inform,acjami o jedzeniu w wersalu i Orchidei? W orchidei wiem, ze jest 5 dań gorących ale w tym 2 zupy, więc proszę o pomoc czy nie wychodzi \się z ytamtąd głodnym!!! :/ Polak głodny to polak zły ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagająca
teraz to standart w lokalach weselnych. Wszędzie tak jest, czy to omega, czy orchidea, czy rafalscy, czy wersal, więc myślę, że wystarczająco. Zakładając, że każdy z gości zje każde danie i spróbuje przekąsek to napewno nie wyjdzie głodny. Ja sama wiem po sobie, że nie da się zjeść wszystkich dań weselnych nie mówiąc o przystawkach. Człowiek nie jest nauczony jeść nocą więc dużo nie zje, a inna sprawa, że zawsze po weselu wraca się głodnym, bo jak już tego nie masz przed oczami to dopiero się przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagająca
ja mam w sierpniu i mam 5 dań (ale każde danie jest podwójne tzn że w jednym daniu gorącym można sobie wybrać co się chce np. jedno danie składa się z : kurczaków, ziemniaków, surówek lub zamiennie karkówka, kluski śląskie, surówki) więc 5 czy 6 jaka to różnica? jeszcze kwestia tego w jakich ilościach są te dania bo może być 5 (ilości ogromne) albo 6 (w ilości miniaturowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerka
sama wiem z doświadczenia że najlepiej schodzi pierwsze danie następne zjada mniej osób a następne zjadają nieliczni. Na weselu są jeszcze przecież przystawki, zazwyczaj stół wiejski itd dlatego nie rozumiem tej paranoi ludzi którzy się boją że wyjdą głodni z wesela. Jak się tak boją to niech do maca przed weselem zajadą kupią sobie hamburgery na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri885
Witam serdecznie! mam prośbę, większość z was jest zorientowana, a przygotowania ślubne i weselne dopiero przede mną. Planujemy z narzeczonym ślub w przyszłym roku w czerwcu lub w lipcu. Kiedy najlepiej zabrać się za rezerwację terminów? Z dużym wyprzedzeniem trzeba planować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---Aga---
moim zdanie to juz musicie zajac sie przygotowaniami i rezerwacjami, ja planuje swoj slub na maj w przyszlym roku, mam juz zarezerwowana sale i zespol, zaczelam szukac w styczniu i wiele miejsc oraz zespolow bylo juz zajetych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagająca
ja mam ślub w sierpniu tego roku a rezerwacje robiłam w sierpniu 2008r. chcieliśmy na 2009 ale już nic nie mogliśmy znaleść sensownego. życzę powodzenia w znalezieniu dobrej sali i zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri885
To nieźle ;-) Mój narzeczony sądzi, że mamy jeszcze czas na rezerwację terminów, sali itp, ale chyba muszę go "oświecić", że wcale nie jest z tym tak różowo ;-) dzięki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Organizacja naszego wesela zajmuje sie konsultantka weselna Anna Suprun.Mieszkamy w UK,wiec nie ma takiej mozliwosci zebysmy wszystkim mogli zajac sie sami,praca i kilometry:) Pani Ania jest osoba profesjonalna,,ktora wie czego oczekujemy i stara sie spelnic nawet te najmniejsze oczekiwania.Bardzo sie angazuje w to co robi,potrafi przedstawic kilka rozwiazan. Jestesmy bardzo zadowoleni i moge z czystym sumieniem ja polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum.weselasiedlce.com
Witam ponownie, jak obiecałam - forum jest. tylko teraz potrzebuję Waszej pomocy aby je rozreklamować. Będzie to z pożytkiem dla Nas wszystkich bo nareszcie wszystko będzie w jednym miejscu. Pozdrawiam (adres w pseudonimie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest ok, ale zainteresowanie forum jest bardzo małe, być może dlatego że informacja o nim nie do każdego dotarła. Ma ktoś pomysł jak je teraz rozreklamować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forummmm
trzeba polecać, poczta panowflowa najlepsza rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kogoś interesuje fajny zespół na wesele, to polecam hitmiks. Grali na weselu znajomych i goście się super bawili. Dobre utwory i podobało się jak grali za stołami, wiecie, biesiada itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kogoś interesuje fajny zespół na wesele, to polecam hitmiks. Grali na weselu znajomych i goście się super bawili. Dobre utwory i podobało się jak grali za stołami, wiecie, biesiada itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauki przdmałżeńskie
Witam! Czy ktos wie w której z siedleckich parafii mozna w najblizszym terminie odbyc nauki przdmałzenskie czyli okolo o10 spotkan, niestety w Bożym Ciele juz sie koncza i nastepne sa dopiero na jesieni a my mamy slub we wrzesniu:/Prosze o pomoc!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
Zapytaj w św. Teresie. Oni tam chyba mają mniej niż dziesięć spotkań. A tymczasem możesz sobie pójść do poradni rodzinnej- tam są trzy spotkania..chyba w I i III wtorek miesiąca o 16:30 i jeszcze dwa indywidualne z taką Panią..jeszcze skupienie w Teresie. Tak, żeby nie tracić czasu. Ja mam ślub w czerwcu i jeszcze jedno spotkanie z tą babą. Też jestem z Bożego Ciała. ..i tak jak mówię- nauki najprędzej w Teresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , Mam pytanie do kogoś kto jest zorientowany w sali Wersal .Byłam tam ostatnio z narzeczonym i dowiedziałam się ,że cena za talerzyk zależy od typu oferty min. (oszczędna ,standardowa ,weselna i ekskluzywna - o ile dobrze pamiętam ) zastanawiam się czym się różnią od siebie te oferty i czy ktoś np. robił takie wesele w Wersalu na ofercie standardowej ? czy można się najeść ,czy nie jest za mało jedzenia itd. Drugie pytanie ,czy ktoś robił tam wesele bez zatrudniania dekoratorki ? i czy ewentualnie podzielił by się kilkoma zdjęciami. Będę wdzięczna za każdą pomoc. Pozdrawiam Wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---Aga---
hej, orientuje sie moze ktos jaka jest oplata za slub w Bozym Ciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
750 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×